Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 467
Volgende pagina

daveadodh

Vind het verhaal rond Mokhtar wel heel vaag.. misschien is hij gewoon op het laatste moment afgehaakt en wil ADO doen alsof ze helemaal geen interesse hadden. Of de informatie die naar buiten komt klopt helemaal niet maar hoe komen ze dan bij de naam mokhtar.
0
Woensdag 17 juli 2019 om 13:35 uur

pajam

DHFC070 schreef:

Neem aan dat Rinner niet verdwijnt en gewoon in zijn oude rol blijft dan? Verder weer ongelooflijk die soap op "hoger" niveau. Zolang daar geen continuïteit zit zowel in bestuur, RVC en China ga je geen beleid kunnen maken en uitvoeren.

Ergens hoop ik dat het Hamdi wordt zodat China eindelijk aan de touwtjes gaan trekken en hun ook vertrouwen krijgen met voor het eerst een door hun aangedragen man op een sleutelpositie binnen de club.
Hamdi was een account manager bij ORRO Energy (bedrijf ging uiteindelijk failliet door mismanagement en te weinig commercieel succesvolle deals) en kwam samen met de Country Manager van ORRO naar ADO Den Haag.

Zover ik mij kan herinneren was Hamdi ook bij ADO Den Haag een Account Manager. Hoe hij vanaf daar de sprong naar directie functie(s) gemaakt heeft is voor mij niet bekend.
Wat opvalt is dat hij nergens (inclusief zijn tijd bij ADO en ORRO & alles daarna!) langer dan 1,5 jaar gezeten heeft.

Zeker in een commerciële functie precies de periode waarin je gewogen wordt en eruit vliegt als je targets niet gehaald heb.

Wat maakt Hamdi dan zo geschikt voor de functie? Welke proven trackrecord heeft ie, welk netwerk heeft ie en op welke wijze kan een headhunter niet eens 1 vergelijkbare of betere kandidaat ernaast zetten (kortom ; hoe kan iemand met zijn staat van dienst als allerbeste optie uit de koker komen??)?

Het stinkt aan alle kanten DHC070, maar zelfs na alle miskleunen met onze Chinese eigenaren blijven we naief geloven in betere tijden "wanneer de chinesen de touwtjes volledig in handen zouden krijgen"?

Enige wat China nog uit ADO kan halen is het opzetten van een handelshuis aan spelers, overspoelen van onze jeugd met Chinese talenten en eventueel zelfs Chinese stafleden rondom ploegen zetten. Dit alles zal niet alleen voor chaos zorgen en binding van clubleden, sponsoren en supporters verlagen, maar ook de risico op (handelshuis!) financiële en sportieve miskleunen 100x verhogen.

Iedereen kan hier afgeven op "Adje" , maar als 1 d`r laatste mohikanen probeert hij nog onze club voor ons allemaal te redden.

Na de machts overdracht zal het de begin van het einde zijn, maar wanneer iedereen dat wilt inzien, is het ruim te laat....
0
Woensdag 17 juli 2019 om 08:57 uur

morley

Red schreef:

Dogan is vrij zeker aangeboden aan ADO Den Haag door de zaakwaarnemer(s)
Dus is er contact geweest.

Als ADO interesse heeft, zal er bikkelhard onderhandeld worden en moeten worden.

Oke, bedtid.
Jammer dat Joey Veerman nooit wordt genoemd als potentiële aanwinst. Al 3 seizoenen een belangrijke basisspeler in de eerste divisie en toch nog maar 20 jaar. Net begonnen aan zijn laatste contractjaar dus als Volendam nog iets wil verdienen moet hij nu worden verkocht. Maar misschien wil Van As geen risico lopen op weer een Veerman-soap... :-P
0
Woensdag 17 juli 2019 om 00:25 uur

hg

Fabeltjes krant de laatste dagen weer begonnen pff
Ff rustig afwachten komt goed alle vertrouwen in FRANS
0
Dinsdag 16 juli 2019 om 18:57 uur

Rossi

haagse jr schreef:

Ik heb wat reacties gelezen van Bayer München fans over de mogelijke huur van Zirkzee. Ze zijn het allemaal over twee dingen eens. Ze vinden dat hij heel veel potentie heeft(en de lat ligt hoog daar) en dat wij beter zijn dan 3e Liga Duitsland.

Ben benieuwd.
Twijfelde je aan dat laatste dan? De 3. Liga is gewoon tussen KKD en Tweede Divisie in. Waar Zirkzee eerst speelde, Regionalliga, is niet beter dan Derde Divisie.
0
Maandag 15 juli 2019 om 23:36 uur

Advertentie

ado_denhaag070

BLEISWIJK-1 schreef:

Is het dat Zirkzee niet mee ging naar de VS omdat hij naar ADO gaat?

Of is het dat ADO Zirkzee wil huren omdat hij niet mee mocht naar de VS?
Dat laatste, de nieuwe trainer van Bayern had hem niet meegenomen op trainingskamp komt niet in zijn plannen voor
0
Maandag 15 juli 2019 om 23:13 uur

T3

Vak B schreef:

Zo zo hoop nieuwe op de box maar ook op twitter is er iets gaande binnrn de club ? Gaan er koppen rollen gaat er een hoop veranderen zoals ik heb gehoord wel en daar zijn er een hoop bang voor

Moktar tekend trouwens voor 3 jaar
Dogan ingesprek maar meer opties
Kramer en johsen willen zekerheid als eerste spits
Nieuwe directeur mo eind van de week gepresenteerd

En heb ik het mis brand me maar af ik zeg wat ik hoor van inside niet merr niet minder chineze willen en gaan doorpakken
Je laatste zin is redelijk onnavolgbaar ....
0
Maandag 15 juli 2019 om 11:09 uur

Tommy

ENW02 schreef:

Je hebt wel een hele hoop frustratie.
Maar wanneer hebben wij in het Zuiderpark dan sprankelend voetbal gezien ??
Je mag echt je mening hebben, is prima om een discussie te voeren alleen praten er zoveel hier alsof we een gevallen topclub zijn. Is toch nooit anders geweest.
Voor goed voetbal moet je niet in den haag zijn. Das niet nieuw, dat is iets van de laatste 40 jaar
De frustratie bij mij zit in de laatste paar jaar. De ene week speel je 1-1 tegen zeg ajax ofzo. Dan strijden ze. En de week erna gaan ze er met 4-1 vanaf tegen sparta.
En niet omdat sparta zo goed speelt, maar omdat den haag er gewoon geen zin in heeft.

Ik snap gewoon niet hoe je met spelers zoals falkenburg, goosens, die allebei structureel geen 90 min kunnen spelen.
Meiers die meer linksbuiten speelt dan links achter.
Zolang door kan gaan. Meiers 3 jaar, goosens 2 plus 1 jaar optie.
Falkenburg 2 jaar.
Der zit geen lef in. Geen enkele vorm van snelle frisse jonge gasten. Die honger hebben.

Vanuit de club geen enkele vorm van uitleg of transpitantie.
Geen idee. Etc.
0
Zondag 14 juli 2019 om 18:28 uur

ENW02

Tommy schreef:

Omdat ze blijven liegen. Verhaaltjes vertellen. Net doen of we achterlijk zijn.
Omdat het voetbal echt niet om aan te zien is
En ploegen als emmen , fortuna sittard beter voetballen dan ons.
Dat spelers als meiers 4 jaar verlengt worden terwijl het belachelijk is wat ie doet.
Dat immers hoeveel ik hem ook waardeer 3 jaar contrqct krijgt op zn 32e. Na de fouten die gemaakt zijn met schaken en duplan.
Enz
Enz
Enz
Je hebt wel een hele hoop frustratie.
Maar wanneer hebben wij in het Zuiderpark dan sprankelend voetbal gezien ??
Je mag echt je mening hebben, is prima om een discussie te voeren alleen praten er zoveel hier alsof we een gevallen topclub zijn. Is toch nooit anders geweest.
Voor goed voetbal moet je niet in den haag zijn. Das niet nieuw, dat is iets van de laatste 40 jaar
0
Zondag 14 juli 2019 om 18:21 uur

Rossi

R.E. schreef:

Ja, natuurlijk zeggen die namen nu nog weinig, maar kende jij Isak voordat Willem II hem huurde? Ik hoef ook niet lang na te denken over voorbeelden van door jou genoemde clubs gehuurde spelers waar we iets van kunnen verwachten. Denk alleen maar aan de door Fortuna gehuurde Vallés (van Valencia, opgeleid door Barcelona) en Passlack (volgens diverse media zeer talentvol, van Borussia Dortmund, heeft al gescoord in de Champions League). Emmen huurt van Bremen de Duitse jeugdinternational Beste (7 doelpunten in 29 interlands; zijn naam zegt het al ...). RKC huurt Delcroix, centrale verdediger en Belgisch jeugdinternational. En zo kan ik nog wel even doorgaan. Ik snap dus niet waar jij op baseert dat geen enkele van de huidige huurlingen goed genoeg zou zijn voor ADO. Waren we maar zover! Het zijn niet bepaald 13 in een dozijn spelers ... Laat ik het zo zeggen: ik had het niet erg gevonden als ADO dat soort spelers zou huren ...
Ik kende Isak ja en dat is een gelukstreffer geweest vanwege een trainingskamp, daar zijn weinig relaties aan te pas gekomen.

En de spelers die je erna noemt (allen huur want de definitief aangetrokken spelers zijn van een nog minder niveau.
-Vallés: toevallig volg ik Valencia en deze jongen heeft weliswaar enige potentie, maar dit is geen verbetering tov wat er nu loopt. Een backup huren is zonde van je geld.
Passlack: Deze jongen heeft het laatste jaar maar acht wedstrijden gespeeld bij Norwich. Daarvoor kon hij op huurbasis ook al niet overtuigen bij Hoffenheim en Hoffenheim II, uitkomend in de regionalliga net als waar Beste (hieronder) heeft gespeeld
Beste: Ik weet niet waar jij deze statistieken vandaan hebt? Maar hij heeft 2 goals, 2 assist in 28 wedstrijden op het vierde niveau van Duitsland en voor Duitsland U20 2 caps en 1 goal. Voor jouw informatie het vierde niveau in Duitsland is niet hoger dan hier de Derde Divisie.
Delcroix: Ook deze jongen komt in de verste verte niet in aanmerking voor een basisplek bij Den Haag. Heeft twee wedstrijdjes voor Anderlecht gespeeld meer niet.

Waarop baseer jij dat dit allemaal aanwinsten zouden zijn voor ADO? Dit soort spelers zijn gewoon dertien in een dozijn momenteel, want ondanks de potentie wat ze bezitten beschikken ze nog niet over de potentiële kwaliteiten. Waarvan het ook nog maar de vraag is of deze er ooit uitkomt. Ik zou graag zien waarom deze spelers ADO volgens jou (aantoonbaar) beter zouden maken?
0
Zondag 14 juli 2019 om 15:52 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 149 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 467
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5