Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: niveau

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 469
Volgende pagina

yesyes

Ben toch bang dat Gehrt weer moet gaan banken. Zonde van zo;n speler eigenlijk. Stel je voor dat die chinezen wat geld toezeggen en we een topverdediger halen (voor wormgoor ze plaats) en een rechtsbuiten van top niveau. Pfieeeee wat een mooi jaar gaat het dan worden. Zoveel geld hoeft dat niet te kosten
0
Zondag 3 augustus 2014 om 17:46 uur

Dannyy

Moi schreef:

En dan vergeet ik vast nog wat talenten zoals Owobowale, Buwalda en Kanon, maar die lijken nu al niet in de plannen voor te komen..
van wie heb je het gehoord?
Gezond verstand. Owobowale zit niet bij de selectie, Buwalda mag af een toe een helft spelen maar de mensen die naar de wedstrijden hebben gekeken hebben gezien dat hij nog niet klaar is voor het niveau dat we nastreven, en Kanon heeft nog maar 45 minuten centraal achterin gespeeld.
0
Zaterdag 2 augustus 2014 om 14:52 uur

Dannyy

pajam schreef:

zelfs als er helemaal niks meer bij komt en we zouden nog van Duinen verliezen, ga je je gewoon rechtstreeks handhaven. Alleen zal je dan inderdaad wel ergens rond de 14e plaats spelen.

Verlies je van Duinen nog en je haalt alsnog 2 verdedigers, 2 buitenspelers en een spits; speel je mee voor EL Play offs.

denk ik dan
Sterker nog, ik denk dat als je Van Duinen houdt en 2 Centrale verdedigers koopt van een goed niveau, je gewoon al meedoet. Kijk maar ;

Hansen
Zuiverloon(Malone), Aankoop(Zuiverloon), Aankoop (Bakker), Meijers(Ebeuhi)
Kristensen(Malone), Alberg (Gehrt), Jansen (Bakker)
Gehrt (Aankoop, Schet), Kramer (Tira), Van Duinen (Houtkoop).

En dan vergeet ik vast nog wat talenten zoals Owobowale, Buwalda en Kanon, maar die lijken nu al niet in de plannen voor te komen.. Ik ben er van overtuigd dat je hiermee gewoon top 10 speelt, je hebt als je het zo bekijkt echt wel een brede selectie, behalve voorin en centraal.
0
Zaterdag 2 augustus 2014 om 14:38 uur

rh_vakm

Interview met Wang Hui, bron NRC

-------------------------------------------------


Wang Hui, eigenaar ADO Den Haag
Een Chinese zakenman heeft grote plannen met de eredivisieclub. „Ik hoop op internationalere uitstraling.”

DOOR ONZE CORRESPONDENT OSCAR GARSCHAGEN

Van Storky, de mascotte van eredivisieclub ADO Den Haag, heeft de nieuwe eigenaar van de club, de Chinese advocaat en zakenman Wang Hui (52), nog nooit gehoord. „Wie? Wat? Een ooievaar. Echt waar? Van Storky, de mascotte van eredivisieclub ADO Den Haag, heeft de nieuwe eigenaar van de club, de Chinese advocaat en zakenman Wang Hui (52), nog nooit gehoord. „Wie? Wat? Een ooievaar. Echt waar? Grappig”, grijnst hij verbaasd. Lichtelijk in verlegenheid gebracht, erkent hij dat hij nog geen groen/gele clubdas heeft en het fenomeen van het ‘Haags kwartiertje’ hem onbekend is.
Als Wang Hui volgend weekeinde weer in het Kyocera Stadion is voor de seizoensopening tegen het uitgedunde Feyenoord, gaat hij kennismaken met de symbolen en mores van de fanatiekste fans van ‘Alles Door Oefening’.
Dan heeft de miljonair en gepassioneerde voetbalfan ook alle tijd om met directie en trainersstaf te praten over zijn plannen voor de aankoop van nieuwe spelers voordat het transferseizoen sluit en over zijn wens om het aantal zitplaatsen uit te breiden van 15.000 naar 30.000.
„We hopen dat ADO in drie tot vijf jaar in de Europa League kan spelen. In die tijd hoop ik de club een internationalere uitstraling in Europa, Azië en China te geven. Wij willen met ADO groeien, ook in China zelf door de uitwisseling van kennis en spelers en de oprichting van een voetbalschool. Ik heb geen plan de club over vijf of tien jaar weer te verkopen”, vertelt hij op zijn kantoor in het financiële district van Beijing.
Stevige ambities dus voor de tweede Nederlandse middenmoter die in buitenlandse handen is gekomen. Wang Hui’s sportbedrijf United Vansen heeft daarvoor bedragen tot tien miljoen euro in gedachten. „Ik ga goed luisteren naar de ideeën van de coach en dan beslissen wij. En wat het stadion betreft denk ik dat huren door de lage prijs beter is dan het stadion te kopen, maar ik hoop wel dat wij het aantal stoelen snel kunnen verdubbelen.”
Tot voor kort had de zichtbaar fitte Wang Hui, die Tot voor kort had de zichtbaar fitte Wang Hui, die zijn Chinees doorspekt met Engelse uitdrukkingen, nooit van ADO Den Haag gehoord. De club kwam op zijn weg tijdens zijn zoektocht naar een betaalbare Europese voetbalclub met potentie. Het idee een club te kopen ontstond in de marge van de organisatie van de Super-Cuptoernooien, waarmee clubs en United Vansen miljoenen verdienen.
Kwaliteitsclub
De zoektocht voerde hem eerst naar landen [Duitsland, Engeland, Italië en Frankrijk] met competities die in China nauwgezet worden gevolgd. Den Haag kende Wang Hui alleen als zetel van het Internationaal Hof van Justitie, waar hij vorig jaar nog moest zijn voor een advocatenzaak. De mooie stad achter de duinen maakte een goede indruk – „niet groot, schoon, comfortabel en rustig” – dus ADO Den Haag zou ook wel een kwaliteitsclub zijn, dacht hij bij het eerste contact.
„De juiste en ook betaalbare club vinden is in Europa niet makkelijk; de meeste maken verlies, hebben lage winstmarges of hebben weinig mogelijkheden de winst te vergroten. Dat geldt zelfs voor topclubs als Manchester United. Wat mij aantrok in ADO Den Haag is, dat de club de afgelopen drie jaar winst heeft gemaakt, de kosten betrekkelijk laag zijn en er veel kansen zijn voor sportieve verbetering.” Snel voegt Wang Hui er aan toe, dat hij er niet over piekert om het DNA van ADO te veranderen en dat niemand hoeft te vrezen dat de bijna 110 jaar oude club opeens Chinees wordt en de spelers hun ‘broodjûh è mè ù’ met stokjes moeten gaan eten.
„Ik heb van jongs af aan op straat gespeeld en pas sinds mijn middelbare schooltijd op echte velden en in teams. Ik weet hoe belangrijk de cultuur van een club is. De tijd dat ik speelde voor het eerste team van de Beijing Universiteit waren de gelukkigste jaren van mijn leven.”
De reden dat hij geen Chinese club heeft gekocht schuilt, vertelt hij, in de ondermaatse kwaliteit van het Chinese voetbal. Het is een van de redenen dat Chinese amateurs het liefst in universiteits- en bedrijfsteams spelen of bij kleine clubs in de lagere klassen. De grotere Chinese clubs worden slecht bestuurd, zijn statusspeeltjes van nieuwe rijken, er zijn geen jeugdopleidingen en de competitie wordt ondermijnd door corrupte spelers, scheidsrechters en bestuurders. „Winst maken met een Chinese club is onmogelijk in het huidige systeem”, zegt Wang Hui. Kansen op snelle verbetering ziet hij niet.
"Er mogen dan 1,3 miljard Chinezen zijn, maar in Nederland met maar zeventien miljoen inwoners zijn er tienmaal zoveel mensen actief in het voetbal dan in China. We hebben hier weliswaar veel fans, maar die kijken alleen televisie.”
Inderdaad zijn Chinese voetbalfans kijkers (en gokkers) maar geen sportieve doeners. Daar komt bij dat ouders vinden dat hun kleine keizers en keizerinnen te veel risico’s lopen op een voetbalveld.
Wang Hui’s staf heeft het razend druk met de verkoop van de kaarten voor de Franse Super-Cupwedstrijden, de Trophée des Champions, die dit weekend in het Beijingse Vogelneststadion worden gehouden. Wang Hui organiseerde eerder al de Super Coppa Italiana en is in onderhandeling met de Duitse en Spaanse voetbalfederaties voor vergelijkbare toernooien in China. Speciaal voor de organisatie van deze toernooien heeft hij samen met vrienden United Vansen opgericht. Een Nederlandse Super-Cupcompetitie in China, uiteraard met ADO als deelnemer, zou hij graag opzetten.
Intussen organiseert zijn bedrijf reizen van Chinese voetbal- en golffans naar Europese, Australische en Latijns-Amerikaanse topwedstrijden, en naar de grote Amerikaanse golftoernooien. Wie niet van sport houdt kan bij hem ook trips boeken naar Franse wijnhuizen en grote vastgoedveilingen. Hij werkt ook als vertegenwoordiger van Chinese spelers in het buitenland en buitenlandse coaches in China.
Wang Hui behoort tot de generatie zakenlieden die dankzij een groot netwerk aan politieke en zakelijke contacten en de snelle groei van de vastgoedsector en de economie rijk zijn geworden.

Rode kapitalist

Als zonen van een hoge partijfunctionaris hadden hij en zijn broer een streepje voor bij de opdrachtgevers in de nationale en Beijingse overheden. Zijn broer, mede-investeerder in United Vansen en dus ook in ADO Den Haag, bouwde een van de grootste vastgoedbedrijven van het land op, terwijl Wang Hui een advocatenpraktijk begon met ministeries en staatsbedrijven als belangrijkste klanten. Als rode kapitalist en bestuurder van de Chinese voetbalfederatie adviseert Wang Hui de Beijingse afdeling van de communistische partij CPC, maar is geen lid van de partij.
Natuurlijk spelen ook politieke en commerciële motieven een rol bij de aankoop van ADO Den Haag. President en partijleider Xi Jinping is een fanatieke voetbalfan, die het Chinese voetbalsysteem wil verbeteren door samenwerking met buitenlandse clubs. Met zijn scherp afgestelde politieke antennes weet Wang Hui dat zijn aanschaf van ADO Den Haag bij Xi Jinping goed is gevallen. „Hij wil dat wij een brug bouwen naar het Nederlandse voetbal dat hij zeer bewondert”, weet hij. Het kan in het byzantijnse Chinese politieke systeem nuttig en lucratief zijn om in de gunst van de keizer te zijn.

Europees platform

ADO Den Haag biedt hem, hoopt hij, op termijn in zakelijk opzicht een ‘Europees platform’ aan. Het eigendomschap van een goed presterende Nederlandse club, die ook op Europees niveau meedoet, is natuurlijk een instrument in de kunst van van de relatievorming (guanxi).
Door zijn Europese voetbalcontacten is hij al eerder door BMW, Mercedes-Benz en Porsche ingehuurd als advocaat in productaansprakelijkheidszaken. Opening van kantoren in Duitsland, de VS en mogelijk ook Nederland is in voorbereiding.
Wang Hui is er duidelijk fier op dat hij de eerste, en tot nu toe enige, Chinese ondernemer is die zich de eigenaar kan noemen van een Europese ‘top-leagueclub’. „Nog geen enkele Chinese onderneming heeft eerder in een Europese club geïnvesteerd”, zegt hij zelfvoldaan.
Op één prestatie is Wang Hui nog trotser en dat zijn de twintig doelpunten die hij het afgelopen seizoen heeft gescoord als aanvaller in zijn kantoorteam, dat speelt in de Chinese Advocatencompetitie. „Twintig doelpunten, ik ben topscorer”, zegt ie, terwijl hij voor fotograaf Ruben Lundgren zijn buik inhoudt en de schouders na achter trekt.

Verkoop Van der Kallen vangt 8 miljoen

ADO Den Haag wordt voor ruim acht miljoen euro overgenomen door het Chinese sportmarketingbedrijf United Vansen. Voor dat bedrag heeft eigenaar Mark van der Kallen zijn aandelen verkocht.
De gemeente Den Haag kon de verkoop blokkeren, maar heeft intussen ingestemd.
Sommige fans reageerden sceptisch en gingen op zoek naar een alternatieve koper. Die bleef uit.

------------------------------------






0
Zaterdag 2 augustus 2014 om 14:17 uur

Mike

southparkII schreef:

Danny Holla gaat weer meetrainen bij ADO, om zijn conditie op peil te houden. Ricky van Haaren waarschijnlijk naar RKC of FC Dordrecht. Tira gaat volgende week een contract tekenen bij Lecce voor 2 jaar. Esajas wordt ook verhuurd.
Toch wel triest, en ook duidelijk een teken van zelfoverschatting. Coutinho en Holla zijn goede voetballers maar zeker geen spelers die boven het ADO niveau uitsteken.
0
Vrijdag 1 augustus 2014 om 18:20 uur

Madmax

pajam schreef:

ik denk niet dat we 4-4-2 gaan spelen en je kan er prima vanuit gaan dat van Duinen naar AZ gaat (mijn gevoel). Jansen is pas terug van zijn blessure, ik geef vooralsnog de voorkeur aan Bakker / Malone op zijn positie.

Verder vind ik persoonlijk dat je Bakker op het middenveld moet houden; daar kan hij dit seizoen uitgroeien tot één van onze sterkhouders, waarna je hem voor een mooi bedrag kan verkopen.

centraal achterin Derijck/Kanon of Zuiverloon/Derijck aanhouden. daarachter heb je voor RB Fecunda en Ebuahi (spel ze naam vast fout ) en centraal achterin heb je als back up Wormgoor en Buwalda.
daar kan hij dit seizoen uitgroeien tot één van onze sterkhouders, waarna je hem voor een mooi bedrag kan verkopen.

En dan volgend jaar weer klagen, dat ADO weer 1 van zijn sterkhouders verkoopt
Ik vind persoonlijk dat Bakker het in het centrum niet slecht deed. Is een type speler die het altijd voetballend wil oplossen, en das nou net waar het aan ontbreekt achterin.

Dat Jansen net terug is van een blessure weet ik, maar als die jongen fit is en zijn niveau heeft, is het absoluut een basis speler. ook z`n jongen net als Bakker met veel voetballend vermogen.

Zuiverloon alleen centraal als er een rechtsback word aangetrokken, want Malone vind ik daar niet goed genoeg. En wat betreft Fecunda en Ebuahi (spel ze naam vast fout ) heb ik te weinig zien spelen en of ze het grote werk aankunnen ?
0
Vrijdag 1 augustus 2014 om 11:12 uur

Advertentie

yesyes

Alberg heeft ook regelmatig hangend op rechtsbuiten gespeeld. Gehrt kan dit ook. Dus eigenlijk valt het allemaal wel mee. Hoop dat ze nou eens met een goede centrumspits aan komen zetten. Zoals bij feyenoord met Pelle, ons met bulykin en nu ook wat ik gister bij psv zag met Luuk de jong in de spits dat het zo belangrijk is om een balvaste en sterk-in-de-lucht spits te hebben. Kramer kan dit wel maar is niveau onderkant eredivisie.
0
Vrijdag 1 augustus 2014 om 09:54 uur

ADOnieuwegein

Rydell Poepon heeft zijn nieuwe uitdaging gevonden. De 26-jarige spits van ADO Den Haag wil aan de slag in Frankrijk, waar hij een persoonlijk akkoord bereikte met Valenciennes. Dat meldt De Telegraaf.

De aanvaller is het met de club eens geworden over een tweejarig contract. Poepon wacht nu op een akkoord tussen Valenciennes en ADO Den Haag. "Rydell is er zelf uit met Valenciennes", laat de zaakwaarnemer van Poepon, Joes Blakborn, weten aan de krant. Valenciennes degradeerde afgelopen seizoen uit de Ligue 1. De club komt dit seizoen op het tweede niveau uit van Frankrijk. Poepon liep eerder metsucces stage bij het Russische Mordovia Saransk.

Die club wil een hoger transferbedrag betalen voor de spits, waardoor ADO Den Haag zijn fiat nog niet gaf aan de stap van Poepon. "Maar Rydell heeft zijn zinnen op Valenciennes gezet", aldus Blakborn tegenover Telesport. Poepon kwam afgelopen seizoen op huurbasis uit voor NAC Breda. De oud-spits van onder meer Ajax, Sparta Rotterdam en De Graafschap mag ondanks een doorlopend contract vertrekken uit Den Haag.
0
Vrijdag 1 augustus 2014 om 07:13 uur

Tommy

<FCDH> schreef:

Met beugelsdijk hebben ze een fout gemaakt die hadden ze minimaal met een jaar moeten verlengen daar hadden ze opzeker 700.000 voor gehad
??????????????????????????????????

geen club maar dan ook echt geen club dat op het hoogste niveau speelde wilde hem hebben.

Kijk dit bedoel ik nou met het ophemelen van haagse spelers echt compleet blind voor de werkelijkheid.
0
Donderdag 31 juli 2014 om 19:30 uur

H@@GenEES

haagse-Dick schreef:

Vond ik wel een passend plaatje van je, kl@gen bij de kl@@gmuur!
Dat jij realisme verwart met klagen, zegt meer over jou dan over mij, maar goed we weten wat jouw niveau is nu is. Niveautje kleuterschool.
0
Donderdag 31 juli 2014 om 16:46 uur

Nu online

yesyes, Lellow, Jurriën en 220 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 469
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5