Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 462
Volgende pagina

Langebach2

7 punten uit 15 wedstrijden dit wordt plek 18 zo. Wij hebben pech, maar misschien moet de trainer maar gewoon opstappen. Steijn had dit veel beter gedaan. Elke keer een andere opstelling en duplan op de bank.
0
Zaterdag 21 januari 2017 om 23:24 uur

Madmax

Dat worden 3 punten voor Zwolle
0
Zaterdag 21 januari 2017 om 20:52 uur

Gast

ADODENHAAG schreef:

Als wij vandaag een grotere stunt uit kunnen halen dan Swansea wordt het een leuk potje
Lul niet zo dom ado moet op pappier gewoon van pec zwolle winnen die ron jans is een goede trainer maar wat hij in het intervieuw zei dat zwolle vorige keer beter was is helemaal waar maar ron jans moet ook beseffen dat hij toen thuis speelde met zwolle nu is het andersom en speelt ado thuis dus normaal gesproken moeten de kaarten nu andersom liggen al speelt ado tuurlijk helemaal niet goed maar zwolle staat ook niet voor niks onder ado hoor ze mogen best wel is wat laten zien nu ado het is gewoon een 6 punten wedstrijd als ze verliezen houd het gewoon op geloof mij maar
0
Zaterdag 21 januari 2017 om 16:24 uur

Eagle187

Bizar statistisch toeval richting Zwols duel met ADO

ZWOLLE – PEC Zwolle speelt zaterdagavond in Den Haag de belangrijke degradatiekraker in de eredivisie tegen ADO. Het elftal van trainer Ron Jans moet zich warmen aan een bizar statistisch feit. Voor de tweede keer dit seizoen staat ADO op het menu na zeven Zwolse duels zonder overwinning en exact hetzelfde negatieve doelsaldo.
Eind september boekte PEC Zwolle tegen ADO Den Haag de eerste zege van het seizoen (2-1), nadat de eerste zeven duels in de eredivisie slechts 2 schamele punten hadden opgeleverd (doelsaldo -14). In oktober kenden PEC daarna een prima periode, pakte elf punten, maar raakte toch weer in verval.

De laatste zeven wedstrijden van PEC Zwolle leverden opnieuw slechts 2 puntjes op en weer is het doelsaldo -14. Zaterdag staat ADO Den Haag op het menu en kan die negatieve reeks worden doorbroken. ,,Wel heel toevallig allemaal’’, vond ook Youness Mokhtar. De PEC Zwolle aanvaller was in september in het Mac3Park Stadion met twee doelpunten en een uitstekend optreden de belangrijkste man op het veld. Zaterdag gaat hij na zijn liesblessure als wisselspeler mee naar Den Haag.

BRON: De Stentor
0
Donderdag 19 januari 2017 om 22:10 uur

Hagenees1972

Bulykin kon scoren omdat er onder van de Brom gewoon een heel goed elftal stond. Als Pipo de clown doorgaat met z`n circusopstellingen zal er geen spits scoren. De enige die ik de laatste wedstrijd weer eens een ouderwets goede voorzet zag geven was David notabene, tijd voor een grote schoonmaak in de zomer dus, weg met alle duurbetaalde hardlopers zonder rendement en Duplan weer naar links. Meijers en Malone terug en nog wat erbij, dan kan de trainer geen excuses meer hebben, de punten moeten we pakken. Come on The Hague!
0
Woensdag 18 januari 2017 om 16:16 uur

grijze gek

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO mag punten voorlopig houden
Het moet raar lopen wil ADO dit seizoen punten kwijt raken vanwege geldtekort.
Lees het nieuwsbericht
Die punten kwijt raken doen we ons zelf al aan in de wedstrijden ( 0 )
0
Woensdag 18 januari 2017 om 08:21 uur

Advertentie

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

ADO mag punten voorlopig houden
Het moet raar lopen wil ADO dit seizoen punten kwijt raken vanwege geldtekort.
Lees het nieuwsbericht
0
Woensdag 18 januari 2017 om 08:08 uur

pajam

grijze gek schreef:

Er moet een speler komen die gelijk inzetbaar is en niet iemand met een conditie achterstand die je volgend seizoen in de Jup kan gaan gebruiken
precies dit (ex Jupiler deel )!

Winter transfers zijn vaak , zo niet altijd, van deze aard ; spelers zonder wedstrijdritme, net terugkomend van een blessure, met een flinke `kras`.

Geen spelers die er direct staan!

Los van de kwaliteiten van zo`n "versterking" ; wanneer is diegene 100% , 100% wedstrijdklaar (dus wedstrijdritme etc) en kan dus een bijdrage leveren aan het punten sprokkelen?

Ik gok zonder een 2e elftal ook om wedstrijdritme op doen aankomende zomer en ja, helaas is de competitie dan al voorbij....
0
Woensdag 18 januari 2017 om 07:10 uur

fcdh17

Nou heren schrijf de 3 punten maar alvast op tegen Zwolle. Christiaan Bax is de scheidsrechter en woont in dezelfde stad als ik. Zal wel even babbelen met hem. Nu ben ik die matchfixing chinees
0
Dinsdag 17 januari 2017 om 12:15 uur

Hagenees1972

Dan spreek je niet echt het vertrouwen uit als je als trainer zegt "we hebben geen doelpuntenmakers". Wat is dit voor waanzin?. Zou de trainer zichzelf niet eens wat kritischer bekijken. Steeds maar dat emotionele gelul. Het ligt steeds ergens anders aan. Ga er gewoon voor zorgen dat we punten pakken en roei met de riemen die je hebt. Volgens mij wordt elke spits in dit systeem vermoord. Havenaar die niet meer scoort, Van der Heijden die niet zou kunnen scoren? hoeveel bruikbare ballen heeft deze man dan gehad? Zorg ervoor dat deze man in stelling wordt gebracht en dan verder praten. En zorg ervoor dat we weer een herkenbaar Denhaag krijgen, in 35 jaar nog nooit een elftal gezien met zo weinig HaagscheBluf.
0
Maandag 16 januari 2017 om 12:36 uur

Nu online

barney0700 en 313 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 462
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5