Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: vol

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 470
Volgende pagina

yesyes

het is echt jammer dat we geen punten tegen nac en vvv hebben kunnen pakken anders hadden ECHT een leuk jaar tegemoet gegaan!  Het kan nu nog steeds maar het wordt lastig. Ik ben in ieder geval blij dat we 3 punten tegen vitesse hebben anders pfoee zag ik de storm alweer aankomen. Nu ff RKC oprollen en ons stadion zit weer vol straks COME ON DENHAAG
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 12:04 uur

rien1

Edwin schreef:

De ploeg van vorig jaar is zo slecht nog niet. Ricky is een extraatje, blijkbaar geen noodzaak. Als de geblesseerden er weer bij zijn kunnen we toch voor plaats 12 gaan.
Het gekke is dat ik voor Vitesse pessimistisch was voor de kansen op die 12e plaats. Nu na Vitesse en een heerlijke pot behoorlijk voetbal, denk ik er weer anders over. Tegen NAC was het best goed, maar mis je weer die afmaker. Overigens kregen we dozen-vol kansen tegen Vitesse, en zie je ondanks die 3 goals toch weer dat men moeilijk scoort. Ik weet niet hoe ik dat moet uitleggen. Qua voetbal ziet het er weer best aardig uit.
0
Dinsdag 25 augustus 2009 om 00:23 uur

JB

Kaos schreef:

Moet wel zeggen er hadden veeel meer goals ingezeten als ze er veel sneller uitkwamen..

Niet azijnzeikerig bedoelt.. maar toch had het gekund
Jaap Stam had er bij eredivisie live over dat het juist de verdienste van ADO was doordat ze steeds zoveel druk zetten bij Vitesse en dat je niet kon verwachten dat ze dat de tweede helft vol konden gaan houden.....
0
Zaterdag 22 augustus 2009 om 22:09 uur

super fc denhaag

wat ik trouwens ook niet echt snap, dat als je 2 a 3 spelers er bij haalt en goede resultaten neer zet krijg je vanzelf elke week een vol stadion. als je nu een paar keer verliest mag je blij zijn als je elke week 7000 man op de tribunes heb zitten.
0
Woensdag 19 augustus 2009 om 17:29 uur

JB

Vlakko schreef:

Zolang ze bij de club maar weten waar ze mee bezig zijn, hoeven wij ons er geen zorgen om te maken.

Mocht er alsnog versterking nodig blijken word deze vanzelf weer in volgende window gehaald.

We kunnen het er lang en kort over hebben, ze storten ons niet in een financiele afgrond. Er word gebouwd. Wellicht niet snel genoeg voor iedereen.

Kijk alleen even naar een FC Groningen die van de week aangaf dat er ook niet veel meer ging gebeuren wegens financiele tegenvallers. En die hebben net Berg verkocht en afgelopen seizoenen zo een 25 mio gebeurd aan verkopen!!

Denk dat er met de opbrengsten van eredivisie live wat tegenvallers zijn. En de TV gelden zijn overal het belangrijkst, behalve in NL.

Voorlopig hebben we een aardige seletie zeker als Knopper, Ranko en Zwinkels er weer bij zijn.

Breedte had beter gekund, maar we hebben nu een selectie van max. 24 man ideaal dus. We gaan er echt niet zomaar uit geloof me.

Mee eens. Maar misschien dat er in de begroting nog wel wat geld gevonden kan worden om de "gezichten naar buiten" een communicatiecursus te laten volgen? Voor ons staat er nu maar 1 ding te doen: vol achter de spelers gaan staan die er wel zijn!
0
Woensdag 19 augustus 2009 om 11:55 uur

Gast

JB schreef:

Dat Nederland achterloopt bij het herstel is logisch. Nergens wordt zo veel aan de omringende landen verdient als in Nederland. het herstel in de omringende landen is een goed teken, maar er is daar nog wat binnenlandse ruimte om de groei op tevangen. Zo meteen niet meer en dan gaat in nederland de ketel ook weer vol op stoom.

Dat vd Kallen nu meer tijd aan zijn bedrijven besteed is logisch. Hij zit namelijk in de grafimedia sector. Zeg maar de drukkerijwereld (en tegenwoordig internet natuurlijk).
Het allereerste waar bedrijven op bezuinigen als het minder wordt is het drukwerk.
Sobere, dus goedkopere huisstijl, minder adverteren, minder brochures en tijdschriften enz.
De hoogtij voor de grafische sector komt pas weer als de economie weer aardig op weg is zich te herstellen en bedrijven het weer nodig vinden zich "te gaan onderscheiden".
In crisistijd hebben de financiele mensen het voor het zeggen en wordt er gesneden, als het weer beter gaat komen met de commerciele mensen de mooie plannen (met bijbehorende folders) weer boven drijven.
In het kort, vd Kallen zal zich nog wel enige tijd  voornamelijk op zijn bedrijven richten.
En dat is dus geen politiek antwoord.

Indien in Nederland weer vol stoom op de ketel heeft vd Kallen al helemaal geen tijd, toch?

Wij hebben toch een TD die operationeel (dus de dagelijkse leiding heeft) aanstuurt? Hij moet zorgen voor geen verslapping van de interne organisatie en op jacht gaan met de portemonne in zijn hand. Al weet ik niet wat daar in zit.....  

Een samenwerkingverband aangaan met een engelse topclub lijkt mij ook het proberen waard.
0
Maandag 17 augustus 2009 om 21:51 uur

JB

<FCDH> schreef:

ja maar vd kallen geeft ook wel is een politiek antwoord in de omringende landen is de recessie aan het afzwakken en rara in nederland weer niet ?wel weer toevallig anders kunnen ze het niet op de bezuinigingen gooien snap je hem
Dat Nederland achterloopt bij het herstel is logisch. Nergens wordt zo veel aan de omringende landen verdient als in Nederland. het herstel in de omringende landen is een goed teken, maar er is daar nog wat binnenlandse ruimte om de groei op tevangen. Zo meteen niet meer en dan gaat in nederland de ketel ook weer vol op stoom.

Dat vd Kallen nu meer tijd aan zijn bedrijven besteed is logisch. Hij zit namelijk in de grafimedia sector. Zeg maar de drukkerijwereld (en tegenwoordig internet natuurlijk).
Het allereerste waar bedrijven op bezuinigen als het minder wordt is het drukwerk.
Sobere, dus goedkopere huisstijl, minder adverteren, minder brochures en tijdschriften enz.
De hoogtij voor de grafische sector komt pas weer als de economie weer aardig op weg is zich te herstellen en bedrijven het weer nodig vinden zich "te gaan onderscheiden".
In crisistijd hebben de financiele mensen het voor het zeggen en wordt er gesneden, als het weer beter gaat komen met de commerciele mensen de mooie plannen (met bijbehorende folders) weer boven drijven.
In het kort, vd Kallen zal zich nog wel enige tijd  voornamelijk op zijn bedrijven richten.
En dat is dus geen politiek antwoord.
0
Maandag 17 augustus 2009 om 21:46 uur

Ooievaar

Vincent schreef:

Onbegonnen werk..
Er zijn tot nu toe meer supporters gekomen dan de 1e 2 wedstrijden vorig seizoen.. ondanks de vakantie.. Dat is een feit!

Als je je altijd alleen maar focussed op het negatieve zie je soms nergens meer licht..

zonde en verspilde energie.
vorig jaar ook verloren van twente en uit bij de graafschap (vergelijk ik even voor het gemak nu met vvv). en ja inderdaad verloren van NAC waar we vorig jaar wel wonnen.
per saldo dus 2 verliespunten tov vorig jaar.
bij vitesse verloren we ook, dus elk punt daar is winst. winnen bij rkc is een must (=volendam)

mooi he voetbal.. je kan er allemaal op verschillende manieren naar kijken. 
Ik probeer het bij feiten te houden ipv stemmingmakerij .


Groot gelijk. Drie gespeeld één vol punt - na twee thuisbeurten - maar dat is wellicht een detail voor jou maar wel een feit.

 

Vijf keer winnen volgens jou voor de winterstop. De toss wellicht?

0
Maandag 17 augustus 2009 om 18:51 uur

Advertentie

Aad

Max schreef:

Ik snap niet wat je bedoeld met de ambtenaren die het echt voor het zeggen hebben. Alles boven schaal.... .?

Max, ik bedoel wethouders en de mensen die de wethouders rechtstreeks van "munitie" voorzien. Dat heeft niets met schaal te maken maar meer met de wijze waarop en de mate waarin zij invloed kunnen uitoefenen of manipuleren zoals je wilt.
Niet iedereen binnen de gemeenteraad en de betrokken afdelingen draagt ADO een warm hart toe (anders was het stadion al vol bezet met ambtenaren). Ik zou er dus niet aan moeten denken dat alle financiële en beleidsmatige beslissing (o.a. op personeels- (= spelers)gebied door de gemeente(raad) zouden moeten worden gesanctioneerd.
Ellenlange beslissingstrajecten en oeverloos politiek ge-OH.

Nogmaals: Heeft niets met schaal of salaris te maken maar alleen maar met de mogelijkheid positieve of negatieve invloed uit te oefenen.
0
Maandag 17 augustus 2009 om 17:14 uur

rien1

Haagse Roel schreef:

Over de inzet ben ik dik tevreden, dat bedoel je waarschijnlijk met "het goede spel".  Goed voetbal is echter meer dan inzet en strijd.  Sleutelspelers als Knopper , v.d Bergh, Buys , Ranko en Derijck kunnen wij niet missen.... Knopper & Ranko ben je voorlopig  nog kwijt, vd, Bergh , Buys en Derijck lopen geheid tegen schorsingen op. Daarnaast hebben we geen afmaker. Kortom nog veel werk te verrichten voor onze TD.....nog maar 2 weken. Komt er niets dan ben ik er klaar mee. Ga nog wel hoor, maar het vertrouwen in het koppel Kallen/Wetzel is dan wel tot onder het nulpunt gedaald.  Praatjes vullen geen gaatjes  heren....................
Die afmaker kwam die we missen, dat kwam gisteravond toch wel heel erg aan de oppervlakte.
Die mensen zoals Kallen zullen toch ook zien dat ze beter iets kunnen halen dan dat ze het zo laten doorgaan. Natuurlijk wordt er hard gewerkt, maar dat gaat heel veel kaarten en dus schorsingen kosten en dit houdt je geen 34 wedstrijden vol. 
We hebben spitsen maar het is niet goed genoeg. Om niet te zeggen dramatisch (powel).
0
Zondag 16 augustus 2009 om 17:52 uur

Nu online

Twa en 179 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 470
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5