Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: betere

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 471
Volgende pagina

kipc0rn

Atteveld: "Ricky heeft zichzelf genoeg schade aangericht"
Ricky van den Bergh was na afloop van de oefenwedstrijd tussen ADO Den Haag en Valencia (1-4) niet aanspreekbaar voor de pers. Trainer Raymond Atteveld verbood zijn speler om zich over zijn rode kaart uit te laten.

Jelmer van der Dussen
DEN HAAG

"Hij heeft zichzelf genoeg schade aangericht", meende Atteveld na afloop tegen VoetbalPrimeur. Van den Bergh werd na ruim een halfuur spelen door arbiter Ruud Bossen naar de kleedkamer gestuurd. De aanvallende middenvelder kreeg in een opstootje een klap van Nacho, maar deelde er op zijn beurt ook één uit. Nacho werd eveneens met een rode kaart bestraft.

"Ricky verdient het niet om zijn woordje te doen", zei Atteveld. "Hij had slim moeten zijn en zich na die klap moeten laten vallen. Juist om die slimmigheid hebben we hem gehaald. Dit was oliedom."

Of de rode kaart van Van den Bergh verdere gevolgen heeft is afhankelijk van scheidsrechter Bossen. Wanneer de arbiter de prent doorvoert, loopt de middenvelder kans op een schorsing in de competitie. Atteveld: "Daar heb ik het niet met Bossen over gehad, dus ik weet niet of het zover komt. Maar in Nederland houden ze zich vaak aan de regeltjes, in het buitenland zien ze dit meestal door de vingers."

Opvallend genoeg maakte de verbanning van Van den Bergh positieve krachten los bij ADO Den Haag. Nauwelijks vijf minuten na de wegzending van de spelmaker scoorde Danny Buijs uit een snel genomen vrije trap. Op dat moment stond het 0-1 voor de bezoekers uit Spanje.

"Na de rode kaart speelden we een fase met de betere kansen. We hadden toen zelfs recht op twee strafschoppen." Direct na het begin van de tweede helft bleek Valencia echter een aantal maatjes te groot. Binnen een kwartier na rust bepaalden de Spanjaarden de eindstand op 1-4. "In de tweede helft gaven we de goals te gemakkelijk weg."

Desondanks bood het spel voor rust hoop op een goede competitiestart in de Eredivisie. "Het is nu anderhalve week voor de start en we worden steeds fitter. Over het veldspel ben ik tevreden, daar kunnen we op voortborduren. Het is alleen zaak om te zorgen dat we de doelpunten niet zo makkelijk tegen krijgen", aldus Atteveld. 

bron voetbalprimeur
0
Donderdag 23 juli 2009 om 10:44 uur

Bert

Hans schreef:

Als het ze uitkomt roepen ze dat de club van de supporters is. "Dank zij onze f a n t a s t i s c h e supporters....enz enz." ADO bestaat nog dank zij onze belastingcenten, er is voor tientallen miljoenen ingestopt. Burgers hebben er recht op te weten wat met hun centjes gebeurt. Wie zijn de mensen die erover gaan? De ene dag is het nog Ringeling, de volgende dag Kallen, denk jij waarschijnlijk.
Maar het gaat ook om mijn belastingcentjes. Daarom: openbaar maken die begroting! Het is toch geen staatsgeheim! ADO had vroeger een beste naam vanwege de openheid. Nu lijkt het wel een geheim genootschap. De tijd van de regenten ligt al jaren achter ons.

Hans,
 Het is bij iedere gemeente hetzelfde belasting moet je toch betalen en ieder jaar wordt het meer. Bij de overheid is geld gelijk aan stront. Heffen maar.

Bij ons komt er een nieuw spuuglelijk gemeentehuis van 10 miljoen hoera dat zijn betere bestedingsdoeleinden. Plantsoen naast mijn huis mag ik zelf wieden is geen geld voor.

Tuurlijk moet Ado goed in de gaten gehouden worden
zeker weten. Maar laten we hopen dat dat capabele mensen zijn vd gemeente die dat doen. Heb er ook mijn twijfels over.

Overigens vraag ik mij af wat dat peperduur beveiligingssysteem heeft opgeleverd. Werkt dat systeem echt of gedragen de supporters zich beter.

Spelers op premies willen korten zo vlak voor het seizoen vraag mij af of dat verstandig is.

En als we dan toch geen geld hebben bij Helmond sport zit een back Mampay op een club te wachten.

Lees nog niks over Valencia toch een leuke tegenstander.
0
Dinsdag 21 juli 2009 om 23:37 uur

Vlakko

Kaartjes worden in bepaalde aantallen door Den Haag vrijgegeven voor Ticketbox verkoop dus als DH zegt 1000 stuks te verkopen en jij koopt nummer 1001 is het op. Daarna kunnen ze er weer 1000 vrijgeven en kan je weer gewoon kopen. Uitverkocht is het bij lange na nog niet. Reden hiervoor is dat ze kaarten die teveel in Ticketbox zitten niet zelf aan de stadionkassa kunnen verkopen.
Dus kortom nog voldoende kaarten te krijgen.

Wat betreft de stoeltjes ze worden beter vast gezet (met meer boutebn en op een andere manier) en zijn van stuk betere kwaliteit (wel allemaal donkergroen) en geen ooievaar meer. Dit is met name nodig omdat dhr Ruurd de Boer het nodig vond deze stoeltje voor de opening van het stadion te bestellen waar hij via via ook aan verdiende.. 

Heb er wel weer zin in overigens. Van mij mag het morgen al beginnen het seizoen.
0
Maandag 20 juli 2009 om 20:28 uur

Leidschenveen

ADO supporter Leidschenveen schreef:

Ook daar gaat een deel van de verhoogde begroting helaas naar toe.......... nieuwe stoeltjes. Zonde van het geld.
Ik had gehoopt dat ze nu stoeltjes van wat betere kwaliteit zouden plaatsen, maar helaas. Gelukkig worden ze door vrijwilligers geplaatst. Dat scheelt weer in de kosten.
0
Zaterdag 18 juli 2009 om 15:18 uur

ado kenner 12

Rob schreef:

Nounounounou..... ik ben geen fan van m maar gisteren deed Verhoek t toch echt niet slecht.
Ik vind wel dat onze tokomstige nieuwe aanvaller een vleugelpeler moet zijn
nou dan heb je hem nog niet gezien hij rende verhoek er uit en kan veel betere passes geven vooral diepe en verhoek is ook goed dus dat zijn alvast 2 voor de toekomst
0
Vrijdag 17 juli 2009 om 00:16 uur

Yo

Hagie307 schreef:

Die Lorenzo Pique is ook wel een topper hoor knalde er gister ook een aantal malen goed in zonder pardon.
Denk persoonlijk dat Ammi t redelijk moeilijk gaat krijgen tegen hem.
Alhoewel Ammi meer mee opkomt. 

Ik vond hem een van de betere op het veld gisteren. Maar ammi is wel een klasse beter!
0
Donderdag 16 juli 2009 om 08:03 uur

Yo

back schreef:

Ik snap het niet. Waarom toch?
Ik zou gaan voor een betere. Maar dat zeg ik al heel lang.

betere? Zwinkels is een van de grootste talenten van de eresivisie. Waarom denk je dat AZ hem wil hebben?

Veel beter dan Zwinkels lopen er niet veel van rond in de eredivisie.

0
Woensdag 15 juli 2009 om 15:41 uur

JB

back schreef:

Ik snap het niet. Waarom toch?
Ik zou gaan voor een betere. Maar dat zeg ik al heel lang.
Een betere keeper? Dan kom je terecht bij Vorm, Vermeer, Krul. Of Van der Sar. Alle andere keepers in/uit Nederland zijn absoluut geen verbetering tov Zwinkels. En dus zonde van het geld.
0
Woensdag 15 juli 2009 om 14:28 uur

Advertentie

back

Taki schreef:

`Zwinkels dicht bij nieuw contract`
Robert Zwinkels zal vermoedelijk op korte termijn zijn contract bij ADO Den Haag verlengen tot medio 2012. Club en speler zijn dicht bij een overeenkomst, meldt RTV West.

De onderhandelingen tussen Zwinkels en ADO bevinden zich in een beslissende fase, weet de regionale omroep. De doelverdediger was vorig seizoen eerste keus onder de Haagse lat.

Momenteel herstelt hij van een zware knieblessure, die hij enkele maanden geleden opliep. Waarschijnlijk maakt de sluitpost in september zijn rentree op de velden.


Gerelateerde nieuwsberichten:
Zwinkels `enorm geschrokken` van zware blessure
`Ook Feyenoord jaagt op gewilde Zwinkels`
Ik snap het niet. Waarom toch?
Ik zou gaan voor een betere. Maar dat zeg ik al heel lang.
0
Woensdag 15 juli 2009 om 13:53 uur

Kees

Ik vind het shirt best mooi al boeit het me niet bijzonder.

De elftalfoto die op adofans is gepubliceerd is echt onvoorstelbaar slecht. Hopenlijk zijn er betere foto`s gemaakt. Wetzel heeft zijn jasje open, de een zijn knoopjes tot boven gesloten, de ander weer niet en ga zo maar door.

Voordat ik de hele shoutbox over me heen krijg over deze onbenullige kritiek in de ogen van vele:

 a - ik heb zo goed als nooit kritiek op ADO

  b - op dit niveau mag dat echt niet gebeuren. 
       dergelijke foto`s worden gebruikt voor 
       representatieve doeleinden

ps ik lees de eerste reacties maar liever niet
 
0
Dinsdag 14 juli 2009 om 18:02 uur

Nu online

pajam, RF, James, Brian, poemba, GS, Swaber, Jap, jbdh, MichelAdamsMatje, den haag en 224 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 471
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2