Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: laatste

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 475
Volgende pagina

R.E.

Sprinkhaan070 schreef:

Liever een topspeler op de laatste dag van de transfermarkt dan een Gorter 2.0 in juni vastleggen.
Liever een goede speler in juni dan een Gorter 2.0 op de laatste dag van de transfermarkt ...
0
Woensdag 19 juni 2019 om 23:46 uur

Sprinkhaan070

''Haagse Tsaar'' schreef:

Er zal heus niet ineens heel veel gaan veranderen.
Liever een topspeler op de laatste dag van de transfermarkt dan een Gorter 2.0 in juni vastleggen.
0
Woensdag 19 juni 2019 om 23:06 uur

Law

Kees schreef:

Deze clip is zo mooi. Zo hoort het te zijn en niet op een maandagmiddagje. En wat waren er veel mensen.

https://www.youtube.com/watch?v=sKkak7wpBy8
Met dit soort momenten kan je een beetje aan klantenbinding doen. Bv ook shirtjes bij de laatste thuiswedstrijd gooien naar supporters. Het kost vrijwel niets maar je doet er een hoop supporters plezier mee. Begin dan 2 dgn eerder op een zaterdag. Kinderen erbij...
0
Woensdag 19 juni 2019 om 22:52 uur

slash070

BLEISWIJK-1 schreef:

Ik wil graag wat positiefs horen. Jij mag beginnen....
Laatste twee seizoenen linkerrijtje geëindigd, heel lang niet voorgekomen?
0
Woensdag 19 juni 2019 om 19:51 uur

''Haagse Tsaar''

daveadodh schreef:

Laten we gewoon ff afwachten wat ADO doet ipv kijken naar wat VVV willem II en emmen doen
Ik vind dat vrij voorspelbaar. Durf eens een risico te nemen als club. De laatste jaren hebben we regelmatig gedacht dat als we door zouden pakken dat we gingen aanhaken. Elke keer is dat niet het geval.
0
Woensdag 19 juni 2019 om 16:00 uur

supporter-noord

Aad schreef:

Helaas wel. Voor een groot deel geworden door mensen die met hun geld geen raad wisten en daarom als hobby er een voetbalclub op na houden.

Plus de clubs uit zuidelijke landen die de regels van fair-play aan hun laars lappen en zich tot hun strot in schulden steken bij banken die mogelijke verliezen al hebben ingedekt over de rug van Jan-met-de-pet. Een en ander gerapporteerd door UEFA, FIFA en EG die er allemaal niets mee doen.

Ergo: niet alleen voetbal is ziek, de wereld ook.
Niet alleen voetbal. Hoorde vanochtend dat een kaartje voor de formule 1 op Zandvoort 140 EURO gaat kosten. whahhahaha. Wat een mafkezen. Die formule 1 volgde ik vroeger nog wel, ben nog op de laatste geweest in Zandvoort in 1985. Die hele formule 1 is ook allang kapot gegaan aan de commercie en aan allerlei regeltjes, zo zwaar, zo breed zo lang, wat een lol. Er doen amper nog echte automerken mee, zijn op één hand te tellen. Op tv volg ik het al 30 jaar niet eens meer.
Daarom is mijn belangstelling ook voor het voetbal tot bijna het nulpunt gedaald. Ik kijk alleen maar ADO, maar dat is ook al veel minder geworden, dat word ook nooit meer wat zoals vroeger.
Nog een half jaar, dan lekker met pensioen, en dan woon ik voorgoed in het buitenland, geen ADO meer maar ach, vind het niet eens erg. En ik neem geen fox of nederlandse tv.
Heerlijk, ik kijk er al naar uit.
0
Dinsdag 18 juni 2019 om 13:56 uur

Rossi

R.E. schreef:

Ik ben onder de indruk van je ijzersterke argumentatie, maar dat moet je dan tegen Fons zeggen, want hij is toch echt degene die aangaf dat de selectie verjongd en ververst moest worden. Als ik dat feit(!) constateer en als ik dat afzet tegen wat er daarna daadwerkelijk aan verjonging en verversing is gedaan (namelijk niets; ook dat is een feit), dan is dat geen "janken" maar dan zijn dat twee aantoonbare feiten. Jij zult misschien nog steeds denken dat er nog veel nieuwe spelers gaan komen (want 2 of 3 nieuwe spelers kun je natuurlijk geen verjonging of verversing noemen), maar bij ieder nieuw contract van een "oude" speler, neemt de (financiële) speelruimte voor vernieuwing van de selectie natuurlijk verder af. Maar ik verlaag me niet naar jouw niveau en wens je dus een fijne nacht verder!
Het is net half juni. Officieel gaat 1 juli pas de TM open. Je zit alleen maar te zaniken om nieuwe spelers en dat die en die zus en zo hebben gezege. Lekker belangrijk wat zij zeggen want het is altijd mooie praatjes maar weinig daden.

Wacht het gewoon lekker af en komt er weinig bij doen we het met deze groep.

Weet niet waar jij op baseert dat ik veel aanwinsten verwacht... En dat de financiële speelruimte afneemt heb je daar bewijzen voor? Wie zegt dat Goossens een verhoging heeft gekregen? Ik kan daar namelijk niets over vinden. Wil je minder dure contracten moet je Meijers, Kanon en Beugelsdijk gaan lozen.

Maar goed jij verwacht dus dat half juni er al een compleet nieuw elftal staat. Rook er nog een. Het is al jaren hetzelfde namelijk, toeslaan op de laatste momenten.
0
Dinsdag 18 juni 2019 om 12:32 uur

R.E.

BLEISWIJK-1 schreef:

Afgelopen jaar huren, tegen laag bedrag was een acceptabel risico. Voor het komende jaar zou ik het niet meer doen. Ook al is hij gratis.

Laat hem maar bij Lazio eerst fit worden. We zijn geen liefdadigheidsinstelling.
Op zich ben ik het met je eens, maar toch twee kanttekeningen. Hij liep de blessure niet in Rome op maar op ons eigen onvolprezen kunstgrasveld. Daarnaast kan ik niet beoordelen waarom het hem (tot nu toe?) niet lukt om het laatste stapje te zetten. Als er toch reële vooruitzichten zijn op volledig herstel, zou ik de gok toch wagen.
0
Maandag 17 juni 2019 om 18:52 uur

Advertentie

DHFC070

"Als je ziet dat je over de periode van de laatste 30 jaar gewoon stappen maakt als club omhoog en dat geleidelijk aan (naar mijn bescheiden mening het beste) gaat het gewoon prima."

Als je er zo naar kijkt klopt dat natuurlijk. De eindstanden van de afgelopen jaren is gewoon waar je hoort te staan dus dat is prima. Dan aub niet kijken hoe deze tot stand zijn gekomen want dat was sinds Fraser met afbraakvoetbal, gehele seizoen rond nacompetitie plek en dan met een eindsprint ineens naar de middenmoot. (vraag me altijd af waarom het de laatste 5 a 10 wedstrijden dan wel ineens kan maargoed)

Probleem alleen is dat deze eindstanden zijn bereikt met luchtfietserij door 20% van je begroting boven je stand te leven met geleend geld. In de toekomst gaan deze eindstanden in de middenmoot je nog veel pijn doen en verder terugwerpen want ooit moet dat terugbetaald worden ookal is het een achtergestelde lening.
0
Zaterdag 15 juni 2019 om 15:34 uur

FC2500

slash070 schreef:

Geen mens natuurlijk. Laatste twee jaar linkerrijtje geëindigd, waarvan 1x de play offs gehaald, en vorig jaar gemist op 2 of 3 doelpunten. Gewoon een grof schandaal dat zooitje. En nu tijdens de zomerstop nog niks nada gebeurt, ze doen niks goeds, dus nee, dank je de koekkoek!
Haha.

Als je soms de berichten hier leest denk je dat we elke jaar gedegradeerd zijn of play offs nacompetitie spelen.

Realiteit is dat we al jarenlang middenmoot eredivisie zijn.
Nauwelijks echt in de problemen komen en net niet aan kunnen haken bij de subtop die allemaal meer te besteden hebben.
Als je ziet dat je over de periode van de laatste 30 jaar gewoon stappen maakt als club omhoog en dat geleidelijk aan (naar mijn bescheiden mening het beste) gaat het gewoon prima.

Dat eeuwige gelul over de 3e stad, 3e club. Bestaat niet punt uit.
Den Haag is uniek en niet te vergelijken met andere clubs of steden alleen al doordat we aan zee liggen, ingeklemd tussen Haarlem noord en R’dam en enorm veel overheid hebben i.p.v. echt MKB.
Daarnaast wel een enorme 5e colonne.

Ik ben blij met de ontwikkelingen over de afgelopen 30’jaar omhoog. Willen we meer? Dan zal er minimaal 10mio. Bij moeten komen in de begroting maar dat is nog niemand gelukt. Behalve de luchtfietser Fonteijn toen die net eruit gezet was weliswaar en nergens op afgerekend kon worden.

Come on the Hague
0
Zaterdag 15 juni 2019 om 15:14 uur

Nu online

Priapus Rex, Marcie, RF, JP, Jurriën, Marcelvld en 169 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 475
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5