Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: minuten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 446
Volgende pagina

FC Den Haag!

rien1 schreef:

Toch wil ik over hem niet te snel oordelen. Is weer de 1e (echte) wedstrijd sinds lange tijd en na een behoorlijke blessure.
Klopt, daarom mag ie volgend jaar op de bank zitten en zich dan bewijzen in de minuten die hij krijgt .
0
Zaterdag 28 april 2012 om 23:49 uur

FC Den Haag!

D.H.zuid-west schreef:

Van Duinen moet je ook niet in de lucht aanspelen en Vincento was inderdaad niet best. Ik zie Verhoek ook gewoon weer in de basis starten woensdag..... Je kan met Steijn alles verwachten..........
Van Duinen volgend jaar op de bank en zo af en toe als invaller dan wat minuten maken. Wat mij betreft nog niet klaar voor de basis, en ik twijfel of hij daar ooit klaar voor gaat zijn.
0
Zaterdag 28 april 2012 om 23:45 uur

rien1

<FCDH> schreef:

Geef mij aad de mos maar die gaat wel te keer in de kleedkamer als ze zo slap beginnen
Dat zag je bij Vitesse. Na 2 minuten haalde hij er 1 uit die niet goed bezig was..
0
Zaterdag 28 april 2012 om 23:00 uur

<FCDH>

Haagshart schreef:

DRA-MA !!
Gaan ze in de laaste minuten aanvallen het was gewoon weer slappe hap goh wat een goeie trainer zeg die steyn de kenners onder ons weten het toch zo goed het is dat vvv nog tegen twente en 020 moet anders hadden ze gewoon de kruikebak ingegaan
0
Zaterdag 28 april 2012 om 22:45 uur

carbayon

Wanneer gaatie die cherry nou eens op het middenveld zetten...speelde tegen twente een hele sterke wedstrijd op die positie...is toch absoluut geen buitenspeler....vicento lijkt de nieuwe gijs cales te worden...elke bal die die aangespeeld krijgt kaatst die terug (meestal als ik zoiets shout over een speler scoort hij binnen 5 minuten)
0
Zaterdag 28 april 2012 om 21:17 uur

Advertentie

Tommy

Bert schreef:

Jans 4 ton nou laat maar komen aub en beste Dave jij krijgt het nog druk hier want dit valt niet meer te verdedigen.
vind het toch best aardig na de 1e 10 minuten
0
Zaterdag 28 april 2012 om 21:07 uur

Bert

rien1 schreef:

Ja ach, dat krijg je als de trainer al zegt dat ie er eigenlijk geen zin meer in heeft. Ik hoor het allemaal wel.......
Na 5 minuten alweer. Kijk je kan halen wat je wil maar Steijn moet gewoon op het tweede plan gaan werken. Dat is dus geen hoofdtrainer.
0
Zaterdag 28 april 2012 om 21:02 uur

Gizmo

Kees schreef:

Dames bijna kampioen. 4-2 voor en twente 0-3 achter. was ik nou maar gegaan. ku.
Mochten toch alleen vrouwen naar binnen?

Nog 10 minuten, nou de champagne kan alvast open.
0
Vrijdag 27 april 2012 om 21:06 uur

Vincent

Kees schreef:

Ik lees zojuist dat er in de CL-finale maar liefst zeven spelers geschorst zijn. Eigenlijk is het belachelijk dat spelers geschorst worden.
Wij als publiek zien hierdoor niet het beste van het beste. Zelfde geldt natuurlijk ook voor de nationale competitie, bekercompetitie etc.

Wat voor sancties er wel op gele/rode kaarten moeten komen weet ik ook niet maar je berooft zo een miljoenenpubliek van hun beste acteurs.

Boetes e.d. voor spelers worden in een nieuwe situatie dan door de clubs betaald maar toch moet er iets op gevonden worden. Er moet natuurlijk ook geen vrijbrief ontstaan voor schoppartijen.

Wie het weet mag het zegen maar dit is eigenlijk te gek voor woorden.
gele kaart vind ik sowieso onzinnig.
want de wedstrijd waar de overtreding wordt begaan heeft er niks aan.

Bij een gele kaart 10 minuten aan de kant lijkt me wel wat.

maar zo vind ik ook dat er een boarding moet komen zodat je de bal niet meer uit of achter kan spelen..
(en iemand via de boarding passeren!)
denk dat effectieve tijd nu 25 minuten per helft is ofzo?
gewoon tijd stopzetten bij spelhervattingen en dan 2*40 minuten
0
Donderdag 26 april 2012 om 11:47 uur

BLEISWIJK-1

Even wat anders. AZ heegt Altidore, Benschop en Boymans als centrumspitsen. Moeten wij er eigenlijk ook niet gewoon minimaal twee hebben. Ik dacht aan Bulykin en Boymans (huur). En dan kan van Duinen het hele seizoen minuten maken bij Dordrecht. Het jaar daarna Boymans weer terug naar AZ en dan wordt van Duinen 2e spits bij ons. Kijk dat zou beleid zijn!
0
Woensdag 25 april 2012 om 12:31 uur

Nu online

grijze gek, Marcie, Rob2002 en 179 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 446
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5