Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gespeeld

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 437
Volgende pagina

Haagshart

Ik zie die Raul de Tomas echt niet komen.
(Hoop dat ik het mis heb)
Want dat is volgens mij op dit moment voor Den Haag iets te hoog gegrepen.

Overigens heeft hij dit weekend niet gespeeld ivm een blessure.
0
Zondag 1 februari 2015 om 21:56 uur

Marijn

patje29 schreef:

Dat nac blijft zich versterken terwijl ze geen cent hebben. Nu weer een speler van man city. Wat krijgen wij? En speler die te bang was om te voetballen in belgie voor ze hart.
Een pikkie van 18 die maar 1 officiƫle wedstrijd gespeeld heeft in een seizoen is geen versterking hoor!
0
Zondag 1 februari 2015 om 19:54 uur

Dannyy

Misschien Rosales die bij Twente heeft gespeeld of Dijkhuizen of Letschert.
0
Zondag 1 februari 2015 om 18:07 uur

DHFC070

Moi schreef:

Wees realistisch ..... Kwaliteit komen we een stukje tekort
Een stukje?

Maar dat heeft werkelijk niks te maken met wat je wekelijks voorgeschoteld krijgt Moi > maximaal 30% balbezit en 2 kansen waarvan 0 binnen de palen.

En dan gek vinden dat er niemand in het stadion komt. Noem mij een club waar al 3 jaar lang zulk afbraakvoetbal gespeeld wordt? Wens je succes want die is er niet.

0
Zondag 1 februari 2015 om 13:01 uur

Kees

Dannyy schreef:

Hou toch op man, we halen een speler van Sporting om hem vervolgens op de bank te zetten. Ik ben vrijwel nooit negatief maar deze opstelling kan gewoon niet, heb je vorige week niet gekeken?
Een speler die twee keer heeft meegetraind stel je nog niet op. Dat gebeurt bijna nooit in de voetballerij. Daarnaast is hij wrs. nog niet fit voor de gehele wedstrijd.
Kun je hem beter in de tweede helft brengen als je onverhoopt op achterstand staat.

Overigens ben ik niet gerust op de wedstrijden tegen Feijenoord en Twente. Als je die verliest sta je op 21 gespeeld 17 punten. Moet je wrs. 17 punten uit de resterende dertien wedstrijden halen. Lijkt me een vrij moeilijke zaak.

Natuurlijk ook een zwaktebod, mede veroorzaakt vanwege de overname, dat de nieuwe spelers bestaan uit een Portugees die je enkel op een DVD hebt gezien en Sno die geen wedstrijdritme heeft. Wel vind ik het een goeie.
0
Zondag 1 februari 2015 om 12:17 uur

Jordy

Waarom heeft hij bij Westerlo niks gespeeld dan?
0
Zondag 1 februari 2015 om 00:49 uur

Advertentie

yesyes

Sprinkhaan070 schreef:

Ook zou ik Meijers van die linksback positie weghalen. Die jongen is geen back en zal het nooit worden. Heeft aanvallend ook geen overzicht, meneer kijkt alleen maar naar de bal. Heeft trouwens ontzettend veel balverlies!
Daar doe je hem echt mee tekort. Ik vind hem ook geen back roep ik allang. Ben zelfs voorstander om hem linksbuiten te zetten en van duinen te verkopen. Meijers is nu uit vorm net als iedereen in dit elftal. Maar daarvoor heeft die 2 jaar zeer goed gespeeld altijd constant en nooit een onvoldoende. Alleen laatste wedstrijden is iedereen slecht aan het voetballen
0
Zaterdag 31 januari 2015 om 22:55 uur

Jordy

Wat moet je nou met sno? Waarom heeft hij maar 2 wedstrijdjes bij Westerlo gespeeld?
0
Zaterdag 31 januari 2015 om 22:19 uur

Marijn

Dennis72 schreef:

Komt die uit netwerk wang ?
Heeft bij Sevilla gespeeld dus ja
0
Zaterdag 31 januari 2015 om 21:37 uur

Haagse Roel

yesyes schreef:

Zuiverloon is uit vorm. Op rechts heeft die ook genoeg top wedstrijden gespeeld bij ons.

Vorig seizoen stond heitinga wel regelmatig basis toch ?
Zuiverloon is best , zeker voor ADO , een aardige voetballer. Heeft echter een wat irritante cq arrogante houding alsof hij het "mannetje"wel is.....moet buffelen om te blijven meedoen.

Heitinga heeft niet zoveel gespeeld hoor , moet wel bij gezegd worden dat dit bij clubs is waar ADO zich niet mee kan vergelijken zoals A. Madrid, Fulham , Hertha , kan voor ADO de komende jaren dus zeer bruikbaar zijn.

Jij was niet zo onder de indruk van die Wilson , ik heb ook even naar de video gekeken......gaat best wel een hoop mis . Ik zie echter wel een enorme doelgerichtheid en drive zowel naar voren als naar achter ( verdedigend). Die jongen moet wat meer rust in z`n spel krijgen maar is m.i. tov Schet een verademing.
0
Zaterdag 31 januari 2015 om 02:00 uur

Nu online

James, Ado Vakkie S, Eeuwig Den Haag, KvR en 162 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 437
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5