Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: bang

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 459
Volgende pagina

Richard

JB schreef:

Als ik die samenvatting bekijk, zijn we na de 20e minuut niet meer aan de bal geweest.
In ieder geval hebben we geen kans meer gehad en had Vitesse er meerdere.
Maar waarom dan ook niet op dezelfde manier naar de samenvatting van afgelopen zondag kijken?
Hebben we het vanaf de 47e minuut toch ook heel goed gedaan en is alle paniek om niks?
Sorry maar als je Zondag heb genoten van ADO (2e helft), en met een beetje voetbalinzicht kan zeggen dat er geen paniek is dan ben ik bang dat we hier in mening over verschillen. Als Groningen was doorgegaan was het een monsterscore geworden, en als je de andere "degradatie" kandidaten heb gezien zit daar gewoon meer voetbal in. Paniek is wellicht te vroeg, maar zonder gerichte aankopen ben ik bang op een heel slecht seizoen
0
Dinsdag 16 augustus 2011 om 11:18 uur

Tommy

<FCDH> schreef:

Nee natuurlijk niet tuurlijk is en blijft hij de judas maar toch zie je dat ie meer in huis heeft dan steyn
gelukkig is vd b ook al een jaar of 4 hoofdtrainer en steyn een paar maanden, verder heeft hij ook hoger gevoetbalt en ook in andere landen.

Wordt echt een beetje moe van dat gelul om steyn iedere dag hier af te branden ga het dan lekker zelf doen of ben je bang dat je nog geen g-elftal ken trainen
0
Maandag 15 augustus 2011 om 19:23 uur

Ooievaar

Vrienden even er tussen uit geweest wegens grote drukte prive en zakelijk. Kees en Bert hartelijk dank voor jullie belangstelling. Wordt zeer gewaardeerd.

Nu terug naar de dlub. Het staat er wat mi betreft niet zo florisant voor. De reden is een gebrek aan sturing en daadkrach in het bestuur, of wat er voor doorgaat omdat alle macht bij v.d. Kallen licht, wat ik slecht vond, vindt en blijf vinden.

De seizoensstart is weer helemaal naar de vaantjes door een gebrek aan slagkracht en visie. Steyn valt weinig kwalijk te nemen maar ik ben bang dat men beter een paar jaartjes had kunnen wachten met hem.

Nu is het voor die jongen redden wat er te redden valt. En is het niet fair om hem de schuld te gevan van een rammelend elftal. Want dat doet het rammelen aan alle kanten. Ook ingegeven door aanhoudende onrust van spelers die willen vertrekken of flirten met een vertrek.

Bij dit bestuur zit totaal geen know how, en het vorig seizoen zat alle kennis en kunde bij v.d. Brom. Onbetrouwbare man maar een hele goede trainer.

Dit bestuur heeft er weer een voor gekozen om voor een dubbeltje op de eerste rij te gaan zitten, en met heeft verzuimd om nu eens echt door te pakken.

Uiteraard kan je daar die Manders niet de schuld van geven, die man had helemaal niets in te brengen omdat alle macht bij 1 man ligt. Nogmaals dat moet je als club helemaal niet willen.

Je had nu moeten doorpakken en kan het niet maken om weer -vertrouwd- om plek 15 te gaan figureren, daarmee stoot je de mensen tege het hoofd, zeker diegenen die na het prachtige afgelopen seizoen nu een scc hebben gehaald, die raak je gewoon kwijt.

Er wordt totaal geen beleid gevoerd, dat is jammer te noemen erg jammer zelfs. En ergerijk. Ik las de vergelijking met Twente, wat mij betrft gaat die vlieger niet op. Daar werd toen wel degelijk beleid gemaakt, hier komt men niet verder dan vage intervieuws in de vi.

Voorlopig staan we er matig voor, dat had niet nodig geweest.
Kijk een naar Heracles die met minder middelen een uitstekend - management-team plus trainer hebben staan. Daar wordt wel degelijk een goed doordacht beleid gevoerd.

Hier wordt het weer derderangs nivo, Keller? daar heb je toch geen reet aan!

De scouting is blijkbaar met v.d. Brom vertrokken. Die jongens die zijn gehaald zijn goede voetballers in een draaiend elftal in te pasen maar niet nu natuurlijk.

Ik laat me graag positief verrassen maar we zijn op alle fronten een stuk zwakker geworden.

Er is totaal geen voetbal know how aanwezig, daar ga je een dure prijs voor betalen. De club had moeten doorpakken als je al helemaal ondersteboven wordt gespeeld door een verzwakt Groningen en wordt afgedroogd door een stel pseudo griekse schaapherders op een vakantie eiland dan moet je daar niet Steyn of Manders de schuld van geven, maar mag je aan Kallen vragen? Wanneer komen er eens mensen met kennis van zaken aan de bak.

Op deze manier wordt de doelstelling niet degraderen. Is dat triest of niet?







0
Maandag 15 augustus 2011 om 19:04 uur

hjfff

Frans!!

Een update aub, ik ben er toch wel bang voor dat we achter de feiten aan gaan lopen als we pas op 30/8 gaan inkopen.
Er zijn dan nl al 5 wedstrijden gespeeld, waarin veel onrust gecreeƫrd kan worden..
0
Maandag 15 augustus 2011 om 18:26 uur

Midden-Oost

JB schreef:

Kan jij bij de GAMMA ook spullen voor een nieuwe badkamer ophalen maar die pas betalen als je door die nieuwe badkamer je huis met winst hebt verkocht?

ADO pakt juist heel goed, doordacht en realistisch door.

En de supporters moeten soms een beetje geduld hebben en er, ook als het een keer even iets minder gaat, achter blijven staan.
Dan komen er hele mooie tijden aan voor ons cluppie!

Kijk waar Twente 10 - 5 - 3 jaar geleden stond en waar ze nu staan......
Ben bang dat er Buly geen sticker op zit met de tekst `koop nu, betaal later` nee helaas. Wellicht is een gespreide betaling wel mogelijk bij Anderlecht, nu 5 ton betalen en volgend jaar de rest.. ?

Maar goed, feit blijft dat er dan al lang een andere in de spits had moeten lopen. Dit irriteert de spelers ook, er is geen doordacht technisch beleid. Buly weg, nou dan gooien we Lex toch in de spits. Erg jammer dit.
0
Maandag 15 augustus 2011 om 12:25 uur

marcellino

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Als Groningen geen spelers meer verliest in de transfer window, zie ik ze bij de eerste 3 eindigen. Iedereen heeft het over Tadic en Mataz, maar zo`n Bacuna kan je er ook wel bij hebben. Jammer dat we de aansluitingstreffer niet konden maken.
Van Duinen heeft het niet slecht gedaan voor zijn eerste wedstrijd bij Groningen uit, ga er maar aan staan. Voor de rest een kansloze missie vandaag.
tuurlijk heeft groningen een goed team.
en had ik verwacht dat ze ook als winnaar van het veld zouden stappen.

maar het gaat mij niet om groningen het gaat mij om den haag.
en als je de wedstrijd hebt gezien kan ik de strijdlust in de tweede helft waarderen.

maar is het duidelik dat je met dereijck en bulykin gewoon heel veel inleverd om maar over het mogelijke vertrek van verhoek te zwijgen.

vandaag zijn spelers die als het team goed staat en bepaalde spelers leiderschap tonen zoals dereijck en bulykin deden totaal door de mand gevallen met leeuwin als grote voorbeeld

normaal kon dereijck corigeren maar zo een speler hebben we gewoon weg niet in in het huidige team.
zo ook voorin bij bulykin kon je nog wel eens een bal kwijt om aan te sluiten ook deze type speler is niet voorhandig.

dit team speelt goed als we met de punt naar voren kunnen spelen en druk zetten vanuit de middenlijn.

met de spelers en trainer die we nu hebben ga je dat niet realiceren.
ook vandaag begon den haag veel te behoudend.
de tweede helft spelen we wel meer naar voren en wordt het meer en wedstrijd ondanks groningen sterker bleef.

er moet gewoon zo snel mogelijk een spits en centrale verdediger bij komen en het liefst geen dag wachten anders ben ik bang dat we na 5 wedstrijden nog steeds op een of twee punten staan ondanks je op papier met rkc en de graafschap mindere tegenstanders treft



0
Zondag 14 augustus 2011 om 20:06 uur

Advertentie

rien1

Mike68 schreef:

Er is gewoon iets mis met de mentaliteit van sommige spelers..bezig met transfers of met wat anders..je ziet niemand die zich 100% geeft..of kan Steijn het niet overbrengen?
Ik ben bang voor het laatste.
0
Zondag 14 augustus 2011 om 17:41 uur

;)

;) schreef:

hoop niet dat het meerdan 7-0 word
maar ben bang van wel.
0
Zondag 14 augustus 2011 om 17:35 uur

Tommy

070 schreef:

we hadden drie spelers van de buitencategorie: Bulykin, Toornstra en Derijck. Twee ervan weg laten gaan zonder redelijke vervangers te halen is te veel, en dom bovendien. Elke wedstrijd is er 1, en afwachten tot 31 augustus heeft geen zin. DH moet nu handelen en begin deze week nieuwe spelers halen.
nou sorry toornstra speelt ook al weer als een krant hoor, die kum echt als die jongen nu nog niet uit het team valt mijn god.
bij de 2-0 laat die gewoon zn vent lopen.

ik zeg chery erin voor toornstra, we hoeven nu niet bang te zijn dat ie vertrekt
0
Zondag 14 augustus 2011 om 17:03 uur

Kees

Vanmiddag mag niet als maatstaf gelden want ik ben bang dat we een koekie krijgen met een doelpunt of 5 a 6 verschil. Er is teveel onrust en dat heeft toch zijn weerslag op de ploeg. Zeker als je voorin ook nog spelers hebt die geen bal kunnen vasthouden blijf je die storm van Groningen maar over je heen krijgen.

Laten we de wedstrijd tegen PSV maar afwachten wat voor wijzigingen er zijn.
0
Zondag 14 augustus 2011 om 11:18 uur

Nu online

Ran1972, jbdh, adorob, FC Den Haag!, sander75, RickZ, Erik070, Franky, KR96 en 168 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 459
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2