Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bank

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 439
Volgende pagina

frans swa

Yo schreef:

Iemand Deens vertalen?

http://ekstrabladet.dk/sport/fodbold/dansk_fodbold/superligaen/broendby/article2073660.ece
ja Google Translate:

Phillies makers bij de Nederlandse club

Mathias Gehrt kan voor een nieuwe uitdaging staan ​​in de Nederlandse Ere Divisie
Door: Mads Glenn Wehlast

«Vorige
Mathias Gehrt lijkt verloren voor Brondby. (File foto: Lars Poulsen)
1 of 3
Volgende »
Advertentie:

Klubnyt Brondby
Krijg nieuws over BIF direct in je inbox - wanneer het gebeurt.


Voetbal Meest gelezen

FC Kopenhagen FCK vuren Jacobs - huren Stale Solbakken

Brondby Kahlenberg en Nørgaard voor Brondby

FC Kopenhagen Stale blazen de bank - te zien zijn wilde lonen

Spaans voetbal Wild gerucht: Casillas voor FC Barcelona

FC Kopenhagen Expert op Ståle in FCK: Het is een bom

Premier League TV: Okore dicht bij debuut lagere Mourinho
Haal meer
Advertentie:


Bård Wiggen is niet van plan om FCK
Lukas Podolski voor Schalke 04?
Agger zal leren van "Captain Fantastic"
Woensdag gerucht Exchange (opdat.)
Willian: medische controle afgerond morgen
Voormalig OB spits voor Engels voetbal
Laatste in Voetbal

Premier League 5 min. geleden Maakt Schalke een staatsgreep in Arsenal?

Brøndby 38 min. geleden Krant: Spanjaarden openen te koop voor Brondby

FC Copenhagen 47 min. geleden Bård Wiggen is niet van plan om FCK

Spaans voetbal 1 uur geleden Gewonde Messi onderzocht vandaag

FC Zeeland 1 uur geleden Stales eerste tegenstander: Hij is de held van alle

Brondby 1 uur geleden Phillies makers bij de Nederlandse club
Haal meer
Advertentie:

Nieuwsbrief Sport
Bezorg de laatste dag van de grootste en belangrijkste sportnieuws direct in je inbox - elke middag.


EXTRA Sport en Spel
Sport en spel 2 minuten. geledenDrie goede redenen voor de overwinning

Sport & Spel 1 uur geleden Zo weinig dienstknecht stales concurrenten

Sport en spel 23 uur geleden Hij moet worden getest op de odds

Sport & Spel 1 dag geleden Hier richten we ons op doelen

Sport & Spel 1 dag geleden EM van dierenmishandeling
Haal meer

Er is tijd in de draaideur in Super League aftapplug.

Gisteren, kan Christian Nørgaard en Thomas Kahlenberg in de deur en vandaag of morgen wel getalenteerd Mathias Gehrt verdwijnen.

21-jarige Gehrt is volgens Ekstra Bladet informatie dicht bij een verhuizing naar de Nederlandse centrale club Den Haag.

De onderhandelingen tussen de twee clubs zijn geavanceerde en een medische check-up kan dreigend zijn

Zie ook: Brøndby`s sportief manager: Multi Trades

Zie ook: Twitter spree bovenverdieping wilde Superliga Day

Onder-21 nationale speler Mathias Gehrt heeft deel uitgemaakt van de bemanning Thomas Frank`s bij de start van het nieuwe seizoen, maar hij kan wel een beetje vast te zitten met de aanpak van zowel Thomas Kahlenberg en Christian Nørgaard. Voeg daarbij dat Brondby ook achter een vleugelspeler, waar Gehrt ook achtervolgt ...

Mathias Gehrt was slechts 19 jaar oud toen hij zijn debuut voor Brøndby in het voorjaar van 2011.

Zie ook: Bookmakers: Kahlenberg niet opslaan Brondby alleen

Nu alles wijst erop dat hij is op weg naar nieuwe uitdagingen in de Nederlandse Ere Divisie.

Brondby niet wachten om een ​​fortuin te maken over eventuele veranderingen. Mathias Gehrt heeft contract liep in Brondby voor het nieuwe jaar. Daarom zal er slechts een geringe versterking voor Brondby zijn.

Ekstra Bladet in aanraking is geweest met Brøndby`s sportdirecteur Per Rud, maar hij heeft geen commentaar op een mogelijke verkoop speler van Mathias Gehrt.


Nu nog iemand die dít kan vertalen
0
Donderdag 22 augustus 2013 om 09:34 uur

Haagse Mart

supporter-noord schreef:

ik hoop dat die Steijn ook heeft gekeken, kan die gelijk zien hoe je moet aanvallen net als PSV. Snelheid, combineren, vrijlopen. Moet toch niet al te moeilijk zijn om voetballers dat te leren.
Laat dan gewoon de spelers naar die wedstrijd kijken,hoef je ook niet uit te leggen.

Beter nog.Laat ze dan naar Real Madrid , Bayern of Chelsea kijken , dan kan je als trainer lekker thuis blijven zitten met foxsport aan en een drankje en nootjes op de bank.
0
Woensdag 21 augustus 2013 om 00:25 uur

pmc

Kees schreef:

Spelers hebben gewoon recht op vrije dagen. Is allemaal in de CAO geregeld.

Gouriye kan echt wel ballen hoor. Zoiets verleer je niet.

Erg triest voor Kevin Jansen.

Supu op links en Meijers doorschuiven?

Tommy op links, Zuiverloon in het centrum en Meijers doorschuiven?
Tommy links op de bank?
0
Maandag 19 augustus 2013 om 15:19 uur

<FCDH>

Steijn draagt zege op aan ernstig zieke vriend
ADO Den Haag won zondag in de laatste minuut met 2-1 van NAC Breda. ADO-trainer Maurice Steijn droeg de drie punten op aan een vriend van hem, die momenteel ernstig ziek in het ziekenhuis ligt.


"Peter ligt sinds vrijdag in het ziekenhuis en vecht daar voor zijn leven", vertelt de hoofdtrainer van de Residentieclub. "Ik zat tijdens de wedstrijd bepaald niet prettig op de bank. Ik vind het heel heftig."
Steijn was zondagochtend nog bij zijn vriend op bezoek geweest. Normaal gesproken is de vriend elke wedstrijd van ADO aanwezig, maar dat is nu niet mogelijk door zijn ziekte. Het is onbekend wat hij precies heeft.
0
Maandag 19 augustus 2013 om 09:36 uur

Ricky

MarkoL schreef:

Juist Ricky .. Die gozer is echt goed.. Durf m nou ,ook zoals meerdere ploegen, gewoon te brengen en ff te laten staan..
Ik snap die stein niet, zeker na vertrek van chery! Een middenveld met v Haaren-Holla-Jansen is veel te statisch. Zat Merencia wel op de bank?
0
Zondag 18 augustus 2013 om 22:59 uur

Advertentie

Madmax

H@@GenEES schreef:

Stein heeft heel duidelijk gemaakt in een interview met TV West dat de positie van Malone onomstreden is, dus ik denk niet dat deze opstelling in de nabije toekomst een feit wordt, uiteraard blijft het voetbal maar als ik het goed heb begrepen is Zuivelloon voor de CV positie gehaald
Ik vond Malone tegen PSV ongelukkig, tegen GAE slecht en vandaag weer slecht. Zou dus zomaar kunnen zijn dat hij weleens op de bank komt, en dan zal of Zuiverloon of Wormgoor op de RB positie komen.
0
Zondag 18 augustus 2013 om 19:20 uur

jajoh

H@@GenEES schreef:

Stein heeft heel duidelijk gemaakt in een interview met TV West dat de positie van Malone onomstreden is, dus ik denk niet dat deze opstelling in de nabije toekomst een feit wordt, uiteraard blijft het voetbal maar als ik het goed heb begrepen is Zuivelloon voor de CV positie gehaald
Beugelsdijk gaat opzeker naar de bank. Zuiverloon op zijn plek.
0
Zondag 18 augustus 2013 om 19:13 uur

<FCDH>

Zuiverloon 100% fit maar nog niet wedstrijdfit steyn bepaalt morgen of ie zondag op de bank zit
0
Vrijdag 16 augustus 2013 om 16:27 uur

<FCDH>

FC Den Haag! schreef:

Ik hoop toch wel dat het Zuiverloon lukt om op de bank te zitten anders is hij er wel heel slecht aan toe
Als ie niet fit is om op de bank te zitten dan heeft ie wel een hele slechte conditie
0
Vrijdag 16 augustus 2013 om 09:53 uur

FC Den Haag!

<FCDH> schreef:

ADO-trainer ADO-trainer Maurice Steijn is blij met `ervaren aanwinst`

DEN HAAG - ADO-trainer Maurice Steijn in content met het aantrekken van verdediger Gianni Zuiverloon. De 26-jarige Rotterdammer tekende donderdag een drie jarig contract.
`Ik ben blij met de komst van Gianni. Hij is een ervaren verdediger die wij zochten`, vertelt Steijn. `Wij hadden ons eerder bij hem gemeld, maar toen gaf hij aan dat zijn voorkeur bij een buitenlandse club lag`, vervolgt de Haagse oefenmeester. `Toen dat niet lukte belde hij netjes terug en zijn wij om tafel gegaan. Gianni heeft dat heel netjes gespeeld.`


De Haagse club probeert Zuiverloon voor de derde speelronde van de Eredivisie speelgerechtigd te krijgen. `Hij is nog niet honderd procent fit`, weet Steijn. `De komende trainingen zal blijken hoe ver hij is. Ik hoop dat hij zondag op de bank kan zitten.`
Ik hoop toch wel dat het Zuiverloon lukt om op de bank te zitten anders is hij er wel heel slecht aan toe
0
Vrijdag 16 augustus 2013 om 09:17 uur

Nu online

Swaber, Ronaldo, ronnieg, Aad, Kees, ADO079, VAKKIE-l, TheMariner, Q0172, supporter-noord, Lellow, pitbull, fcdh-denhaag en 180 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 439
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5