Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: helft

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 448
Volgende pagina

<FCDH>

Maurice Steijn schrikt voor tweede keer in twee weken tijd van ADO Den Haag

DEN HAAG - Voor de tweede keer in twee weken tijd is ADO Den Haag-trainer Maurice Steijn flink geschrokken van zijn ploeg. Over de wedstrijd tegen Go Ahead Eagles, met name de eerste helft, was Steijn al niet te spreken, maar zaterdagavond tegen Roda JC maakte zijn team er helemaal een potje van.
`Ik miste de overtuiging in het verdedigen en het afmaken van de kansen. Als je uit drie standaardsituaties drie doelpunten tegen krijgt, valt daar niet tegen te voetballen`, blikt Steijn terug op ADO-Roda. Het is niet de eerste keer dat hoekschoppen en vrije trappen resulteren in tegentreffers voor ADO. `Vorig jaar hadden we standaardsituaties onder controle, maar dit seizoen niet. Dat hoort niet bij mijn ploeg`. Tot de 0-1 was er volgens de Haagse oefenmeester niets aan de hand. `We stonden niet op te letten bij een vrije trap en dan ligt de bal erin.`

Met drie punten uit vier wedstrijden staat ADO Den Haag op de veertiende plaats in de eredivisie. `We moeten niet in paniek raken`, waarschuwt Steijn. `Dit is een hele harde slag en een echte domper. De uitslag is behoorlijk hoog, maar we moeten leren van deze wedstrijd en ons nooit meer naar de slachtbank laten leiden.`

Steijn schikt mij een beetje te vaak alleen hij doet er niks mee ik zeg het al 2 jaar deze man is niet de trainer voor den haag
0
Zondag 25 augustus 2013 om 10:17 uur

Waht

Zo ben ook 27,50 euro kwijt aan een avondje heerlijk ergeren.
Dit is geen Den Haag meer waar ik naar zit te kijken.
1e helft spelen ze een tempo van een 5e klasser. Met wat voor een doelstelling gaan we in hemelsnaam die wedstrijden in. Controle en vooral Tommie de bal geven en teruggeven.
Wat een schijtvoetbal is dit .
Ze jagen iedereen het stadion uit. Verschrikkelijke avond en begrijp heel goed dat we op deze manier nooit en te nimmer het stadion vol krijgen. Ons middenveld heeft geen beweging, geen balvastigheid, geen ideeën, geen steekpass en een hoop onnauwkeurigheid.
Wel lekker veel rennen, zovan ik heb hard gewerkt. Roda is veel beter.
Suppusepa is geen niveau en een heel makkelijk slachtoffer. Staat te slapen en wint geen enkel duel. Wormgoor schuift alles naar Tommie en als we erin slagen onze aankopen (lees buitenspelers) fatsoenlijk te bereiken slaat het dood.

Lekker je nieuwste aankoop bij 0-4 laten debuteren voor de laatste 10 minuten, wat een lulhannes ben je dan.
Trouwens zielig dat jeje eigen supporters gaat uitkafferen als ze eerder weggaan.
Wij zijn Den Haag en moeten bluf tonen. Ik had het na 30 minuten de bal achteruit spelen wel gezien maar ben gebleven tot het eind maar wat een team en wat een taktiek.
Als Steijn echt oogkleppen op heeft laat hij Cabral lekker staan.
0
Zondag 25 augustus 2013 om 00:13 uur

Bert

Kees schreef:

Wat kan Steijn er nou aan doen dat je drie doelpunten tegen krijgt uit standaardsituaties en het andere doelpunt was overduidelijk buitenspel.


Enkel de wissel in de rust begreep ik niet. Ik had Supu eruit gehaald, Meijers naar achteren voor de opbouw en die Deen op het middenveld voor de creativiteit. Of direct Van Haaren eruit en die Deen erin.

Tien minuten voor tijd had ik Gehrt niet meer gebracht.
Achterin staat het gewoon niet goed en op het middenveld ook niet. De eerste helft waren ze geloof ik 5 minuten bezig met het rondtikken van de bal. Er zit geen enkel idee achter.

Excuses gaan nu niet meer op voor Steijn zoals je zelf al schreef.

Hen soms ongelijk Castelen had een goede speler geweest voor Ado.

Maar soms ook gelijk Ron Jans was vermoedelijk een uitstekende trainer geweest voor Ado.
0
Zondag 25 augustus 2013 om 00:04 uur

opper

Gezien de samenvatting was de 0-4 erg geflatteerd. Met een beetje geluk sta je bij rust gewoon gelijk en krijg je een andere tweede helft. Storend is dat zo`n beetje iedere goal dit seizoen een persoonlijke fout is van een van onze verdedigers en dat van Duinen voorin op een eiland staat. Laten we het maar eens proberen met een 4-4-2 met Kramer als pinchhitter en Gerth op 10.
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 23:18 uur

jajoh

DEN HAAG - Danny Holla noemt het spel van ADO Den Haag tegen Roda JC los zand. `De ruimtes waren veel te groot, wij leden heel snel balverlies en kwamen niet goed aan voetballen toe.`
ADO Den Haag werd zaterdag op een flinke oorwassing getrakteerd. De voetbalwedstrijd eindigde in maar liefst 0-4. `Roda heeft heel slim op de counter gespeeld. Wij kregen wat kansjes in eerste helft en niet afgemaakt. Roda scoorde op de goede momenten.`

Holla doelt met name op de 0-2. ADO kreeg een honderd procent kans op de gelijkmaker, maar Jerson Cabral miste. `Zij maken direct daarna 0-2. Toen wist ik wel dat het heel erg moeilijk zou gaan worden`, besluit de aanvoerder van ADO Den Haag.

Ooohhhhh, na de 0-2 wist ie dat het moeilijk zou worden! Dat ie nog de moeite nam om een tweede helft te spelen! Goeie aanvoerder
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 22:53 uur

janjazz37

Mike schreef:

Laat ik het maar even houden bij het vertoonde binnen de lijnen. Afgezien dat onze verdediging veel te vaak werd afgetroefd door de, niet eens geweldige aanvallers van Roda was ons MIDDENVELD totaal ONZICHTBAAR. Bij Schet en Cabral ging veel mis maar Holla, van Haaren en (`o, wat hoort hij op het middenveld`) Meijers deden een wedstrijd wie het minst aan de bal kon komen. Speelden verstoppertje ipv voetbal!
Stralen totaal geen rust of vertrouwen uit. Kunnen geen 3 seconden een bal bij zich houden.
Echt! Van Haaren loopt rustig weg met zijn rug naar de bal terwijl zijn ploeggenoot 5 meter naast m de bal niet kwijt kan. Holla is geen schijn van een jaar geleden. Dramatisch! Je kunt Beugelsdijk niet verwijten dat ie de bal maar naar voren harkt als ons middenveld zich niet aanbiedt.
Pfffff.....
Jij slaagt er goed in de spijker op zijn kop te slaan.
Behalve een periode in de 1e helft toen Meyers zich regelmatig liet terugzakken, was het eens zo sterke middenveld volkomen onzichtbaar.
Probeer dan maar als verdedigers iets anders dan een kansloze lange bal te spelen. Van enig positiespel was geen sprake en als dan ook nog beide
backs het laten afweten, speel je een verloren wedstrijd.
Af en toe leek `t wel of ze de 1e keer samenspeelden.
Beugelsdijk is een ongeleid projektiel met zijn volstrekt belachelijke 4e gaal. Niet eens ( mijn mening), omdat die zo slecht speelde. Probeer dat maar eens beter te doen met zo`n stel minkukels naast je.
Voorzetten kwamen er echt wel; zeker via Cabral, mindere mate van Schet, maar het blijkt nu toch wel Mike niet de spits is die daar wat mee kan. Die moet langs de grond of in diepte worden aangespeeld.
Mss in volgende hoofdstuk. Sorry voor de lange shout; doe ik bijna nooit.
Heb toch nog niet alle vertrouwen verloren.
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 22:34 uur

Advertentie

azijn zeiker

@ H@@GenEES

Nee gewoon blijven zitten en lekker blijven kijken hoe ze je club te schande zette.
Ze zijn het shirt niet waard op 2 a 3 uitzonderingen daar gelaten....en die toptrainer van ons heeft na 3 jaar nog niet voor elkaar dat ze op de helft van de tegenstander 3 keer naar elkaar kunnen overspelen....maar nee lekker blijven verdedigen die flapdrol

0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 21:47 uur

Rob2002

Roda is gewoon een schijtploeg die in het zadel is geholpen door Higler c.s.

Op basis van de tweede helft winnen ze dan enigzins terecht omdat ADO het laat afweten.
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 21:31 uur

Rob2002

Tweede helft vol gas en 3-2 [LIST]
[*]winnen
[/LIST], come on!
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 20:47 uur

adorob

tommie stond weer op 16 meter.lijn te dekken terwjl nemeth al op 6 meter lijn stond...eerste goal boven tommie uit....tweede helft toch maar zuiverloon????
0
Zaterdag 24 augustus 2013 om 20:32 uur

Nu online

Wahter, Aad, Rob2002, Superjantje, Teeg070 en 262 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 448
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
Morgen om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2