Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: kaarten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 450
Volgende pagina

Haagsesjaak

Hier wat tekst van de site van Limburgia.

We moeten zien te voorkomen dat wij ons hier weer door laten beïnvloeden. Na de uitzending van Voetbal International wilt de groep reageren en voelt zich aangesproken doordat het verhaal uit de lucht is gegrepen. Dit moet omgezet worden in actie, actie in het veld. Je moet als voetballer reageren op het veld en daar zal ADO Den Haag de tol voor moeten betalen.

We zullen tot de laatste snik gaan en staan op scherp. Helaas kregen we bij Groningen enkele gele kaarten wat ervoor zorgt dat we geen gebruik kunnen maken van Hadouir en Vormer. Bodor heeft nog wat last van zijn knie en Janssen van zijn achillespees. Zij hebben de afgelopen twee dagen niet met de groep meegetraind. Janssen heeft hoofdzakelijk krachttaining gehad.

ADO Den Haag heeft de afgelopen wedstrijden veel vetrouwen opgebouwd aangezien zij goede wedstrijden hebben gespeeld. Zij leverden veel strijd en gingen goed de duels in zoals van ADO Den Haag wordt verwacht. Ze staan nu goed en hebben daardoor minder zorgen.

Dieter van Tornhout zal vanaf morgen met de groep mee trainen en Vincent Lachambre start ongeveer over 2 weken met het 2e elftal. Tyton kan vanaf volgende week weer aansluiten bij de groep en Oper zal er hoogstwaarschijnlijk na het interland weekend weer bij zijn. 

Tis dat je het even weet he!!!
0
Donderdag 19 maart 2009 om 14:17 uur

Dram

Er zijn nu 170 kaarten verkocht voor Roda JC uit ! Maar 250 kaarten moeten zeker lukken !!!

Dus haal die kaarten en ga naar Roda - ADO !!!!

voor 30 pleurotjes (3 tientjes) ben je erbij !!!

Haal ze tot donderdag 21.15 !!!
0
Donderdag 19 maart 2009 om 13:42 uur

Vlakko

Ik hoor en lees overal dat v/d Bergh zo een kaartenpakker is hij heeft gemiddeld per seizoen 5,1 gele kaart sinds hij prof is. Dat is voor een speler met gif in zijn spel zoals hij, erg redelijk tot normaal.

3 rode kaarten sinds hij betaald voetbal speelt.
En hij speelde de afgelopen 3 seizoen gemiddeld 25 wedstrijden per seizoen. Allen vorig seizoen langer geblesseerd geweest wat zijn gemiddelde omlaag trekt.

59 goals in 146 wedstrijden ook niet onaardig voor een middenvelder. (weliswaar de meesten in de eerste divisie)

Dus zijn geen rare statistieken die de onderbuikgevoelens van velen ondersteunen over hem.

Ik zeg geefhet een kans als ie transfervrij is en geef hem een 1 -jarig contract met optie bij 26 wedstrijden of meer of minimaal 10 goals dat ie er 2 seizoenen bij krijgt ofzo. Wees creatief.

Deze jongen kan je er gerust bij hebben.
0
Donderdag 19 maart 2009 om 11:43 uur

Me

Ron1 schreef:

Van den Berg en Knopper zijn twee dezelfde types voetballers en of je Van den Berg nou mag of niet:

Ricky: heeft een goede trap, heeft Knopper niet meer
Ricky: denk ik meer rendement dan Knopper
Ricky: heeft mentaliteit (een schoffie), heeft Knopper niet
Ricky: kan een man voor de keeper zetten, doet Knopper veel te weinig.

Kortom halen die jongen en neem afscheid van Knopper.

Die goede trap is er zeker, maar daar hebben we meerdere mensen voor.

Rendement?

Mentaliteit: Vaak te veel, wat onnodig veel gele kaarten oplevert, zeker als hij bij ons zou spelen.

Man voor de keeper zetten is niet direct de eerste taak van Knopper, dat zou meer van Immers moeten komen. Knopper loopt meer heen en weer in de ruimte tussen het middenveld en de voorhoede.
0
Donderdag 19 maart 2009 om 09:56 uur

Me

marcellino schreef:

goede morgen kees.

gisteren ricky gesproken.
het sparta verhaal klopt voore geen meter.
de eenige die interesse toont is utrecht.

maar hij wacht op den haag.
hij heeft wel aangegeven dat hij zelf niet meer gaat lobbien.

net las ik dat wetzel met hem wil gaan praten.
is hij toch wakker geworden,nu is hij ineens niet meer te oud.

nogmaals ricky wil graag komen maar het zal nu echt van de kant van den haag en wetzel moeten komen.

En als wetzel hem onder druk gaat zetten is het ook einde verhaal.


en voor de shouters die tegen hem waren zoek een andere club want hij gaat echt komen.
Waar slaat die laatste opmerking op? Je bent verplicht om alle spelers goed te vinden om supporter te mogen zijn? Dan blijft er niemand over, want iedereen maakt wele ens een opmerking over een speler `met een slechte dag`.

Als Ricky niet te veel kaarten pakt kan hij positief voor de club zijn, maar als hij op een gegeven moment de wedstrijden om en om mag gaan spelen, dus niet. 

Makkelijk om een eventueel niet komen nu al op Wetzel af te schuiven (als Wetzel hem onder druk gaat zetten is het einde verhaal... Iedere speler hoort onder druk gezet te worden door zijn trainer, de druk om te presteren).
0
Donderdag 19 maart 2009 om 09:52 uur

Advertentie

Komop

Morgen de laatste dag om kaarten te kopen !!

Voor 30 eurotjes zit je in het stadion en kan je ons team naar nog een jaar eredivisie steunen wil je daar bij zijn ? Koop een kaartje morgen bij de ticketbox !!!!!

Ken je geen ticketbox in de buurt ????

http://www.ticketbox.nl/web/show/id=134305

daar vind je de dichtsbezijnde ticketbox in jou buurt !!!

Dus jongens kopen die kaarten voor mischien wel de belangrijkste wedstrijd van het seizoen !

1600 tegen Feyenoord

Daar moet toch zeker 30 % tegen roda van lukken ik ga voor de 300 man !!

 

0
Woensdag 18 maart 2009 om 23:43 uur

Haadads

rien1 schreef:

Ik weet het niet echt, maar rij 13 klinkt wel erg positief!
Heb je het over Roda-uit? Ik ben echt benieuwd met hoeveel supporters we gaan. 

Komop gasten, steun ADO DH daar in Kerkrade en haal kaarten voor dertig eurootjes!!
 Bij deze hele belangrijke (uit)wedstrijd hebben de spelers onze steun hard nodig! Support our team bij deze 6-puntenwedstrijd!!!

Hhahahaha maat van mij had Rij 3 stoel 43 vammidag betekent 140 kaarten
0
Woensdag 18 maart 2009 om 23:34 uur

rien1

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Als je naar de ranglijst kijkt, kan het toch niet meer fout gaan ? Als je ziet dat ADO met pijn en moeite  1 op 1 speelt, dan gaan Volendam, Graafschap en Roda met een mindere selectie toch nooit meer dan 10 punten halen uit de resterende wedstrijden ? Roda zou daarmee op 32 komen en Volendam en Graafschap op 30.
ADO zal uit de laatste 7 wedstrijden toch wel 6 punten halen met nog wedstrijden tegen Roda, Willem II, Sparta en Vitesse voor de boeg ?
Wat zou het lekker zijn om je tijdig veilig te spelen. Geen vermoeiende nacompetitie en Wetzel met staf hebben ruimschoots de gelegenheid om de selectie voor volgend seizoen bij elkaar te krijgen. Ik denk dat het budget volgend jaar lekker omhoog kan gaan, er zitten nu al bij elke thuiswedstrijd 10 a 11 duizend toeschouwers. Dat worden er ongetwijfeld meer volgend seizoen en ik ga er ook van uit dat bij handhaving meer sponsors zullen opstaan.
Daarom zou het zo lekker zijn als we zondagmiddag om 14.15u van 27 naar 30 punten gaan! Overigens kunnen wij volgens Haaglanden voetbal (dat op North-side staat), een heel gemotiveerd Roda JC verwachten. De spelers zijn boos op het stuk in VI waarin staat dat zij het niet kunnen vinden met trainer v.Veldhoven. 
Ik las net op N-side dat we vermoedelijk met 4 busjes afreizen naar Roda. Oke, het ligt niet naast de deur, maar we moeten de jongens dit keer met zijn allen steunen daar in het "vijandelijke" stadion, waar ze ongetwijfeld de dikke hoon en extra fluitconcerten over zich zullen krijgen. Want mocht hun Roda verliezen van ons cluppie, dan ziet het er voor hun slecht uit.

Dus komop, en steun de jongens!! Kaarten zijn nog tot morgenavond 21.15u te koop!!  
0
Woensdag 18 maart 2009 om 20:38 uur

rien1

fc schreef:

kameraad van mij heb rij 13 dat zijn meer dan 500 kaarten klop dat

Ik weet het niet echt, maar rij 13 klinkt wel erg positief!
Heb je het over Roda-uit? Ik ben echt benieuwd met hoeveel supporters we gaan. 

Komop gasten, steun ADO DH daar in Kerkrade en haal kaarten voor dertig eurootjes!!
 Bij deze hele belangrijke (uit)wedstrijd hebben de spelers onze steun hard nodig! Support our team bij deze 6-puntenwedstrijd!!!

0
Woensdag 18 maart 2009 om 19:37 uur

ettien

JONGENS KOMOP MORGE LAATSTE GAG OM EEN KAARTEJ TE HALEN TOT 21.00 KOMOP HALEN DIE KAARTEN VOOR TEGEN RODA UIT  en laten we er een groot feest van maken en 90 minuten lang achter de club gaan staan
0
Woensdag 18 maart 2009 om 18:24 uur

Nu online

Dang3r en 245 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 450
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2