Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tweede

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 466
Volgende pagina

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Hoe rot het ook is, maar we moeten in eerste instantie kijken naar de clubs onder ons. Wij hebben een voorsprong op deze clubs omdat wij al zeker zijn van eredivisie voetbal volgend jaar. Die andere clubs zitten in de wachtkamer. Denk aan VVV, Willem II en Den Bosch. Dan kan je toch echt niet op je gemak zaken gaan doen. Je moet deze kansen wel benutten.
"Dan kan je toch echt niet op je gemak zaken gaan doen."

Wie vertelt jou dat ADO op zijn gemak zaken aan het doen is? Sommige zaken heb je nu éénmaal niet zelf in de hand. Wil je dat ADO halsoverkop de tweede of derde keuze binnenhaalt? Geduld, geduld is een schone zaak. En zoals PMC al schrijft: de competite begint pas over zo`n lange tijd en de eerste training pas op 29 juni.

Enne als de de grote clubs van deze tijd a la Twente ook mee aan de poort rammelen, tsja dan wordt het weleens moeilijk onderhandelen.
0
Maandag 14 mei 2012 om 17:09 uur

Beest

DaveDH schreef:

Ja idd dat doen andere clubs... denk jij nu werkelijk dat clubs elkaar niet in de gaten houden...

Ben je echt zo naïef?
en jij denkt dat dat door middel van de media gaat of dat ze overal hun mannetjes hebben die op de hoogte zijn ik denk het tweede aangezien de media vaak veel te laat met hun berichtgeving komt
0
Maandag 14 mei 2012 om 12:10 uur

tjapi01

Is het heel gek als,ik denk dat die tweede club weleens psv zou kunnen zijn?
Haagse dikkie haalt hem op bewijst ons een dienst mooi middenveld immers bommelen strootman!
0
Vrijdag 11 mei 2012 om 23:22 uur

MikeDH

Tommy schreef:

over holla gesproken nu die trainer daar weg is.
Straks komt er een trainer die het wel in hem ziet zitten en dan speelt holla komend seizoen gewoon voor groningen
Kan inderdaad, maar denk dat de kans klein is dat hij bij Groningen blijft.

Andere club die mogelijk Immers ook willen is Groningen.

Immers zit dan in een deal met Holla en een zak geld of mogelijk een tweede speler van FC Grun.





0
Vrijdag 11 mei 2012 om 22:05 uur

Haagse Roel

RicoFCDH1 schreef:

Sommige hier en daar bedoel ik ook jou mee lijkt het wel alsof ze alleen maar negatief willen denken. Dankzij van der kallen bestaat de club nog dus het lijkt mij dat hij het beste met de club voor heeft en als zakenman ben je niet dom toch?? of zie ik het verkeerd?
Je tweede zin is correct, heb hier nooit anders beweerd dan dat ik blij was dat Kallen erin is gestapt. Probleem is dat hij , kan er vooralsnog niets anders van maken, er meer voor eigen gewin is ingestapt dan, zoals hij beweerd, voor de club.

Niets meer , Niets minder. Heeft niets met negativiteit te maken maar met realisme.

Z`n vijf jarenplan loopt eind dit jaar af........als die komende zomer de poeplap trekt en z`n beloftes alsnog nakomt hoor je mij niet.........zie het alleen niet gebeuren.
0
Vrijdag 11 mei 2012 om 16:24 uur

Advertentie

DaveDH

fcthehague schreef:

onzin ! Rado is een WK ganger en nog steeds in de basis van zijn nationale elftal. Mulders vond ik ook beter dan de gemiddelde Jupiler speler, maar daar zijn de meningen over verdeeld denk ik. Persoonlijk iig beter als visser. Dan hebben we nog een Eredivisie waardige 2e keeper op de bank. Luksik hoort het nivo ook aan te kunnen maar steijn maakt spelers niet beter maar slechter. Luksik is van oorsprong ook nog eens een middenvelder.

Sowieso heeft steijn genoeg kansen gehad ! Verhoek Ali smolarek heeft die allemaal zelf gekozen.. Dat zegt genoeg lijkt me. Kan die wel vd brom de schuld geven, spelers als Mulders, chery en hocher hadden bij vd brom wel beter gepresteerd hoor ! Daarbij wad chery in het begin gewoon een erg goede speler, maar werd op elke plek neergedonderd die steijn uitkwam zelfde geld ook voor visser.
Rado is in de tweede helft van het seizoen niet één wedstrijd meer goed geweest (met als dieptepunt tegen RKC) Luktniks was/is geen eredivisie waardige LB... ja de reserve keeper, wil je dan met twee keepers gaan spelen?

Mulders, Chery en Hocher zijn allemaal geen eredivisie spelers, ja als je aan de onderkant mee wil doen dan heb je idd wat aan ze.

Vooral Chery is me zwaar tegengevallen en verdien een lange tijd op de bank te gaan zitten, of een transfer naar de Amsterdam Admirals want hij kan lekker hoog schieten...

Maar ik ga niet weer die discussie aan, ik vind niet dat Steijn er alleen schuld aan heeft en veel te veel kritiek krijgt voor de resultaten... Maar blijkbaar willen mensen gewoon niet naar de feiten kijken en er iemand voor laten hangen....

Ik hoop dat het bestuur wijzer is vandaag....
0
Vrijdag 11 mei 2012 om 09:06 uur

DaveDH

Haagse_Aad schreef:

Ik begrijp echt niet waarom al die Steijn verdedigers niet gewoon objectief kijken naar de feiten van afgelopen seizoen..

Waarom elke keer overal excuses voor bedenken?
Bestuur heeft geen volwaardige selectie neergezet..
Wat een onzin... Steijn had gewoon de beschikking over zat eredivisiewaardige spelers..
Coutinho
Ammi
Kum
Horvath
Immers
Rado
Toornstra
Vicento
Chery

helft van seizoen
Omeruo
W. Verhoek
Smolarek

Aangevuld met nog wat redelijke voetballers
Visser
Mulders
Höcher (moest weg van Steijn)

Dan nog wat spelers waar Steijn het zelf echt in zag zitten
Boussaboun
J. Verhoek
Luksik

Al met al zat voetballers om ook ten tijden van een schrosing of een blessure een eredivisiewaardig elftal op te kunnen stellen..

Als je er dan als trainer totaal geen lijn in kan brengen, de spelers eerder demotiveert dan motiveert en een paar wedstrijden voor het einde al roept dat je hoopt dat het seizoen afgelopen is en je je op volgend jaar wil richten (leuk voor je scc houders die de laatste wedstrijden ook nog een team wil zien dat er echt voor gaat)
Coutinho Heeft het goed gedaan
Ammi Veel gebleseerd/geschorst geweest
Kum Veel gebleseerd/geschorst geweest
Horvath Is niet een J-liek waardig
Immers Loopt het hele jaar al met een lange bek omdat die niet naar 010 mocht, wel de beste man op het veld.
Rado tweede held van de comp geen schimp meer van wat hij was
Toornstra Heeft het hele seizoen he-le-maal niets laten zien
Vicento Heeft een redelijk seizoen gedraaid
Chery Is J-liek niveau
Elbers Is nog te licht maar daar gaan we wel plezier aan beleven, heeft heel goed ingevallen/gespeeld

Omeruo Een absolute topper
W. Verhoek Vertrok naar Twente maar was ook niet echt in vorm...
Smolarek veel te oud

Boussaboun hadden ze echt niet moeten doen
J. Verhoek Veel te licht
Luksik is geen back maar een middevelder en dat heeft veel punten gekost, maar aan de andere kant er was ook niemand anders om daar neer te zetten.... jongen zou van moij mogen blijven.
Soepie Heeft een redelijk seizoen gedraaid

Je vergeet dan nog ff die fantastische nToko die nog geen grasspriet kan dekken
0
Donderdag 10 mei 2012 om 13:44 uur

DaveDH

070 schreef:

verschil met Steijn is dat Huistra zich al wel bewezen heeft. Ook hij heeft het dit jaar met een beduidend mindere selectie moeten doen, alleen Matavz al.
Je gaat wel aan één heel belangrijk dingetje voorbij en dat is dat Huistra in het gespreide bedje van Jans terecht kwam en een spits had die ze er wel in schoot (gelukkig voor ons alleen niet met de strafschoppen) en nu zit te verpieteren bij P$V

Stein daar integen had te maken met een leegloop van spelers die konden voetballen, het sjagrijn van Immers vanwege de transfer wat zeker tot diep in de eerste helft van het seizoen bleef doorzeuren, het uit vorm raken van Jens, het verliezen van 20 doelpunten en daar er 3 voor terug krijgen (Bully/J Verhoek) ook nog eens in de tweede helft je beste winger kwijtraken, de blessure/schorsingen golf

Huistra kreeg in het tweede jaar ook het één en ander voor de kiezen en had ook problemen met presteren, dus voor je Huistra helemaal opgaat zitten hemelen moet je wel de feiten noemen zoals ze zijn...

Huistra ruilen voor Steijn is lood om oud ijzer.

0
Donderdag 10 mei 2012 om 12:08 uur

marcellino

seizoenkaarten dit jaar 5700
seizoenkaarten vorig jaar bij begin seizoen 3200 oplopend naar 5300 tweede helft competitie.

wil je meer weten zoek op google
0
Donderdag 10 mei 2012 om 10:27 uur

Aad

Immers toch niet naar Feijenoord? Dan ook maar naar Swansea

Feyenoord volgt Spaans talent Denis Suárez
Laatste update: 10 mei 2012 08:26 info
ROTTERDAM – Technisch directeur Martin van Geel van Feyenoord is onder de indruk van de Spaanse spelmaker Denis Suárez (1 van Manchester City.
Foto: ANP

Hij zal echter pas proberen om de jeugdinternational van de Engelse topclub te huren als hij er niet in slaagt om Otman Bakkal of Lex Immers vast te leggen.

Van Geel zag Suárez laatst aan het werk in een wedstrijd van het tweede van City tegen het tweede van KV Mechelen, waarna hij met directeur Brian Marwood van de Engelsen sprak over de mogelijkheid om de speler van Spanje onder-19 komend seizoen te huren.

“Maar we leggen liever een nummer tien voor langere tijd vast”, stelt Van Geel.

Maandag praat de technisch directeur met Otman Bakkals zaakwaarnemer Rodger Linse, in de hoop dat de afgelopen seizoen van PSV gehuurde aanvallende middenvelder openstaat voor het tekenen van een meerjarig contract bij Feyenoord.

ADO Den Haag

Binnenkort praat Van Geel met ADO Den Haag over een transfer van middenvelder Lex Immers, die zelf dolgraag naar Feyenoord wil komen.

Als Bakkal blijft, komt Immers niet. Komt Immers, dan blijft Bakkal niet. In het salarisbudget van Feyenoord voor komend seizoen is nog maar ruimte voor twee nieuwe spelers en de club zoekt ook nog een spits.

Voor die positie is Immers niet in beeld.
0
Donderdag 10 mei 2012 om 09:31 uur

Nu online

langnek, Rob2002, ADOZoetermeer, Aad, Alle ballen op Jort, DHFC070, carbayon, adorob, ADO079, Y en 166 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 466
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Kilian Nikiema Juho Kilo Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1