Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: contract

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 474
Volgende pagina

KR96

Bleek schreef:

Zullen best wat dingen aan die jongen mankeren. Gezien onze situatie vind ik het geen slechte zet. Transfervrij, vrij jong en aanvoerder van een subtopper in de jl league..
En een 4-jarig contract. Ook een unicum.
0
Dinsdag 20 juni 2017 om 11:18 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

‘ADO beloning voor Kuipers’
Nick Kuipers tekent binnenkort een contract voor vier jaar bij ADO.
Lees het nieuwsbericht
0
Maandag 19 juni 2017 om 21:40 uur

exopure

pajam schreef:

prima aanwinst! Nu Meisner wegdoen.
Ook mooi dat ze hem ook een langdurige contract aanbieden ipv max 3 jaar.
0
Maandag 19 juni 2017 om 19:09 uur

GreenYellowTheHague

Word nu ook op meer sites vermeld. Had nog een jaar contract... Wat zou de club ontvangen?
0
Zaterdag 17 juni 2017 om 11:26 uur

Aad

GreenYellowTheHague schreef:

Lekker beginnen met alles en bijna iedereen weg doen op kantoor, te beginnen met Manders. Hoe overduidelijk wil je het hebben dat dit een meeloper is? Eerst zowat Wang de hemel in praten en de taken van Wigt overnemen, vervolgens als hij merkt dat hij er niks van kan een rechtzaak aan gaan spannen en vervolgens weer zaken gaan doen met ze... Laat die Zheng de toko maar gaan runnen met een aantal andere partners van hem, dan kan het wat worden. Of de boel laten overnemen door een andere grote investeerder die er wel kaas van heb gegeten.
Dit hele zooitje wat er nu zit is rot en word alleen maar rotter
Wel waar maar van A tot Z niet realistisch.

Behalve Manders en mensen met tijdelijke contracten is het bijna onmogelijk om iemand te ontslaan zonder financiële gevolgen.

De wetgeving (arbeidsvergunningen) staat niet toe dat Chinezen de posities van Nederlanders innemen. (Anders voor EG inwoners.) Hooguit tijdelijke vergunningen in verband met speciale projecten.

En behalve UVS / Wang is er niemand zo gek om een club als ADO (je weet wel: middelmatige club uit een kleine competitie met een duister verleden op bijna alle aspecten) over te nemen.

Ik en een paar anderen hebben het al eens gezegd. Voor ADO was degradatie in de huidige situatie de beste optie geweest. UVS / Wang zouden bijna zeker zijn uitgestapt, dure spelers met opties in hun contract zouden zijn vertrokken of voor een maximale transfersom verkocht en zelfs met een begroting van 8 miljoen ben je in de JL een van de "rijkeren". Volop gelegenheid om gezond te worden.
Niet leuk? Nee, maar is eredivisie spelen op deze basis dan wel leuk?
0
Zaterdag 17 juni 2017 om 10:39 uur

Advertentie

Waht

Het is toch ongelofelijk we gaan naar een tekort van 3 miljoen.
Diverse Skyboxhoudera hebben al jaren vooruitbetaald.
Schaken 3 ton hoepelt gelukkig op.
Kanon een matige speler die 4 ton verdient loopt uit contract. Wegwezen.
Malone en Kasteneer lopen uit contract is zomaar 3 ton.

Als we dan rekenen zijn de tekorten terug gebracht naar 2 miljoen.
Als we Havenaar kunnen verkopen voor 1,5 miljoen (salaris 5 ton ) zijn we toch uit de probleem of is dit te simpel.

Dan ga je toch niet met je volle verstand 4 miljoen lenen.
Het zal wel creatief boekhouden heten maar me club gaat naar de kloten.
De enige man met beetje aanzien: Martin Jol heeft het nog heel lang vol gehouden met al die idioten om hem heen. De club is ziek. En zwaar ook.
0
Vrijdag 16 juni 2017 om 23:17 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Hevel verlengt contract
Hector Hevel heeft het naar zijn zin op Cyprus en de liefde is wederzijds.
Lees het nieuwsbericht
0
Donderdag 15 juni 2017 om 09:13 uur

Tikki Takka

barney070 schreef:

Waarom denk je dat ze Henkie neerzetten.
Zodat de mensen toch wat kunnen eten
Gelukkig heeft Henk Patat wel zijn contract verlengd. Geef je toch een signaal af naar spelers die twijfelen om bij te tekenen.
0
Dinsdag 13 juni 2017 om 19:48 uur

Aad

grijze gek schreef:

Er zijn er weer minder verkocht dan voorgaande jaren hoorde ik afgelopen dinsdag bij het stadion!
Triest
Vind je het gek?

Alleen maar berichten van derden dat de betere spelers van vorig seizoen vertrekken, nog niet een speler voor de A-selectie binnengehaald, geen enkele communicatie hoe het nu verder gaat op bestuurlijk niveau, slappe elkaar tegensprekende berichten over de zgn. superdeal met Car Jeans. En zo kun je er nog wel een paar bedenken.

Ik weet het: het is nog vakantie. Maar het is ook de 21e eeuw en we ontvangen signalen van miljoenen lichtjaren ver weg. Dan moet een goed persbericht vanaf je vakantieadres op Curacao toch ook lukken lijkt mij.

Overigens ben ik bang dat Fons inmiddels dik spijt heeft van zijn handtekening. Zoals het er nu naar uitziet moet hij het straks zonder Heesen en van As doen want die hebben voor zover ik het kan volgen nog geen contract.
0
Dinsdag 13 juni 2017 om 10:18 uur

Petah

Malone toch bruikbaar gebleken en ik was echt geen fan van hem maar toch erg gied 2e seizoenshelft

Wat mij dan aanstoot is transfervrij hoe dom zijn ze bij ons van der kallen wat mis ik die man

Bied ze een contract aan met een optie tot verlengen dat deed kallen altijd maar het amateurisme slaat hier weer toe en nu lopen ze gratis weg
0
Zondag 11 juni 2017 om 23:40 uur

Nu online

jbdh, Aad, ton, poemba, tjapi01, Alle ballen op Jort, ruudjuh070, Ado Vakkie S, ADO079 en 215 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 474
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2