Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 437
Volgende pagina

Bolskie

Haagshart schreef:

Malone speelde inderdaad wel aardig.
Maar (al weet je het nog niet) ik denk dat je met Haye wel wat meer creativiteit krijgt. En dat hij de aanval beter kan bedienen.
Zet die haye vrij aan de linker kan dan komt er misschien nog is een voorzet waar de spitsen wat aan hebben want die doen niets anders dan voor jan lul lopen. Hooi leuk voor de laatste 10 min. Meijers moet zijn schoenen zowieso inleveren en lekker gaan back packen in t buitenland wat een figuur is dat.
Overigens kon je zien dat Fons toch een kleine beetje had geoefend op de af trap maar dat ging nog net niet helemaal goed nog even oefenen. Zeg het niet snel maar het is echt een armoedig zooitje. Een jongen van 17 van 54 kilo samen met van ewijk en Koopmans zijn het enige lichtpuntje van dit team
0
Zondag 22 september 2019 om 20:13 uur

DHFC070

Ratten in de val....
Ongeacht wat de reden ook was (?) kan het niet de bedoeling zijn dat een charge met paarden wordt uitgevoerd direct voor de enige uitgang van de gehele lange zijde.
Kinderen, een aantal mindervaliden en in mindere mate pet en sjaals kregen de schrik van hun leven. Ronduit belachelijk en neem aan dat het laatste woord hier nog niet over gezegd is?
0
Zondag 22 september 2019 om 19:49 uur

marcellino

Corleone070 schreef:

Bilal dekt die back en veroorzaak een penalty koste wat het kost. Suc6 bilal maak me trots gr, Fons
Nee dat zou hij niet gezegd hebben maar vond jij dan dat groenendijk de intentie had het laatste kwartier om vooruit te voetballen is bakker dan een logische keuze?
Dacht het niet toch.
0
Zondag 22 september 2019 om 18:47 uur

marcellino

kipf schreef:

Ongeacht hoe de andere spelen/speelde het is die bilal die alweer zoon idiote overtreding maakt
Yep als je meer naar voren voetbald komt Bilal daar nog en eens .durf zelfs te zeggen dat hij van groenendijk de opdracht heeft gekregen om de back af te stoppen die er de laatste kwartier veel overheen ging
Wie heeft dan een bord voor zijn kop.
0
Zondag 22 september 2019 om 18:43 uur

marcellino

Corleone070 schreef:

Dit is de 2de keer dat hij zoiets doet, hoe dom kun je zijn. Er zat een gelijkspel in en dan krijg je zo`n achterlijke actie
Er zit een gelijk spel in ,als je het laatste kwartier ziet zat een gelijk spel er echt niet in.maar goed lekker een man de schuld geven terwijl.zeer veel spelers hebben verzaakt of vond je immers en Kramer zo goed voetballen.deze jongen wil zich gewoon bewijzen en dat doet hij op een verkeerde manier ,je had hem ook helemaal niet in moeten brengen ook al zo een miskleun van groenendijk en dan die jonge wisselen dan begrijp je het echt niet deze jongen kan je nu bij het grofvuil zetten .gelukkig hebben we genoeg spelers.wat een amateurs bij ado
0
Zondag 22 september 2019 om 18:38 uur

Advertentie

marcellino

kipf schreef:

Die klojo niet meer opstellen raakt al geen knikker en kost ons alleen maar pingels/punten
Oooh het ligt aan die klojo die jongen is aanvaller geen verdediger.grootste eikel is groenendijk met zijn maffe kit voetbal haal Goossens er lekker uit en zet een nog verdedigende middenvelder er in.je ziet het laatste kwartier al dat de goal gaat vallen.je kan Bilal wel de schuld geven maar er zit toch ook helemaal niks in de ploeg heb je immers gezien grote bek dat el kayati hem in de weg loopt nou hij loopt nu zichzelf in de weg.is niks wordt niks plek 14 t/m 18
0
Zondag 22 september 2019 om 18:28 uur

Barend

Kees schreef:

Helaas ben ik ervaringsdeskundige. Wel heb ik recent een enorm geschil met een ziekenhuis in de regio "gewonnen". Heeft een half jaar geduurd waarbij ik radio, TV, De Telegraaf, tweede kamerfractie van een partij, NZA en nog vele andere media heb ingeschakeld. Dankzij de druk van iedereen (publicaties, uitzendingen etc.) is het me gelukt in het belang van zo`n 50 patiƫnten. Maar vrolijk word je er niet van en je bent er tientallen uren aan kwijt.

Terug naar het voetbal. Morgen verwacht ik een mooie pot, veel doelpunten en een gelijkspel.
Gefeliciteerd! Misschien kun je met je kennis anderen verder helpen.

Tja morgen. Ik verwacht dat ADO zich zal willen revancheren, na het belabberde spel van vorige week. Ook Groenendijk heeft een duidelijk signaal gegeven. AZ, met de wedstrijd tegen Belgrado nog in de benen, zou te doen moeten zijn. Maar dan moeten ze wel tot de bodem willen gaan. En dat tot en met de laatste minuut!
Ik gok op winst!
0
Zaterdag 21 september 2019 om 13:57 uur

Barend

Ooievaar schreef:

Ik snap ook wel dat dit niets met ADO heeft te maken. Maar we schieten rakketten naar de maan, willen naar Mars en dat kost wereldwijd vele miljarden. Wat z`on beetje letterlijk in rook op gaat.

Maar mensen gaan dood aan ziekten, waar bij nader onderzoek wellicht grote vooruitgang valt te boeken, maar dat is niet mogelijk omdat dat blijkbaar geen prioriteit heeft.
Of ze gaan er dood aan, of ze worden blijvend aan pillen gehouden. Dat laatste vinden patiƫnten fijn: langzaam suf worden (en sterven).
Iedereen accepteert het, vindt het normaal. Tegen de witte jas heeft niemand verweer.

Punt is (o.a.) dat de medische sector zichzelf reguleert.
Dan heeft het dus ook weinig zin om er maar geld in te blijven pompen.
0
Vrijdag 20 september 2019 om 22:36 uur

Jordy

Pyramids FC bestaat pas sinds 2008 en speelt sinds 2014 op het hoogste niveau. De laatste tijd hebben ze toch heel veel geld uitgegeven aan transfers, vorig seizoen minimaal 6 keer meer dan 4 miljoen uitgegeven en hoop transfers waarvan het bedrag niet bekend is geworden. Hoop dat de club een aardig klappertje heeft gemaakt.

https://www.transfermarkt.nl/alassiouty-sport/alletransfers/verein/44664
0
Dinsdag 17 september 2019 om 23:40 uur

haagse jr

Erik070 schreef:

Nog een domme shout
Oja? Domme shout? FC Paramids heeft de laatste 5 jaar 400.000 euro uitgegeven via transermarkt. Dus wat denk je dan?
0
Dinsdag 17 september 2019 om 23:17 uur

Nu online

BLEISWIJK-1, Erba1, DenHaag070!, Haraldberg1, ADO079, pajam, haagse chick en 301 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 437
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5