Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vast

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 470
Volgende pagina

pmc

Jacco schreef:

Heel logisch, behalve dat Bulykin op zich geen Nederlander is
En van Duinen niet groot en sterk EN bal vast
0
Maandag 15 juli 2013 om 14:37 uur

pmc

Als je de uitspraken van die trainer van Kopenhagen nog een keer leest is het toch wel een vreemd verhaal, hij wil hem graag hebben want hij kent zijn naam!? groot en sterk? kan voor in een bal vast houden? juist 1 van zijn min punten
0
Maandag 15 juli 2013 om 11:39 uur

Madmax

2 miljoen voor Van Duinen strik erom, Derijck, Catalin Tira en Anco Jansen vast leggen en 3 augustus kan dan niet snel genoeg zijn !!
0
Maandag 15 juli 2013 om 11:24 uur

<FCDH>

`Denen verhogen bod op `grote kerel` Van Duinen`

Auteur: Fabian Bijman Gepubliceerd:15 juli 2013 om 10:33Categorie:Reactie
FC Kopenhagen is in de markt voor Mike van Duinen. De Deense landskampioen kreeg afgelopen week van ADO Den Haag te horen dat de Nederlandse spits niet te koop is. Volgens diverse media in het land laat FCK zich niet zomaar afwimpelen.

Een Deens bod van zo`n 1,5 miljoen euro op de spits van de Hagenaren werd door het ADO-bestuur zonder twijfel van tafel geveegd. Naar verluidt bereidt FC Kopenhagen, ondanks de wens van de Eredivisie-club Van Duinen te behouden, een nieuw bod voor. Trainer Ariël Jacobs bevestigt in gesprek met Bold.dk zijn persoonlijke voorkeur voor Van Duinen, maar de Belg heeft meer opties.

"Ik ken hem van naam uit mijn tijd in België. Hij is een grote, sterke kerel", zegt Jacobs over de 21-jarige Van Duinen. "Maar ik denk dat we meer opties hebben." Jacobs zoekt een nieuwe spits, nadat hij onlangs Andreas Cornelius voor veel geld de overstap naar Cardiff City zag maken. Van Duinen, die ook gewild is door Eintracht Braunschweig en FC Utrecht, is één van de kandidaten.

Jacobs heeft in elk geval een duidelijk takenpakket voor de opvolger van Cornelius is de Deense hoofdstad. "Het moet een spits zijn die een bal voorin vast kan houden, hard wil werken en voor persoonlijkheid zorgt in het strafschopgebied van de tegenstander. En natuurlijk doelpunten maakt", aldus de Belgische hoofdtrainer.
0
Maandag 15 juli 2013 om 11:07 uur

Bert

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Vijf nachten stadionverlichting aan
Deze week zijn er dag en nacht werkzaamheden in het Kyocera Stadion in verband met de aanleg van het kunstgras volgend jaar.
Lees het nieuwsbericht
Om protesten te voorkomen beginnen ze nu al vast maar met de aanleg.
0
Zondag 14 juli 2013 om 14:24 uur

Ricky

hou je vast vrienden..............hahahsha
0
Zondag 14 juli 2013 om 00:52 uur

Advertentie

Haagse Roel

Triest om te lezen dat "klantvriendelijk"handelen blijkbaar nog niet steeds niet in het woordenboek van de club voorkomt.....aan de overkant zal het vast prima geregeld zijn. Maar goed, hier was de catering prima geregeld

Lees hier dat diverse spelers worden beoordeeld en afgeserveerd op de wedstrijd van vanmiddag. Beetje flauw , je speelt tegen een subtopper uit de PL waar menige topclub uit NL niet eens zomaar van wint.

Ga er dan ook niemand uitlichten die ik tegen vond vallen maar noem er 1 die ik positief vond opvallen : Ninos van Heracles , daar kunnen we nog , zeker in de matige Eredivisie , een hoop plezier aan beleven
0
Zaterdag 13 juli 2013 om 23:59 uur

oodh

pajam schreef:

Lachwekkend die Groningers met hun ultimatum
Welnee zo is het niet gegaan. Nijland zegt dat als ze er in het begin van de week niet uitkomen, Groningen zich gaat richten op en andere speler. Dat lijkt me heel logisch, dat zou ADO Den Haag ook gedaan hebben. Iemand schrijft het woord ultimatum en ja hoor iedereen valt daar over. Het is maar net wat een journalist ervan maakt, Nijland zal dat vast niet gezegd hebben.
0
Zaterdag 13 juli 2013 om 12:34 uur

pajam

Ties schreef:

Tja, maar laten we nou even redelijk zijn. Mike heeft een goed seizoen gedraaid en kan wellicht een goede constante spits worden maar als we 2,5 mlj. Voor hem kunnen krijgen ........
Niemand heeft 2,5 miljoen geboden, dan was van Duinen al weg.
ADO Den Haag heeft expres een schrikbarend hoge prijs om zijn nek gehangen om eventuele aasgieren af te schrikken.

Op dit moment durven bepaalde clubs een gok met een jonge NL spits wel aan, mits hij rond de 9ton zou kosten en zeker niet 1,5miljoen+

Je kan ervanuit gaan dat (mits ADO Den Haag voet bij stuk houdt en niet ineens voor een bod van 1miljoen+doorverkoopclausule zwicht) van Duinen zeker tot aan de winterstop nog voor ons scoort

Mocht hij in die periode 8 of meer keren gescoord hebben, heb je kans dat dezelfde geintresseerde clubs alsnog met biedingen van rond de 1,5-2 miljoen komen aankloppen.
Dan moet v.d Kallen en co. ballen tonen en hem niet laten gaan, in zo`n situatie verlengen van het contract en aan het einde van het seizoen 2013/2014 een veelvoud van diezelfde 1-2 miljoen eisen!

2013/2014 kan weleens het jaar zijn waarin we definitief een stap als club gaan zetten.
Als we spelers als Chery, Holla, van Duinen en Gouriye in onze gelederen hebben en we ergens rond de 9e plaats eindigen, kan je er zeker van zijn dat we FC Utrecht achtige transfersommen gaan vangen voor 2 van deze 4 spelers!
Met dat geld en de al aanwezige potentie in de selectie kan je flink bouwen!

Gemiddelde leeftijd van onze huidige selectie is rond de 22-23 jaar!

Volop talent, zowat volledig NL spelers en de meeste liggen langdurig vast.
Het is nu aan onze TS om te bewijzen dat men Den Haag de volgende stap kan laten maken.
0
Zaterdag 13 juli 2013 om 08:48 uur

Bert

Peppie schreef:

Tis gewoon flauw om te zeuren over een zeer mooi uitgezochte shout, eentje die daadwerkelijk wel iets toevoegd. We denken met zn allen wel dat Mike een belangerijke pion is maar zoals Gillah het shoutte was het nog niet naar voren gekomen.

Als je met die cijfers kan onderbouwen dat die emoties kloppen is dat best het noemen waard.
Een zeer mooi uitgezochte shout het zal wel. Kijk als Mike liever van rechts komt wordt het tijd die Catalin Tira vast te gaan leggen als spits voor een jaar. Die schijnt het aardig te doen.

Koppers naar Twente? Ik ben er niet rouwig om. Meijers en Supusepa kunnen daar ook ballen. Laat Ome Ruud maar terugkomen.

Lucky vast laten leggen door Chelsea gaan wij hem huren. Zo komen we weer een stuk verder. Kramer heb ik ook vertrouwen in. Schet en Will geen mening.
0
Vrijdag 12 juli 2013 om 01:28 uur

Nu online

rh_vakm, Aad, fcdh-denhaag, Erba1, Bastiano, FrankieB, DHFC070, TheMariner, Ran1972, Wippert, Ado Vakkie S, ADO079, Jurriën, yesyes, KickOff, Sapperderflap en 209 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 470
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5