Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 475
Volgende pagina

H@@GenEES

Zeljko Petrovic wil trainer worden van PSV: `Ik droom, maar ben niet dom`

ROSMALEN - Zeljko Petrovic komt zaterdag met ADO Den Haag op bezoek bij PSV. De trainer ruikt zijn kansen, want de Eindhovense ploeg heeft net een Europese wedstrijd achter de rug en draait moeizaam in de competitie. Maar Petrovic, die ooit trainer van PSV wil worden, weet natuurlijk ook dat een goed resultaat allesbehalve makkelijk wordt: "Ik geloof niet dat er een crisis is bij PSV."

Petrovic speelde zelf tussen 1996 en 1998 twee seizoenen voor PSV. De Montegrijn heeft er warme gevoelens voor de club aan overgehouden.

"PSV is zo`n mooie club", zegt Petrovic. "Ik ben zo trots dat ik daar mocht spelen. Door de supporters had ik daar altijd het gevoel dat we geen wedstrijd konden verliezen. Ik gun ze alles. Behalve zaterdag dan, haha. Zij spelen thuis, maar wij gaan het ze zo moeilijk mogelijk maken."

`Ze maken mij niet gek`
In Den Haag moet de in Rosmalen woonachtige Zeljko Petrovic alle zeilen bijzetten. Er is regelmatig kritiek op de trainer. Opmerkelijk, want ADO staat voorlopig op een keurige elfde plek ijn de eredivisie. Met een matig elftal. "Ach, ik heb als speler en als trainer al zoveel meegemaakt. Ze maken mij niet gek, ik blijf gewoon mijn werk als prof doen."

Toch lijkt er voorlopig niets aan de hand voor Petrovic, de coach spreekt met ADO dan ook over contractverlenging.

Geen crisis
Bij tegenstander PSV ligt Philip Cocu bij een deel van de aanhang onder vuur. De prestaties in de competitie vallen tegen. De Eindhovenaren staan na dertien wedstrijden derde op de ranglijst met zes punten achterstand op koploper Feyenoord. Petrovic denkt niet dat het zaterdag in het voordeel werkt van ADO Den Haag.
"Ik geloof niet dat er crisis is bij PSV", zo zegt hij. "Want toen Phillip (Cocu) pas begon, was er iedere week crisis. En volgens mij heeft hij daarna de beker gewonnen en is hij twee keer kampioen geworden."

`Trainer worden van PSV is een droom`
Dat zou Petrovic zelf ook wel willen. Het is geen sollicitatie, maar de coach zegt eerlijk dat hij graag coach van PSV wil worden. "Het is gewoon mijn droom om daar ooit trainer te worden", zo zegt hij. "Ik heb nog steeds een prachtig gevoel bij die club."

"Maar daar trainer worden, is best lastig", weet Petrovic. "Iconen als Van Basten, Rijkaard, Koeman, Gullit en Cocu komen daarvoor in aanmerking. En misschien straks een grote speler die net gestopt is. Dat begrijp ik, daar moeten we niet moeilijk over doen. Maar je weet het nooit. Misschien dat PSV over een aantal jaar zegt dat ze het met `Petro` willen proberen. Ik droom daar wel van, maar ik ben niet dom."
0
Vrijdag 25 november 2016 om 11:30 uur

Kees

BLEISWIJK-1 schreef:

Kees.....aanvullend op je shout. Ik zat tegen Willem II achter de goal. En daar was het merendeel van de supporters echt niet gespannen en met de broodnodige punten bezig. Ik ook niet moet ik bekennen!

Leedvermaak, dat was het. Mensen die in een deuk lagen om het niveau van ADO. En Willem II natuurlijk. Maar geef ze eens ongelijk.

Wat dat betreft is het verwachtingspatroon bij de meeste supporters al gezakt naar Jupilier niveau. En ik ben er ook van overtuigd dat hierdoor veel supporters thuis blijven of gelaten de wedstrijd bezoeken.

Zat je in het uitvak achter de goal

Ik ben enkel met de punten bezig en het niveau boeit me zeer regelmatig bijna niets. Dit jaar is echter wel het bedroevendste in het Kyo-stadion. Tezamen met het eerste half jaar in de Juup.

Ik denk dat de dagsupporters vnl. thuisblijven vanwege het gebodene in combinatie met de dure losse kaarten. Volgens mij kost de Haaglanden rond de dertig euro tegen Utrecht (ook nog opslag ???).
0
Donderdag 24 november 2016 om 16:00 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

Ik kan je gedeeltelijk volgen. Degradatie lijkt me echter verschrikkelijk en een ramp om die wedstrijden te bezoeken. Zit je met hooguit vijfduizend toeschouwers naar ADO - Jong Utrecht te kijken terwijl het slecht gevulde uitvak, dat enkel komt uit leedvermaak bij zo`n wedstrijd, in een deuk ligt.

De verhoudingen wat betreft aantal tussen "lokale spelers en aanwaaiende spelers" is echter bij ons en de meeste clubs volledig zoek. Je kunt je bijna niet meer identificeren met een speler en voor je het weet is ie alweer vertrokken zonder afscheid te nemen. Dat gebeurt zeer regelmatig en ook bij alle andere clubs.

Vroeger, ja we worden oud, bleven spelers in de regel minimaal zo`n drie á vier jaar en had je nog veel meer lokale helden. We zullen eraan moeten wennen dat dat nooit meer gebeurt.

Nog steeds kan ik Wang/U.V. niet doorgronden. Als ze spijt hebben was er toch allang met de club geleurd en hadden we dat best, op wat voor wijze dan ook, vernomen.
Hun investering loopt inmiddels op tot zo`n veertien miljoen euro. Dat laat je toch niet verdampen als investeringsmaatschappij met de aandeelhouders die in je nek blazen? Blijft hoe dan ook aardig wat geld.
Kees.....aanvullend op je shout. Ik zat tegen Willem II achter de goal. En daar was het merendeel van de supporters echt niet gespannen en met de broodnodige punten bezig. Ik ook niet moet ik bekennen!

Leedvermaak, dat was het. Mensen die in een deuk lagen om het niveau van ADO. En Willem II natuurlijk. Maar geef ze eens ongelijk.

Wat dat betreft is het verwachtingspatroon bij de meeste supporters al gezakt naar Jupilier niveau. En ik ben er ook van overtuigd dat hierdoor veel supporters thuis blijven of gelaten de wedstrijd bezoeken.

0
Donderdag 24 november 2016 om 15:54 uur

D.H.zuid-west

fcdh17 schreef:

Niet dat het wat gaat worden in Eindhoven, maar graag de mensen hier wat meer hoop geven

@PSV Joshua Brenet heeft een beschadiging aan zijn enkelbanden opgelopen. Hij is er naar verwachting 2 tot 3 weken uit:
psv.nl/psv/nieuws/art…
Heb mijn kaartje allang en kan er niet meer onderuit. Niet dat ik dat zou willen hoor, ik wil erbij zijn in goede en in slechte tijden.

Mar dan lees je het volgende bericht en ga je toch even twijfelen aan jezelf:

In Eindhoven worden er van oudsher niet of nauwelijks punten gepakt.

“Je moet altijd positief blijven”, zegt Zeljko Petrovic. “We weten dat de volgende wedstrijd zwaar is. We moeten ons voorbereiden op de drie wedstrijden daarna, waarin we misschien wél punten kunnen pakken.”


Positief blijven maar ervan uit gaa dat je NA PSV de punten MISSCHIEN wel gaat pakken...........pfffffffffffffff
Nee dat geeft de uitsupporter moed.... er zullen vast nog veel kaarten gekocht worden voor PSV uit. Leuke opsteker ook voor het team, het geeft ook zo lekker veel vertrouwen enzo

Wat een k*t trainer hebben we nu zeg, ik ben klaar met die malloot en zijn wisselende feestopstellingen.
0
Maandag 21 november 2016 om 19:58 uur

gillah

Haagse Kelt schreef:

Denk dat je je qua trainer op volgend seizoen moet richten. Dit jaar blijf je er wel in. Dan kom ik toch uit bij Ron Jans. Knap wat hij de laatste jaren met Zwolle heeft neergezet.
We hebben in principe teveel kwaliteit om onderaan te eindigen maar toch vrees ik ervoor, waar ik dat onder Steijn en Fraser nooit deed. Maar op het veld en in de organisatie klopt er niks van, er zijn steeds meer teleurgestelde supporters, er is heel weinig vertrouwen, door de goede seizoenstart heeft niet iedereen de ernst van de situatie volledig door en de ploegen aan de onderkant pakken ook veel punten. De combinatie van die factoren vindt ik gevaarlijk. Daarnaast past het ook zo bij de geschiedenis van onze club. De hoop en verwachtingen rond het nieuwe stadion kregen een knauw door de degradatie net voor de oplevering van het stadion, de hoop en verwachtingen gewekt door Wang kunnen ook zomaar eindigen in een degradatie.
0
Maandag 21 november 2016 om 19:03 uur

Advertentie

Gast

schreef:

Meen je dat nou dat ze nog 6 of 7 punten nodig hebben logies toch?
Als we die punten nog halen dan ziten we redelijk haal je niks ga ik echt voor een plaats bij de onderste 3 helaas iedereen kraakte wormgoor en derijck af zo zie je maar hoe belangrijk die. Waren he kristenssen niet te vergeten
0
Maandag 21 november 2016 om 16:38 uur

Gast

Kees schreef:

De club zit wel in een heel moeilijk parket wat betreft de trainer.

In het AD een stuk over Petrovic met een ietwat suggestieve inslag. Ook wordt weer duidelijk gemaakt dat de relatie Advocaat/Petrovic versus Jol niet echt optimaal is.

Maar wat moet de club doen? Je staat inmiddels vrij aardig in de gevarenzone en de trainer geeft duidelijk aan dat hij nog niet weet of hij zijn contract wil verlengen? Is hij nog voldoende gemotiveerd? Zelf denk ik zeker van wel maar de voetballerij houdt er vaak andere gedachtes op na.

Tussentijds zelf afscheid nemen kan de club niet bekostigen. Daarnaast moet je als je een nieuwe trainer (Steijn) aanstelt een afkoopsom betalen.

De enige oplossing is nog zo`n zes á zeven punten behalen. Maar of dat er nog inzit?
Meen je dat nou dat ze nog 6 of 7 punten nodig hebben logies toch?
0
Maandag 21 november 2016 om 16:31 uur

Kees

grijze gek schreef:

ik denk dat Steijn ook niet de oplossing is, volgens mij krijgt niemand meer dit zooitje aan het voetballen en centen zijn er niet en 6 a 7 punten kan je ook wel op je buik schrijven Kees
Dat aantal punten betwijfel ik ook. Daarnaast lijkt Steijn ook niet de oplossing hoe graag ik hem ook terugzie.

Optie is ook een investering van U.V. tijdens de winterstop. Ook zij zien hun geld/investering verdampen. Maar ik betwijfel of daar nog wat geld voor ADO op de plank ligt.
0
Maandag 21 november 2016 om 12:53 uur

grijze gek

Kees schreef:

De club zit wel in een heel moeilijk parket wat betreft de trainer.

In het AD een stuk over Petrovic met een ietwat suggestieve inslag. Ook wordt weer duidelijk gemaakt dat de relatie Advocaat/Petrovic versus Jol niet echt optimaal is.

Maar wat moet de club doen? Je staat inmiddels vrij aardig in de gevarenzone en de trainer geeft duidelijk aan dat hij nog niet weet of hij zijn contract wil verlengen? Is hij nog voldoende gemotiveerd? Zelf denk ik zeker van wel maar de voetballerij houdt er vaak andere gedachtes op na.

Tussentijds zelf afscheid nemen kan de club niet bekostigen. Daarnaast moet je als je een nieuwe trainer (Steijn) aanstelt een afkoopsom betalen.

De enige oplossing is nog zo`n zes á zeven punten behalen. Maar of dat er nog inzit?
ik denk dat Steijn ook niet de oplossing is, volgens mij krijgt niemand meer dit zooitje aan het voetballen en centen zijn er niet en 6 a 7 punten kan je ook wel op je buik schrijven Kees
0
Maandag 21 november 2016 om 12:48 uur

Kees

De club zit wel in een heel moeilijk parket wat betreft de trainer.

In het AD een stuk over Petrovic met een ietwat suggestieve inslag. Ook wordt weer duidelijk gemaakt dat de relatie Advocaat/Petrovic versus Jol niet echt optimaal is.

Maar wat moet de club doen? Je staat inmiddels vrij aardig in de gevarenzone en de trainer geeft duidelijk aan dat hij nog niet weet of hij zijn contract wil verlengen? Is hij nog voldoende gemotiveerd? Zelf denk ik zeker van wel maar de voetballerij houdt er vaak andere gedachtes op na.

Tussentijds zelf afscheid nemen kan de club niet bekostigen. Daarnaast moet je als je een nieuwe trainer (Steijn) aanstelt een afkoopsom betalen.

De enige oplossing is nog zo`n zes á zeven punten behalen. Maar of dat er nog inzit?
0
Maandag 21 november 2016 om 12:41 uur

Nu online

Lellow, Erik070, KickOff, TheMariner, ADO079, tjapi01, fcdh-middennoord, Grimm, Ado Vakkie S en 227 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 475
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5