Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vol

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 441
Volgende pagina

rh_vakm

Onderstaande lees ik net op de site van de telegraaf. Ik wist overigens niet dat de reden van deze wedstrijd is om geld in te zamelen voor een zieke poolse supporter. Goede actie overigens.

 

===============

 

Doodzieke Pool krijgt hulp van ADO-supporters Van onze Haagse redactie
DEN HAAG - Voetbalclub ADO Den Haag speelt op 10 oktober een bijzondere benefietwedstrijd tegen het Poolse Legia Warschau om geld op te halen voor de operatie van een ernstig zieke 'Legia'-supporter.



Foto: PICS UNITED
Ads door Google
Ontslag bij ziekte
Eerste advies gratis specialisten in ontslagrecht

www.puurarbeidsrecht.nl


Boek 40 jaar FC Utrecht
Nu te Koop bij Multishop24! Boekhandel Visscher De Meern

www.multishop24.nl


Polen & Baltische Staten
Bekijk onze 13-daagse rondreis naar Polen en de Baltische Staten !

www.sovjetreizen.nl


De supporters van de beide voetbalclubs hebben al jaren een vriendschapsband met elkaar. "Dat is historisch zo gegroeid", legt Glenn Duijzer, oersupporter van de residentieclub, uit. "Ieder jaar gaat er wel een bus vol supporters van ons naar Polen om een thuiswedstrijd van Legia Warschau te bezoeken. En ook in ons eigen stadion is de connectie zichtbaar door het 'Legia'-spandoek dat er iedere week hangt. De band is heel bijzonder."

Daarom besloten de supportersverenigingen van de beide clubs de handen ineen te slaan op het moment dat zij lucht kregen van de ernstige ziekte die Legia-supporter Wojtek, een van de stichters van de vriendschapsband met ADO Den Haag, onder de leden heeft.

"Hij zit inmiddels in een rolstoel en alleen een peperdure behandeling in de Verenigde Staten kan hem nog redden. Dat kan hij alleen niet zelf betalen", vertelt Duijzer. "Hij is een van de bekendste supporters in Polen; een echte held van de club. Én sinds jaar en dag ook een goede bekende bij ons", zegt een woordvoerster van de Haagse eredivisionist. "Daarbij waren we sowieso al van plan om ooit eens vriendschappelijk tegen Legia te spelen, maar de ziekte van Wojtek heeft dat plan in een stroomversnelling gebracht."

Naar verwachting zullen er honderd à tweehonderd ADO-aanhangers op 10 oktober naar Polen afreizen. "Een dag voor de wedstrijd ontmoeten de supporters van de clubs elkaar nog ergens in Warschau, waar we gezamenlijk feest zullen vieren", vertelt Duijzer. "Hopelijk halen we genoeg geld op."

 

0
Donderdag 16 september 2010 om 13:39 uur

Kees

Een passage uit een interview met een hockey-bobobobobobo. Over enkele maanden wordt de beslissing genomen of het vrouwen hockey wk naar Den Haag komt. Het levert ADO naar verwachting veel geld op doch die tweede ring komt er dan niet voor 2014 aangezien het stadion dan weer te groot is voor het hockey-wk.

 

Dat wordt de plus die Nederland heeft ten opzichte van de concurrentie?
‘Onder andere. Maar er is ook geen land dat het ADO-stadion in de aanbieding heeft. Wij wel. Ik wil niet negatief doen naar Rosario, maar dat stadion was natuurlijk niets vergeleken met wat wij hebben. Het was prachtig als het vol was, maar verder was het behoorlijk sfeerloos. Dat hebben wij beter voor elkaar.’



0
Woensdag 15 september 2010 om 18:57 uur

JB

Toch maar niet alles terug gelezen vanaf vrijdag.

 

1. Vandaag kon ik (met dank aan Koos R) mijn seizoenkaart afhalen bij de kassa. Het is dus inderdaad goed gekomen. ;-)

 

2. In de tijd bij de kassa, en daarna met een patatje met, mijn ogen uitgekeken:

- vaders met moeders met kinderen die naar het stadion gaan, soms waren de kinderen zo klein dat hun sjaals over de grond sleepten.

- een oma met een opa in een rolstoel die weer naar het voetbal kwamen

- een clubje bejaarde "hooligans" compleet met ADO-sjaals en petjes

- op het parkeerterrein een aantal auto's met moeders met kinderen

- een uur voor de wedstrijd al rijen voor de kassa

- wel 6 agenten te paard, die niets beters te doen hadden dan op een grasveldje buiten het stadion "levend standbeeld" spelen

 

3. In vergelijking met al het goede nieuws voor de club bij 2 me kapot geschaamd voor de buitensporige reacties richting Verhoek.

Natuurlijk een "niet te missen" kans.

Maar wekenlang "Wesley in Oranje" en dan "douchen, douchen" na 1 misser? Misselijkmakend!

Neem een voorbeeld aan de Utrecht supporters.

Hun Oranje-klant van Wolfswinkel aan het werk gezien vandaag? En nee, dat waren geen 3 herhalingen van dezelfde misser!

Ook international Pedersen van Groningen liet een verbluffend staaltje 100% kansen missen zien!

Natuurlijk heeft vd Brom gelijk dat het teambelang altijd voor elk persoonlijk belang moet komen. En dat er meer gescoord had moeten worden.

Overigens stond Bulykin op dat moment buitenspel. Waterman was namelijk van zijn doellijn af.

Al vraag ik me af of die grensrechter dat wel goed gezien zou hebben.

 

4. Zoals ik ook al tegen Roel en Ooievaar zei in het stadion, tot en met de 2-0 heb ik het beste ADO voetbal gezien sinds onze helden namen hadden als Heini Otto, Cor Lems, Remco Boere en Co Adriaanse.

Het lijkt er alleen op dat het goede voetbal nog een te grote fysieke aanslag pleegt op een aantal spelers om het 90 minuten vol te houden.

En dan krijg je het vallen en opstaan in het leerproces waar ook Ooievaar en Kees het al over hebben.

Als Been dit van het huidige Feijenoord zegt, dan is iedereen het er over eens, maar ook bij "ons" ADO is nog veel ruimte voor ervaring bij onze "key-players".

En laten we niet vergeten waar het niveau ligt waar we voorlopig naar OP WEG ZIJN: aanhaken bij de middenmoot.

"Er op en erover" gebeurt alleen in de Tour de France.

0
Zondag 12 september 2010 om 21:54 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Ik hoop dat je gelijk hebt. Stellen we jouw op als voorstopper tegen Poepon;).

Geen probleem sla ik eerst een deuk in z'n hoof.

 

Alle gekheid even op een stokje. Ik maak me totaal niet druk over De Graafschap morgen, die pot winnen we gewoon. Denk dat ik sinds jaren niet meer hoef mee te maken dat ik met een natte rug sta te kijken.

 

Om het simpele gegeven dat we een aardig team hebben staan, die absoluut niet in degradatieproblemen hoeft te komen en naar alle waarschijnlijkheid -behoudens een slagveld a la Mash - ook niet zal komen.

 

We zijn aan het groeien en dat merk je gewoon aan alles.

 

Ook de mensen in mijn omgeving zijn een stuk positiever over ADO. We hebben echt een betere selectie dan Graafschap, Willem II, -high flying- Excelsior, VVV, en zijn echt niet minder dan NEC, Heracles of een zwalkend NAC.

 

Dus morgen niet als een standbeeld staan te gapen, maar vanaf de aftrap vol achter de ploeg gaan staan, dan komt het allemaal best voor elkaar. Zal je zien dat we ook met ons toeschouwersgemiddelde omhoog gaan. En dat moet ook, want die tweede ring moet er op!

 

 

0
Zaterdag 11 september 2010 om 15:57 uur

miq72

Bert schreef:

Mee eens Kees. We weten allemaal dat Ricky veel beter kan.

 

Hij verdient zondag wel een invalbeurt.

 

Gewoon in laten vallen als Toornstra of Leeuwin leeg is.

LAten we nou ens ophouden deze box vol te kliederen over deze mislukte ,dikke arrogante kwal .Ricky verdient helemaal niks en al zeker geen invalbeurt .Ben van de week naar het 2e geweest en zelfs daar had hij een doelpunt op zijn geweten en speelde hij als een natte krant .

0
Vrijdag 10 september 2010 om 16:44 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Ook al slecht geslapen ..........

Nee Kees, integendeel. Ik heb m'n zakken vol van Ricky. Zou de laatste zijn die er van opkijkt als de club hem probeert te lozen van de winter. Hij is verre van populair, in weerwil van wat er naar buiten komt. Doet z'n best, hard werken, goede instelling bla bla bla.  Neem dat maar van me aan. 

0
Vrijdag 10 september 2010 om 15:50 uur

Aad

Ronaldo schreef:

Ik denk dat Derijck wel eens kan gaan vetrekken, er ligt volgens Frans al een bod en we praten over slechts 300K verschil in de odnerhandeling. Nu afvragen wie is eventueel de vervanger van Timo?

Als ik dit stukje lees op ADOfans (van Voetbalzone) lijkt het of Derijck totaal niet aan vertrekken denkt:


Derijck verdedigt Berg: "Kan gebeuren"

Marcus Berg is door de KNVB op het matje geroepen. De aanvaller van PSV moet zich verantwoorden voor een elleboogstoot die hij zou hebben uitgedeeld aan Timothy Derijck. De Belg schiet zijn tegenstander te hulp.




Berg en Derijck kwamen in het duel van zondag (2-2) met elkaar in aanraking. "Er kwam een lange bal via hun keeper en Berg en ik hingen een beetje aan elkaar", beschrijft de ADO-speler tegen Haaglanden Voetbal. "Toen kreeg ik een elleboog vol op mijn keel. Maar goed dat kan gebeuren in een duel en het blijft tenslotte voetbal."

ADO verrast dit seizoen onder John van den Brom met fris en aanvallend voetbal. "Dat probeerden wij vorig jaar ook, maar dat lukte gewoon minder en misschien is het ook een kwestie van veerkracht. Als wij achter staan, blijven wij er toch in geloven en proberen wij via onze vleugels de backs te passeren. Ik moet zeggen, dat in de eerste vier wedstrijden die wij nu achter de rug hebben, dat dat heel goed lukt."

Derijck gaat met een goed gevoel de interlandperiode in, maar blijft het seizoen van wedstrijd tot wedstrijd bekijken. "Nu spelen wij gewoon heel goed en ik vind dat wij de eerste vier wedstrijden heel goed gespeeld hebben. Alleen soms gaven wij het op bepaalde momenten weg, want ik denk dat wij met een beetje meer geluk al meer dan vier punten hadden gehad dan wij nu hebben", aldus de verdediger.

0
Dinsdag 31 augustus 2010 om 12:52 uur

Advertentie

JB

Bleek schreef:

mooi dan halen we die ook.. Kan coutinho lekker naar het land van laaf om daar onder elke hoge bal heen te duiken.. Zo VOORKOM je ook veel doelpunten..

Onder elke hoge bal ?

 

Heb hem nu weer een paar wedstrijden bezig gezien, maar die hoge ballen waar hij onderdoor zou duiken bestaan volgens mij alleen in de hoofden van mensen die vinden dat keepers tegenwoordig minimaal 2 meter moeten zijn omdat er toevallig zo'n waardeloze lange dweil bij Ajax/Oranje wat ballen tegen zich aan laat schieten.

 

Tegen PSV maar 1 hachelijk moment gezien. In de eerste helft liet hij 1 keer een hoge bal los, maar ook daarbij was een wat minder frisse rol weggelegd voor ene meneer Berg die er vol inkleunde.

Vrije trap voor Coutinho was in die situatie wel op zijn plaats geweest.

Verder alleen maar goed, degelijk, sober keeperswerk van Coutinho gezien.

 

Al ben ik het met je eens dat als je Tim Krul of Gomes in de goal zou hebben staan, er inderdaad qua uitstraling wel wat (heel wat) meer staat dan met Coutinho.

 

Er was hier op de shout ook even sprake van Jeroen Verhoeven.

Ook bijna 2m.

Net als Vandenbussche, Isaksson, Pasveer, Terol, Maaenpa.

Nou, doe mij dan toch maar heel graag Coutinho.

En zijn uitstraling wordt heus nog beter als hij nog wat meer vertrouwen krijgt.

 

0
Dinsdag 31 augustus 2010 om 09:05 uur

Jensen

Ooievaar schreef:

Je bent ten allen tijden van e welkom vriend! Geen enkel probleem ook voor de catering sta ik garant.

 

Ik ben ook vrij en zit nog lekker na te genieten. Ik kon niet,  m'n broer Jan lag in het ziekenhuis, was ernstig gevallen op z'n hoof maar is inmiddels ontslagen en maakt het behoorlijk goed.:)

En als slagroom op de taart nog een prachtig punt halen tegen PSV dat is ongekend. En met goed spel, ook dat nog.

 

Tuurlijk hadden er meer mensen moeten komen. Maar: 33 euro voor een plekkie op Midden Noord is gewoon erg duur.

 

We verliezen standaaard van PSV uit- thuis of in Siberië. Dus ook dat heeft een hoop mensen er van weerhouden om te gaan. PSV is geen publiekstrekker, tegen Sparta komen er meer. Komt ook mede dat PSV altijd dat laffe steriele voetbal laat zien, en het heeft de uitstraling van een willekeurige flat in een oostblokland. Ook in de goede Zuiderpark jaren zat het nooit vol tegen PSV, het is nu eenmaal geen publiekstrekker.

 

Het was noodweer, en dat speelde ook mee. Tevens vorige wedstrijd thuis verloren, dat scheelt je gewoon mensen.

 

Maar aan de andere kant: dit resultaat met leuk voetbal levert je natuurlijk meer publiek op. Ben er echt van overtuigd dat je dit zeker een mannetje of 1200 meer dus scheelt tegen De Graafschap.

 

Ik heb geen zin om vanavond naar die lulhannus van een snor met al die idioten te gaan kijken. Ik heb er alle vertrouwen in dat alles aan boord blijft. Ik zie Groningen echt geen 1.4 miljoen betalen voor Derijck.

 

We zijn geen degradatiekandidaat en met deze trainer èn selectie zulllen we zeker thuis nog een aantal leuke potjes mee gaan maken. Ook dat heeft een aanzuigende werking. Afgelopen seizoen tien thuis nederlagen, dus het heeft even tijd nodig.

 

Laat Martin Bol zich maar lekker richten op Hadouir. Overigens een pracht voetballer.

 

Tegen Graafschap kom ik ook eens langs bij het clubhuis, kunnen we eerst ff een 'chocomel' drinken. En heeft JB  zijn kaart al lang en breed binnen.

 

p.s. als we beiden zo doorgaan, dan spelen we tegen Excelsior voor europees voetbal. Moet niet gekker worden, althans dat dekselse Excelsior

 

 

 

Hoi Ooievaar, je kent het Haagse toch ook.

Paar leuke wedstrijden, daar zijn we heel hard mee bezig, en het stadion komt vol.

Onze trainer is geweldig bezig.

Laat ze de tekeningen van de tweede ring maar alvast opduikelen.

Onze club is heel goed bezig. Eindelijk zicht op wat blijvend moois.

Als ..... we het maar volhouden zo.

Er zal heus wel een tegenslag komen, maar we zijn sterk aan het worden op verschillende fronten.

0
Maandag 30 augustus 2010 om 15:25 uur

Ooievaar

Haagse Roel schreef:

Ja hallo.........mot wel eerst ff 120 km naar DH he...als ik bij jou MAFFUH ben ik je man..............

Je bent ten allen tijden van e welkom vriend! Geen enkel probleem ook voor de catering sta ik garant.

 

Ik ben ook vrij en zit nog lekker na te genieten. Ik kon niet,  m'n broer Jan lag in het ziekenhuis, was ernstig gevallen op z'n hoof maar is inmiddels ontslagen en maakt het behoorlijk goed.:)

En als slagroom op de taart nog een prachtig punt halen tegen PSV dat is ongekend. En met goed spel, ook dat nog.

 

Tuurlijk hadden er meer mensen moeten komen. Maar: 33 euro voor een plekkie op Midden Noord is gewoon erg duur.

 

We verliezen standaaard van PSV uit- thuis of in Siberië. Dus ook dat heeft een hoop mensen er van weerhouden om te gaan. PSV is geen publiekstrekker, tegen Sparta komen er meer. Komt ook mede dat PSV altijd dat laffe steriele voetbal laat zien, en het heeft de uitstraling van een willekeurige flat in een oostblokland. Ook in de goede Zuiderpark jaren zat het nooit vol tegen PSV, het is nu eenmaal geen publiekstrekker.

 

Het was noodweer, en dat speelde ook mee. Tevens vorige wedstrijd thuis verloren, dat scheelt je gewoon mensen.

 

Maar aan de andere kant: dit resultaat met leuk voetbal levert je natuurlijk meer publiek op. Ben er echt van overtuigd dat je dit zeker een mannetje of 1200 meer dus scheelt tegen De Graafschap.

 

Ik heb geen zin om vanavond naar die lulhannus van een snor met al die idioten te gaan kijken. Ik heb er alle vertrouwen in dat alles aan boord blijft. Ik zie Groningen echt geen 1.4 miljoen betalen voor Derijck.

 

We zijn geen degradatiekandidaat en met deze trainer èn selectie zulllen we zeker thuis nog een aantal leuke potjes mee gaan maken. Ook dat heeft een aanzuigende werking. Afgelopen seizoen tien thuis nederlagen, dus het heeft even tijd nodig.

 

Laat Martin Bol zich maar lekker richten op Hadouir. Overigens een pracht voetballer.

 

Tegen Graafschap kom ik ook eens langs bij het clubhuis, kunnen we eerst ff een 'chocomel' drinken. En heeft JB  zijn kaart al lang en breed binnen.

 

p.s. als we beiden zo doorgaan, dan spelen we tegen Excelsior voor europees voetbal. Moet niet gekker worden, althans dat dekselse Excelsior

 

 

 

0
Maandag 30 augustus 2010 om 13:22 uur

Nu online

ADO079, Aad, Bleek, Remy V, Sprinkhaan070, Steef070, guru en 160 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 441
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5