Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: hopen

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 465
Volgende pagina

Dannyy

EagleForce schreef:

Met alle respect, maar Willem 2 heeft beter voetbal (aanvallend en creatief) laten zien dan ADO.........helaas maar waar.
Bovendien heeft Willem 2 niet de ambitie uitgesproken om in de top 8 te gaan spelen, derhalve zijn het gewoon goede spelers voor ze.
Afgelopen jaar inderdaad, maar dat is ook niet zo moeilijk met het betonvoetbal dat Fraser speelde. Ik mag toch hopen dat we volgend seizoen wat aanvallender gaan spelen..
0
Maandag 22 juni 2015 om 09:49 uur

GroenGeleGroninger

Tja, lastig hoor zo`n TD beoordelen of het lichtgewichten zijn. Vergeet niet dat zij hebben moeten werken in een totaal andere situatie die voor een groot deel niet toepasbaar is op de situatie waarin ADO verkeert. Van Stee schijnt het bij Zenit toch wel goed gedaan te hebben als hoofd jeugdopleidingen. Die heeft natuurlijk ook bij een grote club als Zenit dagelijks in de keuken mogen kijken en een heel internationaal netwerk opgebouwd die van pas kan komen bij ADO. Van As daarentegen heeft bij NAC als TD gewerkt en altijd in een zeer beperkte categorie spelers moeten zoeken (transfervrij, huur). De laatste transfersom die zij aan een speler betaalde was Tim Gilissen in 2007. Kortom; Van As heeft altijd erg creatief moeten zijn, de spelers die hij vaak uit kon kiezen daar lusten de honden meestal geen brood van. Zie dan maar eens een keer een goede selectie bij elkaar te rapen. Bij ADO kan hij toch uit een wat ruimere selectie aan spelers kiezen, althans dat mag ik hopen.


Je mag ze ook best een kans geven vind ik, zonder op voorhand al zo negatief te zijn. Vind ik ook met zo`n jongen als Te Vrede. Daar lees je toch een hoop ellende over... maar hij kan zomaar de nieuwe Kramer worden denk ik. Heeft de laatste jaren toch hele indrukwekkende statistieken voor de weinige speeltijd die hij kreeg bij Feyenoord en Jong Feyenoord, kan zomaar bij een goede Eredivisieclub er 20 inschieten. Laat maar eens zien, meen me te herinneren dat Te Vrede vorig jaar ook een serieuze kandidaat geweest zou zijn om Finnbogasson bij Heerenveen op te volgen. Ik zou zeggen; zet die jongen eens bij ADO neer en kijken wat hij ervan bakt, ik ben er wel positief gestemd over.
0
Zondag 21 juni 2015 om 22:06 uur

Thehague070

Een oudere supporter schreef:

Een echte kerel. Want die krijgen geen natte broekjes.
Ik denk dat ook de vrouwelijke supporters geen natte broekjes krijgen van die halfwas dingen die je noemt.

Word eens wakker, we gaan nog vele tussenjaren tegemoet op deze manier.
De seizoenkaartenverkoop is dramatisch vergeleken bij andere clubs. Of Kramer niet voor een appel en ei wordt verkocht moeten we nog maar afwachten.
Een echte adoman als directeur is leuk (nogmaals ik vond beter dat die man in de luwte kon blijven. Veel te betrokken en ik hoop dat hem veel ellende bespaard blijft
Maar het wachten is nog steeds op een sterke commerciele man én een sterke technisch manager/directeur.
Verder moet je nog maar afwachten of de selectie grotendeels in tact blijft. En zo sterk is die selectie niet.
Ik denk ook dat de komende 1,2 jaar voetbaljaren zullen worden waar we natuurlijk niet meteen gaan meedoen om plek 1 tm7 maar als we in de voorbereiding namen als havenaar horen is dat tog wel anders dan een jaar geleden toen havenaar bij vritesse speelde vond k het zeker een leuke speler die iets toevoegt aan een selectie zeker op fysiek vlak lang en sterk een figuur als kramer over de seizoenskaarten ben ik het zeker eens we moeten maar hopen om net aan de 5000 te komen dat is gewoon idioot maak wat meer reclame met elkaar denk dat veel mensen niet eens weten dat je met je ooievaarspas 50% korting krijgt dat trekt de mensen wel aan ik heb m in ieder geval al besteld hopen op een goed seizoen !!
0
Zaterdag 20 juni 2015 om 01:12 uur

fcdh1

GroenGeleGroninger schreef:

Zou Kramer ook zo`n filmpje als deze hebben gekregen als ie er heen was gegaan? https://www.youtube.com/watch?v=KkHzWFmA--k
whaha laten we hopen van niet !
0
Donderdag 18 juni 2015 om 22:52 uur

<FCDH>

Sprinkhaan070 schreef:

Op een zaterdagavond zit er veel meer sfeer in!
ADO verliest nog wel eens op zondag hopen dat dat beter gaat
0
Donderdag 18 juni 2015 om 21:33 uur

Johannes

Marijn schreef:

Klopt, enige wat kan is verhuren dus niet veel aan maarja, hij is wel erg aanvallend.
Dus: we hebben hem niet nodig en hij kan er niet zo gek veel van, maar hij is wel lekker aanvallend... dus dan maar halen?

Ik mag toch hopen van niet. Of ik begrijp er geen zak van, dat kan natuurlijk ook.
0
Maandag 15 juni 2015 om 10:41 uur

Ron001

grijze gek schreef:

Wat een. Niveau dat ned elftal
Dit tekent echt het Nederlands voetbal van nu
Nog een mazzel goal ook
Hetzelfde niveau als de Ned vrouwen
Helaas roep ik dit al een paar jaar! Omdat ADO in ons bloed zit blijft het spannend ! Maar voor de neutrale supporter is het al jaren niks en wordt het alsmaar minder!! Spelers worden steeds vaker over betaald en gedragen zich steeds meer als een diva! Uitzonderderingen uitgezonderd! Nu hopen dat er spelers bij komen die meer eenheid aan onze club geven!!
0
Zaterdag 13 juni 2015 om 10:28 uur

Advertentie

Marijn

DHFC070 schreef:

Nieuws mbt nieuwe aankopen en dergelijke verwacht ik eigenlijk pas als de competitie 2 a 3 wedstrijden bezig is. Dit zie je bijna bij alle clubs op een enkele uitzondering na. Hoe dichter de transferdeadline nadert hoe goedkoper de meeste spelers worden dus vandaar dat de meeste clubs en spelers wachten. Transfercaravan komt altijd heel laat op gang.
Mag hopen dat ze eerder komen met de eerste paar wedstrijden van het seizoen die komen gaan
0
Vrijdag 12 juni 2015 om 08:27 uur

Richard

Dannyy schreef:

Misschien een domme vraag, maar wie gaat er nu over de spelers van volgend seizoen? Fraser, Meppelink of Wang? Fraser is in Toulon geweest maar er zijn niet eens geruchten..
Het gerucht gaat rond dat we 020 doen vergeten, dat we 7 nieuwe goede versterkingen gaan aantrekken, dat we echt op alles vooruit zullen gaan, en dat onze club weer op de kaart komt te staan, een zwaargewicht directeur zouden krijgen die de grotere sponsoren zou binnenhalen en wie weet wat ik vergeet. Helaas Helaas is het zo dat tot de dag van vandaag en dus echt helemaal niets zichtbaar is van alle beloftes and dit maakt dat de "tegenstanders" van de overname tot op heden dus helemaal gelijk hebben. Laten we hopen dat dit tegendeel bewezen word, en zo spoedig mogelijk gaarne.
0
Woensdag 10 juni 2015 om 17:25 uur

tim_b

Dannyy schreef:

Ik zie dat shouters Kanon alweer willen verkopen...? Als je dan toch de stap naar de top-8 wil maken zou ik hem er maar bij hebben. Tenzij Lille een bod uitbrengt dat niet te weigeren is, van b
kanon heeft toch afgelopen tijd een zware blessure gehad? dan is het te hopen dat hij hetzelfde niveau weer haalt
0
Woensdag 10 juni 2015 om 11:12 uur

Nu online

kojak1, Erik070, Alle ballen op Jort, 10, CrazieD, yesyes, grijze gek, Dang3r, buurmanBrutus, ADOZoetermeer en 212 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 465
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2