Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: clubs

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 470
Volgende pagina

Vak B

Van Zweden wil ADO financieel uit de brand helpen
Luister live Toevoegen aan afspeellijst
John van Zweden wil ADO Den Haag financieel uit de brand helpen, als de Chinese eigenaar Wang Hui niet betaalt. `Ik sta niet te springen, maar ADO mag niet failliet gaan`, zei hij in Dit is de Dag.

Wang Hui moet bijna 2,5 miljoen euro betalen aan ADO Den Haag, bepaalde de rechter vandaag. Het is nog maar de vraag of het geld er komt, want de samenwerking tussen beide partijen loopt al tijden stroef. Van Zweden wil wel uitkomst bieden, maar doet dat liefst samen met andere Haagse coryfeeën zoals Dick Advocaat.

Als het aan Van Zweden - oud-mede-eigenaar van Swansea City en ADO-fan - ligt, moeten Nederlandse clubs in de toekomst niet meer in zee met buitenlandse investeerde
0
Donderdag 5 januari 2017 om 19:41 uur

Aad

Kees schreef:

Als je leest wat voor astronomische bedragen op het ogenblik in het Chinese voetbal omgaan begrijp ik er steeds minder van. Natuurlijk is dat voor spelers maar toch.

U.V.S. is m.i. geen kleintje (ook niet bepaald een reus) maar zou toch wat meer middelen moeten hebben dan wat nu plaatsvindt. Het is echt rommelen in de marge.

Wang lijkt me echt geen boeman (dat straalt hij wat mij betreft niet uit wat betreft lichaamstaal) maar wordt misschien ook wel aan zijn lot door de investeerders overgelaten. Dat verklaart een hoop en ook dat hij nog steeds op zijn plaats mag zitten.
De Chinezen hebben het schijnbaar gewoon over een andere boeg gegooid. Doelstelling van de Chinese voetbalbond is dat China een echt voetballand wordt en de tweede doelstelling zal dan de organisatie van een WK zijn.

Tot een klein jaar geleden is geprobeerd dat te bereiken door jeugd in eigen land een basisopleiding te laten volgen en daarna ervaring te laten opdoen bij in Europa overgenomen clubs. Die overnames hebben bijna allemaal negatief gewerkt en het aantal Chinese spelers dat in Europa succes heeft is betrekkelijk klein. In eigen land blijkt dat voetbal (relatief gezien het aantal Chinezen) de jeugd weinig boeit. Van huis uit zijn Chinezen meer individuele sporters en alleen de basketballers kunnen aardig mee op mondiaal niveau.

Nu gaan spelers, met name vanuit Europa, met velen naar Chinese clubs. A la de VS in de tachtiger jaren probeert men zo mensen (jeugd) enthousiast te maken voor voetbal en te laten zien hoe het spelletje gespeeld wordt. Uiteindelijk is dat in de VS ook op die manier gelukt dus waarom in China niet.
0
Woensdag 4 januari 2017 om 15:31 uur

Bolskie

DHFC070 schreef:

Geen enkele uitzondering.
Zeker in het geval van Immers moet je dit nooit doen omdat het verwachtingspatroon gewoon te hoog wordt. Mocht hij komen dan verwacht iedereen dat hij de kar gaat trekken bij Den Haag en dan gaat hem gewoon niet worden met dat zooitje ongeregeld op het moment zowel op het veld als buiten het veld.
Daarnaast heeft iedereen natuurlijk de "oude" Immers bij Feyenoord en het laatste jaar bij ons in gedachte. Maar dit is geen maatstaf want daar had hij veel betere spelers om zich heen.

Blijf er gewoon bij ben tegen het terughalen van welke oud speler dan ook.
Klopt indd wel wat je zegt. Al denk ik dat het met immers wel goed zal uit kunnen pakken omdat hij kwa strijd en werklust nooit verzaakt, en alleen op dat punt al zou hij denk een aanwinst zijn voor dit team. Maar financieel zou immers echt ophaalbaar zijn voor ons dan zou hij echt zelf zo graag willen en zoveel willen inleveren om bij ons te kunnen ballen waar ik eerlijk gezegt niet zo in geloof Zeker niet als geruchten gaat dat clubs als brugge enzo hem willen.
0
Woensdag 4 januari 2017 om 12:30 uur

Petah

Oud spelers weer terughalen kunnen wij niet gewoon de scouting opdoeken

Alle namen van dit seizoen zijn via makelaars en beelden van de speler gekomen en nu ga je voor een oud speler weer

Bij andere clubs zie je talenten gehuurd worden van grote clubs wij krijgen de groots mogelijke troep 9/10 keer

Wang moet weg maar alles wat er nu zit ook armoe
0
Dinsdag 3 januari 2017 om 17:48 uur

Aad

Petah schreef:

Ik proef toch wel een beetje de toon van dat jij denkt aan matchfixing in je bericht
Ik ben ervan overtuigd dat Wang / UV ADO heeft gekocht met een bijbedoeling omdat ADO niet de club is die je moet hebben wanneer het over (eerlijk) geld verdienen hebt.

In eerste instantie dacht ik dat het ging om onroerend goed deals met de gemeente Den Haag maar de houding van Den Haag in de conflicten met Wang spreken dat tegen.

Ook bij de optie om geld aan ADO te verdienen op basis van de door de Chinese regering gegeven subsidies voor de ontwikkeling van voetbal in China zet ik grote vraagtekens. Vooral omdat dit nu (net als ooit in de USA) dit nu gepoogd wordt te doen door middel van het aantrekken van spraakmakende spelers door Chinese clubs. Welke spelers de Chinese jeugd moeten inspireren.

Blijft er dus weinig anders over dan de gedachte aan het "sturen" van wedstrijden. De als uit het niets verschenen buitenlandse spelers, de eigen doelpunten, de hele rits gele kaarten, de wijze waarop tegentreffers tot stand komen en zelfs de wijze waarop Havenaar een strafschop neemt. Je zou het verdacht kunnen noemen.

En tot slot: ook het feit dat Wang / UV koste wat kost vasthouden aan ADO, wetende dat bestuur, personeel ADO, gemeente Den Haag en niet in de laatste plaats het grootste deel van de supporters Wang uitkotsen is op zijn minst gezegd vreemd te noemen.
0
Zondag 1 januari 2017 om 13:43 uur

grijze gek

Kees schreef:

Mijn hond mag vandaag de gehele dag de tuin als uitlaatplek gebruiken. Feessie voor hem en voor mij wat minder. Maar ja.

Volgende week een druk programma voor iedereen.
Donderdagmiddag de uitspraak. Vrijdagmiddag ongetwijfeld een live-stream van de wedstrijd tegen Mainz 05.
Weer met die leuke spaanse arbitrale trio van vorig jaar


Mogelijk matchfixing bij oefenduels Nederlandse clubs in Spanje’


Nadat er eerder al vraagtekens werden geplaatst bij een oefenduel van SC Heerenveen in Spanje, is nu ook een wedstrijd die ADO Den Haag daar afgelopen week speelde verdacht
Nadat er eerder al vraagtekens werden geplaatst bij een oefenduel van sc Heerenveen in Spanje, is nu ook een wedstrijd die ADO Den Haag daar afgelopen week speelde verdacht.

Een voormalig gokexpert van de UEFA analyseerde op verzoek van de Volkskrant bewegingen op de gokmarkt rond de wedstrijden van ADO tegen de Albanese kampioen Skenderbeu Korce en Heerenveen tegen Standard Luik. Het International Centre for Sport Security (ICSS) zegt vandaag in de krant dat het “in elk geval één bedrijf” in Spanje ervan verdenkt wedstrijden te fixen.

Volgens Javier Mena van het ICSS houdt dat bedrijf zich vooral bezig met duels die buitenlandse clubs op trainingskamp in Spanje spelen. Het bedrijf waarover het ICSS het heeft organiseerde vermoedelijk het duel van ADO Den Haag van afgelopen donderdag. Het ICSS wil dat in de krant niet bevestigen. De Haagse club won de wedstrijd met 2-0 door twee goals in het laatste kwartier.
0
Zaterdag 31 december 2016 om 10:54 uur

Bolskie

ADO lijkt te kunnen fluiten naar 2,3 miljoen: "Kunt niet deurwaarder langs sturen"
donderdag 29 december 2016 om 09:19
image:

image: https://s0.2mdn.net/6093200/300x250.jpg
Advertisement
image: http://tags.qservz.com/improvedigital_sync?publisher_user_id=4f4689b5-bf80-45fc-9bd9-95d1e4d86fde&publisher_dsp_id=71&publisher_call_type=redirect&publisher_redirecturl=http://ad.360yield.com/match

image:

ADO Den Haag verwacht door het niet komen opdagen van United Vansen tijdens het kort geding van woensdag dat het in het gelijk wordt gesteld wat betreft de vordering van 2,3 miljoen euro. Maar advocaat André Brantjes denkt niet dat de club betaald gaat krijgen door Wang.

Brantjes heeft Nederlandse trainers bijgestaan die nog geld kregen van Chinese werkgevers en weet dus hoe de vork in de steel steekt. Volgens hem is het onmogelijk om openstaande vorderingen in China te innen omdat dat land geen executieverdrag heeft met Nederland. "Hoe moet je dat doen? Hij zit in China en deze zaak is gebaseerd op Nederlands recht. Je kunt niet even een deurwaarder langs sturen om het geld op te halen", zegt Brantjes in de Volkskrant.

Met Nederlandse trainers die in China werkzaam waren en nog geld tegoed hadden ligt dat anders. "Ook omdat veel trainers daar nog dagelijks op het veld stonden. Dat legt toch een bepaalde druk op de clubs. Bovendien kan een trainer naar de FIFA stappen, die dan maatregelen kan nemen. Dat ligt bij ADO anders", aldus Brantjes. "In het kort geding spreekt ADO hem aan op zijn betaalplicht. Het is moeilijk hem in dat opzicht te raken."


0
Donderdag 29 december 2016 om 10:35 uur

grijze gek


Wang lijkt bezig met juridisch steekspel tegen ADO





Stomverbaasd was iedereen bij ADO Den Haag toen aan de linkerkant in de Haagse rechtbank – waar de afvaardiging van United Vansen en Hui Wang hoorde te zitten - alle stoelen leeg bleven voor het kort geding. ,,Ik kan dit niet verklaren. Misschien is dit een processtrategie die ik niet begrijp’’ zei advocaat Paul Olden.







Maar Wang, nota bene zelf jurist, zal toch niet op zijn achterhoofd gevallen zijn? Bij ADO denken ze dat Wang andere juridische wegen ziet. Als het zijn bedoeling was om te vertragen en ADO onder druk te zetten, dan was opdagen bij een zaak waarin hij niet sterk staat verspilde moeite. De uitspraak is op 5 januari en ongeacht de uitkomst heeft Wang vervolgens vier weken de tijd om verzet in te dienen. Na die vier weken is de deadline voor het indienen van de jaarrekening bij de KNVB (op 1 februari) verstreken. Dat leidt bijna zo goed als zeker tot een forsere boete dan de laatste van 10.000 euro, indien er geen geld binnenkomt. En dat kan ADO evenmin missen.

Ondertussen ziet Wang dat niemand de club financieel de helpende hand toesteekt en ADO zelf nog steeds onvoldoende geld binnenbrengt. Gokt Wang er op dat ADO in die tussentijd akkoord gaat met een lager bedrag dan de 2.347.496 euro die het wil vorderen om acute geldnood én een straf van de KNVB te voorkomen? Wanneer het water in januari steeds hoger aan de lippen komt te staan, zal ADO wellicht moeten bemiddelen. Tenzij er iemand opstaat om de club financieel te helpen of er een speler voor veel geld wordt verkocht in de voor spelers minst interessante periode om te verkassen. En het is maar de vraag of er voor beide partijen aansprekende clubs voorbij komen die de beste spelers van de nummer veertien van de Eredivisie willen vastleggen. Wang maakt een punt dat hij continu maakt: ADO moet niet alleen van zijn geld afhankelijk zijn.
0
Donderdag 29 december 2016 om 09:09 uur

Advertentie

grijze gek

Voor eerst in 33 jaar halen alle eredivisietrainers de Kerst

De clubs in de Eredivisie zijn dit seizoen zeldzaam zuinig op hun trainers. Alle 18 ploegen hebben nog dezelfde coach als toen het seizoen begon. Dit was al sinds het seizoen 1983/84 niet meer voorgekomen.
0
Zondag 25 december 2016 om 10:41 uur

grijze gek

Voetbal met kerst in Eredivisie is bespreekbaar’
Ja weer lekkah 2e kerstdag voetbal kijken


Een als kerstman verklede fan bij Heerenveen-ADO.


Weer wordt er dit jaar rond de kerstdagen niet gevoetbald in de eredivisie. ,,Onbegrijpelijk’’, vindt Chris Woerts, voormalig directeur van de Eredivisie CV.

Chris Woerts was er enkele jaren geleden mede verantwoordelijk voor dat er tussen 2005 en 2008 wel rond de jaarwisseling werd gevoetbald op de Nederlandse velden. Onder de clubs bestond er toen nog draagvlak voor. Iets wat nu niet het geval is.


De laatste competitieduels die rond Kerstmis werden gespeeld, dateren van eind 2008. Feye­noord nam het toen op tweede kerstdag op tegen NAC, terwijl er op 28 december ook nog vier duels op het schema stonden. ,,En dat is veel te lang terug, natuurlijk’’, zegt Woerts. ,,Er kwam een einde aan vanwege oneigenlijke gronden. Coaches lieten hun clubs weten het te ingrijpend te vinden, ook qua privéleven. Onbegrijpelijk.


,,In Nederland zijn we er heel goed in om de deuren dicht te gooien als juist iedereen naar buiten wil. Kijk naar het succes in de Premier League. Het spreekt het publiek enorm aan.’’


In de Belgische competitie wordt nu eveneens rond de kerstdagen gespeeld. Maar hoe groot de publiekelijke vraag ook, de bal ligt bij de clubs zelf. Zij moeten stuk voor stuk aangeven of ze het zien zitten om de winterstop met enkele weken uit te stellen. De Eredivisie CV komt daarna als overkoepelende organisatie met een advies aan de KNVB.


Voor de liefhebbers gloort er hoop. In januari zal de bond met clubs, trainers en spelers rond de tafel gaan om onder meer te kijken naar speelronden tijdens de feestdagen. Tussen 1956 en 1973 was dat heel gebruikelijk.


Koen Adriaanse, persvoorlichter bij de KNVB, bevestigt de gesprekken, maar wil niet te ver op de zaken vooruitlopen. ,,Voetbal rond kerst is een onderdeel van de gesprekken. In elk geval gebeurt dit volgend seizoen nog niet. Maar het thema is bespreekbaar.’’
0
Zaterdag 24 december 2016 om 09:03 uur

Nu online

sander75, Sprinkhaan070, Michiel, Max, tjapi01, Advocado en 377 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 470
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5