Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 446
Volgende pagina

TPDH

Hoi, lees al een tijdje mee en heb nu toch maar eens een account aangemaakt.

Zag dat er veel berichten over Alberto en het Adojournaal waren de laatste tijd. Misschien leuk om te melden dat Alberto tegenwoordig wekelijks de Ado podcast voor Den Haag fm doet.

https://denhaagfm.nl/2019/08/24/den-haag-fm-ado-podcast-aflevering-vijf-vanuit-leos-koffiehuis/
0
Dinsdag 27 augustus 2019 om 11:21 uur

BLEISWIJK-1

Teeg070 schreef:

Vd boomen waarschijnlijk naar de graafschap en leemans word het ook niet die gaat waarschijnlijk naar nac dus dan komt er een betere lijkt mij wie oh wie ???? Of komt er niks meer bij dat zal toch niet ????
Ik ga voor Vejinovic en Beerens in het laatste weekend.
0
Dinsdag 27 augustus 2019 om 10:52 uur

Thehague070

Wappie schreef:

Alleen inzet is niet voldoende , je hebt voetbal talent of je hebt het niet en goppel heeft het gewoon niet , hij kan alleen hardlopen kom op ooievaar we zijn geen sprint vereniging, aan ould chick zie je al dat hij meer voetbal in ze kleine teen heeft dan goppel in 10 tenen
Doe toch normaal man je doet echt net alsof dit de slechtste voetballer is die we ooit gezien hebben en als jij zo veel van voetbal weet zou je dit niet zeggen... Ik heb de laatste 10 jaar heeeel wat slechtere voetballers dan goppel gezien... Sterker nog ik vind het gewoon een goede speler die ongelooflijk snel is zoals we weten maar er moet nog aan geschaafd worden ik heb hem meermaals in de jeugd gezien en geloof mij hij speelde er daar iedereen uit... Het probleem nu bij hem ligt aan de zenuwen... Druk en angst om te doen wat hij kan..
0
Dinsdag 27 augustus 2019 om 02:02 uur

Bolskie

''Haagse Tsaar'' schreef:

En dan tevreden gehouden met namen als Labyad, Ramselaar en consorten. Geen 3 ton aan El Jebli kunnen spenderen. Het is nog niet zover maar het komt akelig in de buurt.
Door wie tevreden gehouden heb ado nog geen 1x met die namen horen komen. Hier op de box probeert men elkaar tevreden te houden door met die namen te komen. Als je zelf een beetje logische na denkt weet je dat zulke spelers voor ado niet haalbaar zijn. En mocht ado toch kunnen stunten met bijv een labyad dan zou dat echt pas op de laatste dag van de transfermarkt zijn om 1 voor 12 dan kwam er gewoon geen enkele ander club voor hem en kiest die misschien eieren voor zijn geld. Maar ik zou er niet vanuit gaan
0
Maandag 26 augustus 2019 om 22:23 uur

oodh

marcellino schreef:

Als je goppel wat meer training geeft op voorzetten en rustiger aan de bal wordt heb je gewoon een goede speler.vind ok niet dat deze jongen goed wordt weg gestuurd.dan komen we weer op een spelbepaler.
Ik heb trainingen van Adriaanse gezien. Die buitenspelers moesten na een 1-2 de bal ongeveer 100 keer voor geven. Was het niet naar behoren kregen ze er nog 20 bij.
Ik geef toe, heb de laatste jaren twee keer een training gezien. Ik vond het uiterst slap. Geen idee wat de bedoeling was. Vond het een soort van bezigheidstherapie met drie trainers die heel ernstig kijken met hun handen op de rug.
0
Maandag 26 augustus 2019 om 21:21 uur

gillah

Laatste vijf spelers waarvoor een transfersom is betaald:

1. Sheraldo Becker, 200.000€, zomer 2016.
2. Mathias Gehrt, 100.000€, zomer 2013
3. Rydell Poepon, 300.000€, zomer 2012.
4. Danny Holla, 150.000€, zomer 2012
5. Tjaronn Chery, 175.000€, zomer 2011


Bron: transfermarkt.nl. Achter sommige spelers, zoals Ninos Gouriye en Derijck terug van PSV, staat een vraagteken. Daar is volgens mij wel een transfersom voor betaald.

Gouriye is trouwens ook weer transfervrij. Zal Van As al een lijntje hebben uitgegooid.....?
0
Maandag 26 augustus 2019 om 15:10 uur

DHFC070

MikeDH schreef:

Ben benieuwd hoelang DH nog 4-3-3 gaat spelen.

Hooi is leuk voor invalbeurten.
Goppel is een kip zonder kop en veel te licht.
Ould-Chikh moet mogelijk nog beetje wennen.
Cibicki Hopelijk kan hij iets brengen.

Eigenlijk moet er een vleugelspeler komen die er gelijk kan staan en dat samen met Cibicki.

Maar ook Bakker was gister erg slecht en een hele domme tweede gele kaart.

Hopelijk nog geld voor een vleugelspeler, creatieve middenvelder en linksback.
Dan kun je Meijers proberen op het middenveld, en anders lekker verkopen aan RKC ofzo. Als aanvoerder en ervaren speler brengt hij veel te weinig in het veld.
Meijers op het middenveld lees ik de laatste paar weken hier heel vaak.
Hoevaak wil je hem in godsnaam "proberen" op het middenveld? Heeft de afgelopen jaren al meermaals op het middenveld de kans gekregen en toen hopeloos gefaald.d
0
Maandag 26 augustus 2019 om 11:21 uur

Advertentie

marcellino

DHFC070 schreef:

Hooi rennen rennen actie over je eigen benen struikelen en dan ook niks.
Nee van mij hoort Goppel ook niet in de eredivisie thuis op de rechtsbuiten positie maar lees hier alleen maar iets over Goppel en dat ook nog na een overwinning. Heeft in dat kwartier dat hij meedeed vaker de bal gehad dan Hooi en Ould Chick bij elkaar dat hij dan de meeste simpele keuzes in de eindpass verkeerd maakt.... lijkt wel een Haagse ziekte, had Becker behoudens het laatste jaar ook.
Zei het gister ookal wat ALS Necid maar 5% betere aanvoer krijgt. Dan staat die op 20 goals na een seizoen.
Laten we gewoon eerlijk zijn.met dit elftal ga je dus strijden voor degradatie.rkc is gewoon een degradatie kandidaat en wij staan gewoon tegen ze onder druk.uot een dood moment scoor je en je komt gelukkig op 0-2.maar laten we nou niet doen dat ADO zo goed was.als je gewoon naar de wedstrijd kijkt zie je dat ze nog meer inzakken dan vorig jaar en je spelbepaler hier erg mist.
Ja goppel heeft een voorzet als een natte krant maar vergeet niet dat deze jongen nog niet zo oud is en het wel gaat leren.iets minder met het hoofd naar beneden.
Dat Necid weer scoort vind ik wel een plus punt denk dat hij heel belangrijk gaat worden om van de laatste 4 plekken weg te blijven.
En een tip aan ADO haal a.u.b nog wat er bij gerichte versterking want anders word het een ramp jaar.
0
Maandag 26 augustus 2019 om 10:10 uur

DHFC070

rijswijk hoekpolder schreef:

Ja gek echt lachwekkend we zaten met tranen in onze ogen van het lachen.
Gaat helemaal nergens over rennen rennen rennen en dan helemaal niksssss .
Oke misschien rechtsback maar niet half en al helemaal niet voor.
Hooi rennen rennen actie over je eigen benen struikelen en dan ook niks.
Nee van mij hoort Goppel ook niet in de eredivisie thuis op de rechtsbuiten positie maar lees hier alleen maar iets over Goppel en dat ook nog na een overwinning. Heeft in dat kwartier dat hij meedeed vaker de bal gehad dan Hooi en Ould Chick bij elkaar dat hij dan de meeste simpele keuzes in de eindpass verkeerd maakt.... lijkt wel een Haagse ziekte, had Becker behoudens het laatste jaar ook.
Zei het gister ookal wat ALS Necid maar 5% betere aanvoer krijgt. Dan staat die op 20 goals na een seizoen.
0
Maandag 26 augustus 2019 om 06:53 uur

Red

Kees schreef:

Zullen we Goppel door de VAR laten beoordelen? Heb je kans dat hij voor Oranje wordt geselecteerd.

Die VAR was dit weekend weer een drama op de velden. Snel afschaffen en de spontaniteit terug in het voetbal.
Nou, dan ga ik je zeggen dat ik vind dat de VAR het beste is wat er in de laatste jaren in het voetbal is gebeurd. Ja, het mag hier en daar nog wel wat sneller - maar het structureel naaien van clubs wordt een stuk minder zo. Buitenspel is buitenspel en valt bijna niet meer te bewisten.

Nou ja, behalve Heracles dan vorig seizoen.... maar in plaats van 100 waardeloze beslissingen heb je er nu nog maar 40 of 50 en ik vind dat persoonlijk echt fantastisch.

en ik ben ook voor Jong teams.

Zo. Hoppa. (Ja, het is wel warrum hé.... ben ik daarom zo tegendraads?)
0
Zondag 25 augustus 2019 om 23:04 uur

Nu online

Prutser 070, Lellow, Wahter, Aad, James, pajam, Alle ballen op Jort, ADO73, GS, ADO079, Adonees, ADOZoetermeer, Grimm, yesyes, CrazieD en 190 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 446
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5