Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 471
Volgende pagina

Kees

Don Fredo schreef:

Jij hebt mij aantal keer geprobeerd de les te lezen. Jij bent een mannetje dat graag pronkt met zijn krnnis met alles wat het haags voetbal aan gaat.
Daar irriteer ik mij aan.
Op de box ben je blijkbaar een “god”, met kleine g, dat wel.
Kortom, dat betweterige vind ik mateloos irritant.
Beste Don Fredo,

Heel vervelend als ik betweterig over kom. Houd ik zelf ook niet van. Ik heb even jouw shoutgeschiedenis teruggelezen en ik lees toch minimaal vijf keer dat juist jij mij de les leest en ook één keer mij schizofreen noemt. Wat mij betreft stoppen we deze discussie. Dit is voor de rest geen leuk leesvoer. Aan jou het laatste woord.
0
Zondag 7 juli 2019 om 21:35 uur

BLEISWIJK-1

HJ schreef:

Ach wat een dom gelul hier, alles om maar mannelijk en stoer over te komen. "shirtje wisselen", "tieten", "
Kunnen niet voetballen", is dat nu werkelijk de retoriek?

Even serieus, ons aller ADO van vorig seizoen kan er een puntje aan zuigen. En ja de penalty was onterecht, en ja America was beter. Maar blijft alsjeblieft objectief; zo slécht was het niet en zo extreem veel beter was Amerika ook niet. Durf het gewoon te zeggen. Hebben jullie geen ballen ofzo?
Ik heb wekenlang gekeken naar het WK. En me kostelijk vermaakt. Wat andere er van vinden, moeten zij weten.

Ik ben ook best trots op die meiden. Het voetbal kan af en toe nog wel beter. Maar ik heb meer passie gezien, dan de laatste twee seizoenen bij ADO.

Alleen was USA vandaag echt een maatje te groot...
0
Zondag 7 juli 2019 om 21:04 uur

Dappere dodo

hg schreef:

Pas transfer als el khayati verkocht word bout ook kan niet anders
Jammer want geen vervangers voor troupée david Lorenzen zhang kishna Becker
Troupee / David?

Je hebt van Ewijk gehaald, verder heb je Malone, Ashmelash en Polley voor die plek

Vervanger van Becker moet er indd wel komen! Goppel is een blind paard die leuk is voor de laatste tien minuten

Kishna hoedt niet vervangen te worden, heeft ook niet gespeeld

Lorenzen en Zhang daar moet inderdaad wel wat voor terug komen, spoeling voorin is te dun
0
Zondag 7 juli 2019 om 15:24 uur

Kees

Eerste uur was absoluut aardig om te zien. Hoog tempo en vrij verzorgd. Laatste half uur was met name in de zestien werkelijk een parodie op voetbal. Zo onvoorstelbaar veel kansen, besluiteloosheid en gemis aan torinstinct of rust aan de bal. Was niet om aan te zien. Waren wel de wissels overigens.

Goppel had echt pech. Scoort ie fraai van afstand in het kruis had de scheidsrechter net gefloten. Daarnaast gaf ie zeker zes niet te missen kansen op een presenteerblaadje. Alles werd echter verprutst.
0
Zaterdag 6 juli 2019 om 20:27 uur

GroenGeelHart070

marcellino schreef:

Ongelooflijk benin schakelt Marokko uit .
Ja haha Ziyech miste in de laatste minuut van de 2e helft een pingel bij 1-1. Wie gaat toeterend rond rijden?
Come on Kanon!!
0
Vrijdag 5 juli 2019 om 20:50 uur

Vakkie-G

daveadodh schreef:

Enige wat ik mij afvraag. ADO wilt spelers het liefste met winst verkopen wat logisch is, maar nu er geen geld is.. kunnen we dan ook niet een paar spelers huren? Neem aan dat er wel iets is toch.
Die komen pas in de laatste week van de transferwindow want spelers wachten ook op het laatste moment
Dan zijn we al 2 of 3 wedstrijden bezig dus ga er maar van uit dat je de eerste twee wedstrijden verliest
0
Vrijdag 5 juli 2019 om 15:27 uur

FC2500

GroenGeelHart070 schreef:

Kun jij vertellen wat de argumenten waren dat Schouten geen nieuw contract kreeg? En Hector Hevel?
Schouten had een contract juist omdat iedereen wist en zag dat deze jongen er wel kon komen vanuit de jeugd.

Was maar 1 probleem, hij raakte langdurig geblesseerd in laatste periode van zijn contract. En dusdanig dat niemand het financieel aandurfde of kon bij ADO om hem weer een verlenging aan te bieden in die periode.

Toen hij eindelijk weer fit was wilde hij ‘garantie’ op speeltijd en dat krijg je niet bij ADO en trok dus naar Telstar waar hij dit wel kreeg.
Gezien de voorgeschiedenis en het weinige geld wat ADO nu eenmaal heeft alleszins te billijken.
Geldt overigens ook voor de keeper. Die had zeker kunnen en mogen blijven maar wilde speeltijd en ja dat krijg je niet zo snel als jonge keeper, talent of niet bij een club die de punten hard nodig heeft.

Hevel is denk geen goed voorbeeld. Jongen is gewoon netjes verkocht aan Cyprus en was naar mijn mening nooit een onomstreden basisspeler geworden in de eredivisie.
0
Donderdag 4 juli 2019 om 19:52 uur

frans swa

het is nou ook niet zo dat het spel onder Groenendijk nooit aanvallend is. Ik heb genoeg leuke aanvallende wedstrijden gezien de laatste 2 seizoenen
0
Woensdag 3 juli 2019 om 08:25 uur

Advertentie

R.E.

Aad schreef:

Zeg hé, betrek niet iedereen op de box bij jullie gezeik over het verleden. v/d Brom en iedereen van dat elftal is verleden tijd. Net zoals jullie ge-OH hoop ik.
Mag ik er even aan herinneren hoe deze discussie begon? Ik pleitte voor eindelijk weer eens een trainer die aanvallend durft te denken en te doen, omdat dat veel beter bij de Haagse mentaliteit past (en leukere wedstrijden oplevert) dan het afzichtelijke, voorzichtige en tegen zwakke ploegen machteloze spel van de laatste tijd en omdat we sinds vd Brom nu wel genoeg defensief ingestelde trainers hebben gehad. Toen kwam H@@GenEES met zijn respectloze geschiedvervalsing over het jaar van vd Brom. Het gaat mij dus niet om dat jaar, maar om zijn altijd en eeuwig ophemelen of verdedigen van Fons, zelfs als hij daarvoor geringschattend moet doen over het beste ADO van de afgelopen decennia.
0
Woensdag 3 juli 2019 om 07:56 uur

jajoh

rd.. schreef:

Alsof hij daar wat aan kan doen!
Hij Is toch niet achterlijk?! Elk jaar moeten we shoppen Met een lege portemonnee en dan toch lak voor of na zijn verlenging populair en stoer doen met wat er moet gebeuren voor komend seizoen. Om dan een paar weken later met de dooddoener te komen als in zijn laatste interview zegt genoeg over de persoon Groenendijk. Zelfde man die afgelopen seizoen na vreselijke wedstrijden volhield dat het redelijk was etc etc. Maar goed, laten we hopen dat hij het licht ziet en het een topseizoen gaat worden!!
0
Dinsdag 2 juli 2019 om 09:40 uur

Nu online

SSimons, lernst, MikeDH en 185 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 471
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5