Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bang

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 447
Volgende pagina

Mr. FC DEN HAAG

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Persoonlijk geloof ik er geen zak van dit is het zoveelste gerucht in de ADO soap al had ik gisterenavond wel iets opgevangen over Aad de Mos, begrepen van een zakelijke kennis dat hij dol graag als TD bij onze club aan de slag wilt gaan om er een homogeen team van te smeden.
Maar ons bestuur wilt hem kennelijk niet (ook sommige supporters zijn tegen zijn komst!) ben natuurlijkvoor hun eigen hachjes....
Lees: bang natuurlijk voor hun eigen hachjes....
0
Maandag 30 januari 2012 om 19:20 uur

Max

Godzijdank Leo Driessen bij RKC - VVV, was even bang dat hij weer aan ons was gekoppeld.
0
Zondag 29 januari 2012 om 14:31 uur

Aad

pajam schreef:

Wesley Verhoek heeft iig bij mij alle krediet verloren! Wat een schandalige interview en wat een ondankbare hork!

Overigens is het tegen UEFA regels om direct contact met een speler te zoeken, zonder eerst langs de club geweest te zijn, als dit daadwerkelijk gebeurt is, moet ADO Den Haag een klacht indienen bij de KNVB.

We maken nog altijd kans op de play offs en dus een mooi seizoen, Wesley Verhoek moet desnoods op de bank en de rest van de dromers ff op hun tanden bijten. Einde van het seizoen zeker afscheid nemen van spelers als Immers, Wesley Verhoek en Kum, misschien ook Toornstra.

Ik zie het niet heel somber in, omdat ik aardige talenten achter deze lichting zie en met het geld dat binnenkomt kunnen we ook nog eens op 2 plekken direct versterken.

Als kersje op ut toetje hebben we dan ook voor het eerst sinds decennia geen grove schulden, want ik ben het (bijna) einde van onze cluppie van kort geleden nog niet vergeten.

NOOIT MEER JUPILER LEAGUE, weten we het nog?

COME ON THE HAGUE en als sommige niet meewillen, stap dan maar uit.
Ik ben enkel bang dat er voor Verhoek, behalve Vitesse, weinig belangstelling zal zijn. En dus ook weinig inkomsten.
Welke club zou zo`n figuur nu binnen willen halen. Egoistisch, onbetrouwbaar en bovendien totaal niet in vorm (of juist wel en was verleden jaar een uitzondering).

Die 7,5 ton van Vitesse pakken en dag Verhoek, dag vd B en dag Vitesse. Blijven jullie maar met de brokken zitten, wij hebben de poen.
0
Zaterdag 28 januari 2012 om 10:15 uur

frans swa

de grootste hond in dit verhaal is toch echt vd Brom!
te bang (omdat ie eerder heeft beloofd geen adospelers mee te nemen) om voor de camera toe te geven dat ie mondeling naar Wesley heeft geinformeerd?
0
Vrijdag 27 januari 2012 om 20:49 uur

Haagse Roel

BLEISWIJK-1 schreef:

Wat betreft Wormgoor en Poepon ben ik het na vanavond met je eens. Wormgoor vond ik in de duels wel goed. Ik heb ook de hele wedstrijd naar Meijers zitten kijken. Die was toch ook heel slecht. Mijn eerste mening is dat deze spelers ons niet beter gaan maken. Ik hoop dan ook dat het niet meer dan breedte versterkingen zullen zijn. In het geval van Poepon kan ik mij dat echter niet voorstellen.
Goed om te zien dat steeds meer shouters toch een voortschrijdend inzicht hebben. De zgn azijnpissers , waaronder ondergetekende , roepen al een tijd dat dit soort spelers geen toegevoegde, lees meerwaarde zijn om ADO definitief naar de subtop te helpen.

Bleiswijk , ik vrees dat je hoop dat hier om breedteversterkingen gaat ongegrond is. Met dit soort aankopen zullen we het , ben ik bang , moeten doen.

Ook goed, maar dan blijf je , zoals al ruim 30 jaar lang een grijze muis in de eredivisie.
0
Zaterdag 21 januari 2012 om 23:55 uur

Advertentie

supporter-noord

<FCDH> schreef:

Weet ik maar als toeschouwer had aanwezig kunnen zijn toch?
Nee, spelers die bij de andere bond zitten, zullen hun gezicht niet gauw vertonen in de lakeside, denk ik. Zijn vast bang dat ze als overlopers worden gezien. Die Phil Tayler zag je toch ook niet rondlopen, of Anderson of Lewis.
Barney had nog wel vantevoren naar Kist gebeld om hem succes te wensen, hoorde ik.
0
Zondag 15 januari 2012 om 22:33 uur

Ooievaar

Aad schreef:

Kees, je kan ook een langlopende schuld omwisselen in aandelenkapitaal.

Ik heb er geen harde cijfers van maar ik vermoed dat er langlopende schuld was aan ....... (van der Kallen?). Zo`n schuld is vreemd vermogen. Mogelijk is dus die schuld afgelost met de uitgifte van aandelen. Schuldeiser wordt dan eigenaar. Aandelen is eigen vermogen. Ergo: Schuld afgelost en eigen vermogen opgepept zonder dat er 1 cent over tafel gaat.

Dat zou het vertrouwen van van der Kallen in de "onderneming" ADO behoorlijk onderstrepen want een schuldeiser komt na de belasting als eerste aan de beurt om bij failliet geld te vangen. De aandeelhouder sluit de rij.

(Maar Ooievaar zal het wel beter weten, die schijnt redelijk goed te zijn ingevoerd.)
Al die lulverhalen in de krant die lees ik al vele jaren. Net als onder Ringeling, ging het ook allemaal zo lekker. Eind van de rit mocht de gemeente het weer eens opknappen, nadat er vele miljoenen waren verdampt, en de club op sterven na dood was, wellicht was dat nieuws niet in Alphen doorgekomen, maar het was kiele kiele, het is dat het stadion er net stond. Dus de gemeente moest wel natuurlijk.

Mark v.d. Kallen is de kerstman en sinterklaas in één persoon de wilde weldoener toch? Dadelijk zadelt deze cowboy weer zijn paard en galoppeert met vliegende vaart uit het Forepark.

Voorlopig zal hij alles in het werk stellen om de beste spelers te verkopen, en ja hoor al het geld gaat direct de clubkas in van ADO. Blij dat jij dat allemaal gelooft

Ben bang dat het net z`on verhaal wordt als die duikboot bij Utrecht die onder gaat. Ook daar werden de beste spelers verkocht, in weerwil van allerlei lulverhalen gaat het daar erg slecht.

In weerwil van al die jubelverhalen worden er alleen rechterrijtje voetballers gehaald. Die kletsverhalen van Kallen en ei ei kuk eilei Beijersbergen daar veeg ik mijn reet mee af. We spelen betonvoetbal op plek 11, de meeste wedstrijden zijn niet om aan te gluren, dus al die jubelverhalen, neem ik met het nodige zout.

Van de Kallen interesseert zich geen hol om ADO anders had hij zich best wel laten omringen door mensen met verstand van zaken, en Mercedes niet de deur gewezen, toch beste man?

Gegroet,



0
Donderdag 12 januari 2012 om 23:00 uur

Thijs

Tja Roel als rupsje nooitgenoeg bij iedere ontwikkeling gaat lopen klagen krijg je vanzelf de hoon.
Eerst gebeurt er te weinig en nu er iets gebeurt is het weer niet goed.
Als het voetbal niet van het niveau Barcelona is en er niet voor de titel word gespeeld kan het de almachtige vogel niet bekoren.
Ik heb respect voor ieders mening zo ook die van ooievaar Bert en jou maar ik neem de journalistieke vrijheid om het hiermee hardgrondig oneens te zijn en te geniete. Van het feit dat we geld kunnen verdienen met verkoop van spelers, een opleidingsmogelijkheid hebben bij dordt, niet bang te hoeven zijn voor directe degradatie en langzaam maar zeker weer een angstgegner te worden voor "grotere" clubs.
0
Donderdag 12 januari 2012 om 00:13 uur

Bert

super fc denhaag schreef:

nec trouwens met 5-1 gewonnen van stutgart. ook niet slecht.
Dat mag dan zelfs we redelijk verassend genoemd worden. Maar we hoeven nou toch niet bang te worden van Nec?
0
Dinsdag 10 januari 2012 om 21:51 uur

CrazieD

Ben bang dat we pech hebben, er is nergens een stream te vinden.. Ook op die site van moi geeft hij niks weer.. 2 bad..! Na Man U, had ik hier ook wel zin in gehad!

0
Zondag 8 januari 2012 om 15:58 uur

Nu online

Dang3r, Tante Wil, Michiel en 166 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 447
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2