Welkom in de shoutbox, gast
<FCDH>
Stadionverbod ADO-supporters blijft van kracht
gisteren 12:54
DEN HAAG - Het stadionverbod dat drie supporters van ADO Den Haag opgelegd hebben gekregen van de KNVB blijft in stand. Dat heeft de rechter in Utrecht woensdagochtend bepaald in een kort geding dat was aangespannen door de supporters.
De drie waren op 6 februari jl. naar de uitwedstrijd van ADO Den Haag tegen PSV in Eindhoven geweest. Na afloop van de wedstrijd raakten zij betrokken bij ongeregeldheden in een café en op straat.
Het Openbaar Ministerie meldde vervolgens bij de KNVB dat de supporters betrokken waren bij openlijke geweldpleging, waarna de bond aan het drietal een stadionverbod voor drie jaar oplegde.
![]() |
Donderdag 21 oktober 2010 om 14:49 uur |
Ooievaar
heb gisteren de wedstrijd vanuit een skybox mogen bekijken, normaal altijd Vak O, maar qua sfeer is het echt behelpen. Nu ik het een keer van de overkant heb gezien mag er nog wel wat gebeuren wil het gaan kolken in ons stadion. Tuurlijk zou het helpen als de wedstrijd wat beter was geweest, maar de scheiding van Vak G en O(N) zal altijd ervoor zorgen dat het een ongeorgsaniseerd zooitje blijft, helaas..... Wel kicke dat er nu een lied gedraaid wordt voor onze russische killer!!
Hopen op een puntje bij twente, maar die 6e plek staat er in ieder geval nog 7 dagen!! LEkker hoor
Ik ben zo schor als een kraai dus aan mij heeft het in ieder geval niet gelegen. Ging lekker uit m'n dak. Toch niet voor niets geweest.
Maar we gaan ook hier de goede kant op. Ik zou er een groot voorstander van zijn als G verhuist naar ons. Mits andere supporters daar niet de dupe van zouden worden. Gisteren 15.000 man, prachtig die volle tinnen bak, heb vol plezier om me heen gekeken.
Denk niet dat er ooit 15.000 tegen Excelsior zijn geweest.
Tegen Utrecht weer komen met z'n allen, dan maken we er wederom een spektakek stuk van.
![]() |
Zondag 17 oktober 2010 om 14:14 uur |
jajoh
heb gisteren de wedstrijd vanuit een skybox mogen bekijken, normaal altijd Vak O, maar qua sfeer is het echt behelpen. Nu ik het een keer van de overkant heb gezien mag er nog wel wat gebeuren wil het gaan kolken in ons stadion. Tuurlijk zou het helpen als de wedstrijd wat beter was geweest, maar de scheiding van Vak G en O(N) zal altijd ervoor zorgen dat het een ongeorgsaniseerd zooitje blijft, helaas..... Wel kicke dat er nu een lied gedraaid wordt voor onze russische killer!!
Hopen op een puntje bij twente, maar die 6e plek staat er in ieder geval nog 7 dagen!! LEkker hoor
![]() |
Zondag 17 oktober 2010 om 13:50 uur |
ADO supporter Leidschenveen
Ik hoop op 3 punten uit de komende 4 wedstrijden.
Twente, Groningen en Ajax zijn in mijn beleving gegarandeerde 0 punters, maar tegen Utrecht thuis zie ik wel degelijk kansen. Utrecht stond gisteren tegen Graafschap met 2-0 voor thuis, en speelt alsnog 2-2. Ze hebben leuke voetballers ( lees Van Wolfswinkel en Mertens ), maar in dit soort wedstrijden weet ADO meestal ook boven zichzelf uit te stijgen.
![]() |
Zondag 17 oktober 2010 om 12:52 uur |
Ooievaar
'Zonder met een gekleurde bril te kijken vond ik de elleboog van Rado echt geen rood waard, wel stom, want hij had 'm ervoor kunnen geven. Maar dieprood zeker niet. Niet meer doen in elk geval dat lijkt me logisch.
Ik ben in ieder geval hardstikke blij dat we hebben gewonnen, het liep niet. Voorheen werden dit soort wedstrijden verloren, maar nu had ik toch de hele tijd het gevoel dat we toch zouden winnen. Dat is gewoon het geluk dat je afdwingt als je hard blijft werken, en blijft geloven in eigen kunnen. En als je lekker draait dan valt z'on bal dan toch goed, waardoor je wint.
Mijn doel voor dit jaar luidt: eerder veilig spelen, er wordt nu z'on beetje gedaan alsof we dit jaar reeds dienen op te gaan voor europees. We hebben een aardig elftalletje maar moeten wel realistisch blijven. Ik blijf gaan voor plek 12, dus eerder veilig spelen, dus nu reeds 15 punten is boven verwachting. Althans de mijne. Zeker als je de eerste twee wedstrijden verliest, hoe dat maakt niet uit, maar ze werden wél verloren. Dan komt er toch drkuk op te staan.
Er volgt nu een zware reeks, met alle kans dat er geen tot weinig punten worden gehaald. Zaak is dan om niet in de war te raken, en de zaak dan niet af te branden. Daar zouden we trainer en spelers zwaar mee te kort doen. We zijn met z'n allen goed bezig, maar moeten waken voor overspanningen verwachtingen. We hebben de selectie van een midenmoter, dat hou ik althans goed voor ogen.
We boeken nu echt progressie, dat is dikke dikke winst. We hebben een hele goede trainer die aanvallend voetbal predikt, mooi toch? Laten we gewoon rustig blijven en onze zegeningen tellen, dan kan je reeds van de winter in kaart brengen wat je voor het seizoen er op nodig hebt. Doorselecteren dus. Brom heeft heel goed in het snotje wie er dienen te verdwijnen. Piqué en Ranco terug dat is echt geen overbodige luxe. Bosschaart en Kum bezorgen mij een natte rug.
Dus hoeven we geen noodverbanden aan te leggen, om de geleden schade te proberen te verhelpen. We kunnen nu echt vooruit gaan kijken. Gisteren weer spanning en sensatie, en als je met slecht spelen toch wint dan ben je echt op de goede weg. Ik liep met een zeer voldaan gevoel gisteren het stadion uit. Drie vette punten in de tas, daar draait het om. Ik kijk nu niet meer wat VVV of Willem II hebben gedaan, maar kijk naar NAC en Heerenveen. En dat bevalt me uitstekend.
We gaan echt de goede kant op, maar moeten waken voor een overspannen verwachtingspatroon. De weg van de geleidelijkheid is de beste.
![]() |
Zondag 17 oktober 2010 om 12:13 uur |
ADO supporter Leidschenveen
ADO supporter Leidschenveen
Ik heb vannacht toen ik thuis kwam van mijn portje bier, naar het integrale verslag van de wedstrijd zitten kijken op EL. De actie van Rado in de eerste helft waar hij een gele kaart voor kreeg, verdiende geen rood, geen dieprood, maar gitzwart. Een HELE vieze. Gelukkig kreeg hij geel waardoor ze hem op basis van de beelden niet meer kunnen aanpakken, anders waren we hem voor 4 wedstrijden kwijt geweest. En naar mijn mening is hij momenteel de belangrijkste man bij ADO, samen met Immers. Als je Rado zou moeten missen tegen Twente, Groningen, Utrecht en Ajax, zou dat een hele slechte zaak zijn. De verslaggever van EL bleef het de hele wedstrijd herhalen dat het een schande was dat Rado nog op het veld stond.
Verder een hele slechte Verhoek gezien, lijkt dat de euforie rondom zijn persoontje, zijn tol begint te eisen. Vier maar eindigde een corner of vrije trap van hem zowat bij de cornervlag.
Bossie ontzettend traag in de opbouw gisteren, waardoor Excelsior alle tijd had om weer in positie te gaan staan. Kum leuke ballenafpakker, maar mist de techniek van een Mitchel Pique bij het opbouwen.
Bij Ammi was ik in de tweede helft op een gegeven moment bang dat hij zijn hamstring zou afscheuren, wat moest hij een meters maken toen Excelsior met 9 man stond.
Toornstra hard gewerkt, maar viel niet op. Immers was een van de weinigen die zijn normale niveau haalden gisteren. Rado weer heer en meester op het middenveld. Kubik onvoorspelbaar, de ene keer een waardeloze voorzet, de andere keer een weergaloze actie op snelheid. Bulykin nuttig in het kaatsen en weer een doelpuntje gemaakt.
Tegen Twente zullen we echt uit een ander vaatje moeten tappen om een punt te 'stelen' in Enschede, want het was gisteren onthutsend slecht.
![]() |
Zondag 17 oktober 2010 om 10:35 uur |
Club Achter de Duinen
Rankovic maakt rentree bij Jong ADO
Na meer dan een jaar blessureleed heeft Aleksandar Rankovic zijn eerste officiƫle speelminuten erop zitten. De middenvelder speelde gisteren mee met Jong ADO Den Haag tegen de beloftes van PSV.
Lees het nieuwsbericht
![]() |
Dinsdag 12 oktober 2010 om 20:23 uur |
Advertentie
Bert
<FCDH>
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 26 | - | 52 |
2 | Excelsior | 27 | - | 49 |
3 | FC Dordrecht | 26 | - | 47 |
4 | ADO Den Haag | 26 | - | 46 |
5 | SC Cambuur | 26 | - | 45 |
6 | Graafschap | 27 | - | 43 |
7 | Den Bosch + | 27 | - | 43 |
8 | Helmond Sp. | 26 | - | 39 |
9 | FC Emmen | 26 | - | 38 |
10 | Telstar | 27 | - | 38 |
11 | Roda JC | 27 | - | 38 |
12 | FC Eindhoven | 26 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 26 | - | 33 |
14 | Jong AZ | 26 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 25 | - | 27 |
16 | TOP Oss | 27 | - | 27 |
17 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 27 | - | 1 |