Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 443
Volgende pagina

grijze gek

Gisteren na jaren weer is naar een uitwedstrijd geweest, in de hoop op..........
En daar sta je dan bij het spijkerbroeken stadion weg te waaien om 180 en geen bakkie koffie te krijgen (waarom zouden we ook goed willende supporters willen verwennen) nee,laat ze maar lekker in de kou staan.
Instap 18:30, ja voor diegene die misschien vooraan stonden, de rest kon er rond 19:30 in. Dit was voor mij al de laatste jaren een NO om mee te gaan.
Ik vergelijk het een beetje met veevoer transpoort, alleen krijg je nog net geen klappen met peddels.
Dan de wedstrijd, 1e helft zwaar kut, 2e helft iets beter. Zoals meerderen al zeiden moeten we maar snel afscheid nemen van een Immers,Goosens,Malone,Necid en Meijers op het veld. De 2 invallers (veels te laat) Duffy en Bogle maken voetballend wel een verschil, die Duffy is rustig aan de bal, heeft oog voor medespelers en speelt de bal ook nog is in de voeten en is voor mij een nummer 10, Bogle veroverde alle ballen die hij kreeg en kon de bal ook goed vast houden in tegenstelling tot Necid waar alle ballen bij weg springen.
Aan de supporters in het uitvak heeft het niet gelegen, vanaf binnenkomst in het stadion werd de ploeg al toe gezongen, ook Helene werd vrolijk toe gezongen .
1 kanttekening: Er waren toch aardig wat kinderen bij van een jaar of 10 die vrolijk mee zongen met de woorden KK, voor mij ongelooflijk
Voor mij geen uitwedstrijden meer, lekker voor de buis met een bak koffie.
Op naar Pisvee met hopelijk zonder de eerder genoemde 5 spelers en met Duffy en Bogle
0
Woensdag 12 februari 2020 om 10:21 uur

Aad

Vreselijk teleurgesteld na de wedstrijd van gisteren. Ik had, na de overigens zeer matige wedstrijd tegen Vitesse, toch het idee dat de weg omhoog was ingezet.
En dan zo`n dramapot als gisteren met een zwaar programma in het vooruitzicht.
Ik heb de hoop op lijfsbehoud opgegeven. Maar, zoals ik ooit al eerder schreef, een paar jaar KKD kan ook betekenen dat de club over 10 jaar nog bestaat.

Eigenlijk kan ik, buiten de eigenaar en de leiding van de club in de laatste 5/6 jaar, niemand de schuld geven. Vooral geld uitgeven aan verkeerde zaken heeft ons zover gebracht.

Daardoor nooit een echt plan om sportief hogerop te komen. Ten minste wel een plan maar geen middelen om het uit te voeren. Uitholling en veroudering van de selectie en geen doorstroming vanuit de jeugd omdat ook daar over het algemeen de middelmaat regeerde.

Ik ben ervan overtuigd dat Pardew en het vreemdelingenlegioen hun uiterste best zullen doen, maar ook zij zijn niet de spelers die in staat zijn de "oude" (letterlijk en figuurlijk) selectie die stimulans te geven die het tij gaat keren.

Jammer maar helaas.
0
Woensdag 12 februari 2020 om 10:09 uur

pajam

MonkNL schreef:

Heb nog steeds vertrouwen dat het nog wel gaat lopen en we nog punten gaan pakken.. Hoop alleen echt dat Pardew nu wel heeft gezien dat veel spelers gewoon op de bank thuis horen en de nieuwe spelers zo snel mogelijk in de basis opstelt en ritme laat op doen..
nachtje slapen alvorens CADD te bekladden heeft bij mij de ergste emotie/frustratie wel laten weg ebben.

Vind het verder bewonderenswaardig dat jij (en met jou een hoop anderen) nog vertrouwen heb.
Na RKC , Utrecht, Vitesse & Sparta heb ik genoeg gezien om (voor mezelf) de conclusie te trekken dat Pardew (ondanks zijn enthousiaste assistent) en zijn vreemdelingenlegioen aan huurspelers ons geen millimeter beter gemaakt hebben.

Het is lekker makkelijk om naar van As te wijzen, maar om het probleem te zien moet je veel dieper de "rabbit hole" in!

Inmiddels ben ik zover dat ik hoop dat de club ook een plan B voor de eerste divisie heeft klaarliggen, want met 5 punten achterstand op de veilige 15e plek en hooguit nog 10-15 punten die we nog gaan pakken is handhaving verder weg dan ooit.
0
Woensdag 12 februari 2020 om 07:53 uur

ADOHARRY

Ongelofelijk slechte eerste helft. Middenveld dramatisch zonder uitzonderingen. Waarom staan er geen mensen bij de palen met corners?! Als we wedstrijden op deze manier weg blijven geven enkeltje KKD... Bogle en Duffy kleine lichtpuntjes maar of dat genoeg gaat zijn zie ik op het moment somber in...
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 23:10 uur

Corleone070

Oke pardew pleurt old chick erin, het is een feit deze man is ook de weg kwijt
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 22:28 uur

Advertentie

supporter-noord

D.H.zuid-west schreef:

Volgens mij heeft van As het meeste geld weggegooid door overjarige spelers lang vast te leggen. Club maakte gekke sprongen in december omdat we in een situatie zijn gekomen door wanbeleid.

Zeg jij maar waar de fout ligt.
heel simpel. Als je ene Nasser verkoopt die in z`n eentje het hele elftal op sleeptouw neemt. Als die weg is, en ook nog Kanon, tja, en dan geen goeie vervangers halen, dan stort het als een kaartenhuis in elkaar..
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 22:02 uur

Petah

D.H.zuid-west schreef:

Volgens mij heeft van As het meeste geld weggegooid door overjarige spelers lang vast te leggen. Club maakte gekke sprongen in december omdat we in een situatie zijn gekomen door wanbeleid.

Zeg jij maar waar de fout ligt.
Van as is weg dat boek is gesloten als pardew met 8 versterkingen geen verbetering is kan diegene die hem aanstelde in mijn ogen ook vertrekken

Want die 8 spelers en pardew zijn echt niet gratis gekomen nogmaals ik probeer goede hoop te maar het doet pijn in je ogen om dit zo te zien
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 22:00 uur

Superfan

Van As is al weken weg, wat heeft die er mee te maken? Pardew heeft van onze laatste centen een heel nieuw elftal gekocht dat nog slechter is dan de mannen van van As.
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 21:53 uur

Petah

Voorlopig staan ze nog steeds op t veld zijn er 8 anderen en is van as weg
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 21:52 uur

marcellino

Bollie74 schreef:

Niemand bij de 2e paal. Hamdi lozen die keeperstrainer.
Daar ligt het toch niet aan kan,bakker geeft een vrije bal zo weg in het midden.wat een kut voetballer.
0
Dinsdag 11 februari 2020 om 21:08 uur

Nu online

bommetjebas en 281 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 443
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5