Welkom in de shoutbox, gast
langepino
Kees
Met dank aan Ricky vd Bergh,
Dit figuur vondt het namelijk nodig om aan Atteveld mede te delen nadat hij de opstelling had gehoord, dat hij plaats zou nemen op de tribune.
Nee ik ga niet op de bank zitten moet ik de hele wedstrijd tegen jou rot kop aankijken. Krijg de .............. maar, sprak hij zijn trainer vriendelijk toe.
Hup weg goede sfeer en daar is de geschrokken en matte sfeer over het elftal.
Pa vd Bergh moest er aan te pas komen om zoonlief op andere gedachten te brengen omdat dit anders wel eens hele nare gevolgen voor dit verwende akelig nare mannetje kon hebben.
Dat vd Bergh gehaald is heb ik nooit begrepen wat presteerd dit kereltje nou eigenlijk dan behalve af en toe eens op de paal schieten, helmaal niets alleen maar ellende waar hij is.
Gelijk tegen VVV schuld vd Berg, verlies Utrecht door te matte ploeg schuld vd Bergh. Ja ja en het publiek zijn naam maar roepen. Van mij mag Atteveld passende maatregelen nemen rest van het seizoen lekker in het tweede.
De opstelling is gisteren al bekend gemaakt dus of dat nou direct invloed op het team heeft lijkt me erg sterk.
Wel is het zo dat Ricky, hoe graag ik hem ook zie voetballen, voor veel onrust zorgt.
Anderzijds, dat weet je als je hem binnenhaalt, en in de regel zijn de lastige jongens ook de betere voetballers die het verschil maken.
![]() |
Zondag 20 september 2009 om 17:45 uur |
angelo
Zo, gelukkig weer thuis in scheveningen nadat ik me eerst ff heb afgevraagd waar ik in godsnaam naar heb zitten kijken. Atteveld heeft voor mij deze wedstrijd vermoord door niet na 20 inuten v. hese eruit te halen, bosschaart op linksback te zetten en vd Bergh op het middenveld erbij. Atteveld wachtte ook veel te lang met wisselen en voor mijn gevoel "saboteerde" Cornelisse en vd Bergh de boel, want er straalde echt helemaal niks van uit en ze hebben ook in dat kwartiertje geen klote gebracht. Mocht dit het geval zijn, dan heet Atteveld een groot probleem, want dit soort dingen heeft veel negatieve invloed op de rest van de groep. Soltani kon liep meer lopen en had ook veel eerder gewisseld moeten worden, des te vreemder was het dat Verhoek eruit werd gehaald en Soltani de hele wedstrijd heeft gespeeld. Mocht nu nog niet duidelijk zijn dat we een veel te smalle basis hebben, dan kunnen ze net zo goed meteen alles opdoeken. Als Ammi of , zoals vandaag, Kum niet kunnen spelen heb je meteen een groot probleem. maar uiteindelijk had Atteveld veel eerder moeten ingrijpen en hebben we deze wedstrijd volledig onnodig verloren door een tactische dwaling van Atteveld.
zo zie je maar als je ff de tijd hebt om er over na te denken er betere shouts ontstaan dan de radicale shouts direct na de wedstrijd waaronder ook mijn shouts,mijn excuses voor mijn domme shouts ,voort gekomen uit teleur stelling van de tweede helft
![]() |
Zondag 20 september 2009 om 15:47 uur |
rien1
Daar ben ik dus ook bang voor. Ik hoor mensen gemeend over het linkerrijtje spreken. Nou daaaaag, daar zijn we nog lang niet goed genoeg voor. Is ook absoluut geen schande maar de verwachtingen zijn bij ons ADO supporters zo snel te hoog.
Ik hoorde/zag bij Vak W de heren nog praten over dit (tot nu toe) seizoen.
Die trainer van Duno (ben zijn naam kwijt) en Vianen waren het er over eens dat ADO onder Atteveld nu veel volwassener, sterker en tactisch ook veel beter zijn geworden.
Linies dichter op/bij elkaar, betere ( en ook beter geworden) spelers.
Voorin goede (en 1 heel lange ) spitsen, hardwerkers als Buijs en vd Bergh, en achterin 3 moordenaars als Horvath, Dereick en Kum.
Zo ongeveer omschreef die man ADO bij Vak W.
Als ik hem dit zo hoor zeggen en vergelijk met vorig seizoen, denk ik dat zij wel voor een behoorlijk gedeelte gelijk hebben.
![]() |
Zaterdag 19 september 2009 om 21:22 uur |
Francisco
Ik wil er eigenlijk helemaal niet aan denken, maar soms kan ik de gedachte dat "grotere" clubs spelers wegkopen bij ons niet onderdrukken. Ik ben er eigenlijk best wel een beetje bang voor.
Bv onze Haagsche Jan Koller oftewel Milic, Verhoek, Immers, Derijck, Ammi, en misschien de rest ook nog wel.
Maar laten we hopen dat er snel gereageerd wordt door inderdaad de contracten te verlengen zodat er net als vroeger niet iedereen gratis het (nu) Forepark uitloopt.
Laten we maar genieten van de tomeloze inzet en ook het best goede spel van ons cluppie
daar ben ik ook altijd bang voor. De namen die jij oemt zeker vastleggen maar ook de talenten als men tevreden is (ik zie geen trainingen) zoals Vicento en Ignacio. Bij sommige spelers kun je ook denken aan "doorselcteren" of wel betere binnenhalen.
![]() |
Woensdag 16 september 2009 om 20:00 uur |
Advertentie
BLEISWIJK
heb je wel eens afgevraagd waarom denneboom niet bij ons speelt,hij wilde niet eens.enr zeker niet voor zeven ton zoals jij denkt,bij twente 1.3 miljoen scheelt wel wat.zo goed is ie nou ook weer niet,zie liever vd gun.
Ik denk dat we op dit moment een hele behoorlijke selectie hebben. Waarbij de teamgeest ons belangrijkste wapen is. Als je betere voetballers (vedetten) binnenhaald moet je goed opletten of zo`n voetballer past in de selectie.
Los van dat v.d.Gun een jongen uit Denhaag is, komt hij altijd positief over. Ik denk iemand die goed in deze selectie past. Bovendien merk je dat veel supporters hem graag zien. Ik hoop daarom dat het snel rond komt.
![]() |
Vrijdag 4 september 2009 om 14:17 uur |
Bert
Dat zijn de geruchten op een bepaalde site.
Zal ADO echt met een speler zaken doen als hij ergens anders wordt afgekeurd? Ik denk dat hij nog niet eens gekeurd is bij Swansea.
Wat mij betreft is die door de keuring heen
![](/modules/fckeditor/editor/images/smiley/fun/wouaf.gif)
![]() |
Donderdag 3 september 2009 om 20:01 uur |
marcellino
Precies! We hadden eerst een spitsenoverschot en nu hebben we eigenlijk nog alleen Milic als volwaardige spits. We zullen zien hoe het loopt, maar reken er maar op dat we ons in de winterstop echt moeten gaan versterken. Maar eerlijk is eerlijk, met Powel hadden we de oorlog ook niet gewonnen, dus echt missen zal ik hem niet.
er zijn veel beloftens gemaakt van uitsprakenc `ZO KOMT DIE NAAR DEN HAAG`.
Maar tot nu toe is er niemand bij gekomen.
gokken op de winterstop of gokken dat je genoeg punten haald tot de winterstop is stom.
We hebben nou eenmaal niet het publiek die ook komt als we drie wedstrijden achter elkaar verliesen of het moet tegen feijenoord of ajax zijn..
nu spelers erbij halen die je versterken betekent ook betere resultaten en meer toeschouwers,gokken dat je het met dit elftal red is vragen om problemen.
twente,vvv,rkc,nac en vitesse ik denk dat we allemaal na deze wedstrijden op 7 punten hadden uitgekomen.
alleen hadden vele gedacht dat je bij vvv 3 punten had gehaald en bij vitesse 1 punt,komt ook nog eens bij dat je vorig jaar thuis van nac gewonnen hebt en nu verliest dus doen we het eigenlijk wel zo goed als hier beweerd wordt!!!!
dat het elftal beter in elkaar steekt en in mijn ogen ook beter voetbal speeld is te zien maar tot nu toe zijn we niet verder dan we met z`n allen ook vooraf na dee wedstrijden gedacht hadden.
en krijgen we nu pas ploegen waar we echt kunnen zien waar we staan en jammer genoeg is dat na de transfer periode.
![]() |
Dinsdag 1 september 2009 om 20:10 uur |
kojak1
idd, en powel staat bijna 20 wedstijden in de basis, nu milic 2 wedstrijden en hij laat powel al gelijk weggaan..
![]() |
Dinsdag 1 september 2009 om 19:05 uur |
Den Haag For Life
Toch zullen ze in Heerenveen nog wel eens achter hun oren krabben. Verbeek moest er zo nodig uit (ondanks een prima staat van dienst) omdat ze met Sollied geheid betere resultaten zouden gaan behalen. Zo zie je maar weer dat de waan van de dag je behoorlijk van de regen in de drup kan helpen.
![]() |
Maandag 31 augustus 2009 om 20:25 uur |
Nu online
Zoek in shoutbox
Spelersklassement
Laatste wedstrijd
Volgende wedstrijd
Advertentie
Keuken Kampioen Divisie
1 | Volendam + | 25 | - | 49 |
2 | Excelsior | 25 | - | 45 |
3 | SC Cambuur | 25 | - | 44 |
4 | FC Dordrecht | 25 | - | 44 |
5 | ADO Den Haag | 25 | - | 43 |
6 | Den Bosch + | 25 | - | 42 |
7 | Graafschap | 25 | - | 40 |
8 | Roda JC | 25 | - | 37 |
9 | FC Emmen | 24 | - | 35 |
10 | Helmond Sp. | 24 | - | 35 |
11 | Telstar | 25 | - | 35 |
12 | FC Eindhoven | 25 | - | 35 |
13 | MVV Maastr. | 25 | - | 30 |
14 | Jong AZ | 25 | - | 30 |
15 | Jong Ajax | 24 | - | 27 |
16 | VVV-Venlo | 25 | - | 26 |
17 | TOP Oss | 25 | - | 26 |
18 | Jong PSV | 25 | - | 21 |
19 | Jong Utrecht | 24 | - | 14 |
20 | Vitesse -27 | 25 | - | -2 |