Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: competitie

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 465
Volgende pagina

olaf1982

Wat heerlijk toch he dat we ons nu weken lang bezig kunnen gaan houden met de europa league..dit blijft doorgaan totdat de competitie weer begint...anders had dit forum na het seizoen aardig uitgestorven denk ik..:)

0
Dinsdag 31 mei 2011 om 22:40 uur

Bert

ADO supporter Leidschenveen schreef:

San Marino is echt zo'n lokatie om met die retro camper van Vincent heen te gaan.

 

Hoe kan een club uit San Marino in vredesnaam in de tweede ronde van de EL komen ? Dat snap ik niet. Hebben ze daar in Italië een intertoto competitie of zo ? Ik volg het Italiaanse voetbal niet meer zo, maar zo'n Mickey Mouse club kan toch niet bij de eerste 6 in Italië geeindigd zijn ?

 

In de 4e ronde, de laatste voordat je naar de poulefase gaat, kom je ook clubs als Schalke en Tottenham tegen. Pfffffffffff.

We hebben drie voorrondes geen vier. Dus tegen die tijd dat we Schalke tegenkomen zitten we al in de poulefase.

 

Ik ben wel van mening dat mochten we ons daadwerkelijk plaatsen voor de poulefase we de KNVB beker maar met de reserves moeten spelen. Anders wordt het seizoen veels te zwaar.

 

Maar je waar hebben we het over zijn luxe problemen.

 

San Marino is overigens een zelfstandige staat. Met een eigen competitie. De kampioen kan tegen ons loten.

0
Dinsdag 31 mei 2011 om 22:21 uur

Tommy

ADO supporter Leidschenveen schreef:

San Marino is echt zo'n lokatie om met die retro camper van Vincent heen te gaan.

 

Hoe kan een club uit San Marino in vredesnaam in de tweede ronde van de EL komen ? Dat snap ik niet. Hebben ze daar in Italië een intertoto competitie of zo ? Ik volg het Italiaanse voetbal niet meer zo, maar zo'n Mickey Mouse club kan toch niet bij de eerste 6 in Italië geeindigd zijn ?

 

In de 4e ronde, de laatste voordat je naar de poulefase gaat, kom je ook clubs als Schalke en Tottenham tegen. Pfffffffffff.

waarschijnlijk is dat de kampioen van de competitie op san marino want in de seria a spelen ze niet.

In die laatste ronde zitten ongeveer 15 tot 20 ploegen die je eigenlijk niet moet treffen er zijn 38 wedstrijden (76 teams) en de rest is eigenlijk ook pittig. We kunnen wel stellen als den haag de poule fase haalt ze het geweldig gedaan hebben.

0
Dinsdag 31 mei 2011 om 22:16 uur

ADO supporter Leidschenveen

Kees schreef:

Super. dank u. Ik heb altijd al naar San Marino willen gaan en de naam lijkt op Juventus:

 

Juvenes/Dogana (CW) Doe mij deze maar uit San Marino.

San Marino is echt zo'n lokatie om met die retro camper van Vincent heen te gaan.

 

Hoe kan een club uit San Marino in vredesnaam in de tweede ronde van de EL komen ? Dat snap ik niet. Hebben ze daar in Italië een intertoto competitie of zo ? Ik volg het Italiaanse voetbal niet meer zo, maar zo'n Mickey Mouse club kan toch niet bij de eerste 6 in Italië geeindigd zijn ?

 

In de 4e ronde, de laatste voordat je naar de poulefase gaat, kom je ook clubs als Schalke en Tottenham tegen. Pfffffffffff.

0
Dinsdag 31 mei 2011 om 22:10 uur

Ron001

Tommy schreef:

Ja dat weet ik wel, maar blessures teveel wedstrijden.

ik weet het niet.

 

Inderdaad !!

Ik ben heelblij,maar nu realiseer ik mij ook dat (Utrecht klaagde daar vorig jaar al over!) het seizoen wel heel lang wordt!!

Niet alleen zwaar maar ook te lang bij elkaar zitten baart mij zorgen!!

En ja je moet over 2 weken weer aan de bak!!

 

Al met al Geniet ik (welke hagenees niet) van de progressie tot nu toe...  En Ik denk dat je volgend jaar (europa is leuk) toch weer eerst op de competitie moet richten!!!

IK zeg.. KNALLEN MET DIE BALLEN!!!!!

0
Dinsdag 31 mei 2011 om 10:37 uur

Max

Max schreef:

Volgens mij kan je dan het beste nu een lastminute boeken.. :)
Speeldata:
2e voorronde: 14 en 21 juli
3e voorronde: 28 juli en 5 augustus
Play-off-ronde: 18 en 24 augustus
En dan is de competitie inmiddels begonnen.
Poulfase begint op 15 september.
0
Maandag 30 mei 2011 om 22:13 uur

Advertentie

Yo

'Matthijs van Nieuwkerk moet toch kaal!'

van onze redactie
AMSTERDAM -  Het lijkt erop dat Matthijs van Nieuwkerk zijn afgezegde afspraak bij de kapper weer nieuw leven in kan blazen. ADO Den Haag is op de vijfde plek in de Eredivisie geëindigd en dat kost de presentator zijn wilde lokken.


Foto: AB BLAUW Drie jaar geleden beloofde de presentator in Holland Sport zijn hoofd kaal te scheren als de Haagse voetbalclub binnen vijf jaar in de top vijf van de Eredivisie zou staan.

Aanvankelijk leek het erop dat ADO op de zevende plek van de competitie eindigde, maar daarin is na een play off in het Europese voetbal verandering in gekomen. Dat meldt De Pers vandaag.

Doordat de Hagenaren uiteindelijk FC Groningen af wisten te troeven, is het elftal alsnog op de vijfde plek in de ranglijst uitgekomen.

 

Of Matthijs zijn belofte gestand houdt, moet nog blijken. De presentator van De Wereld Draait Door is momenteel met vakantie. Eerder zei hij erover: "Een man een man, een woord een woord.”

0
Maandag 30 mei 2011 om 13:08 uur

rien1

dirk schreef:

Vooropgesteld dat ik de eerste ben om te erkennen niet over het voetbalverstand van John van den Brom te beschikken, begrijp ik absoluut niet wat hij in Boymans ziet. Heb hem diverse malen zien spelen bij VVV via EredivisieLive, maar ik vind zijn Nigeriaanse collega Uchebo beter. Niet voor niets gaf VVV-trainer Boessen aan Uchebo de voorkeur boven Boymans.

Mocht Bulikyn vertrekken, wat ik uiteraard niet hoop, dan zou ik liever Lex Immers of Charlton Vicento in de spits zien. Maar goed, Van den Brom zal het wel beter zien dan ik. Tenslotte heeft deze man ons het afgelopen seizoen diverse malen blij verrast. Dus ik laat me graag overtuigen door Boymans, als die komt.

 Ik mag toch aannemen dat (de coach van) AZ ook wel kijk op het spelletje heeft. Die zijn toch als best ''grote'' club niet voor niets geinteresseerd in Boymans.

 

Overigens wie had aan deze nieuwskoppen kunnen denken aan het begin van de competitie: ''ADO haalt ticket Europees voetbal''. En een stukje verder: ''Ricky vd Bergh verlaat Sparta voor FC Lienden''.  

0
Maandag 30 mei 2011 om 12:58 uur

Bubbles

Yo schreef:

Volgens mij moet er toch nog iemand kaal!!! 

---------------------

Ranglijst Eredivisie na play-offs voor deelname aan Europese clubcompetities
1.Ajax UEFA Champions League
2.Twente UEFA Champions League - Q3
3. PSV UEFA Europa League - play-offs (CW)
4. AZ UEFA Europa League – Q3
5. ADO Den Haag UEFA Europa League – Q2 (na POET)
6. FC Groningen
7. Roda JC
------------------------

Is dit nu dan de officiele eindstand?? of maken ze nog verschil tussen reguliere competitie met uitbetalen TVrechten??

0
Maandag 30 mei 2011 om 12:38 uur

Ron001

TVT schreef:

lees op internet dat er een supportersachtie voor het behouden van pique is gestart.
ik vind het een hele leuke speler, hij komt goed mee op en loopt/rent zeer amusant. Maar helaas voor hem, hij is gewoon 3 koppen te klein. We missen kopkracht achterin en de enige die wel goed kan koppen gaat ons misschien verlaten (DeReijck).
Ammi zelfde verhaal en ik denk dat DH er goed aan doet 1 van de 2 te laten gaan en er een grotere/stevigere back voor terug te halen 

Wat nou halen??!!!We hebben onze coco ......nog!!

Dus gewoon houden die piqe.

Je kan er een pingel voor geven. (Waar moet hij anders zijn handen laten??? En dan rood ????)

Mij viel 1 ding op!!!!! Hebben julie gehoord wat Buly nog zei!!!

De bal ligt bij dhr.van der Kallen!!!

Ben benieuwd !! Maar ook al een bod op boymans!!(lijkt mij een stijfe hark!!) Vraag me af of hij buly kan gaan vervangen!!!

En ja of we  met het hele elftal (zonder verkochte spelrs)  volgend jaar aan de competitie beginnen!!

 

0
Maandag 30 mei 2011 om 12:07 uur

Nu online

James, GS, RickZ, Erba1, langnek, Bollie74, Aad, ADO079, Fido, sander75, fcdh-denhaag, Marcie, adorob en 212 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 465
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5