Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: salaris

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 437
Volgende pagina

miq72

pmc schreef:

Ik beoordeel hem ook niet ik geef alleen aan dat hij wat kan leren van die koeman.
Jij hebt de laatste weken wel degelijk steeds weer Steijn negatief beoordeelt ,Ga nou niet zeggen dat het niet waar is .
Zoals ik al eerder heb aangegeven ,Steijn heeft niet het halve elftal verkocht ,Steijn heeft niet tig gele kaarten en rode kaarten gepakt en Steijn heeft ook niet voor de blessures gezorgd .
Toen we in de winterstop 10e stonden werd Wesley verkocht voor ongeveer 1.5 milj.
Wat mocht Steijn herinvesteren ,helemaal niets .
Alleen het salaris van Wes is naar Smolarek en Lalkovic gegaan .
En Steijn heeft zichzelf niet aangesteld ,dat heeft jouw vriendje gedaan .
En Nee dat had ik ook niet gedaan maar dat is zijn fout niet .
Maar verwachten dat Steijn tussen 8 en 12 gaat eindigen terwijl je bijna al je sterkhouders verkoopt en nauwelijks een dubbeltje wil uitggeven om een acceptabel elftal op de been te brengen getuigt van een belachelijke naieviteit en nul voetbal knowhow.
0
Woensdag 9 mei 2012 om 18:08 uur

DaveDH

Beest schreef:

nou het valt wel op heb een beetje het idee dat die jongens het niet zien zitten in steijn is dat een optie????
Mua... ik denk dat het meer met munten te maken heeft, als je lex zijn salaris verdubbeld dan is Den Haag ineens weer de club van zijn dromen...
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 09:59 uur

Bert

DaveDH schreef:

Wie gaat dat betalen zoete lieve Bertje?
Salaris van Smolarek, Verhoek en Ali vervalt. Maar omdat zij weggaan moet er wel voorin wel wat terugkomen. Jenner is transfervrij jongen uit de regio die hoeft niet veel te kosten. Beugelsdijk hebben we al en Bulykin zou toch met behulp van sponsers wat mogelijk moeten zijn.

Boymans voor eigen rekening maar ik denk dat die in de toekomst geld op gaat leveren.
0
Dinsdag 8 mei 2012 om 08:32 uur

Thijs

HB schreef:

Dan zou hij door het huidige salarisplafond gaan, dus opzeker niet.
Ja, nogmaals ik ken de contracten niet, en meer dan het salaris plafond betaal je dus niemand. En dan is het een eenvoudig verhaal take it or leave it en dat heeft hij gedaan.
Kun je piepen over het bestuur maar wat moet je dan?
0
Maandag 7 mei 2012 om 22:12 uur

DHFC070

Broekhoest schreef:

Wat een onzin om dit het bestuur kwalijk te nemen. Ze kun Kum moeilijk met een pistool tegen z`n slaap dwingen om bij te tekenen. Kum wil gewoon zelf zonder contract op zak op zoek naar een nieuwe club. Transfergeld voor ADO is nu tekengeld voor Kum.
Helemaal eens en daarbuiten is dit ook pas het eerste goede seizoen van Kum. Daarvoor had hij altijd minimaal 1 beslissende fout per wedstrijd. Wat moet je dan 3 ton salaris betalen aan een Kum? alsjeblieft zeg is zo makkelijk gezegd. Het is niet mogelijk om iedere speler voor geld te verkopen soms gaan er spelers ook transfervrij weg dat zie je bij alle clubs. Het is al een hele vooruitgang dat we tegenwoordig uberhaubt transfersommen krijgen voor spelers dat was in het verleden wel anders.
0
Maandag 7 mei 2012 om 21:29 uur

Kaos

rien1 schreef:

Ja, ik denk voor ons ook wel een beetje.
En een beetje salaris, want heb zo een vermoeden dat hij niet het laagste salaris heeft!

0
Maandag 7 mei 2012 om 15:22 uur

Advertentie

Langebach2

Bulykin krijgt geen contract meer aangeboden in Amsterdam, is dat nog een optie?



,,Nee, dat lijkt mij duidelijk. Hij heeft natuurlijk ook een `NON EU salaris`, dus dat is ook ruim 550.000 euro en dat zijn salarissen die wij niet betalen. Zo simpel is het ook, maar wellicht dat er extern nog iets kan gebeuren en dat is natuurlijk altijd een optie, maar ik denk niet, dat wij in staat zijn om dit soort salarissen te betalen.”



Stel dat je extern financiers kunt vinden, wordt er dan toch nog een poging gewaagd om Bulykin terug te halen?



,,Dat weet ik niet, maar dat zou altijd kunnen. Ik sluit helemaal niks uit en in het voetbal kun je dat helemaal nooit uitsluiten.”
0
Maandag 7 mei 2012 om 15:01 uur

miq72

marcellino schreef:

beste miq

ik heb toch echt andere verhalen gehoord.
zijn loon wordt door externe financiers betaald.
de reden waarom het nog niet rond is komt omdat bulykin eerst het gesprek met ajax wil afwachten.

dat er dan een verschil is in vraagprijs komt mij niet bekend voor.
maar goed hoe het precies zit horen we binnen korte termijn
Als Bulykin komt word een groot deel van zijn salaris idd door externe financiers betaald ,dat was vorig jaar ook al de bedoeling .
Maar dan nog zat er tot vorige week aan toe nog een flink gat in wat Ado en de financiers wilde betalen en wat Buly wil hebben .
Ik wil het bedrag hier tot op dit moment nog niet opschrijven maar ik kan mij voorstellen dat jij dat ook weet .
Als jij weet wat Buly wil kan ik mij best voorstellen dat Ado niet 123 over de brug komt .
0
Maandag 7 mei 2012 om 13:21 uur

Max

miq72 schreef:

Dat Immers naar Feyenoord lijkt nog een kwestie van dagen .Toch ben ik zeer benieuwd wat de vraagprijs van Ado is .Hij heeft nog een contract voor 2 jaar dus ik kan me niet voorstellen dat de vraagpriis ver onder de 3 miljoen .Wat denken jullie?
Ik denk ongeveer hetzelfde bedrag dat Birmingham voor Verhoek had betaald. Rond de 2 miljoen. De contractduur was voor Verhoek in 2011 hetzelfde als voor Immers in 2012 en qua salaris zullen beide op het hetzelfde niveau zitten/hebben gezeten. Salaris en contractduur zijn de twee belangrijkste variabelen, los van clausules.

De rest loopt zo`n beetje gelijk. Verhoek had al meer seizoenen in het groengeel op zijn naam. Mag dus qua goodwill meer verwachten. Ook wil je in principe clubs uit dezelfde competitie meer laten betalen. Aan de andere kant was Verhoek winanar van de zilveren schoen en heeft Immers een matg seizoen achter de rug.
0
Maandag 7 mei 2012 om 12:54 uur

Beest

Kaos schreef:

Daar zijn zeker wat leuke spelers weg te halen, al is het alleen voor de breedte van de selectie!

Alhoewel je niet teveel moet gaan halen, want het zijn toch ook weer salariskosten!

Stiekum hoop ik dat de graafschap eruit gaat en ook vvv!

Dat zou lekker zijn. Zou Poepon dan ook transfervrij zijn? Weet iemand dat?
Ligt aan zn contract of ie een clausule heb ivm degradatie als ze zijn salaris doorbetalen hem willen houden en hij nog onder contract staat ken ie nergens heen
0
Maandag 7 mei 2012 om 12:38 uur

Nu online

jbdh, Fido, Alexander, FC Den Haag!, fcdh-denhaag en 154 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 437
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2