Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werk

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 463
Volgende pagina

Fransje

Juist ja schreef:

Blond en tikje mollig: ziet er best lekkâh uit
Voor een blinde, of je bent dronken.

Maak niet uit als ze d`r werk maar goed doet.
0
Dinsdag 5 augustus 2008 om 07:30 uur

KKH - kalekophagenees

Den Haag For Life schreef:

Weer niet zo snuggere opmerking van je.

Het is Vitesse Arnhem en NEC Nijmegen. Goed onthouden ventje.

Wat scc betreft; als jij het leuk vindt om elk jaar een nieuwe scc aan te vragen, moet je dat vooral doen. Doe je automatische incasso dan wordt de scc verlengd, anders niet. Maar dat snap jij natuurlijk niet. Jij denkt dat je scc vanzelfsprekend wordt verlengd wordt, ook al heb je geen toestemming gegeven voor automatische incasso. Leuk joh, elk jaar zgn. uren wachten voordat je aan de beurt bent. Veel plezier daarmee.
Ventje je leest me tekst niet goed ik wil gewoon contant betalen geen automatische verlening nodig dan. Gewoon elk jaar naar de administratie.

Dat ik wil wachten maakt me niet uit en heb jij geen last van.

maar voorlopig blijft het bij een clubkaart, dit ivm me werk dat ik niet elke thuis wedstrijd kan dit seizoen.
0
Maandag 4 augustus 2008 om 21:28 uur

KKH - kalekophagenees

kojak1 schreef:

hierbij wil ik even rick hoogendorp feliciteren met de geboorte van zijn zoon.en ook zijn vrouw natuurlijk.
inderdaad, gefeliciteerd Ricky en je vrouw natuurlijk die heeft het meeste werk geleverd!

gaat alles trouwens weer goed met je rug?
0
Donderdag 31 juli 2008 om 20:04 uur

reageren

di 29 jul 2008, 05:30 | 0 reacties Voetbalbond schittert door afwezigheid bij afscheidsduel Dick Jol`KNVB toont geen respect` Mike Verweij
Twingly Blogsearch

Wat is Twingly? ZWOLLE - "Geen handdruk, geen bloemetje. Er was niemand van de KNVB. Ik heb zelfs geen belletje, mailtje of brief ontvangen. En dat vind ik respectloos." Dat zijn afscheid in de schaduw zou staan van het feest dat Jaap Stam in Zwolle ten deel viel, wist scheidsrechter Dick Jol (52) van tevoren. Maar dat zijn werkgever, de voetbalbond, in het Oosterenk-stadion zou schitteren door afwezigheid, deed pijn. "Eigenlijk ben ik niet eens verbaasd. Dat was ik nooit. Ik wist dat er in Zeist werkelijk alles kon gebeuren. Maar teleurgesteld ben ik wel, ja."


"In 1990 ben ik op de C-lijst terechtgekomen. Ik heb op het WK voor militairen gefloten, leidde de finale van het WK voor clubteams in Brazilië, was drie duels actief op EURO 2000 inclusief de kwartfinale, kreeg als kroon op mijn werk de Champions Leaguefinale in 2001 en floot achttien duels in de Japanse J-league. Altijd - meer dan 500 wedstrijden in het betaalde voetbal - heb ik de bond met verve vertegenwoordigd. Maar tot dusver heb ik niks vernomen uit Zeist. Het is jammer dat ze op deze manier met hun mensen omgaan."

De Hagenaar haalde zijn voldoening uit het respect dat de vele - door Stam uitgenodigde - internationale sterren voor hem toonden. "Team Jaap Stam-Ajax was voor mij natuurlijk een prachtig afscheidsduel. En als jongens als Clarence Seedorf en andere oud-internationals zeggen dat ze het onbegrijpelijk vinden dat ik stop, doet dat me wel wat. Carlo Ancelotti zei in zijn beste Engels: `Doodzonde, weer een topscheidsrechter weg`. Prachtig toch?"

Ook de clubs lieten zich niet onbetuigd. "Uit Amsterdam kreeg ik een schaal met daarin `Klasse, karakter en kunde. Respectvol adieu van AFC Ajax`. Sparta gaf eveneens een schaal en Kortrijk - net als Jaap Stam - een schitterend shirt. Daarnaast ontving ik stapels brieven en mails en boden diverse trainers uit het betaalde voetbal aan eens een dagje mee te lopen. Ik ben sinds kort immers coach van Blauw-Zwart in Wassenaar."

Daarnaast zal Jol zijn wedstrijdjes blijven fluiten. "Op amateurniveau. Ik meld me aan bij het district West II." Het liefst was hij op het hoogste platform actief gebleven, maar een verschil van inzicht met de KNVB vervroegde zijn afscheid. "Het vooruitzicht was dat ik het merendeel van de wedstrijden in de eerste divisie zou fluiten en daar paste ik voor. Wat me het meest stoorde, was dat in Zeist de vrijheid van meningsuiting in gevaar kwam. En ik denk niet, dat dit kan in Nederland."

Jol: "De bond zegt openheid en transparantie na te streven. Maar daar is geen enkele sprake van. Zo werd ons door de beleidsbepalers `geadviseerd` om niet mee te werken aan tv-programma`s, die volgens hen geen toegevoegde waarde hadden. Ik ben juist van mening dat de tv-kijkers juist zo veel mogelijk moeten zien dat er een méns achter een scheidsrechter zit. Als we tegen de zin van Zeist toch te gast waren in die uitzendingen of een kritisch interview gaven, dan merkten we dat gelijk in onze aanstellingen. Ik heb een mening, verkondig die en beschadig daar niemand mee." De toparbiter kijkt vol spanning uit naar 1 september als hij tijdens het Voetballer van het Jaar gala in Studio 21 in Hilversum als beste scheidsrechter de Gouden Kaart ontvangt. "Ik ben écht benieuwd wie daar van de KNVB zal komen."

"Het verbaast de KNVB dat Dick Jol ontstemd lijkt te zijn over de gang van zaken van afgelopen weekend. Jol heeft ons expliciet verzocht geen aandacht aan zijn afscheid te besteden en daaraan heeft de KNVB gehoor gegeven", laat een woordvoerder van de voetbalbond in een reactie weten. 

bron: Televaag
0
Dinsdag 29 juli 2008 om 08:03 uur

Jurriƫnnn

Freek Riep schreef:

Wat ik niet begrijp van ADO Den Haag dat ze altijd spelers op proef hebben die geld kosten (vliegticket, hotel) en dat ze geen gebruik maken van ex spelers die in het buitenland wonen/werken als scouting. Ik weet dat Bo Augustsson jaren voor FC Twente heeft gescout. Ik heb net gesproken met ex ADO speler Michel van der Loop en die zei mij dat Verdonk geen laatste man is maar een back en dat hij allang wist dat hij geen speler voor ADO Den Haag was. Michel van der Loop zit al vanaf 1967 in België en hij kent een hoop spelers in België. Hij wil wel wat voor ADO Den Haag betekenen.

Ik weet uit betrouwbare bron dat die spits Thiebaut die nu bij MVV zit 3 seizoenen geleden is aangeboden bij ADO Den Haag. Toen werd er gezegd wie is dat en wat moeten we er mee. Een tijdje geleden heb ik telefonisch Delorge gesproken en die zei ook dat ze hem nooit gevraagd hebben over spelers in België. Hij kende Thiebaut ook. Volgens mij heeft ADO Den Haag helemaal geen scouting apparaat. Ik zou niet weten wie dat zijn. Ik heb een verhaal gehoord over oud speler Harry Heinen. die werd een paar jaar geleden gevraagd of hij in limburg wilde scouten. Dit heeft hij toen gedaan, na een half jaar kreeg hij een brief waarin hij bedankt werd voor de medewerking maar dat het niet meer hoefde. 

Ik weet genoeg ex speler van ADO en FC Den Haag die in het buitenland wonen/werken met wie ze contact kunnen opnemen over spelers. Ik heb wat spelers namen met wie ADO Den Haag wel contact kan opnemen of zij nog spelers voor ADO Den Haag weten.

België:
M. van der Loop, H. Houwaar, D. Perazic, J. Dusbaba, T. van Wijngaarde

Noorwegen:
H. Berg, H. Hestad, T. Fuglset, T. Kristensen

Denemarken:
N. Holmström

Zweden:
B. Augustsson, J. Hakansson

Zwitserland:
B. Kuzmanovic, J. Pattiselanno

Luxemburg:
J. Noel

Japan:
D. Havenaar, K. Toda

Engeland:
R. Goodlass, N. Morgan, J. Lindford, T. Morley, O. Riza

Duitsland:
M. Jol

Schotland:
G. Price

Spanje:
A. Saavedra, E. Melgers

en dan nog al die ex spelers van ADO Den Haag die door heel Nederland wonen waar ze geen gebruik van maken.

PS. Ik zoek nog steeds entree kaartjes van de uitwedstrijden tegen Eindhoven en Helmond Sport uit het seizoen 2007 - 2008.
MAILEN NAAR ADOFANS!!!!!!
GOED WERK!
0
Maandag 21 juli 2008 om 21:07 uur

<FCDH>

gerucht over het niet doorgaan van die griek zowel bij rbc als den haag?

Of dit verhaal op waarheid is berust is te betwijfelen, want dat Rbc hem niet hebben genomen lag niet aan zijn `basiskwaliteiten`. Het probleem is alleen dat deze jongen een jeugdproduct is van Panathinaikos en schijnbaar nog vastligt tot 2010. Rbc was zich hier niet van bewust en daardoor was het ook nutteloos hem aan het werk te zien. Omdat Rbc zijn afkoopsom natuurlijk niet kan betalen hebben ze hem gelijk op de trein gezet. Om niet `voor gek` te staan hebben ze vervolgens naar buiten gebracht dat hij niet goed genoeg was. Zo zit het in ieder geval met Rbc en Pangalis, hoe het bij Ado zit weet ik niet.
0
Zondag 20 juli 2008 om 17:14 uur

Eef

Gisteren viel het me niet mee wat ik te zien kreeg. Overduidelijk hadden de meesten niet veel zin om de toeschouwers wat te bieden. Gelukkig zal Wetzel ze die kunsten snel afleren. Anderszijds zeggen die oefenpotjes niet zo veel, kijkend naar de uitslagen van Heerenveen, Sparta en ook ADO. 

Gelukkig hebben we nog ruim een maand te gaan voordat het echt om de knikkers gaat, en verwacht dan ook wel dat er een ADO in het veld staat die wèl met bezieling zal spelen. Het is een goede zaak dat Wetzel nu reeds een bom onder het zaakje plaatst, alsdat je dadelijk zes wedstrijden gespeeld hebt. 

Ben bang dat de komst van eventuele versterkingen afhangt ( en dan heb ik het niet over de proefspelers) van de verkoop van Janmaat. Aan de éne kant zou dat een aderlating zijn, vooral opbouwend zeer sterk, aan de andere kant kan je met dat geld welicht 3 miljoen de as versterken, want dat is wèl nodig natuurlijk. Gisteren heeft ook Wetzel kunnen zien dat Texeira absoluut geen leider is en dat ook niet zal worden, daar zijn dit soort potjes voor. 

Voorin ontbeert de ploeg ook de nodige stootkracht, ook dat kwam genadeloos aan het licht.

Hopelijk gaat de club nu eens werk maken van een goed scoutingsapparaat, want dat betaald zichzelf uit. 
Een zegen is het wel dat ADO in een nieuw stadion eredivisie gaat spelen. Dat maakt het alleen maar aantrekkelijker voor sponsoren. Voorwaarde is wèl dat het rustig blijft, maar daar heb ik alle vertrouwen in. 

Kortom: er is nog het nodige werk te verrichten, maar ADO zal zeker niet zwakker blijken te zijn dan De Graafschap, Willem II, met die idioot aan het roer, Sparta of Volendam. Daar heb ik genoeg vertrouwen in dat Wetzel de zaak wel zal laten marcheren.

Vergeet niet dat aan één van de belangrijkste voorwaarden is voldaan, en dat is rust achter de groene tafel. Het was bittere noodzaak dat van Ringelensteijn, Jansen, De Boer en een heel contigent dure kantoorlieden onder aanvoering van Van der Veen zijn verdwenen. 

Rust in de tent en in de trainersstaf, dat betaald zich straks uit, daar ben ik van overtuigd. 

En dat het gisteren erg slecht was, so be it. Kan me nog herrinneren na de eerste degradatie in 1982 dat we alles wonnen in de oefenperiode van clubs als Utrecht, Sparta, AZ met leuk voetbal het kon niet op. Maar we werden wel mooi 8e in de eerste divisie. 

Geef Wetzel en z`n staf nog even de tijd en de ruimte, zal je zien dat het allemaal best wel op z`n pootjes terecht komt. Werk in uitvoering (eind augustus af)zeg ik dan maar.

Houd goede moet!
0
Zondag 20 juli 2008 om 15:59 uur

fcdh sassem

zo Aad er is voor jou een hoop werk aan de winkel. Dat word document kan je behoorlijk gaan vullen.
0
Dinsdag 15 juli 2008 om 23:35 uur

Advertentie

Brian

Van Geel gaat niet in op aanbieding ADO
Geschreven op zondag, 13 juli om 21:02

Martin van Geel vertrekt niet naar ADO Den Haag. De Brabander kon in de hofstad aan de slag als algemeen directeur, maar Van Geel heeft het voorstel afgewezen. Harm de Boer blijft voorlopig als interim-directeur werkzaam.

Van Geel zit zonder werk nadat hij enkele maanden geleden afscheid nam van Ajax. ADO Den Haag wilde de td graag binnenhalen, maar Van Geel heeft de clubleiding moeten teleurstellen. De directeur zou volgens geruchten in de belangstelling staan van Roda JC, waar hij technisch directeur zou kunnen worden.

Van Geel is niet de eerste die ADO Den Haag afwijst. De club voerde de laatste twee maanden diverse gesprekken met een aantal kandidaten, maar kreeg telkens nul op rekest. "We gaan nu niet meer op zoek naar een opvolger, maar hebben een plan B klaar liggen", zegt De Boer in het Algemeen Dagblad. "Dat scenario gaan we nu uitvoeren. Daarvoor nemen we de tijd. Eind augustus presenteren we de nieuwe directeur."
0
Zondag 13 juli 2008 om 21:10 uur

Brian

ADO niet in zee met Gerets en test spits en doelman
12/07/2008 22:40

ADO Den Haag heeft besloten Johan Gerets (foto) geen contract aan te bieden. De Belgische stagiair en zoon van Eric Gerets, maakte niet voldoende indruk tijdens zijn proefperiode.

De promovendus blijft echter op zoek naar versterking. Bogdan Milic en Kemenes Szabolos zijn de volgende proefspelers die een kans krijgen. Milic (21) is een lange Montenegrijnse spits en Szabolos (22) een Hongaarse doelman.

`De selectie die er nu staat zou zich ook kunnen handhaven in de Eredivisie, maar zou het heel moeilijk krijgen`, stipte coach André Wetzel de noodzaak tot versterking aan in het AD.

`We zoeken nog een keeper, een centrale verdediger en een spits. Doordat ADO laat gepromoveerd is en ook pas heel laat bekend is geworden dat er wel wat geld is, is het niet meer zo eenvoudig om goede spelers te halen.`

ADO denkt dat deze week duidelijk wordt of Martin van Geel de nieuwe algemeen directeur wordt. De gesprekken zijn gaande. Van Geel zit zonder werk omdat hij is opgestapt bij Ajax, waar coach Marco van Basten en hij te veel dezelfde werkzaamheden zouden gaan verrichten.

0
Zaterdag 12 juli 2008 om 23:40 uur

Nu online

Lellow, broodjebal070, Edje en 172 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 463
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Sekou Sylla

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Eindhoven
2-1
31 januari 2025

Volgende wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
De Vijverberg, Doetinchem

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 Graafschap 23 - 37
7 ADO Den Haag 23 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 23 - 26
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 23 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5