Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 467
Volgende pagina

Dennis72

Langebach2 schreef:

Het is totale onkunde van deze organisatie. Zij maken onbewust de club kapot.
Zijn allemaal aannames ik en jij weten niets of wel?

Heb er vertrouwen in, er is niemand weg die goede dingen heeft gedaan
0
Maandag 23 december 2019 om 22:42 uur

Ooievaar

Overigens Pajam,

Jij en ik verschillen van mening inzake UVS.
Maar wil wel even benadrukken dat ik erg veel respect voor jou heb. Omdat jij een echte supporter bent.

Dat heb ik niet -meer- voor Kees Jansma. Die was ingehuurd wellicht door Rinner, Ringeling, Jansen jr en wellicht Jol om stemming te maken tegen UVS.
Hij had in tegenstelling tot jij en ik wel degelijk om veel voor de club te kunnen betekenen, met zijn kennis van de voetbalwereld en zijn netwerk.
Maar meneer krijgt zijn zin niet en loopt dat wederom boos weg, om vervolgens te lekken naar opperbaas Derksen, die niet wordt gehinderd door enige kennis van zaken.

Jansma trapt na, terwijl hij in mijn ogen in zijn hele journalistieke loopbaan nooit te betrappen was op één kritische vraag. Met als triest dieptepunt het EK 88, kroop Michels, Van Basten en Gullit z`on beetje letterlijk in de kont. Juichen moet je aan fans overlaten als journalist moet je kunnen duiden. De Ivo Niehe van de sportjournalistiek. Had louter een zwak voor hem omdat hij ADO supporter WAS.

Ik ben blij met UVS die trappen die hele rotzooi er nu uit. Nu nog scouting, zowel jeugd als 1e en jeugdopleiding op de schop.

En laten we hopen dat we geen Streppel krijgen, die kan niets en wordt dan vriendjes met Immers, Beugelsdijk, Meijers en Bakker. De hemel beware me daarvoor.

Voor mijn part 7 Engelsen voor weinig, als er maar geknokt gaat worden voor de punten. Heb mijn hoop gevestigd op Pardew, dat is geen lulletje rozenwater, dat zien de zelfbenoemde sterren natuurlijk niet zitten. En dat vind ik dan weer een heel goed voorteken. Of denkt er soms iemand dat hij in de war raakt van Lex Immmers,. Lex who zal hij zeggen. Get lost.

Dat wilde ik even benadrukken dat ik voor jou een hoop respect heb.



0
Maandag 23 december 2019 om 18:23 uur

Ooievaar

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Miljoen al uitgekleed: Pardew gaat `ton netto` verdienen
Van de miljoen euro die ADO Den Haag uit China krijgt zijn al wat flinke bedragen afgeknabbeld.
Lees het nieuwsbericht
Met supporters als Jansma heb je geen vijanden nodig. Die heeft zijn ware gezicht getoond. Ik krijg me zin niet dus ik loop weg. Dus zat er alleen om UVS te dwarsbomen. Of legt die kaviaarsocialist soms zelf de tekorten bij?

Die man had ik heel hoog zitten, maar is gewoon een proleet. Links lullen en rechts vullen. Net als die Derksen brrrrr. Al jaren AOW gerechtigd en maar blijven graaien. Advocaat werkt er tenminste nog voor.

Een beetje duurbetaald zitten zwetsen en natrappen in een talkshow noem ik geen arbeid verrichten.
0
Maandag 23 december 2019 om 16:53 uur

GroenGeelHart070

Ik snap niet dat sommigen hier het nog ter discussie stellen: UVS doet ADO absoluut niet weg, ook niet na degradatie.
Hoe donker de wolken ook zijn, ik blijf optimistisch.
WZAWZDG WijZijnAdoWijZijnDeGekste
0
Maandag 23 december 2019 om 08:39 uur

Petah

schreef:

-Morgen (vandaag) v Veen zn congé en presentatie nieuwe topper in bestuur. Niet zeker maar wordt n topper. (hang me er niet aan op graag)
-Eisen Pardew lijken niet haalbaar
-Hommeles onder spelers. Morgen overleg.
Neem aan dat Heesen niet aan kan blijven in mijn ogen moet ie weg hoe kan je zo over je werkgever lullen
0
Maandag 23 december 2019 om 00:38 uur

rd..

Over Bjelica en Ould Chick... Het feit dat ze weg mogen (lees: moeten) geeft wel aan dat er wat meer is gebeurd dan wat ontevredenheid. Ze zijn nog geen half seizoen binnen. Is gewoon meer aan de hand, anders wacht je de nieuwe trainer af om te kijken of die ze aan de gang krijgt.
0
Zondag 22 december 2019 om 22:40 uur

Bert

barney0700 schreef:

Gewoon een schande voor die jonge dat ze hem gehaald hebben.

Aleksandar Bjelica, 2 wedstrijden gespeeld 47 minuten totaal.

Als je Meijers ziet spelen kan hij nooit slechter zijn als dat.
Van As heeft alleen kreukelaars gehaald en bejaarden verlengd.

Goed dat die plofkop weg is.

0
Zondag 22 december 2019 om 22:35 uur

BLEISWIJK-1

Langebach2 schreef:

Bjelica en Ould Chikh zitten niet voor niets meer bij de selectie
V. Ewijk was ook een maandje weg uit de basis elf.

Opvallend was ook dat Necid ineens uit de basis weg was. Terwijl hij het nog best redelijk deed.
0
Zondag 22 december 2019 om 21:31 uur

Advertentie

barney0700

Erik070 schreef:

Waarom Johnson huren als je Necid en Kramer hebt? Zonde van t geld.
Dat bedoel ik enkel in het geval 1 van de 2 weg gaat en die kosten dus vrij komen. Bedoel dan ook niet dat we 3 spitsen zullen hebben.

Was overigens een reactie op... Wat mij betreft komt er een andere spits voor in de plaats mocht er 1 weg gaan. Oude spelers terug halen loopt meestal niet goed af. Buiten dat heeft Johnson het oo k maar 1 seizoen voor elkaar gekregen en verder niet meer.
0
Zondag 22 december 2019 om 20:00 uur

barney0700

Bert schreef:

Ik denk dat Johnson beter bij ons past maar dat is mijn mening. Verder pleit ik voor een vervanger voor Hooi. Een speler die wel de bal op je stropdas legt.

Zet gewoon die Beugelsdijk eens een poosje op de bank. Ben wel klaar met die Haagse iconen.
Dat je Johnson beter bij ons vind passen kan ik wel mee inkomen. Maar dan liever Necid of Kramer weg? Dat vond ik een beetje een aparte keuze. Wat Beugelsdijk betreft ook helemaal met je eens.
0
Zondag 22 december 2019 om 19:47 uur

Nu online

opper, Tante Wil, Alle ballen op Jort, pajam, Twa, 10, Erba1, Peter87, ypenburg070, jbdh, haguhnees87, poemba, KickOff, hagenees abroad en 261 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 467
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5