Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: weg

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 473
Volgende pagina

Bolskie

Ayoub mag toch weg van Feyenoord zou toch proberen hem te huren, creativiteit is toch wat er ontbreekt in het elftal en kan ook nog een goal maken.
0
Woensdag 18 december 2019 om 12:07 uur

BLEISWIJK-1

Iedereen kan zeggen wat hij wil. Maar ik zie het wel zitten in die Hamdi. Durft tenminste beslissingen te nemen.

En dat v. As weg moest, ben ik het mee eens. Dat Jansma weggaat, vind ik na het horen van zijn verhaal ook prima. Tot nu dan ook prima.

Als hij ook nog voor 1 januari een trainer en een paar echte versterkingen regelt, is hij helemaal goed bezig.
0
Woensdag 18 december 2019 om 11:10 uur

Ooievaar

Aad schreef:

Opvallend dat shouters die een hard plassertje kregen toen Jansma werd benoemd als adviseur van de directie (omdat Hamdi geen ervaring zou hebben) nu op hem afgeven en Hamdi alle ruimte geven.
Enige consistentie is bij veel shouters niet te vinden. Zoals de wind waait waait mijn hempie staat hoog in hun vaandel.

Ik vind het jammer dat hij weg is maar begrijp zijn motieven volledig.
Ik dacht dat hij van toegevoegde waarde zou zijn. Maar is dat niet. Daar heb ik me in vergist. Ik had hoge verwachtingen van hem, maar als hij telkens mokkend wegloopt als zijn zin niet krijgt dan moet hij maar wegblijven.

We hebben mensen nodig die wat doen. En niet op tv -tegen een riante vergoeding - alleen maar gebakken lucht verkopen, of zich van de domme houden.

Ook Kees Jansma is niet groter dan de club. De man vindt blijkbaar dat je Groenendijk en Van As moet laten zitten. En dan? degraderen?
Heb meer de indruk gekregen dat hij zijn eigen ego belangrijker vind.

Hij zou toch beter moeten weten. De club is in nood, en hij loopt weg. Met dat soort vrienden heb je geen vijanden nodig (...)

Maar als jij vindt dat de club beter af is met met Groenendijk en Van As, dan is dat jouw mening. Dit is de mijne. Wel is waar herzien. Maar voorzag niet dat hij alleen maar kwam om als een klein kind te gaan zitten mokken en drammen, en vervolgens weg te lopen.

Blijkbaar levert dit hem niet genoeg publiciteit en pecunia op. Komt wel vaker voor bij die linkse jongens.

0
Woensdag 18 december 2019 om 10:44 uur

barney0700

ADO Zuidplas schreef:

Van een slecht presterende organisatie naar geen organisatie.
Wie wil er in stappen en zijn goede naam te grabbel gooien?

Ik vrees een van de regen in de drup scenario met een reorganisatiebudget van 6 ton.







Budget zal wel hoger liggen als dat denk ik.

1- budget voor de trainer komt daar nog bij.
2- salaris Van As word nu voor een nieuw persoon gebruikt.
3- Waar is er gezegd dat er echt maar 6 ton is? Nergens een echte bevestiging van geweest volgens mij toch?

Ik denk ook dat als Pardew de trainer word dit echt wel deuren opent. Die man heeft een netwerk waar je u tegen zegt en er zullen vast en zeker jongend zijn die graag onder hem willen spelen. En dan is het nog de vraag wie TD word, wellicht ook iemand met een gigantisch netwerk die jongens over kan halen. Desnoods met clausules dat als het verkeerd gaat zij snel weer weg kunnen of meer salaris krijgen volgens seizoen wanneer het wel heel goed verloopt. Met een beetje slim onderhandelen zal er genoeg mogelijk zijn. BELANGRIJK is het wel dat je de JUISTE mensen aantrekt.
0
Woensdag 18 december 2019 om 10:38 uur

barney0700

Aad schreef:

Opvallend dat shouters die een hard plassertje kregen toen Jansma werd benoemd als adviseur van de directie (omdat Hamdi geen ervaring zou hebben) nu op hem afgeven en Hamdi alle ruimte geven.
Enige consistentie is bij veel shouters niet te vinden. Zoals de wind waait waait mijn hempie staat hoog in hun vaandel.

Ik vind het jammer dat hij weg is maar begrijp zijn motieven volledig.
Ook ik was in het begin zeer positief. Het lijkt mij er enkel op dat Jansma op zijn pikkie is getrapt omdat zijn adviezen niet allemaal worden opgevolgd. Daar ben je adviseur voor en niet de directeur en ben je gewoon een weg gooier als je het gelijk voor gezien houd, en dat voor de tweede keer. Buiten dat lopen te huilen hoe Van As word weg gestuurd. Heeft niets gepresteerd, winter transfers moeten geregeld worden en daar is hij niet goed genoeg voor. Dan is het gewoon een wijs besluit om hem nu weg te sturen en niet te wachten tot het laatste moment. Iets wat in het verleden wel gebeurt is. Wat dat betreft lijkt er met Hamdi dus wel een persoon te zitten die knopen door durft te hakken. (wanneer is er voor het laatst iemand zo ontslagen?) Van mij krijgt hij voor nu alle vertrouwen en na januari (einde transferwindow) kunnen we beoordelen of het gerechtigd is geweest of niet.
0
Woensdag 18 december 2019 om 10:19 uur

Aad

Opvallend dat shouters die een hard plassertje kregen toen Jansma werd benoemd als adviseur van de directie (omdat Hamdi geen ervaring zou hebben) nu op hem afgeven en Hamdi alle ruimte geven.
Enige consistentie is bij veel shouters niet te vinden. Zoals de wind waait waait mijn hempie staat hoog in hun vaandel.

Ik vind het jammer dat hij weg is maar begrijp zijn motieven volledig.
0
Woensdag 18 december 2019 om 10:07 uur

BLEISWIJK-1

Haagse Kelt schreef:

Ben `t met je eens dat Fons en Van As eea te verwijten valt. Maar UVS toch zeker ook. Ieder bestuur loopt tegen het feit aan dat totaal onduidelijk is wat UVS nu met de club wil. En op 1 of andere manier is iedere zomer weer onduidelijk wat er geïnvesteerd kan worden en wie er verkocht kunnen worden en voor hoeveel.
Ik zit niet bovenop de club, dus `t blijft gissen naar ieders verantwoordelijkheden, maar `t lijkt er sterk op dat Van As zich heeft laten piepelen door El Khayati en dat UVS ff de transfer v Kanon er door heeft gedrukt, beide niet al te fraai/slim.
Verder is iedere zomer weer onduidelijk wat ADO kan investeren en ook of `t geld uit China er ook wel komt. Dan ben je dus altijd te laat en moet je `t doen met de last minute deals. Soms pakt dat goed uit (Johansen) en soms gaat dat faliekant mis zoals dit jaar.
Wat Max al zegt: de woorden v Hamdi zijn weer dezelfde open deuren, eerst zien dan geloven.
Kelt.....maar even over v. As. Vanaf het begin van de voorbereiding was het duidelijk dat Becker weg was. En El Khayati zou gaan. Dan nog kan je zeggen hij had een beperkt budget. Maar kijk wat hij vastgelegd heeft. Kramer, Bilal, Cibicki, Haye, Bjelica, Summervile en Koopmans. Niet echt sterk toch? Hij heeft gewoon een matige selectie samengesteld. En dat kan je hem gewoon aanrekenen.

Dat piepelen moet je dan ook niet overdrijven.
0
Woensdag 18 december 2019 om 09:13 uur

Mike

JB schreef:

Even 1 reactie op jouw laatste zin:

De enigszins stijgende inkomsten zijn, als je de kleine lettertjes goed leest het gevolg van:
- meer tv-geld
- meer omzet horeca
- en vooral de transferinkomsten

Het enige waar Marketingmannetje Manders op basis van zijn eigen vakgebied een bijdrage had kunnen/moeten leveren - de sponsoring - is in die jaren zwaar onderuit gegaan.
Ondanks "de beste deal ooit" zijn daar de forse gaten in de begroting ontstaan. Niet aan de uitgavenkant.
Hehe, heb je het gezien? En er wordt meer aan acquisitie gedaan dan ooit maar niemand wil instappen. Ja, voor een half jaar op de reclameborden. Er is niemand die flink gaat bijdragen zolang de situatie zo onduidelijk en onzeker blijft. Jaren zijn de sponsors weggebleven vanwege het negatieve imago, nu blijven ze weg omdat er 10000km verderop iemand met een joystick aan het spelen is.
Als er bij een andere club crisis is komt een clubje van 10-15 bij elkaar en wordt er gelapt voor versterking. Hier Kijkt iedereen, terecht, naar het oosten
0
Woensdag 18 december 2019 om 07:07 uur

Advertentie

JB

Langebach2 schreef:

Zit toch bij Vitesse. Als technisch manager denk ik aan Marco Boogers voorheen uitstekend gedaan bij FC Dordrecht.

Erwin Koeman zou ook een prima TD kunnen zijn, rustig en genoeg verstand van het spelletje.

Stan Valckx is misschien ook is toe aan een nieuwe uitdaging. Zou met iets meer budget en Steijn samen een prima duo kunnen vormen om het plan van Hamdi tot een succes te brengen.
Waarom nou altijd weer die Stan Valckx?

Heeft in de afgelopen jaren een vreemdelegioen bij VVV binnengehaald, waarvan de meesten na 1 jaar en een wedstrijd of 15 weer vertrokken zijn.
Heeft DERTIGERS als Kum binnengehaald.

En heeft 1 mazzeltje gehad met die Duitse Afrikaan, die door een fout in het huurcontract voor 2 miljoen kon worden overgenomen en direct, zonder nog 1 wedstrijd te spelen, voor 5 miljoen is doorverkocht.

O ja, en haalde MAASKANT als vervanger van Steijn.

Mo Allach zou ik al jaren graag hier zien, maar die ligt nog jaren vast in Arnhem.
Alleen als de Russen hem of de bodemloze financiële put daar zat zijn komt hij vrij.

Boogers heeft het bij Dordt heel aardig gedaan. Met huurspelers van ADO en Feyenoord. Een huurspeler van Feyenoord hebben we al.

Koeman heeft, net als Metgod, destijds nog nooit in een dergelijke rol gewerkt.

Ik begrijp dat Hamdi wel een lijstje met beschikbare TD`s heeft, hij gooit geen pantoffels weg voor hij nieuwe in de folder heeft zien staan.
Helaas heeft de bovenste van het rijtje die fantastisch lag bij de Wang-dynastie (Wenger) bedankt toen bleek dat die 2,5 ton salaris per jaar was en niet per 3 weken.

Echt, een vervanger voor Van As die het echt beter gaat doen ga je niet (zo maar) vinden. Zeker niet als er niet een serieus te besteden budget beschikbaar komt.
0
Woensdag 18 december 2019 om 06:42 uur

Max

Jansma weg: jammer
Van As weg: logisch
Toekomstplannen: open deuren

Welterusten.
0
Dinsdag 17 december 2019 om 23:13 uur

Nu online

Don Leo, Alexander, pajam, Marcie, Max, vakkiel, Edje, Haraldberg1, Swaber, ruudjuh070, hagenees abroad, Eeuwig Den Haag, Advocado en 311 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 473
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
7 februari 2025 om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5