Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vooral

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 436
Volgende pagina

haagse-Dick

Volgens Tummers is er geen enkele topspeler in de wereld te vinden die wat voelt voor een WK op kunstgras. "In alle topcompetities wordt op natuurgras gespeeld", zegt hij. "En uit elke enquête blijkt dat er onder voetballers totaal geen draagvlak is voor kunstgras. We peilen regelmatig de mening van spelers over voetbal op kunstgras en uit al die onderzoeken komt dezelfde conclusie: natuurgrasvelden worden aanzienlijk hoger gewaardeerd. Er is bijna geen voetballer die de voorkeur geeft aan kunstgras."

Nederland is het enige topvoetballand in de wereld waar veelvuldig op kunstgras wordt gespeeld: het aantal kunstgrasvelden in de Eredivisie en Jupiler League steeg in de afgelopen jaren aanzienlijk. In andere topvoetballanden komen kunstgrasvelden nauwelijks voor.


Er wordt gezegd dat het vooral financieel is, maar wij zijn niet de enige die het moeilijk hebben bij voetbalclubs waar dan ook in de wereld.

En hoeveel scheelt het op jaarbasis?

Hoe dan ook lopen we in Nederland achter de feiten aan terwijl bijna de hele wereld zich vasthoud aan echt gras. De aansluiting bij Europa raak je hier definitief mee kwijt!
0
Maandag 3 november 2014 om 16:02 uur

wdr

Petah schreef:

Het is toch ronduit treurig hoe hier over van der kallen gepraat word zonder die man hadden we geen club meer en dan kan je zeggen dat hij het stom met die Chinees heb gedaan die geef ik je

Maar als hij werkerlijk ze zakken zo vult hoeft hij de club toch niet te verkopen en dat hij wat verdient aan de leaseautos wie overigens elke club heeft wat is daar zo raar aan

Allemaal gezeur op kallen maar er is nooit iemand anders geweest wie ons toen wou helpen anno 2007
Het is vooral Ooievaar die een zeer grote hekel heeft aan Kallen, elk bericht van hem is een variatie op dat thema. En dan nog een paar die het met hem eens zijn. Discussie heeft geen zin denk ik.
0
Maandag 3 november 2014 om 08:40 uur

wdr

DHFC070 schreef:

Dit is weer echt zo`n zondag waarbij ik al een aantal keer zit te denken voor wat voor een kut club ik eigenlijk fan ben. Waarom kan het bij ons nou nooit is een normaal grijze muis seizoen worden?
Voor het voetbal en de resultaten moet je niet bij ADO zijn, wat dat betreft is het een grote lijdensweg. Er lijkt wel een vloek over de club te liggen, die bepaalt dat ADO het niet goed mág gaan doen.

Blij dat we niet meer in de jupiler spelen. Maar valt me wel op dat de jaren voor (Wetzel, Atteveld, Adelaar, 11 jaar jupiler) en na (Steijn, nu) het wonderjaar zich kenmerken door luchtkastelen, valse hoop die de grond in geslagen wordt, gerommel en slechte resultaten. Vorig jaar leken we een goede selectie te hebben, maar het liep uit op een ellendig jaar, op het nippertje gered door Fraser. Dit jaar optimisme, goede selectie en de Chinezen, onder wondertrainer Fraser. We presteren bijna altijd minder dan op grond van onze begroting verwacht mag worden en zien clubs als PEC en Cambuur mijlenver boven ons. Toch weer een vervelend jaar tot nu toe. Ik vind het vooral vervelend voor de grote supporters die jaar in jaar uit bijna alle wedstrijden bezoeken, dan moet je je plezier vooral halen uit de gezelligheid met de andere supporters. Respect.
0
Zondag 2 november 2014 om 22:06 uur

K.B

Max schreef:

Dit heeft Wildschut vorig jaar trouwens goed verborgen weten te houden.
Heeft net als Cabral werkelijk niks laten zien vorig seizoen. Houtkoop en vooral Schet zijn dit seizoen net zo dramatisch, al krijgt eerstgenoemde weinig basisplaatsen.
0
Zondag 2 november 2014 om 18:50 uur

Dannyy

Dat het zo rustig is op de shoutbox zegt eigenlijk wel genoeg. Was er tegen Vitesse al klaar mee maar toch blijf ik gaan want ADO zit nu eenmaal in me hart. Telkens als ik weer een slechte corner, slecht afstandsschot of slechte voorzet zie kook ik van binnen. En versterkingen zullen er ook wel niet komen, we zullen zoals gewoonlijk weer blijgemaakt worden met een dooie mus. En dan die kutmedia die de club ook liever kwijt dan rijk zijn word ik ook moe van, vooral TV West.
0
Zondag 2 november 2014 om 11:04 uur

dondinges

Bolluhboeah schreef:

Mijn gevechten tegen deze sentimenten worden ook steeds vermoeiender.

ik vind voetbal een leuke sport, maar al het drama en de onzin er om heen maken mij ziek... al die schwalbes en aanstelleritis zorgen bij mij voor afkeer. en ook deze wedstrijd wordt het niet bestraft.. depay geen geel voor zn schwalbe.. en de jong geen geel voor onnodig hard doorgaan op de keeper.

ik ben altijd en tegenwoordig eigenlijk vooral fan van de nfl en rugby .. want die gasten moet je van het veld sleuren voor ze stoppen.. en ze staan liever op met een hersenschudding dan dat ze stoppen.. ongeacht of dat mogelijk gezonder voor ze is.. t voetbal wordt al jaren verpest door spelers die acteurs zijn en scheidsrechters die toneelspel goedkeuren.. terwijl ze mensen die echte overtredingen begaan laten lopen. Den Haag is mijn club en die volg ik, maar daar blijft het bij, vroeger volgde ik alle competities.. maar al die dramaqueens ben ik zat. Voetbal wordt steeds meer een soap voor mannen. en dat is niet wat voetbal is en hoort te zijn..

0
Zaterdag 1 november 2014 om 23:18 uur

haagse-Dick

Er is ook niemand die de diepte in loopt, constant op een kluitje in het midden! Genoeg ruimte aan de zijkanten nu en vooral rechts! Houtkoop doet er wel iets mee!
0
Zaterdag 1 november 2014 om 22:27 uur

070-Hagenees

Klinkt misschien een beetje pessimistisch, vooral na de winst tegen Dordt, maar we mogen blij zijn als we vanavond maar met 2 verschil verliezen. Ik wil niet dat we weer met 6-0 van het veld worden geflikkerd. Verliezen is niet echt goed oor je zelfvertrouwen, maar als je met 6-0 verliest is dat nog erger. Dus ik denk dat het vanavond meer schade beperken wordt. Maar ik laat me graag positief verrassen. Misschien heeft PSV wel opeens een totale off-day, of een vroege rode kaart en dat wij zeer effectief zullen zijn!! We gaan het allemaal meemaken vanavond!!

0
Zaterdag 1 november 2014 om 13:13 uur

Advertentie

Max

Vind het wel een nette site. Megadropdown, helemaal responsive, en vooral lekker veel informatie. Het is weer even wennen, maar wat mij betreft een verbetering.

Volgens mij mogen ze wel drie fulltimers in dienst om alle informatie bij te houden. Complete kalender waarop je op alles kan doorklikken, met locaties waar alles plaatsvindt. Zou zonde zijn als dat versloft.

Qua vormgeving mis ik wel `iets`. Stadion, gras (oh nee, dat hebben we niet meer), spelers, supporters. Net iets te klinisch.
0
Donderdag 30 oktober 2014 om 23:16 uur

Dannyy

Almere City nu op 1-1 tegen PSV defensie opnieuw erg kwetsbaar vooral bij voorzetten en standaardsituaties, hoop dat Fraser dit ook ziet.
0
Woensdag 29 oktober 2014 om 19:33 uur

Nu online

ADOZoetermeer, Max, yesyes en 281 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 436
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5