Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: voetbal

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 454
Volgende pagina

Kees

ado - ajax
de graafschap - ado
ado - heerenveen
groningen - ado
ado - vitesse
fortuna - ado
ado - utrecht
az - ado
psv - ado
ado - excelsior
ado - willem 2
feijenoord - ado

Nog 12 wedstrijden. Ik verwacht en hoop zo`n 13 of 14 punten. Slecht seizoen wat betreft het voetbal en eindigen op rond de 40 punten.
0
Zaterdag 23 februari 2019 om 10:05 uur

H@@GenEES

Petah schreef:

Onzin verhaal ? Totaal geen onzin Van de fanatieke supporters ken ik er geen een die het niet wil

Online zijn er inderdaad zat mensen die het niet willen maar de mensen wie ik gewoon zie allemaal zien ze graag weer komen
Ja dat zijn dezelfde capuchon idioten die dan weer lekker doorgesnoven zijn en Hamas Hamas gaan lopen krijsen, diezelfde groep die het voetbal in Den Haag al decennia`s lang naar de kloten hebben geholpen, laten we vooral daar naar die groep luisteren....
0
Donderdag 21 februari 2019 om 10:51 uur

Ooievaar

Kees schreef:

Zo, en nu op naar plek vijf, zes of zeven. Moet gemakkelijk kunnen met deze selectie. Kwaliteit genoeg. Meen ik echt serieus.

Ik hoop dat de ploeg nu over het zogenaamde dooie punt heen is. Na zo`n matige serie wat betreft voetbal en resultaat tegen VVV en Emmen (NAC ok) komt meestal weer de opwaartse lijn na een meevaller zoals gisteren. Enkel jammer dat ajax de volgende tegenstander is.

Ben benieuwd of er komende week contractverlengingen zijn van Immers en Groenendijk.

De punten zijn binnen. Ontzetten blij mee. Laat daar geen misverstand over bestaan.

Maar ADO kan in zoveel opzichten zoveel beter. De selectie is goed genoeg om voor plek 6 mee te draaien. Zeker thuis moet je - veel - meer vermaak kunnen bieden.

Neem aan dat het team zelfvertrouwen heeft getankt voor Ajax. Juist dan hoef je het spel niet te maken. Heracles heeft vorige week het goede voorbeeld gegeven. Dus zit ze op de huid.

Maar snak onderhand wel naar een beetje swingend voetbal. Brom, Adriaanse. Met Ricardo Moniz en Ling als TD. Op echte plaggen wel te verstaan.







0
Zaterdag 16 februari 2019 om 12:32 uur

Kees

Rob2002 schreef:

Fraser-tijden herleven.

Zwolle heeft leuk gecombineerd, maar ook weinig tot niets gecreƫerd.
Mijn mening gaat de laatste maanden van links naar rechts en van laag naar hoog omtrent Van As en Groenendijk.

Als je je ploeg zo kunt neerzetten en maar een enkele kans weggeeft doe je het gewoon goed als trainer. Het voetbal is echter het gehele seizoen niet om aan te zien.

Daarnaast staat er op papier een behoorlijk elftal en doe je het goed als Technisch manager. Maar wel zijn er een hoop net-niet spelers.

Kortom: het resultaat verbloemt de werkelijkheid en afhankelijk daarvan is mijn mening en de stemming hier op de box.

0
Zaterdag 16 februari 2019 om 09:57 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

In ADO TV werd gezegd dat Zhang last van zijn knie heeft. Overigens had Falkenburg ook ergens last van, maar hij viel wel in.

Mensen die gisteren de wedstrijd gezien hebben. En in een adem het over Europese playoffs hebben, sporen niet helemaal. Deze groep is veel te zwak daarvoor.
Zo, en nu op naar plek vijf, zes of zeven. Moet gemakkelijk kunnen met deze selectie. Kwaliteit genoeg. Meen ik echt serieus.

Ik hoop dat de ploeg nu over het zogenaamde dooie punt heen is. Na zo`n matige serie wat betreft voetbal en resultaat tegen VVV en Emmen (NAC ok) komt meestal weer de opwaartse lijn na een meevaller zoals gisteren. Enkel jammer dat ajax de volgende tegenstander is.

Ben benieuwd of er komende week contractverlengingen zijn van Immers en Groenendijk.

0
Zaterdag 16 februari 2019 om 09:46 uur

Dappere dodo

Positief: het resultaat.
Positief: supporters die er echt wel wat van maken mrt zijn allen
Positief: Tommy en Kanon waren ijzersterk


Negatief: het verschrikkelijk slechte veldspel, wat een dramatische vertoning! Zelfs tegen tien man sta je zwaar onder druk
Negatief: angsthazen voetbal
0
Zaterdag 16 februari 2019 om 00:28 uur

BLEISWIJK-1

Slechtste man van het veld? Met afstand El Khayati.

3 punten zijn belangrijk. Heel belangrijk. Maar dit had niks met voetbal te maken.
0
Vrijdag 15 februari 2019 om 23:10 uur

Kaos

Met dit voetbal sta je gewoon in het linkerrijtje..
Bizar eigenlijk. Kan je nagaan als er echt een keer doorgepakt zou worden...
0
Vrijdag 15 februari 2019 om 22:30 uur

Advertentie

marcellino

Kamikaas schreef:

Ja dat doe ik, Al een aantal jaar. Vind Bakker echt onderschat.
Als je nog en eens tegen 10 man gewoon leuk voetbal te brengen dan houdt het op wat een schande.zit totaal nieta in ado.normaal ben ik blij als ze winnen en vergeet je het spel maar dit is echt drama.wat een mafketel is die groenendijk.
0
Vrijdag 15 februari 2019 om 21:56 uur

supporter-noord

Pff, blij met 3 punten, maar zo zwaar onder druk staan, zelfs tegen 10 man.
Weinig tot geen voetbal in de ploeg
0
Vrijdag 15 februari 2019 om 21:56 uur

Nu online

ADOZoetermeer, carbayon en 137 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 454
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2