Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: twente

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 459
Volgende pagina

BLEISWIJK-1

DHFC070 schreef:

Wat een hoop positieve geruchten en verhalen allemaal vandaag.

- 30% op Toornstra is natuurlijk niet mis en kan nog wel eens een goede deal gaan worden.
-Chery moeten ze wel voor minimaal 8 ton verkopen 6 ton voor 8 goals en 8 assists is echt te weinig.
- Van Duinen ga je nog wel kwijtraken zoveel is voor mij wel duidelijk. Als je 2 a 2,5 miljoen kan vangen is dat gewoon een goede deal. Wij zijn niet in de financiele positie om dat soort bedragen aan onze neus voorbij te laten gaan. Natuurlijk heeft Mike potentie en zou hij nog meer waard kunnen worden maar hij kan ook zo zijn been breken.
- John is een regelrechte versterking en zie ik zeer graag komen.
- Lukoki is een regelrechte versterking en zie ik zeer graag komen.
- Cabral kan echt wel voetballen alleen tot nu toe komt het er nog niet uit. Jong en kan helemaal openbloeien zie ik graag komen.
- Koppers een bod tussen de 1 en 2 ton vind ik goed beleid voor een jonge speler en heeft restwaarde. Heeft op mij niet echt veel indruk achtergelaten maar toch altijd beter dan Supusepa.
- Club wilt zo min mogelijk huren, goed beleid (zeker na de geruchten van huur Verhoek gister).
- Lucky Omeruo.... alleen de naam al whaha. Valt natuurlijk niet veel zinvols over te zeggen net als die Roemeen.

In ieder geval draaien vd Kallen en Beyersbergen overuren en dat gaat nog wel even door tot eind augustus. Altijd een leuke periode die transfers ookal gaat het allemaal alleen maar om geld.
En onze aanvoerder gaat niet naar Twente!
0
Woensdag 26 juni 2013 om 18:32 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO wil Lukoki en Twente-duo
ADO Den Haag heeft zijn pijlen gericht op Twente-spelers Joshua John en Jerson Cabral en Ajacied Jody Lukoki.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 26 juni 2013 om 17:42 uur

Frans


Beste shouters,

Even wat feiten want inderdaad het spel is op de wagen ...

ADO Den Haag wilde Vicento en een bedrag inzetten om Wildschut te halen echter deze gaf zelf de voorkeur aan Heerenveen.

FC Twente heeft bij ADO geinformeerd naar Danny Holla maar ADO weigert alle medewerking om haar aanvoerder te laten gaan.

Er worden veel clubs genoemd m.b.t. Mike van Duinen maar de belangrijkste bereid een groot transferbedrag voor ... FC Utrecht

Met dat zelfde FC Utrecht is een percentage afgesproken bij doorverkoop van Jens Toornstra en dat is best behoorlijk : 30 procent.

De verwachting is dat Tjaronn Chery snel verkast en dat Dico Koppers snel weer aansluit in Den Haag.

Tira Catalin staat in de belangstelling van meerdere clubs en zou voor ADO een zeer goede versterking zijn ...

Groeten Frans
0
Woensdag 26 juni 2013 om 16:31 uur

Prutser 070

Zuiderparker schreef:

Berichtgeving van West altijd met een kilo zout nemen.

Volgens mij doet Joshua John het heel goed in Portugal, toch?
Zijn dikke broer mag lekker wegblijven.

En Cabral is een en al elllende, want je krijgt niet alleen hem erbij
Ola John zit in Portugal, Joshua werd vorig jaar uitgeleend door Twente aan FC Nordsjælland uit Denemarken.

Daar heeft hij het best redelijk gedaan met 10 goals uit 22 wedstrijden, maar ik heb geen idee wat het niveau daar is en heb verder ook geen idee wat die jongen zelf kan.

Cabral ben ik ook geen fan van, ziet er allemaal wel dreigend uit maar vind hem eigenlijk niet zon bijzondere speler.
0
Woensdag 26 juni 2013 om 15:24 uur

ADOnieuwegein

De rol van Jerson Cabral bij FC Twente lijkt volledig uitgespeeld. De vleugelspeler deed op de eerste trainingsdag van de voorbereiding mee bij de beloften, schrijft TC/Tubantia.

Het verblijf van Cabral bij Twente is nooit uitgelopen op een succes en de technisch begaafde voormalig Feyenoorder mag daarom weg. De Tukkers lijken daar al op vooruit te lopen door hem bij de beloften te plaatsen. Hij was in het gezelschap van Dmitry Bulykin en Denny Landzaat, die nog een week hun conditie op peil houden.

De eerste, nog incomplete selectie stond onder leiding van Alfred Schreuder en Michel Jansen. Nikolay Mihaylov, Rasmus Bengtsson, Andreas Bjelland, Nacer Chadli, Felipe Gutierrez, Dusan Tadic, Nick Marsman, Kyle Ebecilio, Roberto Rosales en Leroy Fer ontbraken nog. Wout Brama en Robbert Schilder trainden individueel en sloten later aan.

FC Twente verwelkomde proefspeler Wellington. De Braziliaanse verdediger was vorig seizoen ook al op stage. Een nieuw gezicht was die van Sonny Stevens. De doelman kwam over van FC Volendam.

maakt het voor ADO mss makkelijker
0
Woensdag 26 juni 2013 om 15:00 uur

hejjoww

TVwest:

DEN HAAG - ADO Den Haag hoopt zich op kort termijn te versterken met meerdere aanvallers.


De Haagse club kijkt ondermeer bij Ajax en FC Twente. Zo heeft de Haagse club interesse in Joshua John en Jerson Cabral (beide FC Twente) en Jody Lukoki (Ajax).

ADO Den Haag heeft aangegeven dat het definitief overnemen (geen huur) van deze spelers de voorkeur geniet.
0
Woensdag 26 juni 2013 om 14:39 uur

;)

Die was toch goed ???

Collins John keert mogelijk na vijf jaar weer terug op de Nederlandse velden. De tweevoudig international en oudere broer van Ola John mag zich bewijzen bij Go Ahead Eagles.

Go Ahead Eagles is nog op zoek naar een spits voor de rentree in de Eredivisie. John (27) mag de komende dagen laten zien of hij voor die vacature in aanmerking komt. De Deventer club wil eind deze week een besluit nemen.

John vertrok in 2004 als belofte uit Nederland. Zijn transfer van FC Twente naar Fulham werd geen onverdeeld succes, zoals zijn carrière daarna weinig hoogtepunten kende. Ook zijn seizoen bij NEC was een teleurstelling. De spits speelde daarnaast in Engeland ook voor Watford, Leicester City en Barnet. Zijn loopbaan bracht hem daarnaast in Azerbeidzjan (FK Gabala) en Iran (Mes Sarcheshmeh).

John is de derde oud-international die zich na een buitenlands avontuur meldt bij een Eredivisionist. In tegenstelling tot de aanvaller komen Kew Jaliens en Romeo Castelen niet aanmerking voor een contract bij respectievelijk AZ en RKC Waalwijk. De twee houden voorlopig alleen hun conditie op peil.

GERELATEERD NIEUWS
Wereldreiziger Collins John klaar voor Barnet-debuut


Alle gebruikte foto`s op VI.nl zijn afkomstig van VI Images.

Delen
0
Dinsdag 25 juni 2013 om 18:51 uur

wdr

Verhoek terug? Ik ben voor. Beter dan Vicento, Poepon en Kolk en hij zal wel wat geleerd hebben van zijn mislukte avonturen bij Twente en Feyenoord. Kan hij flink oefenen op voorzetten geven op Van Duinen.
0
Dinsdag 25 juni 2013 om 16:54 uur

Advertentie

pmc

Kees schreef:

Voor Pascal gelden andere regels. Mijn favoriet (al spelen we daardoor met 10 man)

Op het ogenblik geniet ik van ADO m.b.t. het transferbeleid. Geen overhaaste aan- en verkopen. Dat was een paar jaar geleden wel anders.

Daarnaast zien vele spelers dat men via ADO rechtstreeks aansluiting heeft naar de top. Immers(Feijenoord), Verhoek(Twente), Derijck(PSV) , Bulykin(Ajax), Chery (Bundesliga?) en Van Duinen (Bundesliga?).

Kum (Heerenveen) en zeker Toornstra (Utrecht) in mindere mate.

Hé kees. Derijck en Verhoek zijn door het ijs gezakt en Braunschweig kan ik geen top noemen, Bulykin was breekijzer op de bank van dat clubje uit 020 kwam bij twente bijna niet van de bank af
0
Dinsdag 25 juni 2013 om 12:11 uur

Kees

Mike schreef:

Jammer Kees, nu ben ik t een keertje niet met je eens. Ik vond hem een raar mannetje. Na elke kopbal z`n haartjes weer netjes in model. Hij had nog net niet z`n Luis Vuiton toilettasje mee t veld op.
Hij is van harte welkom, maar niet binnen de lijnen. Geen ouwe koeien.
Voor Pascal gelden andere regels. Mijn favoriet (al spelen we daardoor met 10 man)

Op het ogenblik geniet ik van ADO m.b.t. het transferbeleid. Geen overhaaste aan- en verkopen. Dat was een paar jaar geleden wel anders.

Daarnaast zien vele spelers dat men via ADO rechtstreeks aansluiting heeft naar de top. Immers(Feijenoord), Verhoek(Twente), Derijck(PSV) , Bulykin(Ajax), Chery (Bundesliga?) en Van Duinen (Bundesliga?).

Kum (Heerenveen) en zeker Toornstra (Utrecht) in mindere mate.

0
Dinsdag 25 juni 2013 om 11:56 uur

Nu online

GGH, lernst, VAKKIE-l, Dang3r, DHFC070, Bollie74, Superjantje, ADODENHAAG, Bolluhboeah, poemba, Alle ballen op Jort, Swaber, barney0700, Fido, Anne van Schuurman, buurmanBrutus, opper, carbayon, haguhnees87, Thehague070, den haag, BLEISWIJK-1, Ano-Niem en 229 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 459
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5