Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 441
Volgende pagina

miq72

Kees schreef:

Hallo, je spreekt wel over een van onze eigen spelers. Niemand weet hier, en ik ook niet, wat er precies is voorgevallen. Gaan we allemaal nu een eigen jongen afvallen na een bericht van die zeiksnor.

 

Ik heb weleens andere geluiden meegemaakt. Juist nu de rijen gesloten houden en de media geen kans geven om te stoken nu het zo goed gaat.

 

Ik heb voldoende vertrouwen in Van der Brom en Van der Kallen dat ze dit op een juiste manier oplossen.

Ten eerste word ik doodziek van sommigen die nog steeds hij die werkelijk geen ene flikker heeft gepresteerd beschermen .De heer van de Bergh was vorig jaar hoogstpersoonlijk verantwoordelijk voor het staken van de wedstriijd tegen psv.De toen nog held van de supporters vond het nodig toen die overigens ook al geheel terecht wissel stond om express een rode kaart te pakken om zijn ongenoegen te laten blijken .Ook de rest van vorig seizoen heeft Ricky er een zootje van gemaakt en was de grote sfeerverpester in de groep .Ons cluppie betaalde hem daar wel 3 ton voor .Dit jaar doen we het fantastisch en zit hij weer geheel terecht op de bank ,omdat hij simpelweg veel minder is als de 3 middenvelders die er nu staan.2 goede passes geven tegen utrecht en 020 veranderd daar helemaal niets aan .Om dan weer naar de pers te lopen om zijn beklag te doen is walgelijk en zielig en daarmee heeft ie definitief zijn eigen ruiten ingegooid.Anderhalf jaar ricky bij ADO hebben niets dan ergernis en heel veel geld gekost waar we 2 veel betere spelers voor hadden kunnen hebben .Ik ben supporter van ADO en wil het beste van de club .Als zo een zelf ingenomen 1e divisie voetballertje steeds maar weer de boel vergalt vind ik het inderdaad een klereleier en geloof me dan hou ik me nog in .Al moet je m afkopen want zo is tie ook nog ,ik hoop dat we zo snel mogelijk van m af zijn .

0
Maandag 22 november 2010 om 22:43 uur

yesyes

Kees schreef:

Wat heel opmerkelijk is, en dat lees ik nergens, dat we van de 15 wedstrijden in dertien voor hebben gestaan of bleven staan.

 

Enkel tijdens de gelijke spelen tegen Heerenveen (0-0) en tegen PSV (2-2) stonden we niet voor.

 

In de verliespartijenen tegen Roda, Vitesse, Twente en Groningen stonden we ook met 1-0 voor.

 

Zelfs voor de beker ook.

Wat verder nog het leuke er aan is dat we ze godverredomme allemaal hadden moeten winnen want telkens waren wij de betere. Pfffff stel je voor stijf bovenaan zonder 1 verliespunt denk dat heel denhaag was ontploft en je wel alvast aan een 3de ring had kunnen gaan beginnen

0
Zondag 21 november 2010 om 21:29 uur

liefhebber

Kees schreef:

Zelfs een 5-0 was niet geflatteerd geweest. Overigens heeft NAC op papier een betere  ploeg dan wij. Ook de spelerssalarissen en transferwaarde van hun groep ligt hoger.

NAC had vroegah een betere ploeg op papier. Is niet meer! Of is Boussabon beter dan..........? Kolka beter dan.........? Ga zo door!

En wat salarissen betreft...daarom begonnen ze de comp met punten in mindering en zijn zij de volgende met €€€€€€€€€€SCHULDEN.

Transferwaarde....wie dan? Koenders?Feher?Penders?......wie?

Ben het wel met je eens dat 5-0 niet geflateerd geweest zou zijn.

0
Zondag 21 november 2010 om 19:59 uur

marcellino

Kees schreef:

Zelfs een 5-0 was niet geflatteerd geweest. Overigens heeft NAC op papier een betere  ploeg dan wij. Ook de spelerssalarissen en transferwaarde van hun groep ligt hoger.

nee dat was voor de competitie zo kees.

 

Geloof mij op papier en wat geld betreft is den haag een veel betere ploeg geworden.

 

dat is de winst van dit jaar.

 

daarom moeten we dit jaar ook zeer koesteren.

kunnen we spelers houden als bulykin,kubik,verhoek,toornstra dan ga je jaren mee doen in de subtop.

 

Lukt ons dat niet dan moeten we gewoon veel genieten van dit jaar maar ben ik bang dat we volgend jaar weer spelen om plaats 1 t/m 18

0
Zondag 21 november 2010 om 18:13 uur

Kees

Zelfs een 5-0 was niet geflatteerd geweest. Overigens heeft NAC op papier een betere  ploeg dan wij. Ook de spelerssalarissen en transferwaarde van hun groep ligt hoger.

0
Zondag 21 november 2010 om 17:58 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Ik zie Ricky in de winterstop niet vertrekken. Geen enkele club kan of wil de helft van zijn salaris overnemen. Er zal dus een regeling moeten komen waarbij ook ADO water bij de wijn doet. Of hij tekent ergens een meerjarig contract zodat die club misschien nog wat kan beuren. Is sowieso een ingewikkelde constructie.

 

Anderzijds vind ik het jammer dat ook nu op de box de nadruk niet ligt op de positieve ontwikkeling van onze club. Wat gaan we goed. We hebben 22 punten en sinds gister kijk ik echt niet meer naar plaats 16 t/m 18. Laten we vooral genieten!!!

Als iemand dat doet dan ben ik dat wel Kees, ik ben daar uitermate verguld mee. Maar ik krijg nu z'on beetje de indruk dat we dit gepresteerd hebben ondanks Ricky, al doet hij zelf voorkomen dat we dit allemaal dankzij hem hebben bewerkstelligd.

 

Ik schreef een tijdje geleden dat ik geen fan was van Ricky, maar dat wel graag zou willen worden, omdat we daar allemaal wijzer van zouden worden. Dat gaat er niet meer van komen, Ricky heeft meer één belang en dat is het belang van Ricky zelf. Ricky is bij geen enkele club een volwaardige eredivisie voetballer geweest, dat ligt toch echt aan Ricky zelf. Dat hij gewend is aan jongens die hem naar de mond praten, waardoor hij in z'n eigen sprookjes gaat geloven, staat natuurlijk haaks op de werkelijkheid. Hij heeft een goede traptechniek, goede pass en overzicht, maar legt te veel risico in zijn spel, verdedigt niet of nauwlijks mee, en heeft altijd wel een momentje van kortsluiting, c.q. verstandsverbijstering om een imbeciele overtreding te begaan, waardoor we met 10 man komen te staan.

 

Brom zal best fouten maken, maar dat hij betere opties heeft dan Ricky dat heeft hij goed in de gaten. Ricky en Buijs ook z'on stokebrand, die moet je gewoon lozen. Zij hebben een negatieve invloed, de instelling van Ricky deugt niet en gaat dat ook niet doen. Al gaan sommigen hier op hun kop staan, Ricky laat je altijd steunen, Ricky is alleen geïnteresseerd in Ricky, Ricky en nog eens Ricky.

 

Van dat soort klanten heb ik mijn buik vol. Goede voetballers stellen zich zelf op, en mauwen niet over vriendjespolitiek of weet ik veel.

 

Vertel eens Ricky? hoeveel doelpunten heb je dit jaar gemaakt vriend? Tijd voor de grote schoonmaak dus. Beklaag jij je maar bij je vriendjes en jank maar verder in de pers.

 

Wij gaan omhoog Ricky, zonder jou buddy.

0
Maandag 15 november 2010 om 13:52 uur

the mouse

Haagsebluf schreef:

Inderdaad.

 

Enige wat die echt goed kan is onrust zaaien. Hij moet z'n plek kennen en de keuzes van de trainer accepteren.

 

Iedereen mag teleurgesteld zijn, maar het is waardeloos dat het nu in de media verschijnt.

 

Winterstop kan die weg!!!!!

idd,

 

het gaat niet zoals meneer het wilt.

hij moet gewoon inzien dat er betere spelers rond lopen dan dat hij is, en genoegen nemen met zijn plek in de selectie!

begrijp wel enigzins dat ie teleurgesteld is, maar hij is in deze selctie een goede 12e of 13e man!

hij moet blij zijn dta ie geen 17e of 18e man is, want dat is ie in mijn ogen zeker wel!

 

zelfs de jeugd als een Visser overtrefd hem!

 

0
Maandag 15 november 2010 om 10:53 uur

Ronaldo

marcellino schreef:

Mij hoor je niet zeggen dat ik niet blij ben met een punt sterker nog als je de wedstrijd bekijkt was NEC de betere ploeg.

 

Maar we hebben de kansen gehad ik vind dat we teveel werk voetballers brachten en te weinig creatieve spelers niet meer en niet minder

Dat NEC vandaag bloed rook dat was te verwachten. Maar om de woorden van Vloet te gebruiken dat NEC een betere ploeg heeft als Ado dat gaat mij te ver. Ik ben blij met het gestolen punt, met een beetje massel waren er dat vandaag drie geweest. Groningen krijgt vandaag behoorlijk om zijn kloten. Huistra gaf de bekerwedstrijd als reden.

 

Ik ben zeer content met de vier punten en het geleverde spel!

0
Zondag 14 november 2010 om 21:25 uur

Advertentie

marcellino

ADODENHAAG schreef:

Vandaag gold: de aanval is de beste verdediging. Als hun wat scherper waren geweest had je met alle gemak gewonnen. (had je ook nog een extra goal tegen kunnen krijgen bij wijze van spreken) Maar uit bij NEK een puntje, dat is helemaal niet zo slecht. Zeker als je zag dat hun 120% gaven en wij maar 80%. (als het niet minder is)

Mij hoor je niet zeggen dat ik niet blij ben met een punt sterker nog als je de wedstrijd bekijkt was NEC de betere ploeg.

 

Maar we hebben de kansen gehad ik vind dat we teveel werk voetballers brachten en te weinig creatieve spelers niet meer en niet minder

0
Zondag 14 november 2010 om 21:21 uur

ADOnieuwegein

marcellino schreef:

1 speler zal ook niet zo gauw het verschil maken in een team of het moet messi of ronaldo zijn.

 

De stelling was wie is een betere voetballer.

Mijn mening is dat ricky.

 

Ik heb uit proberen te leggen waarom ik dat vind niets meer en niets minder.

 

Ikc heb het hier niet over of hij goed kan kopen ,goed kan verdedigen of de longen van een paard heeft maar over een speler die iets extra's kan brengen wat inzicht betref.

 

Voetbal lijkt een makkelijke sport maar als dat zo had geweest hadden we allemaal miljonair geweest.

Sommige spelers bevatten specifieke kwaliteiten om bv. een vrije trap op de paal te schieten (nee grapje)of om een speler in een onmogelijke positie voor het goal te zetten en ricky is zo een speler.

 

Ik zeg niet dat hij in de bassis moet staan maar de stelling was dat Immers een betere voetballer dan ricky is en ik vind wie dat zegt heeft het voetbal spelletje niet echt begrepen.

Netjes uitgelegd;)!! Ik had het in mijn stukje niet over wie er een betere voetballer is, maar wie ik op dit moment liever in de basis heb vanwege zijn kwaliteiten en het team goed aanvuld en dat was voor mij dus Immers.

 

Je hebt het over specifieke kwaliteiten, maar Immers heeft de juiste instelling. Maar ook heeft hij inzicht (zie passje op Kubik bij Twente uit)

 

Het is ook maar beter dat we niet allemaal de zelfde mening hebben, anders was er niets aan om op de shoutbox te zitten.

0
Vrijdag 12 november 2010 om 20:06 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 235 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 441
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2