Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: soort

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 475
Volgende pagina

Beest

tanker070 schreef:

Wat wel vreemd is is dat Anderlecht van Den Haag een transfersom wilde hebben van € 1 miljoen en dat ajax € 0,0 hoefde te betalen aan transfersom terwijl die juist geld teveel hebben....

Klinkt als een rare gang van zaken, volgens mij is er ook door Ajax een vies spelletje gespeeld.....
Een soort ruilconstructie ze krijgen talentjes van de toekomst of ze moeten zich coulant opstellen bij een transfer de andere kant op

er was toen ook sprake van fraude en dat buly niet speelgerechtigd was maar daar weet k t fijne nie van
0
Woensdag 18 april 2012 om 15:42 uur

DaveDH

Tommy schreef:

De Boer laat jongste Sneijder zelf kiezen
Rodney Sneijder kan komende zomer terugkeren naar Ajax, daar zal hij in eerste instantie derde keus zijn bij trainer Frank de Boer. De aan FC Utrecht verhuurde middenvelder mag daarom zelf kiezen: terugkeren of vertrekken.

"Ik heb een goed gesprek met Frank de Boer gehad", zegt Sneijder in gesprek met De Telegraaf. "Hij heeft aangegeven dat ik voor mijn positie derde keus ben. Ik ga met mijn zaakwaarnemer Sören Lerby overleggen wat ik doe."

Ismail Aissati zat aan het begin van dit seizoen in een vergelijkbare situatie, hoewel hij eigenlijk nog niet eens derde keus was. De Boer kwam echter terug op zijn beslissing en Aissati speelt zijn wedstrijden in de belangrijkste fase van het seizoen. Sneijder mag zelf kiezen of hij voor zijn plek wil vechten. Mocht hij de strijd met de concurrenten niet aan willen gaan, is Ajax bereid mee te denken over een eventuele transfer.

De koploper uit de Eredivisie vraagt een kleine vergoeding voor de 21-jarige linkspoot. Het is ook een optie dat de in Utrecht geboren middenvelder transfervrij vertrekt en Ajax in de toekomst meedeelt bij een eventuele doorverkoop.


Ik vind dit toch een redelijke optie.
Heeft nog niet heel veel laten zien dus zal niet heel veel intresse voor zijn, maar kan wel voetballen of zal het door de naam komen???
Vind dit wel een meer serieuze mogelijkheid dan op spelers te gaan lopen jagen waar de halve eredivisie achteraan zit en die toch niet gaan komen
Dat soort spelers komen echt niet naar Den Haag hoor.... net zo goed als dat trainers als Jans niet naar Den Haag komen... daar zijn we veel te kleine club voor...
0
Woensdag 18 april 2012 om 09:54 uur

Reswek

ADODENHAAG schreef:

Ik vind het een grotere schande dat Ali zich goed genoeg voelt om talent (zoals Elbers) in de weg te zitten dan dat hij wordt uitgefloten. Als je slecht speelt en dik bent vraag je er natuurlijk ook om. En het is niet dat ie constant wordt uitgescholden ofzo, ik vind het niet raar dat mensen hem uitfluiten. Steijn moet er ook mee kappen hem op te stellen.
kk kneus ben jij joh

ga lekker bij ajax op de tribune zitten

weggooier

kijk nou wwat je zegt

om talent in de weg te zitten:
Dus Ali zit bij denhaag te trainen elke dag ze best te doen met de gedachte: ik ga lekker elbers in de weg zittten??!?!?!
pfffffffffff

dus als je slecht speelt(zoals bijna iedereen dit seizoen) wordt je uitgefloten:
weet je wie dat doen? de mensen waarvan wij altijd zingen ajax publiek ajaxpubliek......... zelf hoor je dan ook bij

ik vind dat jij aan je moeder een ajax shirtje of psv shirtje moet vragen voor je verjaardag, dan kan je wat vaker juichen voortaan en posters vanje favoriete spelers boven je bed hangen

NEP/SUCCESSUPPORTER DAT JE DER BENT

pleur op man
hekel aan dat soort gasten

tuurlijk speelt ie matig maar wie niet
om hem dan al voordat ie ingevallen is uit te fluiten , kan er bij mij niet in

gaan we dalijk ook Immers uitfluiten als ie weg gaat? Elia is ook weggepest en ga zo maar door
Ricky vd bergh ook een voorbeeld, jongen die er altijd voor gaat en vecht voor de ploeg , ok ook ongelukkig zoals Ali maa zijn jongens van de club van de stad, die fluit je niet uithoe dan ook......... je kanniet van ze vragen om 10 goals te scoren in een jaar enige is inzet tonen en vechten en je kan zeggen wat je wil maar dat doen ze

maar goed gelukkig zijn er nog wat supporters die dit wel begrijpen, tegenwoordig lopen er allemaal nepperds bij
0
Dinsdag 17 april 2012 om 17:11 uur

BLEISWIJK-1

Kees schreef:

En van mij hoeft het eigenlijk niet. Maarre, met John Verhoek was het ook behelpen. Smolarek en Van Duinen zijn ook in mijn beleving niet de ideale centrumspitsen. Dus, twijfel ik sterk omtrent die Rus.
Nou voor een normaal ADO salaris moet je het gewoon doen. Ik zou hem er ook bij betrekken als een soort spitsentrainer. Als jongens zoals van Duinen en misschien ook wel een Hoesen door die Rus (en Hoogendorp) opgeleid worden, dan heb je goud in handen. Maar dan ook alleen als zijn salariseisen normaal zijn.
0
Dinsdag 17 april 2012 om 16:04 uur

DHFC070

070 schreef:

als iemand ooit snel is uitgefloten, dan is het Elia wel. Ook voor de tijd dat hij weg wilde! de arme jongen moest het in het begin doen met wat invalbeurtjes, en ik weet nog als de dag van gisteren dat hij al de derde keer na een mislukte schaar is zo werd uitgefloten door een deel van het publiek. Kan pijn doen dit te horen, maar is echt zo. Overigens slaat de vergelijking Visser-Elia werkelijk nergens op. De potentie bij Elia droop ervan af, maar de trainers zagen niets in hem. Bij Visser is het exact andersom.
Helemaal met je verhaal eens hoor. Je kan Vicento ook nog als voorbeeld nemen die wordt echt wekelijks uitgefloten als hij een bal over de zijlijn loopt en dat soort dingen. Terwijl hij ook dingen goed doet en beslissend is iets wat maar weinig spelers hebben in deze selectie.
Dat is inherend aan een buitenspeler die moet een actie maken en meer dan de helft van de tijd mislukt die actie. Meric, Verhoek enz. allemaal al tig keer uitgefloten. Uitfluiten van je eigen spelers brrr.

En over Visser tsja ik vind hem ook niet eredivisie waardig en belachelijk dat hij basisspeler is bij ons dat zegt al veel. Echter heeft Visser wel de potentie want voetballen kan die wel hij heeft alleen 0,0 duelkracht en 0,0 durf en aanvallende intenties. Laat dat nou net 1 van de belangrijkere dingen zijn van een verdedigende middenvelder.
Gelukkig zijn dat wel allemaal dingen die je kunt trainen en kunt uitbouwen gedurende je carriere. Zie in Visser in de toekomst echt wel een goede nuttige middenvelder ala Brama, Cocu enz. Je ziet ook als we riant voorstaan dat hij ineens wel meer durft te voetballen.

Visser moet eerst maar eens duelkracht opdoen en de komende zomer een aantal weken fulltime in de sportschool zitten. Daarnaast moet hem verboden worden om de bal op Coutinho te spelen.
0
Maandag 16 april 2012 om 19:05 uur

DaveDH

<FCDH> schreef:

Is dat nou het enigste wat je ken zeggen? visser beter dan rado laat me niet lachen man
Nee hoor ik heb meerdere keren onderbouwd waarom Visser een prima speler voor Den Haag is, zou jij ook eens moeten doen ipv dit soort nietszeggende shouts
0
Maandag 16 april 2012 om 13:49 uur

super fc denhaag

DaveDH schreef:

Je mist een beetje mijn punt en mijn punt is dat jonge spelers (en dat is Visser) hier volledig afgebrand worden.. ik haalde Verhoek en Elia aan omdat daar exact het zelfde gebeurde... (En nee ik heb niet de illusie dat Visser van het zelfde kaliber is als die twee, aan de andere kant die twee waren in het begin ook niet zo best...)

Die werden ook niet goed genoeg gevonden en achteraf hebben die mensen allemaal ongelijk gekregen, en ik ben het helemaal met je eens dat Visser geen topper is maar een zeer bruikbare stofzuiger/waterdrager die je gewoon nodig heb in een 11tal, ook bij de top clubs heb je middelmatige voetballers die nuttig voor het 11tal zijn en dat is Visser ook.

De manier waarop die jongen hier wordt afgefikt vind ik onterecht gezien zijn prestaties op het veld, die jongen wordt tegen het licht gehouden op een manier die ik ongepast vind en terug zie in de manieren waarop Elia en Verhoek werden afgefikt door het eigen publiek ....


elia is nooit afgebrand door het eigen publiek. hoe kom je erbij. elia en lex schoenmaker. hadden volgens mij een verschil van mening. dat had niets met het publiek te maken. en hoe kan je een soort van visser nu vergelijken met elia. visser mag elia s schoenen nog niet eens poetsen.
0
Maandag 16 april 2012 om 12:39 uur

Thijs

miq72 schreef:

Met stijgende verbazing heb ik kennis genomen van de negatieve reacties op Kevin Visser op deze box .Voor het eerst de laatste maanden speelt Kevin regelmatig in de basis en de laatste weken ook op zijn favoriete plek als verdedigende middenvelder .De belangrijkste taken van een verdedigende middenvelder is het uitschakelen van de nummer 10 van de tegenstander en het onderscheppen van aanvallen van de tegenstander .Als je als supporter van Ado zit te wachten op fantastische passeerbewegingen en mooie doelpunten van hem kan je lang wachten want die zullen er niet veel komen maar nogmaals dat is zijn taak ook niet en je kan ook niet met 11 tjaron Chery s of 11 Jens Toornstra s in een elftal lopen .

Gistermiddag behoorde Kevin Visser tot de beste spelers van ons elftal !!De 1e helft moest Kevin het opnemen tegen Marco van Ginkel .Van Ginkel is een van de grootste talenten van Nederland en de laatste weken in bloedvorm .Hij kwam er niet aan te pas tegen Kevin .De 2e helft kreeg Kevin een haast wel onmogelijke opgave .Vd Brom dacht slim te zijn en zette een van de allerbeste spitsen uit de eredivisie op Visser .Wilfried Bony , de klasbak uit Ivoorkust die het elke week elke voorstopper uit de nederlandse competitie moeilijk maakt werd door de hier zo bekritiseerde Kevin Visser totaal uit de wedstrijd gespeeld .

Door de bezoekers op deze box werd hij beloond met een 5.8 gemiddeld ??? Maar laten we deze jonge jongen maar totaal afbranden en dingen van hem verwachten die hij niet kan ipv te kijken waar hij werkelijk voor staat en wat hij in de meeste wedstrijden meer dan goed uitvoert .
Helemaal mee eens! Verwachting is hier dat visser als een soort Sneijder overal doorheen gaat slalommen en steekpasses geeft naar de spits ....
0
Maandag 16 april 2012 om 11:50 uur

Advertentie

marcellino

DaveDH schreef:

Ach daar hebben we het anti Visser riedeltje weer, die speelt op dit moment gewoon beter dan Rado... kun je leuk vinden of niet maar het is wel gewoon waar... dus hou je complot theorieën maar voor je, of onderbouw ze met echte feiten... dus niet die blinde Steijn/Visser haat maar gewoon feiten... feit is namelijk dat Rado al een tijd als een natte krant speelt en waarschijnlijk ook nog steeds problemen heeft met zijn gezondheid. Visser doet het goed dus de keus is heel goed verdedigbaar...
visser is waarschijnlijk nog te jong om inzicht te hebben.
tegelijkertijd als ik dit schrijf zal het dus ook geen grote speler worden,want die hebben het inzicht namelijk wel.

de vergelijking rado/visser is onzinnig.
de enige reden waarom steijn visser laat spelen is dat hij jong is en toekomst in deze speler ziet.
komt ook nog eens bij dat we van rado afscheid moeten nemen.
het seizoen is toch al dramatisch en we zijn na genoeg veilig dus ik begrijp de keuze wel van steijn.

wie is er beter
visser + harde werker,je komt hem drie keer tegen,conditie.
- geen inzicht.geen snelle bal behandeling en durft niet te
voetballen.
rado + inzicht,goede pass,goed verdedigend,conditie
- soms wat droomerig

visser doet het goed??? het enige wat hij goed doet is dat hij werkt voor het team en dit soort spelers heb je ook nodig.
alleen vertraagd hij het spel zeer door niet te durfen voetballen en altijd maar breed en terug te spelen.
maar ja ieder zijn mening
0
Maandag 16 april 2012 om 09:23 uur

DHFC070

GVD!!!! Vicento hoeft hem er alleen maar in te blazen. Niets voor hem om dit soort kansen te missen.
0
Zondag 15 april 2012 om 15:45 uur

Nu online

Bert, MichelAdamsMatje, Haraldberg1, KickOff, Langebach2, JvDH, Alle ballen op Jort, buurmanBrutus, lulijzer, VakkieJ, ton, Madmax, RF, Fido, Mike, barney0700, Max, MikeDH, KvR, ADOZoetermeer, ADO079, frans swa, CrazieD en 221 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 475
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 ADO Den Haag 25 - 43
4 Den Bosch + 25 - 42
5 FC Dordrecht 24 - 41
6 SC Cambuur 24 - 41
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 FC Eindhoven 25 - 35
12 Telstar 24 - 32
13 Jong AZ 25 - 30
14 MVV Maastr. 24 - 29
15 TOP Oss 25 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5