Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: werken

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 477
Volgende pagina

Ooievaar

Vincent schreef:

Ooievaar ik heb je hoog zitten, maar als je bij mij thuis komt op visite ,mag je ook niet doen waar je zin in hebt. (wel heel veel trouwens :-))
Het is nog steeds mijn huis en daar gelden mijn regels. Bij een stadion zie ik dat niet anders. Jij wordt niet ter verantwoording geroepen als het een zooitje is... Ik ben meer iemand die naar de mogelijkheden kijkt in het leven dan vechten tegen de onmogelijkheden en dat is geen generaliseren.

Voor alle duidelijkheid; ik heb jou ook hoog zitten, omdat je vaak een genuanceerde mening hebt, ook al hoef ik het daar niet altijd mee eens te zijn. En ja, voor alle duidelijkheid, ik had je leestekens wel gelezen, c.q. begrepen. Maar door de draconische maatregelen die de club, lees de gemeente heeft genomen, wordt het gajus echt niet buiten gehouden. Ook al neem je honderd biometrische foto`s, die klanten komen toch wel.

Vele -aspirant - supporters die dus puur voor het voetbal bij ADO willen komen worden hierdoor op voorhand gedupeerd. Deze maatregelen gaan hun doel volledig voorbij schieten dat is mijn stelligste overtuiging. De oplossing is echt niet zo moeilijk als dat het lijkt.

Diegenen met een stadionverbod moet je gewoon weigeren. Alleen daar zit hem de kneep, je moet daar wel de hand aan durven houden. Dus niet dat slabbedewatsky gedoe, maar weigeren, al dan of niet gekoppeld aan een meldingsplicht.  Ja ik ben me ervan bewust dat de politiek dan wel dient mee te werken en eindelijk die wet eens moet effectueren.

Mochten er toch weer spreekkoren de kop opsteken die niet door de beugel kunnen, dan moet je die gasten ook een stadionverbod geven, dat lijkt me toch niet zo ingewikkeld met alle hulpmiddelen die ons ten dienste staan.

De club moet zich niet laten ringeloren door een stelletje geteisum, maar mag ook op dit punt wel eens de hand in eigen boezem steken. Waarom hebben we dan een clubkaart die dus weinig succesvol is gebleken om me maar mild uit te drukken. Ook ontgaat het mij volledig waarom er een stadionmanager op de loonlijst staat en een manager veilingsheidszaken schijnt rond te lopen. Wellicht loopt die daar met z`n ogen dicht, want ik heb hem niet op niet adequate maatregelen kunnen betrappen.

Nu moeten supporters weer een hoop geld en tijd besteden om een kaart te laten maken - de zoveelste - die naar mijn mening op voorhand gedoemd is te mislukken, want de kwaadwillenden die schrik je hier echt niet mee af, zolang ze anoniem in de massa kunnen opgaan.

De mensen willen spontaan kunnen beslissen of ze naar ADO gaan kijken, die gaan echt niet als ze er zoveel moeite voor moeten doen. En het feit dat we voor de 4e keer zijn gedegradeerd in 25 jaar tijd, zal ook niet echt helpen om in lange colonnes de gang naar het - naamloze - stadion te maken.

Uiteraard ben ik het met je eens dat je je normaal dient te gedragen, dat is ook een stukje opvoeding of normen en waarden. Maar indien iemand die niet heeft of heeft meegekregen dan moet je dus optreden en goed ook. Dus niet met een kanon op een mug gaan schieten, want dat is het paard achter de wagen spannen. 

Vroeger - met name met de uitwedstrijden - ging het ook wel eens goed los, nou dan kwam de ME even orde op zaken stellen, en ging de lat er over heen. Dat werkte altijd. Dus ophouden met pamperen.

Een jaar of 5 geleden hadden we wat vervelende marokkaantjes bij ons op het vak, nou die werden alle kanten opgeslagen, nooit meer last van gehad.

Overingens ben je van harte welkom om bij eens een goede indische maaltijd te nuttigen voor de wedstrijd. Maar ik zal je dan alle succes toewensen, maar zal je niet vergezellen. Laat me natuurlijk niet als een kwajongen behandelen. Deze maatregelen komen op me over als dat ik op voorhand een bekeuring ga krijgen voordat ik de snelweg op ga, omdat anderen de snelheidslimiet overtreden maar daarvoor niet worden bekeurd.

Begrijp trouwens niet dat de gemeente dit bestuur maar laat zitten, want ook op dit punt hebben ze volledig gefaald. En dat zullen de beleidsbepalers in het ijspaleis toch wel in de gaten hebben?




0
Zondag 27 mei 2007 om 22:04 uur

haagskwartiertje

wat ik niet begrijp is dat kolk nu voor 350.000 naar twente gaat terwijl fietstas 650.000 heeft geboden op kolk hoe zit dit als dit zo is dan klopt het echt niet van fc den haag en dan werken er zeker de verkeerde mensen op de positie finacieen weet iemand hoe dit echt zit of is er iets gebeurd dat kolk ineens nog maar de helft waard is :)
0
Zaterdag 26 mei 2007 om 20:46 uur

Frans

Fräser tekent voor twee jaar bij ADO 

DEN HAAG - Henk Fräser gaat volgend seizoen de technische staf van ADO Den Haag versterken. 

Samen met hoofdtrainer Wiljan Vloet en assistent-trainer Marco Gentile moet de voormalige bikkelharde verdediger proberen om de Haagse club in één seizoen weer terug te brengen naar de eredivisie. Fräser (40) bereikte gisteren een akkoord met de clubleiding.

,,Ik teken een contract voor twee seizoenen, maar je weet natuurlijk nooit hoe het loopt,’’ reageerde Fräser gisteravond licht cynisch. Hij refereerde aan de commotie bij Feyenoord, waar hij dit seizoen werd ontslagen als trainer van het beloftenelftal en de A1. Het congé van het clubicoon viel erg slecht bij de fanatieke aanhang van de Rotterdamse club.

,,Maar Feyenoord is voor mij nu een gesloten boek. Al blijven er nog wel wat lege bladzijden over, die wellicht in de toekomst ingevuld gaan worden. Feyenoord zal altijd mijn club blijven. Ter illustratie: spelen voor Feyenoord was voor mij meer bijzonder dan spelen voor het Nederlands elftal.’’

Wat Fräser in ADO Den Haag met name aanspreekt, is het karakter van een volksclub. ,,Bij dat soort clubs heb ik altijd een bijzonder gevoel gehad: FC Utrecht, NAC, Feyenoord, maar zeker ook ADO Den Haag. Ik hou wel van een fanatieke aanhang. Dat zal te maken hebben met mijn eigen fanatisme. Ik weet dat Wiljan Vloet ook heel erg gedreven is. Ik denk dat ik van hem nog het nodige kan leren. Ik vind ook dat hij het goed heeft gedaan als trainer van Roda JC en Sparta.’’

Het feit dat ADO Den Haag het volgende seizoen alleen maar kan laten slagen door promotie naar de eredivisie te bewerkstelligen, ziet de zesvoudig international als ‘één grote uitdaging’. ,,Waanzinnig om daar aan mee te mogen werken, toch. Ik hoop dat we zonder te overdrijven de scherpte terug kunnen brengen op het veld, binnen de grenzen van de sportiviteit. Dat hoort toch bij de clubcultuur van ADO Den Haag.’’

De in de Surinaamse hoofdstad Paramaribo geboren Fräser debuteerde in het seizoen 1984-85 bij Sparta als profvoetballer. Vervolgens kwam hij uit voor FC Utrecht, Roda JC en Feyenoord, waar hij eind jaren negentig zijn spelersloopbaan afsloot.

Op 2 juli begint Fräser met zijn nieuwe club aan de voorbereidingen op het nieuwe seizoen.

Bron : AD/HC 23 MEI 2007
0
Woensdag 23 mei 2007 om 07:38 uur

Lydia

<FCDH> schreef:

met andere woorden ze denken aan der eigen en niet aan de club zakkenvullen dus

Hahaha, nee, ik bedoel dat er mensen zijn die de club van fundering af aan willen en kunnen beheren. de vorm zal een probleem gaan geven, denk ik, omdat ik het geheel niet kan overzien in HOE zo een orgaan georganiseerd en beheerd moet worden. Ik heb heel sterk een gevoel wat zegt dat er een totale verandering gaat komen in de top. Wanneer? Tja liefst gisteren. Opbouw en afbraak heeft een "bepaalde tijd"nodig. Afbraak is al aardig in gang. Opbouw zal ook tijd vergen maar ik heb echt het gevoel dat er plotsklaps iets gaat veranderen. Maar zeker weten dat Den Haag een team zal houden/krijgen die zch weer naar een `top"kunnen werken. Mijn hoop is dat we dan ook niet wanrouwig zullen staan in die vernderingen maar objectief en openstaand voor suggesties...
0
Maandag 21 mei 2007 om 16:33 uur

jojoma

is er bij de club nu nog iemand bezig in vredesnaam om een acceptabele spelersgroep bij elkaar te krijgen voor komend seizoen ????

er zijn alweer weken voorbij en nog helemaal niks!!

wat een onvoorstelbare amateurs werken daar toch...
0
Maandag 21 mei 2007 om 14:24 uur

haag

De verantwoordelijken voor de degradatie.

--------------------------------------------------------------------------------

Wanbeleid en anarchie nekken ADO


ADO is verstrikt geraakt geraakt in zijn eigen opgezette wirwar van ondoorzichtige lijntjes en bestuurlijke platforms. Hoe moet dit verder? Er is amper voetbal knowhow in de organisatie en de financiële ruimte is zeer beperkt.

Het is een publiek geheim dat JvR. op de achtergrond als een straf regent waakt over de club, die door de jaren heen verwoorden is tot zijn persoonlijk groengele speeltje. VAN R. bepaalt de grens, maar kan niet meer de scherpte opbrengen waarmee hij de club, halverwege de jaren 90 van de ondergang redde. In zijn colomns in het AD geeft hij toe wel eens te twijfelen aan zijn liefde voor de club. Zoals bekend, kun je op twijfels niet besturen. Individuen die zich naar buiten toe negatief uitlaten over de club, belt hij woedend en vermandend op. Zijn `Goed Nieuws Show` moet doorgaan, koste wat kost.

Aad Kila oud-speler van de club, gaf in het TV-programma de bal rond de tafel zijn mening over ADO. Hij vertelde ondermeer dat het gevoerde beleid in zijn ogen niet goed is geweest. "Ik kan moeilijk beweren dat het in de afgelopen jaren goed is gegaan toch?, aldus Kila, die na de uitzending werd verrast door de impact van zijn uitspraken. "Vanuit de club is er niet positief op gereageerd. Ik heb gewoon mijn mening gegeven. Ik wil niemand beschadigen, heb respect voor iedereen. Maar ADO gaat me aan het hart. Ik kom al 45 jaar bij de club. Als twee commisarissen dan zeggen dat degradatie naar de J-league helemaal niet slecht is, dat kan toch niet? Degradiatie is rampzalig". Kila heeft verder geen zin meer in de nasleep van zijn opmerkingen. "Ik sluit het af maar ik hoop dat het snel weer beter gaat met de club. Maar ik blijf achter mijn mening staan en ik hoop dat ze er wat mee doen. Want er zit te weinig voetbalverstand bij de club"

ADO is weer terug bij af en even ver afgegleden als toen van R. halverwege de jaren 90, in zijn functie begon. In de eerste divisie, met een negatief aura en weinig financiële armslag. Alleen het nieuwe stadion verdient een pluim. De vergelijking met Jorien v.d. Herik dringt zich op. De alleenheerser faalde, en werd door een woedende supportersschare weggejaagd uit De Kuip. Met een forse financiële vergoeding vertrok hij. Van R. heeft zijn geld al binnen. De door hem gedane investeringen omADO een decenium geleden te redden, werden omgezet in aandelen. Die zijn inmiddels verkocht aan de SSO, de Stichting Stadion Ontwikkeling, waarvan hij notabene bestuurslid is. Samen met Rob Jansen - de andere `investeerder` mocht hij 2,2 miljoen euro verdelen.

Toen van R. cum suis vorig jaar zomer via een personeelsadvertentie in de krant op zoek ging naar een nieuwe algemeen directeur, kwam de reactie van Piet van der Pol als beste uit de bus. In september reageerde van der Pol verheugd op zijn nieuwe baan: "Ik ben trots dat ik medio oktober bij ADO aan de slag ga. De door mijn voorganger (Robert Langenbach red.) gelegde basis biedt de mogelijkheid de opmars van de club verder gestalte te geven" Ruim een half jaar later is het een grote puinhoop bij de Residentieclub.

De voormalig directeur van Stormvogels Telstar voldoet aan alle kenmerken van de ideale stroman. Nu zijn eerste seizoen erop zit, zijn er geen aantoonbare resultaten van zijn werk te duiden. Het machtsvacuüm in het Zuiderpark neemt steeds groteskere vormen aan. Dat heeft een verlammende uitwerking op de club, waardoor er op het moment suprême geen keiharde beslissingen zijn genomen. Het is een situatie die tot op de dag van vandaag voortduurt. Alle beslissingen lijken door de RvC genomen te worden. Hoe groot de blunder ook is, zoals het doorgaan met Frans Adelaar, de RvC komt er mee weg.

Van der Pol mag zijn superieuren naar buiten toe verdedigen. Veel verder dan commentaren als "het komt wel goed" en "we degraderen niet" kwam hij in het afgelopen seizoen niet. Inhoudelijke uitspraken en een toekomstvisie werden niet gegeven. Waarschijnlijk omdat ze er niet waren. Het motto"Als het nieuwe stadion er eenmaal is, komt het goed` werkte verlammend en bleek uiteindelijk zelfs desastreus.

Terwijl er toch zoveel werkt te verzetten was. Het zinkende ADO-schip was wel degelijk te redden. Waarom werd er geen goed scoutingapparaat opgezet? De zoon van Lex Schoenmaker moest notabene worden ingezet om de tegenstander van de volgende week te bekijken. Het gebrek aan voetbalkennis binnen de organisatie is schrijnend en had als eerste door van der Pol aangepakt moeten worden. Zeker omdat de samenwerking met Rob Baan op een fiasco was uitgelopen. Volgens ADO omdat Baan niet meer cappabel voor dat werk was geweest De technisch directeur zelf wil daar niets over zeggen. Met alleen een technisch manager, Peter Hofstede, kende ADO verreweg de zwakste bezetting op voetbalgebied in de Eredivisie. Van der Pol bemoeide zich dan ook opvallend vaak met interne technische zaken, ook al is dat niet zijn vakgebied, bij gebrek aan voetbal knowhow had hij die leemte als eerste moeten invullen. Ook volgend seizoen kent ADO, tenzij er wat verandert, een onvoldoende technische bezetting.

Wat wèl ruim bezet is, zijn de kantoorfuncties. Er werken maar liefst tientallen mensen op het kantoor! Een onvoorstelbaar aantal, het veelvoudige van een kleine club als Excelsior bijvoorbeeld. In plaats van de aandacht voor de volle 100 procent bij het veld te houden, hadden de verantwoordelijken in Den Haag vooral oog voor de burelen. Tot overmaat van ramp verlengde van der Pol de maanden voor de degradatie het arbeidscontract van veel personeelsleden. Dat kan hem wel eens nu fataal worden. ADO bevindt zich wel degelijk in een precaire financiële situatie. Onderzoek van de Haagsche Courant leerde dat ADO, waarvan de SSO straks de enige aandeelhouder is, de afgelopen jaren elf miljoen verlies heeft geleden. Dat werd door de SSO gecompenseerd maar moet door de club worden terugbetaald. Winsten uit het nieuwe stadion stonden garant. Door de degradatie loopt ADO alleen al aan televisiegelden een kleine 3 miljoen euro aan inkomsten mis. Hoe moet de club aan zijn verplichtingen voldoen? Daar komt bij dat de SSO al een schuld heeft van 6,5 miljoen euro bij de gemeente Den Haag. Ondermeer aanagewend om van Ringelenstijn uit te kopen. ADO begint met een forse schuldenlast in het nieuwe stadion.

ADO moet dus bezuinigen. Jan Helderman, lid van de RvC en registeraccountant, is ondermeer verzocht het personeelsbeleid te inventariseren, met als doel te kijken waar gesnoeid kan worden. Het onderzoek naar overbodige functies - waarnaar door de buitenwacht met spanning wordt uitgekeken- moet voor van der Pol als een dolkstoot in de rug voelen. Hij moet nu de macht grijpen, anders wordt hij door niemand sereus genomen. Helderman zou wel eens tot een belangrijk figuur kunnen uitgroeien de komende maanden. Hij heeft zijn sporen verdiend en schuwt het nemen van harde maatregelen niet. Is hij de crisesmanager die de ADO-organisatie op de schop neemt, te beginnen met de top? Geen eenvoudige klus. Het is echter noodzakelijk dat hij van bovenaf begint. Want daar is het fout gegaan. De verantwoordelijken zelf maken niet de indruk daar hun conclusies aan te verbinden. Wellicht kan Helderman het ze duidelijk maken. Zo werkt het nou eenmaal in de voetballerij.

Maar er is meer. Er heerst grote onvrede in de businessclub. Zozeer zelfs, dat de verenigde sponsorgroep heeft besloten financieel niet samen te gaan met ADO. Dat was wel de bedoeling maar het vertrouwen in de organisatie is niet afdoende gebleken voor de geldschieters.

ADO wil dat de sponsors komend seizoen hetzelfde blijven betalen als in de Eredivisie. Veel sponsors weigeren dat. De onvrede is zover opgelopen, dat er op maandag 21 mei een buitengewone ledenvergadering van de businessclub besteed aan zal worden. De sponsors komen daarin met een alternatief betalingsvoorstel. Dat komt er in het kort op neer dat, alleen wanneer de club volgend jaar meteen weer promoveert, de sponsors de volle mep betalen. Het is opnieuw een serieus probleem voor van der Pol om dit te `managen` De begroting gaat hoe dan ook omhoog bij ADO. Sponsorinkomsten zijn daarin essentieel.

De kostenkant van de naar boven bijgestelde begroting is makkelijk in te vullen. Een nieuw stadion brengt automatisch meer kosten met zich mee. ADO gaat meer huur (1,3 miljoen) betalen dan in het Zuiderpark. Maar stijgt de inkomstenkant wel genoeg? En, belangrijker nog: hoeveel van die toegenomen begroting zal worden aangewend aan waar het écht om gaat: de voetbaltak. ADO wil daarover niets kwijt. Het is juist die geslotenheid waar de club aan ten onder is gegaan. De vurig verlangde terugkeer naar de Eredivisie kan, als het beleid op deze wijze wordt gecontinueerd, op korte termijn wel worden vergeten. ADO is verwoorden tot een ondoorzichtige bestuursloze kliek. En moch de nood nog hoger worden dan nu al het geval is, moet van der Pol als eerste vrezen voor zijn baan. WANT DAAR BEN JE STROMAN VOOR.

Schoon schip maken lijkt echter de enige oplossing. Daar hebben supporters, sponsors, volgers en oud-spelers van de club recht op. Deze club is té mooi om kapot te laten gaan. 

bron: elf

het is gvd erger dan ik dacht, en dande supporters de schuld geven. vieze JODUHSTREKEN!!!!!
bestuur moet eruit goedschiks of kwaadschiks...
0
Maandag 21 mei 2007 om 00:48 uur

Advertentie

jajoh

Mr. FC DEN HAAG schreef:

Ik vrees als het huidige ADO bestuur dit leest het er werkelijk helemaal niets van aantrekt en lekker blijft zitten waar het zit met de aangeboden supporters petitie en al.
Daarom heb ik de petitie ook nog niet getekend ze nemen het toch niet serieus en waarschijnlijk vegen ze er hun.... mee af!!!
precies! En daarom moeten en zullen er hardere acties komen! net als bij 010 zullen wij ervoor zorgen dat deze makelaartjes/beurshandelaartjes en tennisballen onze trots niet (verder) kapot kunnen maken....... Het word steeds gekker... een feestje voor de spelers met de ME liggend in de duinen, Een alg. direkteur die nog te stom is om normaal uit z`n ogen te kijken, supporters die allemaal als een soort 2e rangsburgers behandeld worden door alles te bepalen voor hun (ga daar maar zitten, neem een kind mee etc etc). Ik hoop dus echt dat er nu serieus acties op touw gezet gaan worden door de verschillende supportersgroepen die samen gaan werken...   WE WILL NEVER SURRENDER!!! FC DEN HAAG IS VAN DE SUPPORTERS EN NIET VAN DE BOBO`S
0
Zondag 20 mei 2007 om 16:57 uur

Lydia

<FCDH> schreef:

wat dat bestuur nu doet is gewoon weg een schande tegenover alle goeie supporters?jarenlang staan ze in weer en windt om hun cluppie aan te moedigen en moeten ze week in hard werken om naar de wedstrijden van hun cluppie te gaan .vroeger toen we 18e stonden in de gg waren we wel goed om naar de club te komen en nu willen ze van ons af.ik heb 4 jaar geleden al gezegd van als dat nieuwe stadion kom gaat er veel veranderen?maar wat ze nu bedacht hebben sta ik zelfs versteld van.weet je nou hoe dit bestuur in mekaar zit ze lachen tegen je in je gezicht maar als je je omdraai steken ze gelijk een mes in je rug wat komt me dat bekend voor trouwens hahaha laat dat bestuur de tyfes krijgen met zulke maffia honden wil ik niet eens wat te maken hebben
Ik ben het met je eens dat er heel veel dingen niet goed gaan. Waarom ik dat heb geschreven... Om de personen van deze site bij elkaar te houden. Als een emotionele reactie hier al zoveel onrust brengt, dan kan je nagaan hoe dat in de GROTE groep gaat. Ik wilde bereiken dat we allen weer bij "zinnen"komen en na gaan denken HOE er veranderingen plaats zouden kunnen gaan vinden. Ik zou zo graag de vele verschillende meningen/ en de overeenkomstige meningen uit willen werken tot een stabiele reactie die eventueel naar het bestuur kan. Als een ieder objectief kijkt naar alle gegeven reacties lijkt het me toch mogelijk om in ieder geval op deze site tot verbeteringen te kunnen komen. Ik weet dat het allemaal aan alle kanten rammelt maar als we zelf ook blijven rammelen dan schieten we ook niets op. 
;-)
0
Zondag 13 mei 2007 om 22:52 uur

<FCDH>

Lydia schreef:

@ Max, laat het eerst bezinken en kijk het nog even aan a.u.b. Ik ben ervan overtuigd dat situaties van nu nog kunnen veranderen/ verbeteren. We kunnen deze (enige redelijke) site niet missen.

Nu even over de uitspraak emotionele reacties...
Iedereen mag emotionele reacties hebben. OOK die van het bestuur.
Eerst komt het spuien van ongenoegens en uitspraken over acties... Zo is het bij het bestuur ook!
Alle redelijkheid in die emotionele uitspraken is ver te zoeken. Logisch want emotie en redelijkheid gaan niet samen. wat ik heel jammer vindt is dat in de reacties men elkaar gaat aanvallen. Emoties uiten, oke maar besef dat redelijkheid daarna ontstaat omdat dan alle gal open ligt en men dan pas kan gaan relativeren. 
Kop op mannen, ga redelijk kijken en eens concreet zijn in wat er veranderd moet worden maar vooral ook met voorstellen HOE het veranderd kan worden.
Deze shouters hier komen al langere tijd bij elkaar en ga me nu niet vertellen dat het niet positief gebruikt kan worden. Ja, ja ik hoor enkele al... daar heb je haar weer en er wordt toch niet naar ons geluisterd...
Nee, naar een kip zonder kop is het moeilijk luisteren, in boosheid is het moeilijk luisteren, in gelijk willen hebben is het moeilijk luisteren enz. Emotionele reacties! Ik zou graag willen zien hoe het kan zijn in een eenheid. De Longside doet hiertoe al pogingen en dat is mooi. Er is op velen punten oprecht gereageerd en men bedoeld het goed, maar ook in dit bericht zie ik geen voorstellen/vragen over HOE men kan handelen waardoor er dingen kunnen veranderen. Het is momenteel een patstelling en dat is lastig maar het is een emotionele patstelling van beiden kanten! 
Laten we elkaar op deze site in ieder geval blijven respecteren. Dat kan toch niet weg zijn in al deze emotionele toestanden?

O ja, een verwachting geeft de teleurstelling...
Een verwachting is 99 van de 100 keer een niet gestelde vraag...

wat dat bestuur nu doet is gewoon weg een schande tegenover alle goeie supporters?jarenlang staan ze in weer en windt om hun cluppie aan te moedigen en moeten ze week in hard werken om naar de wedstrijden van hun cluppie te gaan .vroeger toen we 18e stonden in de gg waren we wel goed om naar de club te komen en nu willen ze van ons af.ik heb 4 jaar geleden al gezegd van als dat nieuwe stadion kom gaat er veel veranderen?maar wat ze nu bedacht hebben sta ik zelfs versteld van.weet je nou hoe dit bestuur in mekaar zit ze lachen tegen je in je gezicht maar als je je omdraai steken ze gelijk een mes in je rug wat komt me dat bekend voor trouwens hahaha laat dat bestuur de tyfes krijgen met zulke maffia honden wil ik niet eens wat te maken hebben
0
Zondag 13 mei 2007 om 18:53 uur

Ooievaar

Het spijt me oprecht als ik mensen teleurstel, en dat meen ik uit de grond van mijn hart, zeker als ik ze persoonlijk ken. Maar het feit is dat we met open ogen worden belazerd, en er wordt naar de belangen van de supporters - de echte dus - niet gekeken, die worden lachend terzijde geschoven. Ook ik moet er hard voor werken,  net als jullie trouwens, en als je dan getrakteerd wordt op wanbeleid, gekoppeld aan eigen belangen, dan mag ik me op z`n minst gepakt voelen. De afgelopen 4 jaar heb ik telkens als het matchday was voortdurend in de zenuwen gezeten. Ik kom al 39 jaar bij mijn club, maar het is grofweg al 25 jaar brandhout. 

Zoals er nu met de belangen van de supporters wordt omgegaan dat is werkelijk schandalig. Ik vind het volstrekt onacceptabel, en dan druk ik me nog netjes uit. Iedereen zou behoren te weten, dat het niet de supporters zijn die het de afgelopen jaren verbruidt hebben, maar dat zijn toch echt de beleidsmakers, die ons telkens weer een rad voor de ogen draaien. Wat het bestuur/gemeente nu van plan is dat kan niet. De vuurwerk actie voor de wedstrijd vond ik grandioos. Tijdens de wedstrijd niet, maar ik spreek toch geen spaans, ik heb toch al talloze malen hier gezegd, dat die lieden er uit gepikt moeten worden, en een levenslang stadionverbod dienen te krijgen.

De veldactie ben ik het wèl helemaal mee eens, die Adelaar is volstrekt oncappabel om bij ons trainer te zijn, tenzij je het heel gewoon vind dat we 8 x op rij verliezen.

Het bestuur heeft ook op dit punt grandioos gefaald. En ze liegen door het behang heen, er is blijkbaar helemaal niet geschouwd voor de wedstrijd, en er kwamen mensen binnnen die er al jaren , dus voor de veldactie niet mochten komen. Dat kan je met de beste wil van de wereld mij toch niet verwijten? Na de laatste staking ben ik hoofdschuddend het Zuiderpark uitgelopen, heb nog bommen op het veld gegooid of heb staan slopen.

Ik ben en blijf alleen van mening dat het bestuur nu de boel omdraait. De incidenten die hebben plaatsgevonden is volledig te wijten aan het bestuur. A) Mismanagement, wederom een degradatie.
B) Niet durven ingrijpen, de rotte appelen er uit halen.
Nu mogen mensen op Zuid, die ik ook hoog heb zitten niet mee op de eretribune zitten, dat is toch te belachelijk voor woorden??? Wat is hun schuld in deze affaires. 
Andere supporters op Noord, waarvan de hele grote meerderheid helemaal niets in kwaad in de zin hebben/hadden worden nu veroordeeld door maar ergens in een zijvakkie te gaan  zitten, wat is daar de logica van???
Je vraagt toch om moeilijkheden op deze manier?!!

We worden belogen en bedrogen, en zonder enige vorm van respect behandeld, en dan nog moeten we de polonaise lopen. Nou ik niet, en ik hoop vele met mij ook niet. Dit bestuur moet nu echt weg, ze gaan nu echt veel te ver. We worden en masse als misdadigers behandeld, en dat gaat mij echt vele bruggen te ver. 

Nog ff, en o.a. ik ben verantwoordelijk voor het financieringtekort, dat is toch mismagement van de bovenste plank?!!! 

We moeten de zaken niet op z`n kop zetten, het bestuur is volledig verantwoordelijk voor alle ellende.

Dus ja, weg die patjepeeërs en snel ook.
0
Zondag 13 mei 2007 om 11:11 uur

Nu online

kojak1, Marcie, Grimm, Alle ballen op Jort, wiegah070, Cor-0174, Aad, pwr, Dang3r, ADOZoetermeer, MichelAdamsMatje en 229 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 477
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2