Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 456
Volgende pagina

slain

Roel,welkom terug.

Kojak,jammer joh,ik heb expres gezegd dak geen introduce wilde meenemen want dit had ik wel verwacht,ik hoop voor je dat `t lukt.bijdehand had er nog gelijk commentaar op ook.

Super RANKOVIC ,een man met een voetbalhart,promotie opdragen aan zijn vader morgen,hij verdient iets extras morgen ,uuh vandaag.

Om 17.15 werken dus zonder VERLENGING graag!!!!
FF kort feesten voor mij dus.......

COME ON THE HAGUE!!!!!!!
0
Zondag 18 mei 2008 om 01:27 uur

HCF

Hague City Firm
17 mei

TOGETHAH!


Hague City Firm stond argwanend tegenover de motieven van Mark van de Kallen.
Maar hij is niet de kouwe zakenman waar we hem voor hielden maar een avonturier die nu zijn hele hebben en houwen in ADO stort.

HCF staat voor 100% achter MARK VD KALLEN omdat hij voor 100% voor ADO Den Haag staat.

Ook zijn team bestaat uit gasten die alles geven en zich echt kapot hebben gewerkt en werken om ADO in leven te houden.
En nou gaan ze dat doen om te zorgen dat ADO de club wordt die het altijd al had kunnen zijn.

EN NAH JIJ!!

Tegen Go Ahead en 2x VVV had je 3 wedstrijden achter elkaar een sfeer en daarmee goed voetbal in het Aad Mansveld stadion niet normaal.
Na de wedstrijd tegen RKC ging het alleen nog maar over de oerwoudgeluiden.

HCF staat voor 100% achter de oproep om te stoppen met het maken van oerwoudgeluiden of racistische spreekkoren.
Niet omdat we zo politiek correct zijn maar gewoon omdat het alleen maar nadelen oplevert voor ONZE CLUB.

Doe je mee aan dit soort spreekkoren dan doe je dit niet in het belang van de club.

De periode van de ADO slopers in het bestuur is voorbij.
EN NAH JIJ!

Jullie kunnen het allemaal voelen. ADO komt eraan and better than ever.
Die reus wordt wakkah.

LET`S WAKE UP THE SLEEPIN` GIANT TOGETHAH!

They thought it couldn`t be done
BUT HERE WE COME!!!!





Hague City Firm
0
Zondag 18 mei 2008 om 00:52 uur

op de hcf

Hague City Firm
17 mei

TOGETHAH! 

Hague City Firm stond argwanend tegenover de motieven van Mark van de Kallen.
Maar hij is niet de kouwe zakenman waar we hem voor hielden maar een avonturier die nu zijn hele hebben en houwen in ADO stort.

HCF staat voor 100% achter MARK VD KALLEN omdat hij voor 100% voor ADO Den Haag staat.

Ook zijn team bestaat uit gasten die alles geven en zich echt kapot hebben gewerkt en werken om ADO in leven te houden.
En nou gaan ze dat doen om te zorgen dat ADO de club wordt die het altijd al had kunnen zijn.

EN NAH JIJ!!

Tegen Go Ahead en 2x VVV had je 3 wedstrijden achter elkaar een sfeer en daarmee goed voetbal in het Aad Mansveld stadion niet normaal.
Na de wedstrijd tegen RKC ging het alleen nog maar over de oerwoudgeluiden.

HCF staat voor 100% achter de oproep om te stoppen met het maken van oerwoudgeluiden of racistische spreekkoren.
Niet omdat we zo politiek correct zijn maar gewoon omdat het alleen maar nadelen oplevert voor ONZE CLUB.

Doe je mee aan dit soort spreekkoren dan doe je dit niet in het belang van de club.

De periode van de ADO slopers in het bestuur is voorbij.
EN NAH JIJ!

Jullie kunnen het allemaal voelen. ADO komt eraan and better than ever.
Die reus wordt wakkah.

LET`S WAKE UP THE SLEEPIN` GIANT TOGETHAH

The hoped it couldn`t be done
BUT HERE WE COME!!!!

Hague City Firm


0
Zaterdag 17 mei 2008 om 19:52 uur

TB

o wat gaan we winnen!
ik wordt gek, kan niet meer werken van de zenuwen!!!!!!!!!!!
0
Donderdag 15 mei 2008 om 14:58 uur

<FCDH>

Vloet verdedigend in problemen
FC Den Haag treedt morgenavond in Waalwijk aan voor de return tegen RKC. Sportsignaal Voetbal Magazine zocht trainer Wiljan Vloet op in het trainingskamp in Baarle-Nassau en keek vooruit op het duel.

Tekst: Martin Bruin

Wiljan Vloet bedankte vooraf in zijn perspraatje de sponsors, die dit trainingskamp mogelijk hebben gemaakt. Bovendien gaf de Brabander aan, dat als FCDH promoveert, de doelstellingen voor dit jaar toch nog zijn gehaald.

Vloet doelde daarmee op een drietal punten: Een goede organisatie, de selectie is goed op niveau (Daryl Janmaat en Christian Kum geselecteerd voor Oranje-selecties) en de manier waarop hij kan werken is top. Vloet: ‘Wij hebben zelfs acht ballen waar wij in de wedstrijd tegen RKC mee gaan voetballen meegenomen. Dus aan alles is gedacht.’

Donderdag in het Mandenmakers Stadion ‘de wedstrijd van de waarheid’!

‘Ja, ik denk dat het morgen beslist gaat worden.’

Jullie zijn neergestreken in het Brabantse Baarle-Nassau. Dat zal niet zijn om nog hard te trainen, maar meer om de puntjes op de i te zetten.

‘Het was ook een beetje noodzaak. In het Zuiderpark zijn inmiddels onderhoudswerkzaamheden aan de gang. Geen goed veld lichtmasten worden weggehaald en ik wilde graag de groep bij elkaar hebben. Dat het Brabant is geworden, dat is alleen maar prima, want het is altijd goed toeven in Brabant.’

Wat ga je veranderen om het resultaat nog positiever te maken?

‘In ieder geval de start, want wij zijn zondag niet goed aan de wedstrijd begonnen. Als je dat in Waalwijk ook doet, dan krijg je het ongelooflijk moeilijk. Dus gelijk met het mes tussen de tanden beginnen.’

Afgelopen zondag was je niet tevreden over de eerste helft.

‘Nou niet tevreden, er werden veel verkeerde loopacties gemaakt in de breedte, waardoor de middenvelders van RKC teveel ruimte kregen om op te komen. Maar in de tweede helft hebben wij dat rechtgezet en kregen wij meer grip op het spel.’



Je moet weer je opstelling wijzigen en ditmaal vanwege niet zulke prettige omstandigheden.

‘Daar zijn wij de gehele dag alweer mee bezig. Wij zijn alles weer op een rijtje aan het zetten, maar wij moeten wachten tot morgenmiddag om te kijken of Christian Kum groen licht krijgt. Als dat zo is, dan kan ik pas de selectie bekend maken.’

Daarbij komt, dat ook Aleksandar Rankovic niet beschikbaar is.

‘Dat is heel triest. Aleksandar vroeg maandag toestemming om naar Servie af te mogen reizen omdat zijn vader in coma was geraakt. Wij hebben hem daar uiteraard toestemming voor gegeven. Inmiddels weten wij dat zijn vader is overleden.’

Wie zijn er zeker niet bij?

‘Raymond Victoria, Vergillio Teixeira, Aleksandar Rankovic dus en Christian Kum is nog een vraag teken. Voor alle zekerheid is Nick Jonkman van Jong FC Den Haag bij de selectie gehaald.’

Bron: www.sportsignaalvoetbalmagazine.nl


0
Donderdag 15 mei 2008 om 11:10 uur

<FCDH>

Binnenkort nieuwe hoofdsponsor bekendHarm de Boer: ‘Een kleine verrassing’
Harm de Boer, algemeen-dirtecteur a.i. bij FC Den Haag, maakt drukke dagen door bij de club.

Het afhandelen van het crediteurenakkoord, vinden van zijn opvolger, aantrekken nieuwe hoofdsponsor(s) en op poten zetten interne organisatie.

Harm de Boer nam enige tijd terug – op verzoek van Pierre Heijnen – het ‘stokje over’ van John Arzbach als algemeen-directeur a.i. De Boer weet inmiddels waar hij aan begonnen is, maar heeft er nog geen moment spijt van. Sportsignaal Voetbal Magazine praat even bij over de stand van zaken.

Hoe staat het op dit moment met het crediteurenakkoord?

‘Dat ziet er nu weer ietsje gunstiger uit. Mondeling zijn wij in feite met iedereen akkoord, wij moeten alleen nog van de week een aantal dingen links en rechts vastleggen.’

Daarbij voorziet u verder geen beren op de weg?

‘Nee, daar zie ik geen beren op de weg.’

De situatie voor komend seizoen is nu nog ongewis, praten wij over eerste- of eredivisieniveau. Aangenomen mag worden dat er twee scenario’s klaarliggen!

‘Wij hebben één scenario voor de eerste divisie, maar natuurlijk - nu wij zover zijn gekomen - zijn wij ook echt bezig met een eredivisiemodel.’

Steven de Haseth is benoemd tot commercieel directeur. Er moet ook nog een algemeen directeur komen. De naam van oud-sportwethouder Wilbert Stolte ‘zoemt ook rond’. Is dat een reële optie?

‘Ik hoor deze optie nu voor het eerst!’

Het is toch geen oninteressante……?

‘Nou, ik denk het niet.’

Kunt u überhaupt iets zeggen over de nieuwe algemeen directeur?

‘Ik heb al eerder gezegd, dat wij drie kandidaten op een lijstje hebben staan. Met twee daarvan is vrij intensief overleg, dus ik hoop dat één van de twee het ook gaat worden. Daar zie ik dus wel goede kansen.’

In het verlengde daarvan heeft toch alles ook met geld te maken. Ook de nieuwe shirtsponsor maakt daar deel van uit. Kunt u zeggen wanneer daarover iets bekend gaat worden?

‘Wij hopen volgende week alles op papier te krijgen en de week daarop - of misschien maximaal een week later -, dat wij de nieuwe shirtsponsor kunnen presenteren. Dat geldt niet alleen voor het mannenvoetbal om het zomaar even te zeggen, maar ook voor het damesvoetbal, want daarvoor krijgen wij ook een nieuwe shirtsponsor.’

Wordt het een verrassing, waarvan wij kunnen zeggen ‘hé dat is toch opmerkelijk!’

Ja’, ik denk het wel. Met name voor ons herenteam - om het zo mooi te zeggen - denk ik dat er een kleine verrassing aan zit te komen.’

Van de technische staf voor het nieuwe seizoen is bekend dat Andre Wetzel en Bob Kootwijk zijn vastgelegd. Wat gaat er gebeuren met de huidige assistenten Henk Fraser en Marco Gentile?

‘Daar kan ik niets over zeggen. Dat doe ik ook niet, want dat gaat over mensen en daar praat ik op dit moment niet over.’

Mark van der Kallen is de man die op dit moment FCDH de helpende hand toesteekt. Het zou welkom zijn als er wat meer financiële draagkracht gecreëerd kan worden. Ziet u daar op de korte termijn mogelijkheden toe?

‘Wij werken toe naar een ‘Memorandum of Understanding’ (MOU), dus de overeenkomst met de gemeente Den Haag, het stadion, Van der Kallen en onszelf. Daar speelt Van der Kallen een heel belangrijke rol in.’

Op welke termijn kunnen wij de kogel door de kerk verwachten, dat het helemaal rond is?

‘Ik denk een week of twee, drie voor de gesprekken met John van Ringelenstein en Rob Jansen. In diezelfde periode kunnen wij het crediteurenakkoord op papier krijgen, dus ik zeg steeds maar rond de eerste van de volgende maand!’

Met John van Ringelenstein en Rob Jansen moet er ook nog tot consensus gekomen worden. Hoe staat het daarmee?

‘Die gesprekken lopen. Ik ben ermee begonnen en ik sta er helemaal open in. Deze jongens houden zoveel van FCDH, dus ik denk dat wij er best uit zullen komen.’

U bent de ad interim van de ad interim. Hoe lang bent u nog de ‘ad interim’?

‘Geen idee, als het aan mij ligt is er zo snel mogelijk een echte nieuwe algemeen directeur, maar zolang het nodig is, ben ik beschikbaar.’


Bron: www.sportsignaalvoetbalmagazine.nl


0
Woensdag 14 mei 2008 om 11:02 uur

slain

Vincent schreef:

Leuk dat ado tot het laatste moment mee doet voor promotie, maar als je heel eerlijk bent hebben ze (op dit moment) natuurlijk helemaal niks te zoeken in de eredivisie. 
Weer gezellig naar 15 nederlagen thuis kijken ?

40% korting op je kaartje, 1 introducee mee, 180 minuten verwijderd van eredivisie en we zitten er met 7500 man?

Wat was nu weer het excuus om niet te komen?
Moederdag? Het mooie weer?
Uitverkochte lange zij?
Een wachtrij voor de poortjes als je 15 minuten voor tijd aan komt kakken?

Hagenezen zijn mensen die vooral in woorden heel erg veel doen,maar als ze  er echt moeten staan elke excuus aangrijpen om het niet te doen.

en dat moest ik ff kwijt. Fijne avond allemaal

Ik moest werken

Donderdag ben ik bij de promotie in Waalwijk!
0
Dinsdag 13 mei 2008 om 15:24 uur

Voetbal Insite

Fransje schreef:

Ok excuus voor mijn uitval. 

Jij ziet het goed. De racistische uitlatingen vergoeilijken omdat het bij andere clubs ook zou gebeuren is nog vele malen triester.
Maar ondanks dat er dus nog steeds een hoop trieste figuren zijn die zich niets aantrekken van het verzoek van de spelers, sponsors, supporters etc. en die dus in hun eigen kleine fantasieloze wereldje blijven leven, merk je dat het tegenwoordig weer meer wordt weggefloten door de meerderheid van het publiek. Dat is voor mijn gevoel toch een vooruitgang t.o.v. van een paar maanden geleden.

Ik hoop wel dat het bestuur heel hard optreedt tegen die gasten die in de uitzending waren te zien. En je mag toch aannemen dat ook Lex Immers een pittig gesprekje kan verwachten. Wij kunnen ons deze shit echt niet meer veroorloven.

Vraag me af of je Immers überhaupt moet opstellen donderdag want die gaat uiteraard gezocht door het Waalwijkse publiek en of deze jonge onervaren jongen daar beter van gaat spelen betwijfel ik....

Maar nu maar weer over voetbal praten want deze negatieve publiciteit kan alleen maar tegen ons werken! We hebben donderdag een misschien niet heel grote maar wel reële kans om volgend seizoen `gewoon` weer in de eredivisie te spelen. En ik verlies liever van PSV dan van FC -fucking- Omniworld!  ;-)
0
Maandag 12 mei 2008 om 21:14 uur

Advertentie

KKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK

Aan alle tofferikken met het zelfde effect van de Ringelbende

Het ligt altijd aan iedereen behalve aan jullie he.

De Ringelbende, de media, de eretribune.
Nee het was KUM,KUM,KUM!!
Nou loopt Obodai natuurlijk weer te huilen.

Maar wie is hier nou het stelletje huilebalkende mongolen.

Wat nou eretribune.

Ik zat op O en en zonder reden werden er constant oerwoudgeluiden gemaakt.
Spreekkoren met FC APENHEUL. Ja nee das ludiek hoor ik jullie al weer zeggen.

Maar was dat nou in het belang van je club of stond je weer tof te doen voor de rest van je mongole vrienden.

Maar wel lopen huilen over de Ringelbende die je club kapot heeft gemaakt en de media die je onrechtvaardig behandeld.

Iedereen heeft het gedaan behalve jullie zelf.

Als je het gewoon zakelijk bekijkt zijn die spreekkoren dan in het belang van je club?
Want wie wil nah geassocieerd worden met een stelletje mongolen dat het nog niet waard is om in de sociale werkplaats te komen werken.

Ik hoop dat Den Haag er werk van maakt en iedereen die heeft meegedaan een stadion verbod krijgt.

Ik kreeg er godverdekk net weer een beetje zin in.

F*CK YOU ALL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Maandag 12 mei 2008 om 10:27 uur

KKKKK OEOEOEOEOEO IS STOEAHHH!

Aan alle tofferikken met het zelfde effect van de Ringelbende

Het ligt altijd aan iedereen behalve aan jullie he.

De Ringelbende, de media, de eretribune. 
Nee het was KUM,KUM,KUM!!  
Nou loopt Obodai natuurlijk weer te huilen.

Maar wie is hier nou het stelletje huilebalkende mongolen. 

Wat nou eretribune.

Ik zat op O en en zonder reden werden er constant oerwoudgeluiden gemaakt.
Spreekkoren met FC APENHEUL. Ja nee das ludiek hoor ik jullie al weer zeggen.

Maar was dat nou in het belang van je club of stond je weer tof te doen voor de rest van je mongole vrienden.

Maar wel lopen huilen over de Ringelbende die je club kapot heeft gemaakt en de media die je onrechtvaardig behandeld.

Iedereen heeft het gedaan behalve jullie zelf.

Als je het gewoon zakelijk bekijkt zijn die spreekkoren dan in het belang van je club? 
Want wie wil nah geassocieerd worden met een stelletje mongolen dat het nog niet waard is om in de sociale werkplaats te komen werken.

Ik hoop dat Den Haag er werk van maakt en iedereen die heeft meegedaan een stadion verbod krijgt.

Ik kreeg er godverdekk net weer een beetje zin in.

F*CK YOU ALL!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Maandag 12 mei 2008 om 00:59 uur

Nu online

Lellow en 173 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 456
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2