Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: soort

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 471
Volgende pagina

marcellino

DaveDH schreef:

Jij snapt het echt niet hé?
Nee Dave jij snapt het niet.
5-0 achter, zeker van behoud voor Eredivisie en overtreding op middenveld.
Dan ben je slim bezig.
Dit soort akties zegt gewoon genoeg
0
Donderdag 3 mei 2012 om 07:32 uur

JP

015 schreef:

Ben ik gelijk pro steijn, moet het hier dan altijd maar voor of tegen steijn zijn?? Het is veels te kort door de bocht om alleen naar hem te wijzen, althans dat vindt ik. Geef de man krediet tot de winterstop, als dan blijkt dat het nog steeds een drama is met zijn "eigen" spelers heb je volkomen gelijk. Trouwens, je zal denk ik wel moeten
Ik snap dat Steijn met een soort van erfenis dit seizoen moest beginnen. Maar ik zie bij dit team geen enkele vorm van structuur, geen enkele groei, onverklaarbare wissels, onlogische tactiek en soms denk ik hem te betrappen op oude vriendjes politiek. Steijn is daar voor verantwoordelijk, dan vind ik na 1 seizoen dat er een prima evaluatie moment is aangebroken... Langer doorgaan zou voor mij geen optie zijn als ik zijn baas zou zijn,....... We verschillen blijkbaar van mening
0
Woensdag 2 mei 2012 om 22:35 uur

pajam

rien1 schreef:

Gelukkig hoor ik nog berichten over Alberg, Holla, Hoessen, Meijers (is er al), en De Ridder.
Maar met deze trainer? Die Jol bv kijkt wel uit met Hoessen uitlenen. Ook hij is niet gek.

Overigens neem nou de fouten.die bij ons vaak in een wedstrijd terug komen. Tegendoelpunten uit corners die vaak zomaar voor Jan Lul worden weggegeven. en standaardsituaties waaruit tegengoals komen. En het "niet bij de les zijn " bij het begin van (vooral) de 2e helft.
Lijkt.me dat je zoiets moet oefenen. Maar ik zie werkelijk geen progressie. Maar als je dan ook hoort dat er meest rondjes gelopen worden en weinig partijen......Als dat echt klopt (daar kreeg volgens mij ammi ook ruzie om) dan snap ik dit echt niet.
Alle spelers die zijn gebleven zijn geen zak meer waard. Echt geen 1 speler!
inderdaad, dat soort momenten in de wedstrijd gaan al het gehele seizoen mis. Dat is ook een simpele manier om te zien dat er onder Steijn alleen achteruitgang geboekt is bij de selectie.

Niemand presteert onder deze trainer. Te onervaren misschien of gewoon niet de kwaliteiten. Het lijkt mij persoonlijk doodzonde om zo iemand nog 1 seizoen aan te laten modderen.
0
Dinsdag 1 mei 2012 om 07:57 uur

pajam

rien1 schreef:

Ieder zijn mening hoor, Pajam. Begrijp me niet verkeerd. Maar wordt het nu niet eens eindelijk tijd om in plaats van de (tot nu toe) ongeveer 10 Jupilerspelers (waarvan 9,5 spelers zijn mislukt) om nu dat geld eens anders te investeren? Bijvoorbeeld voor wel echte eredivisiespelers? Bv ook een spits? Boymans of Poepon. Al heb ik liever de eerste.....

Het is nu wel en keer bewezen dat we zo ongelofelijk veel geluk moeten hebben om de hoofdprijs uit de Juup te halen, dat het gewoon weggegooid geld is.
nee, ben met je eens rien1, we moeten zeker directer versterkingen halen, naar mijn mening zou je (Als je echt stappen wilt maken) dit soort talenten voor de breedte kunnen halen en dan langzaam brengen.

Zeker ook omdat er naar mijn idee op dit punt geen eigen talenten klaar staan (Slechte resultaten 2e en A1).
0
Maandag 30 april 2012 om 21:19 uur

jajoh

Bert schreef:

Gezellig naar Oekraïne?
Uit het AD

’We gaan zwarte spelers uitjouwen, en er zal gevochten worden’
Neonazi`s trainen voetbalhooligans in het geheim om rotzooi te schoppen tijdens de EK-wedstrijd van Engeland tegen Oekraïne. Een undercover team van The Sun filmde leden van de extreemrechtse militie `The Patriot of Ukraine` terwijl ze jongeren trainden in messengevechten en het gebruik van geweren en pistolen. De hooligans willen rellen uitlokken en racistische slogans roepen naar zwarte Engelse voetballers als Rio Ferdinand en Ashley Cole.

`Natuurlijk zullen we jullie zwarte spelers uitjouwen, en er zal ook gevochten worden. Daar hoeven we ons toch niet voor te verontschuldigen`, aldus één van de hooligans. Oekraïne is samen met Polen gastland van het EK 2012, Engeland speelt drie wedstrijden in Oekraïne.

Een ploeg van The Sun infiltreerde in het geheime kamp door zich voor te doen als Britse sympathisanten die contacten wilden leggen met The Patriot of Ukraine om te leren van hun werkmethodes.

Racistische boodschap
De leiders van de groep verklaarden dat ze de hooligans zien als `voetvolk` dat hun racistische boodschap zou uitdragen tijdens het Europees kampioenschap voetbal in juni.

De 3.500 leden van The Patriots organiseren illegale militaire trainingskampen waar naast gevechtstechnieken ook `ideologische lessen` worden gegeven. Dmyto Semchuk, een van de leiders: `We hebben een netwerk van voetbalhooligans in elke stad. Met één telefoontje kunnen we een oorlog ontketenen. In Oekraïne is hooliganisme verweven met patriottisme en nationalisme. We recruteren in voetbalstadions en gebruiken hooligans om onze boodschap uit te dragen. We delen dezelfde overtuigingen. Hooligans hier zijn geen dronkelappen zoals de Engelsen. Wij bereiden ons voor door te trainen. We nemen onze zaak ernstig en we zijn fit. The Patriots helpen met opvoeding en fysieke training. Wij zijn de hersenen, de hooligans zijn ons voetvolk. Wij willen geen zwarte spelers in Europese voetbalploegen zien. Ons doel is op een goede dag ons land terug aan de blanke Oekraïeners te kunnen geven`.

Het team van The Sun zag in Ivano-Frankivsk, in het westen van Oekraïne, hoe voetbalhooligans in gevechtsuitrusting trainden met paramilitairen. Ze werden gedrild tussen de ruïnes van een verlaten legerbasis van de Sovjets.

Blank
Serhiy Syvachuk, de 26-jarige `generaal` van de Patriots verklaarde dat zijn groepering strijdt voor `een blank Europa met een blanke leider`.
Syvachuk: `We brengen jongeren met nationalistische overtuigingen samen om ze klaar te stomen om ons land en onze ideologie te verdedigen. We proberen samen te werken met de hooligans om een grotere beweging te verkrijgen, om te protesteren tegen immigranten en om het Oekraïense nationalisme groter, luider en sterker te maken. We trainen de hooligans ook om hun nationalisme niet te beperken tot het voetbal. Het EK geeft ons de kans om onze boodschap wereldwijd te laten horen`.

Syvachuk meent dat het goed is zwarte voetballers uit te jouwen. `Zij komen niet uit Europese landen, en dit is een Europees voetbalkampioenschap. Spelers uit Oekraïne willen zich meten met andere Europese spelers, niet met spelers uit Afrika`.


En dan maken we ons hier druk om mensen die een aansteker gooien... Daar lopen figuren rond met nog minder hersencellen als een garnaal. Triest dat dit soort mensen het voetbal nog steeds makkelijk kan gebruiken voor hun simpele gedachtegang te verspreiden.

Wordt weer druk voor de jongens van "hardcore hooligan" website!

Ben ik blij dat ik die wedstrijden lekker met een biertje en vrienden gezellig in een cafeetje of thuis ga kijken. Brrrrr, enge figuren in die landen
0
Maandag 30 april 2012 om 16:58 uur

pajam

DaveDH schreef:


Ga er maar aan staan om een groep met stoorzenders als Immers te motiveren, jullie hadden hem allemaal zijn nek omgedraaid als die Immers op de tribune had gezet vanwege het constante geflirt met 010...

Het wordt eens tijd dat de spelers ook eens een deel van de verantwoording krijgen toegespeeld, want er is maar zoveel een trainer kan doen hoor... uiteindelijk moeten die 11 gasten het in de wei doen en die falen keer op keer op keer en de trainer is idd de eerste verantwoordelijke maar niet de enige.

Dat hele middenveld is kut en ik zeg dat dit de schuld van lex en zijn Feyenoord gezeik is en dan hebben we Chery nog op zijn roze flikker sloffen, die had beter bij de Amsterdam Admirals als kicker kunnen gaan werken met die schoten van hem... altijd het zelfde van ver en hoog over...

Voorin missen we gewoon de kracht om een doelpunt te maken, van duinen is een leuke spelers voor de breedte maar een echt scorende spits is het (nog lang) niet en hij zou ook eens in het krachthonk moeten gaan zitten want als je naar hem kijkt valt die al om, zelfde geld van Vicento, die jongen is snel maar kan nog geen lantaarnpaal met een beweging passeren.

Daar ligt de schuld bij de beleidmakers, die voor een knaak vijftig 10 spelers uit de J-liek hebben gehaald en die allen hebben gefaald.

Er zijn dus veel meer schuldige aan dit kut seizoen dan Steijn, zullen we ze er dan maar allemaal uitgooien?






Ben het hier op zich ook gewoon met je eens DaveH.
Ik geloof zeker wel dat we een ploeg hebben met moeilijke jongens, dat bleek al uit het seizoen Atteveld.

Een trainer die daarmee kan omgaan is dan goud waard, dan kan je dit soort nukkige spelers dusdanig `bewerken` (zie v/d Brom) dat ze wel het meeste uit hun zelf en voor de club kunnen halen.

Maar ok, stel dat we volgend seizoen geen klojo`s meer in het elftal hebben, is Steijn de trainer die spelers beter kan maken?
Een team kan smeden? Tactisch de tegenstander overbluffen? Met goede wissels de wedstrijd naar z`n hand zetten?

Ik heb de overtuiging na alles wat ik dit seizoen heb gezien van niet.
Het is namelijk niet alleen kwaliteit die we vaak hebben moeten missen (zoals blessures en schorsingen en transfers veroorzaakten), maar ook dramatische veldspel, geen enkele beleving en een tactiek waarvan ze bij FC Boshuizen nog in de lach schieten.

Jij noemde ergens in de shout kortgeleden de Adelaar wet om niet over het middenlijn te komen, iets wat ik bij Steijn toch (weliswaar minder dramatische vorm) ook regelmatig zie.
0
Maandag 30 april 2012 om 11:25 uur

Tommy

Thijs schreef:

Vertrouwen is niet aan de orde, wantrouwen ook niet.
Ik hoop ook dat we een jaar verder weer wat meer kwaliteit op het veld terugzien! Waar ik niet in geloof is in onrust en dat is meneer de mos in persona. Eerst is ADO waardeloos omdat ze zijn geweldige voetbalvisie niet benutten. Vervolgens geeft het bestuur de ruimte om de zichzelf uitgenodigde de mos een rol te laten spelen, is het weer niet goed en etaleren we die onvrede weer bij studio neus.
Niet alleen onrust maar gewoon een smerig egotripperij spel van meneer de mos.
Dus als je dit met z`n allen weer aangrijpt om het bestuur aan te vallen, heeft de mos zijn zin, rijdt hij weer lekker naar Eindhoven en wacht hij tot hij weer ergens anders ADO in een kwaad daglicht kan zetten.
Hoe je het ook bekijkt van de kallen en beiersbergen hebben nooit op enige niveau gevoetbalt.
Ze hebben geen betere kijk op het spelletje als laten we zeggen de gemiddelde voetbalsupporter.
Nou is dat niet anders dan bij andere clubs, maar zoals van de kallen zelf zegt ik wil ons kunnen vergelijken met clubs zoals heerenveen en groningen.
Nu weet ik niet zoveel van heerenveen, maar bij groningen lopen mensen rond die al jaren in het voetbalwereldje rondlopen zoals een Hans Nijland.

Nu zeg ik niet dat den haag aad de mos moet nemen, Maar het is toch wel een zekerheidje dat er een td ofzoiets moet komen, want ome mark en co hebben zich vorig jaar dus ook laten leiden door een trainer en die trainer had toch iets meer verstand van het spelletje dan de trainer die we nu hebben.

Als er een TD komt komt er ook een structurele visie, iemand die een plan maakt met welke kant de club op moet en wat voor soort spelers met wat voor kwaliteiten er nodig zijn.

maar zoals roel terecht zegt: het mag allemaal niks kosten en dus zal den haag ook komend seizoen en het seizoen daarop rond plek 15 spelen
0
Maandag 30 april 2012 om 08:27 uur

Advertentie

DHFC070

Lol in Enschede nu ook aanstekers en dergelijke richting de Ajax spelers alleen hun raken wel... toeval?? Raar idee maar vind het nog fijn om te zien dat wij niet de enige club zijn waar dat soort dingen gebeuren. Bij Roda ookal een hele helft spreekkoren richting Nijhuis.
0
Zondag 29 april 2012 om 15:51 uur

D.H.zuid-west

janjazz37 schreef:

Heb zo`n 250 shouts min of meer gelezen.
Heb weinig toe te voegen.
Slechts 1 dingetje: vond Ali goed invallen.

Zal nu wel iedereen over me heen krijgen:}
Hahaha, nou vooruit dan maar omdat je erom vraagt:

Geef hem een basisplaats tegen PSV, omdat hij volgend jaar ook bij ons zal spelen.... pffff dit soort lui gewoon niet opstellen, beter jonge spelers tijd geven om te rijpen i.p.v. oudgedienden te pleasen. Investeer in je toekomst en geef ze speelminuten.
0
Zondag 29 april 2012 om 00:00 uur

Jimme

tanker070 schreef:

Word tijd dat we allochtonen met een dubbele nationaliteit het land it gaan gooien, dit zijn duidelijk weer van die vieze mocro`s.
Die zou je toch dood willen schoppen, lijkt mij heerlijk in ieder geval.

kk honden !
In feite verlaag je je met deze teksten tot hun niveau. Ik vind het ook vreselijk maar je moet ze niet allemaal over 1 kant scheren en al helemaal niet met dit soort teksten aankomen. Niet dat ik Marokkaans ben en ik verdedig dit ook zeker niet. Doch kunnen dit soort teksten niet door de beugel.
0
Zaterdag 28 april 2012 om 19:40 uur

Nu online

DH1905, GGH, Aad, Dang3r, Superjantje, carbayon, Swaber, DHFC070, ADOZoetermeer, Rooie91, zuiderwijk, Adonees, Lellow, RF, Q0172, Langebach2, Erba1, Jk23, Ronaldo, Madmax, Jurriën, frans swa, Heino, Kees en 281 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 471
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5