Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vooral

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 442
Volgende pagina

wdr

yesyes schreef:

Gaan ze nou alweer voor vervanging van een trainer roepen hierzo ach ach wat een figuren....... we zijn net 6 wedstrijden bezig. Feyenoord hadden we gewoon moeten winnen met die kut scheids want dan stond je nu gemiddeld 9de en dan had je niemand gehoord.

Let maar nou op zaterdag tegen AZ speel je weer een wereldpartij omdat dat wel teams zijn die het spel komen maken hierzo en dan zijn wij op ons best.
Volgens mij is het vooral dat mensen hier bang zijn dat Fraser volgende maand wordt aangesteld als nieuwe trainer van Feyenoord. Ik zie dat niet gebeuren.
0
Donderdag 25 september 2014 om 11:16 uur

Max

Aad schreef:

Hoe nu verder?

Aan de selectie is voorlopig weinig te doen. Die is onevenwichtig, teveel van hetzelfde (middenvelders en in mindere mate centrale verdedigers) en te weinig aanvallers/vleugelspelers/vlegelverdedigers. En boven alles is er geen echte leider in het veld.

Persoonlijk denk ik dat de sfeer binnen de selectie verrot is. Naar buiten toe dikke pret maar zoals er wordt gespeeld hebben de heren weinig voor elkaar over.

En tenslotte zal ook de training anders moeten. Minder partijtjes, rondo`s en voetvolley maar trainen op specifieke zaken zoals vrije trappen, strafschoppen, hoekschoppen en koptechniek. Maar dat zal iedereen duidelijk zijn.

Verder lijkt het mij dat ook de motivatie van Fraser op dit moment op een nul-punt staat. Maar dat kan te maken hebben met het feit dat hij, net als velen op de box, in Chinese sprookjes geloofde.
Ik vond Fraser vanaf het begin juist erg cynisch over China. Later draaide hij wat bij, maar dat was volgens mij vooral omdat hij de toekomstige beleidsbepalers niet teveel voor het hoofd wil stoten.
0
Woensdag 24 september 2014 om 12:40 uur

Een oudere supporter

haagse-Dick schreef:

Maar dat bedoel ik ook te zeggen, geef niet zo snel op man. Seizoen duurt nog lang en om na 6 eredivisie duels al weg te blijven vindt ik wat ver gaan.

Dus kan je ook nog nep supporters aan je lijstje toevoegen van nep gras en nepspelers!

Sorry hoor maar kijk het dan in ieder geval aan tot de winterstop
Ik ga al vanaf eind jaren 80 iedere wedstrijd. Ik zet niet dat ik zaterdag niet ga, maar ik moet er nu nog even niet aan denken. Zoals na elke blamage. Verliezen is niet erg, maar de manier waarop.

Ik snap dan ook niet dat men de ochtend erna alweer vrolijk roept dat er nog van alles kan gebeuren en dat we vooral weer naar de volgende wedstrijd moeten gaan. Eerst hier eens weer over heen komen.

Het is ook de fout van de club. Ach incident, komt goed. En zo zitten we al jaren in de shit, met heel veel geluk af en toe plekkie 9, wow!

Maar nu moet ik helaas weer verder met werken, lunchtijd zit er weer op.
0
Woensdag 24 september 2014 om 12:09 uur

BLEISWIJK-1

Een oudere supporter schreef:

Zeker niet geweest gisteren?
Ik hoop dat ik zaterdag de moed kan vinden om `s avonds naar het stadion te gaan. Gewoon zonde van de tijd eigenlijk. Wat een zooitje ongeregeld.
Joh.........gewoon lekker voetbal gaan kijken. En vooral niet te veel verwachten.
0
Woensdag 24 september 2014 om 11:47 uur

D.H.zuid-west

<FCDH> schreef:

Fraser heb het steeds over strijd ik heb het nog niet gezien word tijd dat we dat is kenbaar gaan maken
Strijdt kent deze ploeg niet, er zitten (op een enkeling na) geen vechters meer in de selectie. Dit kan je nog opbreken wanneer je onderin voor plek 15/16/17/18 speelt

Een speler met strijdt mag gratis vertrekken, we laten een bus aan overtollige spelers gaan (waarvan de meeste terecht overigens) en kijken uit naar het goudschip dat gezonken blijkt te zijn (heeft die Chinees al zijn geld vergokt??).

Nu zit je met een een dunne selectie, een trainer die maar blijft geloven in Jansen / Schet en spelers die geen corners, vrije trappen en penalties kunnen nemen....... Maar o wee wanneer je ze uitfluit, dan ben je een slechte supporter en moet je vooral een voorbeeld nemen aan die boeren.

0
Dinsdag 23 september 2014 om 23:19 uur

Advertentie

frans swa

Mitado schreef:

Wat dan ik heb me radio uitgepleurt.
die Onno praat in termen van crisis, maar Fraser vindt dat onzin en noemt `m negatief. Toen zei Hansum "nee, kritisch", en toen Fraser: "negatief kritisch". En dat Hansum hem en vooral de spelers geen dingen moet aanpraten. Toen zei Hansum weer iets van `ik mag toch dit en dat vragen`, maar daar had ie al antwoord op gekregen
Fraser vond alleen deze wedstrijd idd dramatisch, maar verder is niet ontevreden over hoe we in de competitie spelen
0
Dinsdag 23 september 2014 om 23:11 uur

pajam

Keller blikt terug: `Groot feest in De Kuip`

ALMERE - Voetballen in De Kuip en na het laatste fluitsignaal de beker omhoog mogen houden. Sander Keller kent dat gevoel. De ervaren verdediger (35) mocht in 2004 met FC Utrecht het eremetaal omhoog houden. Zijn ploeg was in de finale met 1-0 te sterk voor FC Twente. ,,Ik herinner me bijna de hele wedstrijd. Het was een groot feest in De Kuip, de sfeer was fantastisch”, aldus Keller, die zelf na 55 minuten binnen de lijnen kwam.


,,Wanneer je dan uiteindelijk als winnaar van het veld stapt is dat fantastisch. Dat soort ervaringen vergeet je niet meer. Het zou mooi zijn als wij tegen ADO Den Haag ook een goed resultaat weten neer te zetten. We gaan er in ieder geval in om te winnen, maar dat lijkt me logisch.”

Ook Ricardo Kip kan zich een bijzonder moment herinneren. ,,Ik heb met Jong Ajax ooit de beker voor beloftenploegen gewonnen”, vertelt de middenvelder. ,,Maar voor de rest heb ik vooral slechte ervaringen met het bekertoernooi. Vorig seizoen was het na een speelronde al voorbij. Het zou mooi zijn daar nu verandering in te brengen. Tegen ADO hebben wij een kans. Het is een voetballende ploeg en dat ligt ons wel.”

Rodney Sneijder deelt de mening van zijn ploeggenoot. ,,Als we ons eigen spel spelen, hebben we een kans”, beaamt hij. ,,Ik heb ADO zien spelen tegen FC Utrecht. Zij hebben een sterke ploeg, met veel individuele kwaliteit. Ze zullen ons niet onderschatten, want als ze dat wel doen kunnen ze zomaar een probleem hebben. Voor mij is deze bekerwedstrijd niet heel anders dan een competitieduel. Natuurlijk is het een knock-outsysteem, maar ik wil altijd winnen. Tegen FC Oss hebben we aangetoond dat we mentaal en fysiek sterker zijn geworden.”

Jason Oost, die herstellende is van een gebroken teen, hoopt snel weer minuten te kunnen maken. ,,Ik train weer volop mee, maar ik weet nog niet exact wanneer ik helemaal wedstrijdfit ben”, reageert Oost. De aanvoerder (31) loopt al een tijdje mee in het profvoetbal, maar heeft nog niet zoveel bekerwedstrijden gespeeld. ,,Dat vind ik een extra reden om dinsdagavond een goed resultaat neer te zetten”, besluit hij met een knipoog.
0
Dinsdag 23 september 2014 om 07:15 uur

Johannes

Dannyy schreef:

Beetje kromme vergelijking als je ziet wat Cambuur presteert tegenover wij. Natuurlijk is het beter om ze aan te moedigen, maar de enige aan wie wat te verwijten valt zijn de selectie en ADO zelf door de supporters te behandelen als criminelen.
Een beetje een krom idee van support heb jij. Kijk even in een willekeurig Engels stadion: die gaan er achter staan omdat ze supporter zijn en als het kut gaat dan gaan ze nog wat harder zingen. Niet altijd over vrolijke dingen hoor, maar ze laten zich horen. In den Haag is het al sinds de laatste jaren Zuiderpark 30% aanmoedigen, eventjes dan, en 70% schelden dat vooral speler X gewisseld moet worden, dat het bestuur niet deugt, dat de trainer er niks van kan, dat alle boeren homo zijn en zo kan je nog even doorgaan.
Dus Fraser heeft niet 100, maar 150% gelijk in wat hij zegt.
0
Maandag 22 september 2014 om 11:50 uur

yesyes

K.B schreef:

Bulykin heb ik dat seizoen 3 bijzonddre goals zien maken. Vooral intikkers zoals met zijn scheenbeen tegen Excelsior de laatste minuut en kopballen. Kramer zie ik toch meer als onderdeel van het elftal i.p.v. het aanspeelpunt voorin. Hij voetbalt meer mee dan Bulykin deed en brengt daardoor meer voetbal in de ploeg. De bijdrage van zowel Kramer als van Duinen worden ondergewaardeerd. Zaterdag speelden ze prima m.u.v. het afmaken uiteraard.
En dat komt dus precies omdat we zonder echte buitenspelers spelen. Bijna alles gast door het midden en niet buitenom daardoor voetbalt Kramer vanzelfsprekend veel meer mee en daar vind ik ze kwaliteiten niet liggen. Hij moet de ruimte hebben dan is die op ze best en dus moet je buitenspelers hebben die het breed houden en dus niet een vanduinen die steeds naar binnenloopt daardoor lopen ze elkaar vaak in de weg en is makkelijk te verdedigen en vooral tegen teams die ons het spel laten maken. Tegen az zal het weer anders zijn omdat zij wel het spel maken en wij dan opeens weer wel goed voetballen
0
Zondag 21 september 2014 om 23:57 uur

K.B

yesyes schreef:

Dus als je het zo bekijkt was wesley dus eigenlijk verantwoordelijk voor het goede presteren van bulykin. Ik ben het met je eens hoor, maar bulykin van weinig subtiliteit in het afmaken betichten gaat niet op. Hij was een echte killer voor het goal dat in combinatie met prachtige voorzetten van Verhoek. Hij had van mij echt terug mogen komen voor dit seizoen. Dat gestuntel van schet kon je al zien aankomen. Wij hebben op dit moment gewoon echte buitenspelers nodig met een goede voorzet dat is precies wat we missen. Voor de rest staat alles gewoon goed en spelen we ook best goed voetbal en geven heel weinig weg. Kramer kan echt wel koppen scoorde zaterdag weer bijna met Ze hoofd. Maar tot de winterstop hebben we gewoon pech want we kunnen niks halen. Wat ik had gedaan was Meijers linksbuiten zetten en kanon linksback en van duinen rechtsbuiten. Hoop dat fraser het probeert maar zal wel niet. Meijers werkt ze eigen de pleuris en vaak is die dan op om een goede voorzet te geven nadat die hele stuk van achteruit heeft afgelegd. Waarom kanon dan niet gewoon linksback dan kan meijers al ze kracht gebruiken voor zijn akties voorin
Bulykin heb ik dat seizoen 3 bijzonddre goals zien maken. Vooral intikkers zoals met zijn scheenbeen tegen Excelsior de laatste minuut en kopballen. Kramer zie ik toch meer als onderdeel van het elftal i.p.v. het aanspeelpunt voorin. Hij voetbalt meer mee dan Bulykin deed en brengt daardoor meer voetbal in de ploeg. De bijdrage van zowel Kramer als van Duinen worden ondergewaardeerd. Zaterdag speelden ze prima m.u.v. het afmaken uiteraard.
0
Zondag 21 september 2014 om 23:53 uur

Nu online

Wahter, Jk23, JvDH, Teeg070, GS en 243 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 442
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5