Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: clubs

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 474
Volgende pagina

Bert

Een oudere supporter schreef:

En Wang heeft zitten slapen toen hij de club kocht. Hij dacht
te leren van het voetbal hier, maar was alleen goed om er geld in te pompen.

Met alle respect maar ik vind het echt ongelooflijk dat jij en Marcellino nog achter Wang staan na alles wat er gebeurd is.

Op mijn werk hebben supporters van andere clubs zelfs medelijden met mij vanwege die Chinees. Nou is medelijden wel het laatste waar je als supporter op zit te wachten maar zo erg is het al.
0
Zondag 4 december 2016 om 20:56 uur

marcellino

GreenYellowTheHague schreef:

Ik zou ook alvast een 010 pet en slaap kloffie kopen als ik jou was, misschien ook een idee om alvast een account te maken op de 010 shoutbox, waarschijnlijk begrijpen ze je daar beter
kijk dat bedoel ik nou.volgens mij ben ik al 43 jaar supporter van ado en dat zal altijd zo blijven echter ga ik ook niet elke week naar een slechte film.dat ik naar feijenoord ga is dat ik van voetbal hou en het ook leuk vind(net als bij het nederlands elftal)om in een stadion te zitten van 63000 man.dan heb je het over een beleving dat zegt niets waar je hart ligt.als ik dan ook nog 3 kinderen heb die vandaag ook weer zitten te janken ben ik er klaar mee.en ja dan denk ik dat ik meer plezier haal als ik daar met mijn kinderen gaat zitten dan bij ado.
ik ben niet zoals vele hier die een graf hekel aan ajax hebben of aan feijenoord ik hou van mooi voetbal en leuk voetbal zo ik ook kan genieten als een van deze clubs door gaan in europa.
0
Zondag 4 december 2016 om 18:10 uur

H@@GenEES

Speelronde: 15
Aftrap: zondag 4 december, 12.30 uur
Scheidsrechter: Pol van Boekel

• ADO Den Haag stond na veertien wedstrijden nog maar net boven de degradatiestreep. Na een uitmuntende start draait het eigenlijk al maanden moeizaam bij de residentieclub. FC Utrecht begon juist matig, maar is de afgelopen weken bezig aan een opmars.

• Beide volksclubs kruisen in Eredivisie-verband voor de dertigste keer de degens in Den Haag. ADO noteerde tien zeges, FC Utrecht pakte zeven keer de volle buit en twaalf keer bleef de strijd onbeslist.

• Als we een fictieve ranglijst over de laatste tien duels zouden maken, dan staat ADO Den Haag stijf onderaan. De sportieve tegenslag komt bovenop al het gedoe rond eigenaar Hui Wang, die op ramkoers ligt met de dagelijkse leiding.

• Tijdens de trainingen van deze week zal ADO Den Haag-coach Zeljko Petrovic ongetwijfeld aandacht hebben besteed aan de organisatie bij dodespelmomenten. De residentieclub kreeg al tien treffers om de oren bij een standaardsituatie, na veertien duels het hoogste aantal in de Eredivisie.

Edouard Duplan stuit met ADO Den Haag op zijn oude club FC Utrecht.
Edouard Duplan stuit met ADO Den Haag op zijn oude club FC Utrecht.
• Voorafgaand aan dit weekeinde voerde ADO Den Haag op zeer overtuigende wijze het `gele kaarten-klassement` aan. Liefst 36 keer werd een speler van de club uit de Hofstad op de bon geslingerd met geel. Nummer twee Roda JC Kerkrade volgde met dertig gele kaarten op gepaste afstand.

• ADO Den Haag-speler Edouard Duplan stuit op de club die hij tussen 2010 en 2015 gedurende vijf seizoenen diende. De aanvaller moet alleen FC Utrecht-spits Sébastien Haller boven zich dulden op de ranglijst van meest scorende spelers uit Frankrijk in de Eredivisie-historie: 33 om 35 goals.

• Voor het eerst sinds een reeks in het seizoen 2012/13 kan FC Utrecht minimaal zeven competitieduels op rij zonder nederlaag blijven. De laatste verliesbeurt dateert van 2 oktober, toen Ajax met 3-2 triomfeerde.

• FC Utrecht was voorafgaand aan deze speelronde een van de twee clubs die dit seizoen tijdens elke Eredivisie-wedstrijd tot scoren kwam. Ajax kon hetzelfde zeggen.
0
Zondag 4 december 2016 om 11:12 uur

Bert

H@@GenEES schreef:

Ik geloof niet dat de gemeente aandeelhouder van een commercieel bedrijf mag zijn volgens de EU regelgeving, ben niet helemaal zeker maar volgens mij is dat tegen de Europese wetgeving...
Waarom zou de gemeente dat niet mogen? Als zij vinden dat dat in het belang van de gemeente mag dat zeker. Ik denk dat jij in de war bent met de regels omtrent subsidie aan clubs.

Overigens vind ik je nog steeds een griezel van een vent maar dat terzijde.
0
Zaterdag 3 december 2016 om 19:36 uur

H@@GenEES

Club Achter de Duinen schreef:

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Petrovic wil wel blijven
Zeljko Petrovic wil langer bij ADO Den Haag blijven als de club dat wil.
Lees het nieuwsbericht
Tja vind ik ook niet het, de clubs zullen niet voor hem in de rij staan, helaas...
0
Vrijdag 2 december 2016 om 20:25 uur

DHFC070

Weer is een minuut stilte daar wordt je eerlijk gezegd ook gestoord van. Nog even en er is iedere wedstrijd een minuut stilte. Dat de clubs in colombia dit doen ok maar na het ongeluk was zelfs op het nieuws dat Az zijn medeleven heeft geuit waar hebben we het in godsnaam over?
Neemt niet weg dat het natuurlijk wel een tragedie is.
0
Vrijdag 2 december 2016 om 13:40 uur

gillah

De tactiek van UVS/De Bruin: kom met zo veel onzin dat de andere partij onmogelijk op alles kan reageren, dan blijft er altijd wel wat hangen.

Over die Chinese speler zegt UVS dat ADO Den Haag er veel geld aan kan verdienen als hij wordt verkocht aan een Chinese club. Dat is natuurlijk bullshit als die Chinees er niks van kan. Die chinese clubs gaan echt geen miljoenen neertellen voor een speler die op de bank zit bij het tweede.

0
Vrijdag 2 december 2016 om 09:37 uur

DHFC070

muisie schreef:

Ik geef ook aan dat er meerdere oorzaken zijn. Maar ik vraag me af waar al die Die-Hard supporters zijn die vroeger wel voor hun club op kwamen. iedereen brengt gemiddeld 500 600 euro in een seizoen naar ADO als het niet meer is met al het parkeergeld, consumpties en fan artikelen. en het enige wat ze doen is toekijken hoe de club kapot gemaakt wordt door het wanbeleid op verschillende niveau`s, zowel op het veld (kapitaal vernietiging door trainers en spelers zelf) als op bestuurlijk niveau! Ooit 1 spandoek geweest over bijvoorbeeld Wang en daar werd ie boos over en daarna nooit meer wat gezien. Dat was vroeger wel anders. Ik ga niet de hele geschiedenis van alle ADen en RVC`s herhalen want iedereen weet hoe dat gegaan is. Het is Den Haag onwaardig wat hier gebeurt en als we het nog niet waren.... Dan zijn we nu toch echt wel officieel het lachertje van het hele Nederlandse betaalde voetbal. Er zijn Amateurclubs die het beter doen en er beter voor staan. Belachelijk gewoon!!
Wat stel je voor? Weer is de bestuurskamer bestormen? Tijden zijn verandert en dat soort intimidatie en agressie zijn niet meer van deze tijd. Ben het wel met je eens dat er wat moet gebeuren.
Alleen 99% van de acties hebben geen nut en heb je alleen jezelf of medesupporters mee.
Zolang United Vansen de aandelen heeft blijft het deze bagger en zelfs daarvoor was het al jarenlang bagger op bestuurlijk niveau.

We staan er niet goed op maar spelen nog eredivisie en staan 3 puntn van de nr.7. Dit was vroeger ook wel anders, langleve de goudengids divisie. Vergis je niet dat het bij veel andere clubs ook bagger is hoor alleen die hebben nog iets in eigen hand.
0
Dinsdag 29 november 2016 om 11:09 uur

Advertentie

GreenYellowTheHague

Kees schreef:

A-landelijk
Dat was toen een redelijk niveau ja, alleen waren er toen ook clubs als RVC en RKAVV die eigenlijk niets voorstelden
0
Zaterdag 26 november 2016 om 22:20 uur

Dannyy

Luuk de Jong al 900 minuten niet meer gescoord. Dat wordt dus massaal wedden op een hattrick, wij zijn wel goed in het helpen van spelers en clubs uit vorm.
0
Donderdag 24 november 2016 om 15:03 uur

Nu online

Thehague070, Teeg070 en 302 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 474
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5