Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helft

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 441
Volgende pagina

Adowoman

Maar ondanks arbitrale dwalingen vond ik Twente de eerste helft geen indruk maken. Als je twee loepzuivere kansen zo verprutst dan doet de nummer één het niet goed...
0
Zaterdag 26 oktober 2013 om 19:43 uur

Kees

Toch blijf ik vertrouwen in een goede afloop voor vanavond houden. Tegen Vitesse was die onverzettelijkheid er weer en tegen Zwolle bij vlagen in de eerste helft behoorlijk voetbal. Ik hoop en geloof dat het ergste achter de rug is. Kan toch niet anders? Of is die gifbeker nog niet leeg?

Ongeacht de resultaten zit Maurice Steijn vanavond en tegen MVV en AZ nog zeker op de bank. Die jongen zit als één van de weinigen nog diep geworteld in de club en zoveel opgebouwde kennis mag je niet verloren laten gaan.

Vanavond een 3-2 overwinning.
0
Zaterdag 26 oktober 2013 om 12:18 uur

kako

Gek toch eigenlijk dat je de VN hier niet over hoort, o ja, Rusland daar mag en kan alles....

Manchester City heeft een officiele klacht ingediend bij de UEFA, naar aanleiding van de racistische bejegening van aanvoerder Yaya Touré. Dat gebeurde woensdag tijdens de Champions Leaguewedstrijd tegen CSKA Moskou, die de Engelsen met 2-1 wonnen.

Touré beklaagde zich in de tweede helft bij de Roemeense scheidsrechter Ovidiu Hategan. Hij werd beschimpt door een deel van de CSKA-aanhang, die apengeluiden maakten richting de aanvoerder. De arbiter nam deze verklaring op in zijn wedstrijdverslag.

De Ivoriaan roept op tot een hardere houding bij de UEFA. Touré: ``Jullie moeten nu reageren, dit moet gestopt worden. Misschien moeten jullie dat stadion voor een paar wedstrijden of zelfs een paar jaar vergrendelen.``

0
Donderdag 24 oktober 2013 om 11:38 uur

Kees

oodh schreef:

Ik begreep dat Coutinho pas vandaag naar het ziekenhuis zou gaan. Waarom ze een aantal dagen hebben gewacht begrijp ik niet zo. Ik neem aan dat ze daar wel een goede reden voor hebben.

Vind het ook wel `iets prettiger` wanneer Zwinkels in het goal staat. Maar daar hoor je niets meer van.

De papieren van Kanon: dat zou zeker twee weken in beslag nemen nadat hij was goedgekeurd, las ik.
Bedankt. Kanon zal dus tegen Cambuur of zo inzetbaar zijn. Hopenlijk is ie van echt toegevoegde waarde.

Die ophef over Tira vat ik niet helemaal. Heb hem in de voorbereiding alle wedstrijden gezien maar of het direct de verlosser voorin is geloof ik niet.

Schet kan vanaf de vleugel van enorm toegevoegde waarde voor Kramer zijn. Tijdens de voorbereiding gaf hij in één helft maar liefst zes keer een perfecte voorzet. En niet tegen Lakwa.
0
Woensdag 23 oktober 2013 om 10:28 uur

TONH

ADODENHAAG schreef:

Ongelooflijk die Tira, van een rendement van 0 naar 100%, speelde geweldig vandaag. Genoten van de beloftes. Niet alleen hij, ook de Vlugt, Esajas en de rechtsback waren heel goed. Cabral viel tegen.
Cabral viel tegen?
In de 2e helft zagen we toch leuke combinaties met soepie,jerson en Catalin?
Jerson scoorde toch een heel mooi doelpunt en dat was er zo een uit z,n tijd bij Feyenoord.
Cabral gaat juist een beetje loskomen,....had ff z,n tijd nodig.
Hij word steeds relaxter in gedrag en ik zie m meer lachen,..Jerson is een zeer aardige gosah die ff z,n tijd nodig heeft,..niks mis mee!!
Jerson Cabral kan t echt wel en dat zal ie denk ik nog wel gaan laten zien.
0
Dinsdag 22 oktober 2013 om 15:07 uur

Kees

H@@GenEES schreef:

Wetzel werd TD en daarna ontslagen door Kallen vanwege in interview, daar had de spelersgroep niets mee te maken



Wetzel heeft altijd geroepen, dat hij ooit nog eens voor ADO Den Haag wilde werken. Nadat Wiljan Vloet eerder had aangegeven te stoppen bij de Haagse club, tekende Wetzel op 29 mei 2008 een driejarig contract, dat hem tot medio 2011 aan ADO Den Haag zal verbinden. Hij heeft tevens een extra optie voor nog eens twee jaar. Op 17 april 2009 werd hij technisch directeur bij ADO, waarbij zijn positie als trainer overgenomen werd door Raymond Atteveld. Op dinsdag 22 december werd bekendgemaakt dat Wetzel op staande voet is ontslagen als technisch directeur. Aanleiding voor de drastische maatregel was een kritisch interview van Wetzel. Wetzel vecht zijn ontslag aan bij de KNVB.

Op 17 maart 2010 wordt bekend dat Wetzel in het gelijk is gesteld door de arbitragecomissie van de KNVB. ADO Den Haag heeft hem ten onrechte ontslagen. ADO moet hem een bedrag van €100.000,- overmaken als schadevergoeding.


Bron
En beiden werden veroordeeld voor de helft van de arbitragekosten van euro 375,00. Het gehele vonnis staat nog op de KNVB site.

Logisch is het dat Piet Jansen de spreekbuis van de club is maar ik zou zo graag eens willen weten wat the boss himself (Van der Kallen) van de gehele situatie vindt.

In het interview van vandaag in het AD met Piet Jansen kun je teruglezen dat Maurice Steijn nog heel veel krediet heeft.
0
Dinsdag 22 oktober 2013 om 11:05 uur

Advertentie

Ricky

Sorry,

Tuurlijk was de 6-1 zeer geflatteerd. In de rust geeft Fraser aan dat het gaat knetteren tegenover fox sports. In de omschakeling ging het fout zei Fraser. Geen wissels gedaan. Pas laat in de 2e helft.

Ook nog Tommie, die zwak speelde, (wie niet) wisselen in de 88e minuut?

Waarom? Die staf die spoort niet.

Na de wedstrijd hoor je dat het niet genetterd heeft in de kleedkamer maar dat ze elkaar verbaasd aan zaten te kijken.

Te gek voor woorden dat ik me er nu nog druk om moet maken.

AG AG AG AG wat een soap
0
Dinsdag 22 oktober 2013 om 00:02 uur

marcellino

heb ik een andere wedstrijd gezien.
tuurlijk 6-1 is een afgang en het is duidelijk dat de groep te weinig kwaliteit heeft in de breedte.
maar het had net zo goed 3-0 voor ado kunnen wezen de eerste helft.
kijk je kan een trainer niet eeuwig aan houden maar ik denk dat je hem met de verandering van het veld nog even de voordeel van de twijfel moet geven.
je ziet dat sommige spelers aardig uit de voeten kan op kunstgras maar dat ze er gewoon aan moeten wennen.
een bal is te hard voor een kunstveld maar had goed geweest op natuur gras en ga zo maar door.
ik denk dat ado intern heeft uitgesproken als je maar niet degradeert ,maar dat kan je natuurlijk niet verkopen naar je klanten dus zeg je tussen plek 9 en 14 terwijl ze donders goed weten als je zo veel spelers haalt van een redelijk niveau dat het lang duurt om daar een team van te maken.
je ziet hoe raar het overkomt toch dingen ontstaan in het team en dat moet er een keer uit komen en gebeurd dat niet ja dan houdt het op.
0
Maandag 21 oktober 2013 om 21:19 uur

dirk

Op het gevaar af hier voortaan voor een halve zool of kneusje te worden versleten het volgende: natuurlijk zou ik me moeiteloos kunnen aansluiten bij het almaar groeiende koor van lieden die Steijn het liefst eergisteren weg hadden willen hebben. Nu ben ik absoluut geen adept van Maurice Steijn, maar bijna een etmaal na de vernedering in Zwolle toch even enkele kanttekeningen. Inderdaad had het scorebord tijdens de rust zeker een 3-3 stand kunnen aanwijzen. Niet alleen Piet Jansen zei dat, ook PEC-coach Ron Jans. ADO Den Haag mag dan in de tweede helft allerbelabberdst en op een enkeling na zonder vechtlust over het Zwolse kunstgras hebben gehobbeld, in de eerste helft speelde onze helden (op sokken) bij vlagen best redelijk. En als de Zeister slaaf Van Boekel gewoon zijn plicht had gedaan en Broerse op een rode kaart had getrakteerd, het eerste doelpunt van PEC had afgefloten op buitenspel en de twee volgende goals van PEC had afgekeurd omdat daar overtredingen van Zwollenaren aan vooraf gingen, dan had de wedstrijd inderdaad een ander verloop kunnen hebben. Soms zijn carrières van trainers afhankelijk van toevalsfactoren als daar zijn ballen die ofwel via de binnenkant van de paal het doel ingaan of juist terug het veld in springen.
Denk gezien het vorenstaande niet dat ik Maurice Steijn zit te verdedigen, want ook ik besef terdege dat zijn positie zo langzamerhand onhoudbaar wordt. Trainers zijn nu eenmaal afhankelijk van resultaten en bij uitblijven ervan hoeft daar geen enkele medelijden bij om de hoek te komen kijken, want afbreukrisico zit veelal in de salarissen verdisconteerd. Daarbij is het een gegeven dat nooit een spelersgroep wordt weggestuurd na de productie van een imposante nederlaagserie. Blijft de vraag of een andere coach deze groep wel op de rails kan krijgen. Ik betwijfel dat. Deze selectie is niet in balans, een goede verdedigende middenvelder zit er niet tussen en echte karakterjongens behoudens een type als Beugelsdijk al evenmin. Niet te ontkennen valt dat Steijn wel voor 100 procent de hand heeft gehad in de samenstelling van deze selectie, dus daarop kan hij in elk geval wel worden aangesproken.
0
Maandag 21 oktober 2013 om 12:04 uur

pajam

fransje1 schreef:

Iets meer dan de helft resultaat geboekt
klinkt best mooi he?

uitgaande van zijn (lees Steijn) zijn moyenne, kom je over 34 wedstrijden gezien aan;

winst; 34*24,68% ; 8,39 winstpartijen = 25,17 punten
gelijk; 34*28,57% ; 9,71 gelijkspelen = 9,71 punten

totaal punten per seizoen; 34,88 punten

Laten we zeggen 35 punten, met de 11e begroting van de eredivisie.

iets meer dan de helft gefaald klinkt reeeler
0
Zondag 20 oktober 2013 om 18:39 uur

Nu online

pajam en 206 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 441
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2