Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: competitie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 458
Volgende pagina

b.fijman

Ik vind het wel zielig voor cutrecht dat ze de competitie moeten spelen met 9 spelers, zonder supporters, en op een omgeploegd knollenveldje. 

0
Donderdag 7 juli 2011 om 23:17 uur

Kees

Die plofkop staat met de rust nog op 0-0 tegen Nes Sóknar Ítróttarfelag Runavík.

 

Banga, de nummer zes uit de Litouwese competitie en drie plaatsen hoger geklasseerd dan FK Tauras, heet zojuist kansloos met 3-0 verloren van de nummer drie uit Azerbadjan.

0
Donderdag 7 juli 2011 om 20:45 uur

Tommy

Aad schreef:

Lever jij ook de helft van je salaris in om bij een andere baas te gaan werken???

ach hou toch op aad

hij verdiend 1 of 2 miljoen per jaar er is geen club in heel europa niet die dat gaat overnemen.

omdat ie toevallig 2e is geworden in de nederlandse competitie.

dan gaat ie toch lekker een jaartje pokeren op zijn hotelkamer in brussel.

0
Donderdag 7 juli 2011 om 18:15 uur

Yo

ADO Den Haag schrijft huurling Bulykin nog niet af
07/07/2011 13:02

Hoewel Dmitry Bulykin zich met Anderlecht voorbereidt op het nieuwe seizoen, vlast de Russische spits nog steeds op een transfer. ADO Den Haag zit in de wachtkamer.

Na zijn sterke seizoen bij ADO keerde Bulykin zonder veel perspectieven terug naar Anderlecht. Een rentree bij de Brusselse club lijkt geen optie. Zowel Anderlecht als de spits zoekt naar een definitieve oplossing.

Bulykin, wiens contract in België doorloopt tot medio 2012, werd naar verluidt aangeboden aan Feyenoord, dat verlegen zit om een diepe spits. Maar een overgang is niet aan de orde. Door zijn hoge salaris is hij echter geen optie voor de Rotterdammers.

Een terugkeer naar de competitie in zijn geboorteland is geen optie. 'Er liggen wel wat aanbiedingen uit Rusland, maar die neem ik niet in overweging. Ik wil nog zeker twee, drie jaar in Europa spelen. Daarna zien we wel verder', stelde Bulykin, die zijn geboorteland in 2007 verliet.

ADO Den Haag heeft een langer verblijf van Bulykin nog niet uit het hoofd gezet. Het definitief inlijven van de Rus is onhaalbaar. Maar zolang Anderlecht hem niet van de hand weet te doen, bestaat de kans dat Bulykin wederom als huurling naar de Hofstad komt.

0
Donderdag 7 juli 2011 om 13:10 uur

rien1

Nog iets: Toornstra zegt afspraak Utrecht af.

 

Een stukje daaruit: ''Ik heb naar mijn gevoel geluisterd'' verklaard Toornstra. ''Ik heb een goed gesprek gehad en heb daarna nagedacht over mijn toekomst . Er was een vervolgafspraak gepland, maar die heb ik afgezegd. Dat vond ik wel zo netjes. Het heeft geen zin om te praten, als je toch al weet dat de overgang niet doorgaat".

Volgens de middenvelder is vooral het spelen in de Europa League een belangrijke rol in zijn beslissing. ''Dat wil ik dolgraag meemaken. Dat is waar wij het seizoen voor geknokt hebben. Ik wil die ervaring met ADO in Europa graag meemaken''.  

 

En dan dit:

Toornstra beseft dat het EL-avontuur met zijn club mogelijk al ten einde is op het moment dat de transfermarkt nog open is. ''Zelf ga ik er vanuit dat ik bij ADO de COMPETITIE begin. Natuurlijk, in het voetbal weet je het nooit, maar dat is wel mijn intentie. Verder zijn er geen clubs die zich voor mij gemeld hebben''.

0
Donderdag 7 juli 2011 om 12:27 uur

Advertentie

ADO supporter Leidschenveen

Effe wat anders, dat Tauras speelt nu toch al gewoon competitie wedstrijden ? Niemand bang dat we straks de bietenbrug opgaan, simpel om het feit dat zij al lang op elkaar ingespeeld zijn ?
0
Woensdag 6 juli 2011 om 21:59 uur

johnnyroma

Televisie-inkomsten Eredivisieclubs naar dieptepunt

06/07/2011 12:50

De Eredivisie CV heeft de clubs laten weten dat er volgend jaar nog maar 35 miljoen tv-geld valt te verdelen. Dat is twintig miljoen euro minder dan in België. De tegenvallende inkomsten komen vooral door Eredivisie Live. Na duizend dagen uitzenden hebben de clubs nog geen euro verdiend aan het livekanaal. Dat blijkt uit een door de Eredivisie gemaakte powerpointpresentatie die in handen is van Voetbal International.

De Eredivisie heeft inmiddels zijn eigen noord-zuidlijn. Een monsterproject dat maar moeilijk rendabel valt te krijgen. Sinds de lancering in 2008 heeft de livezender meer gekost dan opgeleverd. Daarmee heeft Nederland de enige competitie ter wereld waar de clubs zelf betalen om live op tv te komen.

De inkomsten van de NOS vormen anno 2011 nog altijd de hoofdmoot van de tv-pot. Door de tegenvallende opbrengsten uit de liverechten zijn de televisierevenuen gedaald naar hetzelfde niveau als tien jaar geleden. In de ons omringende landen bleven de media-inkomsten wel stijgen. Nederland raakt daardoor steeds verder achterop.

Het is inmiddels zo ver dat clubs hun begroting bijna niet meer rond krijgen. Achter de schermen hebben de directies de afgelopen maanden dan ook heftig gediscussieerd over een nieuwe lening. In de eerste drie jaar leenden de clubs samen al 32,5 miljoen euro om de uitkeringen nog enigszins op peil te kunnen houden. Geld dat zou worden terugbetaald uit enorme winsten, die er vooralsnog dus nog niet zijn. Een deel van de Eredivisie vindt het onverantwoord om de schuld nog verder te laten oplopen.

Toch is voor die laatste optie gekozen. Aangezien een aantal clubs bij een te grote teruggang van de uitkeringen direct in de problemen zou komen, is onderhandeld met ING en Investec over een nieuwe lening. Daardoor is er komend seizoen geen 35 miljoen, maar 39 à 40 miljoen beschikbaar. Vanaf het seizoen 2012/13 kunnen de clubs niets meer bijlenen en zijn ze aangewezen op het geld dat daadwerkelijk wordt verdiend.
(Iwan van Duren / Tom Knipping)

 

 

 

 

LOL wat een afgang

0
Woensdag 6 juli 2011 om 13:31 uur

Haegsche Nees

Ene Lex Muller (wie kent hem niet ???) moet ook weer even de aandacht op zich vestigen.

 

Wat een onzin verhaal op http://t.co/qwEap0T

 

Lex, er stond al een heel goed elftal door structureel goed beleid van ADO. Dat was geen verdienste van Brom alleen dus onzin.

 

Ik zeg dat het succes van het afgelopen seizoen gecontinueerd gaat worden door ADO. ADO gaat verrassend ver komen in Europa en gaat ook de KNVB beker nog winnen. Jaahaa !! En in de competitie eindigen ze ook nog onderin het linker rijtje. Jaahaa !! 

 

Kijk Lex Muller en dat ook zonder Brom. ADO is gewoon goed dus wen daar alvast maar aan anders heb je de komende jaren geen leven.

0
Woensdag 6 juli 2011 om 11:12 uur

Bert

supporter-noord schreef:

mooi, bij die 2e ronde zijn al 8 eredivisie ploegen die tegen elkaar moeten, dat ruimt lekker op. Hoop dat we nu eens een keertje ver komen in dit toernooi en een beetje geluk met de loting natuurlijk.

Ik niet mochten ze zich door de Europese voorrondes doorworstelen moeten ze dan KNVB toernooi maar met het tweede gaan spelen.

 

Ik vind het belangrijker om redelijk voor de dag te komen in Europa en in de competitie rond plek 10 te spelen. Dan laten ze dat KNVB toernooi maar schieten anders krijg je veel te veel wedstrijden.

0
Dinsdag 5 juli 2011 om 18:46 uur

zuid tribune

FK Tauras – ADO Den Haag onder leiding van Kroaat
Sinds de loting op 20 juni waar FK Tauras als tegenstander uit het balletje kwam voor ADO Den Haag, speuren de Haagse supporters het internet af naar informatie over de wedstrijd, het stadion en de tegenstander.
De UEFA heeft maandag enkele scheidsrechters toegewezen aan wedstrijden in de tweede voorronde van de Europa League. Alleen de wedstrijden waar beide ploegen van vast staan, kregen een scheidsrechter toegewezen. Dus ook ADO Den Haag weet nu wie de leiding heeft over de wedstrijd in Kaunas. Het is de 35-jarige Kroaat Damir Batinić.
De op 29 oktober 1971 in Osijek geboren Batinić is afgestudeerd als recreatief sportinstructeur. Hier naast is hij eigenaar van een nachtclub met de naam Q. Eveneens is hij eigenaar van een bar 'Brooklyn' en mede-eigenaar van een bouw consortium, luisterend naar de naam Somnium.
Het leiden van wedstrijden ziet Batinić meer als een hobby valt te lezen op een site specifiek gericht op scheidsrechters. Minder vleiende teksten zijn er ook te vinden op dezelfde site. Een nachtclub schijnt er te betekenen dat er prostitutie plaatsvindt. Een bouwconsortium is vooral ideaal voor het witwassen van zwart geld.
Batinić is voorgedragen door het Kroatische hoofd scheidsrechterzaken Zelko Siric, een niet onbesproken figuur. Ondanks een slecht jaar in de competitie van Kroatië, maar liefst vrij rode kaarten in één wedstrijd, werd Batinić toch voorgedragen als internationaal scheidsrechter. Wat niet helemaal tegen hem werkte, was het feit dat het merendeel van de scheidsrechters in Kroatië een achtergrond heeft met Osijek. Net zoals de keuzenheren, die bepalen wie welke wedstrijd krijgt in Kroatië en wie er internationaal mag gaan fluiten. Met het fluiten van wedstrijden stapt Batinić wel in de voetstappen van zijn vader, ook een scheidsrechter.
Per 1 januari 2009 is hij dan ook daadwerkelijk internationaal scheidsrechter. Door de UEFA is Batinić ingedeeld in categorie 4, waardoor hij weinig belangrijke wedstrijden fluit.

 

0
Maandag 4 juli 2011 om 21:52 uur

Nu online

Law, Anne van Schuurman, MichelAdamsMatje, lulijzer, wiegah070, pajam, Dang3r, Vak_W, Ronaldo, ADOZoetermeer, den haag, yesyes en 185 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 458
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5