Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tribune

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 433
Volgende pagina

Ooievaar

200%ANTI VI schreef:

HERSTEL: DROBNY, DROBNY, DROBNY, DROBNY

Waar hangt hij nou uit nog steeds op de tribune van Fullham?

0
Zondag 8 oktober 2006 om 12:56 uur

b.rontberg

Arendsoog schreef:

Net nog even zitten kijken naar de video AZ- Ado Den Haag. Ik ben nog steeds zo trots op die gasten. Dit is het echte Ado FC Den Haag gevoel. Its Groen en Geel en leeft vlak achter een duin, en speelt iedere club aan puin.
Niemand kan ons raken want wij zijn met ze allen en de rest zijn alleen maar blaaskaken. 
mooie beelden bij talpa afgelopen zondag..lachen ook het laatste shot van de tribune.dansend op Burn baby burn!!
0
Dinsdag 3 oktober 2006 om 23:41 uur

Loosduinuh

Midden-Oost schreef:

Je betaald nu ook al langezijde prijzen dus echt veel duurder zal het niet worden. 

De truc is dat achter de goal straks een stuk goedkoper is. Straks lange-zijde : € 22 en achter de goal : € 12. Op die manier zal een groot gedeelte kiezen om achter de goal te gaan staan/zitten.

Ik ben net nog naar het staion geweest en het ziet er prachtig uit. Volgend jaar gewoon weer op de lange zijde zitten/staan en dat wordt dus Midden-Oost. Achter de goal vind ik een drama, krijg ik het idee of ik naar een uit-wedstrijd sta te kijken.
Om ons naar de lange zij te krijgen, gaan ze twee dingen doen:

- Fan support mag de rook- en confettimacines alleen nog maar voor de korte zijde plaatsen

- Het supportershome (kippenhok) komt bij de korte zijde te liggen.

Wij moeten ervoor zorgen dat het bestuur beide plannen de prullebak in gooit. Vooral het laatste, want het eerste punt kan altijd nog verandert worden.
Dus de plaats, ruimte en grootte van het home is het grootste punt van nu!
Het supportershome moet (eenvoudig) vanaf de lange zijde bereikt kunnen worden.

Het goekoper maken van de korte zijde heeft trouwens weinig nut, want de Hyunidai-tribune is ook spotgoedkoop, maar daar wil nu ook niemand zitten.
0
Donderdag 28 september 2006 om 16:37 uur

Ron

Wat een held die Riemer v/d Velde om de uitspraken te doen nou hij weggaat als voorzitter van Heerenveen. Had hij een paar weken geleden moeten zeggen voordat ze in het Zuiderpark kwamen, maar blijkbaar voelt hij zich wel thuis tussen "het tuig uit Den Haag" want hij zat gewoon op de tribune.
0
Dinsdag 26 september 2006 om 15:28 uur

Haagse Roel

haagie schreef:

en weer over van ringelestein he, en niets over die hele
onsportieve goal van pisvee, ook studio voetbal
doet mee aan de hetze tegen den-haag....

Ongelooflijk, die Van Gelder als superjood verwacht ik niets van.

Ik had echter wel wat verwacht van Hugo Borst, maar nee, ook hij presteert het om slechts een passage uit de column van Ringelenstein op te lezen, ipv de zaak in de juiste proporties te brengen. Ook Mulder junior gooit nog wat olie op het vuur door het gedrag van Ringelenstein op de tribune af te zeiken.

Jongens, ik heb het helemaal gehad met die hele tering MEDIA.
0
Zondag 24 september 2006 om 23:16 uur

vincent

Zo eerst maar even wezen afkoelen bij mijn broertje in dh. Wat eem laffe kutploeg is dat pisv toch! Vol ongeloof heb ik op de tribune gestaan dat  en er gewoon werd doorgespeeld. Ze hadden gewoon met zijn alle vh veld moeten stappen na het incident. Dit gaar toch echt alle gedragsregels te boven? Kone raakt keeper, niks gemerkt .. speelt door geeft voor.. nog niks gezien blonde aap? bal wordt weggehaald en weer voor en dan komt die tardelli hond hem inlopen. ook niks gezien.. En dan die vuile grafkop koeman met die dikke melkkoe bertina 27 van hem zeggen dat hij het zijn spelers niet kwalijk neemt. vuile schoft. Geweldig gevoetbald ADO niks dan lof.. echt waar. Volgende keer die Kone zijn kop eraf schoppen als hij weer eens op de grond ligt en dan met zijn alle het veld verlaten . Hoop dat je die boom niet gemist hebt vanavond kutluinge! zo tijd voor witbier!
0
Zondag 24 september 2006 om 01:40 uur

supporter

maandag, 8 november 2004, Dossier


Vrijheid van meningsuiting
MIK SCHOTS
Het is elke week opnieuw spannend. Niet zozeer wie er wint, dat is voor de rest van het seizoen wel duidelijk: PSV speelt op zijn gemakkie de meeste punten bij elkaar, Feyenoord beslist ook de meeste wedstrijden vroegtijdig in zijn voordeel, afgewisseld met een flinke zeperd op zijn tijd, AZ overklast zijn tegenstanders met grote regelmaat en Heerenveen frommelt in de slotfase vooral tegen laaggeplaatste clubs vaak onverdiend de beslissende bal in het doel. En Ajax wint alleen nog als de tegenpartij nadrukkelijk van de overwinning afziet.
Waar de spanning mee te maken heeft is of de wedstrijd uitgespeeld wordt. De strijd op de tribune zorgt voor meer opwinding dan die op het veld. Wekelijks is het de vraag of de supporters zich voldoende netjes zullen gedragen om de spelers in staat te stellen de negentig minuten vol te maken. Wat zullen er voor gezangen van de tribune klinken? Wat voor scheldwoorden worden er geroepen? Wie gaan de raddraaiers kwetsen en hoe pakken zij dat aan? Zal het door de beugel kunnen?
Het begon allemaal uiteraard bij ADO Den Haag, waar de hooligans vorig jaar al de onkuise afkomst van de spits van PSV Meteja Kezman bezongen en hem in één moeite door de meest afgrijselijke ziektes toewensten. Nou ja, hooligans: vaders met kinderen, zo bleek destijds al in een televisiereportage over het tribunevak Midden Noord. Ze kregen Kezman ermee over de rooie: die ging met zijn handjes wapperen en moest vertrekken.
Het succes zette ze ertoe aan hun tactiek dit seizoen voort te zetten, met als eerste slachtoffer Rafael van der Vaart. En weer met het gewenste resultaat: Ajax raakte volledig de kluts kwijt - de betaalde liefde van Rafaels vriendin voor alle Amsterdammers, daar moesten de spelers over nadenken - en verspeelde een 3-0 voorsprong.
De spreekkoren werden dus voortgezet tijdens de wedstrijd tegen PSV en ditmaal gericht tegen scheidsrechter Temmink, die dood door verstikking werd toebedacht. Dit ging Temmink te ver: staken die pot.
Vanaf dat moment wordt elke wedstrijd opnieuw het gedrag van de toeschouwers met angst en beven tegemoet gezien. Want de straf waar de KNVB mee dreigt is niet mis: zo’n boete en een duel zonder de steun van de harde kern moet je niet te vaak hebben. Bovendien dreigt bij herhaling in uiterste instantie zelfs puntverlies. En niet alleen bij ADO Den Haag zijn de bestuurders huiverig: ook bij andere clubs vreest men dat supporters schik krijgen in de mogelijkheid om met verbale middelen relletjes te ontketenen. Zeker omdat ze zich er altijd op kunnen beroepen dat niet duidelijk is wat er nou eigenlijk wel mag en wat niet. Schelden mag toch? Toewensen van ziektes niet! Beledigen ook niet? En de vrijheid van meningsuiting dan?
Trouwens, wat is beledigen en wat niet? Wat die N’Kufo deed met zijn gebaren in de richting van het Haagse publiek na afloop van ADO Den Haag - FC Twente, dat was toch ook beledigend? Hij kwetste de ADO-fans heel diep! Anders zou hij toch niet in opspraak geraakt zijn?
Trouwens, de woorden en gebaren van spelers die gewisseld worden, mogen er ook zijn. Ze bezorgen Ajax-trainer Ronald Koeman een dagtaak aan gesprekken ter herstel van de betrekkingen. Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder en Wesley Sonck: Koeman moet er gek van worden. Maar waarom laat hij ze eigenlijk niet begaan? Ze beledigen toch niemand? En ze wensen hun trainer toch ook niet hardop een voortijdig levenseinde toe?
Het is razend spannend buiten de lijnen van de Nederlandse velden. Waar ligt de grens? Wat mag er wel en wat niet? Wat doet de trainer met de provocaties van zijn spelers? Maar vooral: hoe zal de scheidsrechter reageren op de toeschouwers die massaal de kreet ‘geitenneuker’ scanderen?
Mik Schots is, samen met Jan Luitzen, auteur van de bij AW Bruna verschenen Mannen in Oranje Scheurkalender 2005.
0
Zaterdag 23 september 2006 om 15:58 uur

Ado fan uit Schijndel

Gaste vanavond lekker knallen en 90 minuten lawaai
van de tribune`s ook van ZUID
Laten we van het Zuiderpark weer eens een echte hel maken.

Gas d`r op voor een vol Zuiderpark

0
Zaterdag 23 september 2006 om 09:51 uur

Advertentie

vincent

FCDH schreef:

Lees mijn post en quote nog is rustig door.. ik denk dat je het niet helemaal begrijpt.. ik wil helemaal niet erger zijn maar het negatief benaderen van ALLEEN Den Haag MOET AFGELOPEN zijn..

supporter jij bent echt een lachertje..Waarschijnlijk heb je geen hersens genoeg om zelf op een post te reageren die je confronteert met je domme uitspraken..
Ik begrijp het prima. trust me. Maar als je uit het hoekje wilt komen waar de klappen vallen zul je je positief moeten onderscheiden. Daarmee zeg ik niet dat je als een dood plantje op de tribune moet gaan zitten, maar denk gewoon even bij alles wat je doet na als het in verband met ADO staat of kan worden gebracht. Kijk eens naar clubs waar je nooit iets over hoort. (roda, twente) misschien wel de clubs waar we graag de competitie om plaats 5-9 mee aan gaan. En als je dan ondernemer bent en je kunt je sponsorgeld maar 1 keer uitgeven wie je dan zou kiezen ? Moraal vh verhaal: ga uit van je eigen kracht, kijk niet naar andere en steun je club positief  . amen:-)) Ik ben trouwens weer bloedje zenuwachtig voor morgen
0
Zaterdag 23 september 2006 om 01:22 uur

Frans

Delorge buiten de selectie gelaten.....
Vreven op de tribune-rust
Bodde op de bank.......
Postma op de bank......
Wagenaar in de goal !!!!!!!!
Elia en Verhoek in de voorhoede
0
Woensdag 20 september 2006 om 20:03 uur

Nu online

Ado Vakkie S, Prutser 070 en 208 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 433
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 26 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 27 - 1