Welkom in de shoutbox, gast
<FCDH>
Extra kaartverkoop FK Taurus – ADO DH
De supportersvereniging houdt op dinsdag 28 juni 2011 een extra kaartverkoop van 19.00 tot 20.00 uur voor de uitwedstrijd bij FK Taurus. Deze zal gehouden worden aan de stadionkassa naast de hoofdingang van het Kyocera Stadion.
Een losse kaart kost 15 euro. Breng uw SCC, CC of paspoort mee naar de stadionkassa
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 18:58 uur |
BLEISWIJK-1
Nog meer druk op Vitesse!!!!!!!
Bestuur Vitesse wil niets weten van kritiek
Maandag 27 Juni 2011 Delen Email Twitter Hyves Facebook
Ondanks dat de eerste training van Vitesse pas op drie juli afgewerkt zal worden, heerst er grote onvrede onder de supporters van de club. Ondanks vele grote woorden van de bestuursleden blijft de actie echter uit.
Op Giorgi Chanturia, die eind vorig seizoen een contract tekende, is er nog geen enkele speler gecontracteerd. Dit ondanks de doelstelling dat Vitesse dit seizoen de Europa League moet gaan halen van eigenaar Merab Jordania. Dertien selectiespelers staan er op dit moment onder contract voor het eerste, echter is er ook nog niet bekend wie op drie juli de eerste training zal gaan leiden.
Ondanks de gesprekken en een persoonlijk akkoord met club-icoon John van der Brom, lijkt een overgang van de trainer van de baan. ADO Den Haag verlangt een vergoeding van 1.5 miljoen euro, terwijl Vitesse niet bereid is om meer dan 500.000 euro te betalen. Wel is naar buiten gekomen dat de Arnhemse club ook graag aanvaller Wesley Verhoek en verdediger Timothy Derijck in wil lijven.
Dat het bestuur van de Arnhemse club zelf niets begrijpt van de onvrede en de kritiek van de supporters blijkt uit het mailverkeer van een student, die aan commercieel directrice Marie-Jose Helle hulp vroeg bij een studieopdracht. Nadat Helle eerst een positief antwoord gaf, kwam ze erachter dat de supporter in kwestie niet meer geheel tevreden is over de gang van zaken bij zijn club. "Jongens jongens, ik twijfel elke dag weer aan het beleid bij Vitesse. Om je kapot te schamen", aldus de twitterende student en tevens al tien jaar fan van Vitesse.
De reactie van de commercieel directrice was duidelijk. "Wanneer onderstaande Tweet van jou afkomstig is, kan ik je mededelen geen zaken met je te zullen en willen doen. Uiteraard mag jij je frustratie uiten. Daar kan ik niets van zeggen. Maar je zult jezelf moeten afvragen wat voor consequenties dat kan hebben. Vitesse kiest voor bedrijven/personen die de club respecteren en steunen in goede en slechte tijden." De conclusie onder de supporters is alvast getrokken, na tien jaar kommer en kwel weet de club nog steeds niet wat er precies onder de supporters leeft.
Op drie juli zal de eerste training van Vitesse zijn. Een rustige training wordt er niet verwacht. Een grote groep, waaronder een sfeervereniging van de club, heeft al aangekondigd om met acties te komen indien de situatie nog niet verbeterd is. "Wij zijn zeer teleurgesteld in de gang van bij de club op dit moment. Ondanks de vele beloftes die ons gedaan zijn, zijn wij het gelieg en gedraai van algemeen directeur Paul van der Kraan en technisch directeur Ted van Leeuwen meer dan zat. Indien er op de eerste training nog steeds niet duidelijk is wat het beleid van Vitesse precies inhoud en wat wij aankomend seizoen kunnen verwachten, zullen daar acties op volgen. We geven Vitesse tot twee juli de tijd", aldus een woordvoerder van de sfeervereniging nadat het nieuws naar buiten kwam dat de oefenwedstrijd Vitesse – Chelsea op negen juli niet door zal gaan.
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 15:12 uur |
Prutser 070
Nog een week of 5 jongens Derijck ,Bulykin en Verhoek in het geel zwart in Den Haag !!Bedankt Judas
Zo ver is het nog lang niet en zie ik ook niet gebeuren, mocht het wel zo zijn dan moeten we zorgen dat we elke euro die Jordania heeft kunnen aftroggelen. Daarbij helpen dit soort berichten niet.
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 14:18 uur |
BLEISWIJK-1
Laatste nieuws fietstas wil 500 000 betalen ADO wil 1,5 miljoen.
http://nos.nl/audio/251512-zit-miljoen-tussen-ado-en-vitesse.html
Geluidsfragment
Er waren mensen op de box die gezegd hebben max. 300.000 euro. Voorlopig zit Vitesse al op 500.00 euro. Het lijkt er toch op dat ze rond een miljoen gaan uitkomen. Zou wel een knap staaltje onderhandelen zijn.
Dit bedrag is hoger dan ons huidige shirtsponsor betaald!
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 14:00 uur |
BLEISWIJK-1
Dus: De deksel op de neus want van den Brom kan nooit meer fatsoenlijk functioeneren.
Elke verkeerde wissel, elke nederlaag zal hem in de schoenen worden geschoven.
Dom van der Kallen, dom, dom, dom.
Helemaal niet dom! Van der Kallen heeft van zeker 70% van de supporters het gevoel verwoord. En geloof me nou maar vd.Brom gaat echt niet meer werken bij ADO. Vitesse gaat volgende week maandag weer trainen en dan is het gewoon rond. Maar wel tegen een veelvoud van 150.000 euro.
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 10:18 uur |
070
Om te beginnen verdient Vd Kallen een spandoek, die man heeft nog maar heel weinig fout gedaan voor onze club.
VD Brom terugnemen is dodelijk. Er zal altijd onbewust of bewust wantrouwen zijn tussen hem en Vd Kallen en tussen hem en de spelers. Bij elk wissewasje wordt aan Broms motivatie getwijfeld en dat leidt uiteindelijk toch tot mindere prestaties op het veld, dit kan gewoon niet goed gaan.
Wel een dilemma, want hem zomaar laten gaan kan al helemaal niet.
Ik zou gaan voor 1 miljoen euro, eventueel arbitrage. Als Vitesse afhaakt, dan vd Brom voorlopig schorsen, verplichten zijn contract te verlengen, langzaam en onder strenge voorwaarden voor de groep laten terugkeren, al dan niet als assistent van Steijn en vervolgens volgende zomer verkopen.
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 10:02 uur |
Yo
Jordania is onderhandelingen met ADO beu
John van den Brom was met zijn hoofd al bij Vitesse, zijn vertrek naar Arnhem is echter alles behalve zeker. Vitesse-eigenaar Merab Jordania is de onderhandelingen beu en denkt aan andere opties.
Een overeenstemming tussen ADO Den Haag en Vitesse leek een formaliteit, maar het ging anders. De Haagse club is woedend op de handelswijze van de Gelderse club, men overweegt zelfs een arbitragezaak. Een eerste bod van minder dan twee ton werd resoluut afgewezen, een tweede bod kwam ook niet in de buurt van het bedrag dat ADO in gedachten heeft. In Den Haag denkt men aan een afkoopsom van twee miljoen euro, meldt Voetbal International.
Vitesse weigert veel te betalen voor de voormalig trainer van AGOVV, die nog maar één jaar onder contract staat. Waar Vitesse baalt van de starre houding van ADO, is er bij de Haagse club ergernis over de gang van zaken. Vooral het feit dat men in de media moest vernemen dat Van den Brom een akkoord had bereikt over een contract in Arnhem steekt. Jordania is de onderhandelingen zat, hij wil nu voor een andere kandidaat gaan.
Ted van Leeuwen, technisch directeur van Vitesse, weet inmiddels dat de komst van Van den Brom nog ver weg is. "Ik kan er weinig over kwijt, maar kan alleen zeggen dat het nog lang niet beklonken is."
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 09:51 uur |
Advertentie
ADO supporter Leidschenveen
Gefrustreerde Jordania laat Van den Brom mogelijk vallen
© anp
John van den Brom is nog lang geen trainer van Vitesse. ADO Den Haag verlangt twee miljoen euro aan afkoopsom voor het éénjarige contract van de coach in de Hofstad, een bedrag dat ver afzit van het eerste én tweede bod van de Arnhemmers. De gemoederen zijn zo hoog opgelopen dat Vitesse-eigenaar Merab Jordania overweegt om voor een andere kandidaat te gaan.
Dat meldt Voetbal International. De trainer tekende vorige week woendag al een contract voor twee seizoenen, met een optie voor nog een jaar. Voorwaarde was dat de clubs eruit zouden komen.
De Hagenaars beraden zich op stappen richting Vitesse, dat in de Haagse ogen onreglementair handelde door achter hun rug om Van den Brom te benaderen, valt vandaag te lezen in het AD.
De eerste training van ADO is vanavond om 18.00 uur. Onduidelijk is wie er voor de groep zal staan. ADO heeft inmiddels Maurice Steijn al aangewezen als hoofdtrainer voor het geval Van den Brom - die bij Vitesse Albert Ferrer moet opvolgen - afscheid neemt van de club.
John van den Brom reageert in het AD aangeslagen: 'Dat ben ik ook. Ik weet het ook even niet meer. Het ziet er naar uit dat het niet doorgaat. Ik weet ook niet of ik de training morgen (vandaag, red.) leid, dat hoor ik nog wel', zo zegt de oud-hoofd opleidingen bij Ajax.
'Wat me veel pijn doet, zijn de reacties van de ADO-supporters, al begrijp ik hen ook nog wel. Vitesse zou ADO inlichten, maar dat is gewoon te laat gebeurd. Hoe verder? Ik weet 't niet.'
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 07:33 uur |
Johannes
Oh , wat heerlijk , die Oostblokmaffioos die denkt ons ADO af te schepen met een schamele 1,5 ton.............en dan de nuchtere hollander v.d Kallen tegenover zich treft.......2 miljoen !!!!!! svp.
Voor nu is diy nieuws inderdaad erg leuk zo voor het slapen gaan. een stuk vrolijker dan gisteren.
(maar het kan nu natuurlijk ook nog zo aflopen dat we 0 euro krijgen en dat er een ongemotiveerde voor de groep staat dit seizoen....)
![]() |
Maandag 27 juni 2011 om 00:49 uur |
Haagse Roel
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 24 | - | 45 |
3 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
4 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
5 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
6 | SC Cambuur | 24 | - | 41 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 23 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
12 | Telstar | 24 | - | 32 |
13 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
14 | MVV Maastr. | 24 | - | 29 |
15 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
16 | VVV-Venlo | 24 | - | 25 |
17 | Jong Ajax | 23 | - | 24 |
18 | Jong PSV | 24 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 23 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 24 | - | -5 |