Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: zondag

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 477
Volgende pagina

the mouse

Ricky schreef:

nog 100 kaarten!!!!!!!!!!!!

van de 1100?

dat word weer een mooie zondag!!

 

 

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 10:29 uur

Ooievaar

<FCDH> schreef:

Jan joost van gangelen bij alberto in het ado journaal als ik ado was zou ik die paar ton voor bulykin erbij leggen want zo spits krijgen ze nooit meer

Die knaap is een geweldenaar, en een publiekstrekker. Nu we europees voetbal bijna binnen hebben, niet gaan staan klootzakken dus zondag, komt er wat extra's los. Dat zal zeker ook het geval zijn bij sponsors. ADO is natuurlijk een geweldige pr voor je bedrijf. Jong, fris maar bovenal erg aanstekelijk. Voor een schijntje - wat is een paar miljoen nu als je dat afzet tegen al die publiciteit die je er voor genereert- is ADO natuurlijk een buitenkans.

 

De club heeft haar negatieve imago definitief afgeschut. We zijn een soort FC Amsterdam geworden, die hadden ook overal schijt aan en zetten zelfs europa op stelten.

 

Allleen hebben wij veel meer supporters en hebben we een fantastisch stadion, dat is één van de belangrijkste pijlers van het huidige succes, want dit hadden we in het Zuiderpark van zijn levensdagen niet bereikt.

 

Ook zit er nu een bestuur, die niet zichzelf maar de club centraal stelt, dragende spelers zijn langjarig vastgelegd, dus hoeven we niet te vrezen dat spelers voor een appel en een ei de deur uitlopen.

 

ADO is groeiende, z'on club met z'on statuur, en met een stad als Den Haag en een groot achterland achter zich, en met z'on prachtig stadion op een toplocatie, en goed wordt geleid. Nou, dan is dit pas het begin van een langdurige bloeiperiode. Wat in Enschede kan, dat kan hier uiteraard ook. Kwestie van beleid maken, uitvoeren maar bovenal blijven luisteren naar mensen met kennis van zaken.

 

Dan ligt er een hele mooie toekomst voor ons in het verschiet.stork

 

 

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 09:27 uur

Ricky

Beste supporters,

 

Ook Ricky heeft een leuke actie gepland voor komende zondag!!

 

Hierbij zijn een aantal donateurs zeer gewenst.

 

Ik kan er niet veel over zeggen anders gooi ik mijn eigen glazen in.

 

Je kunt een mail sturen naar boggeljr@hotmail.com  en je krijgt dan informatie!!!

 

Wat ik kan melden is dat het GROEN GEEL gehalte enorm is!!

 

WIJ GAAN EUROPA IN!!!!!!!

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 08:50 uur

<FCDH>

Gasten massaal naar gronningen en hopelijk duizenden ado fans bij het stadion voor het grote beeldscherm de club en spelers verdienen dat na afloop verdiend de selectie een groots onthaal in den haag dus neem iedereen mee zondag die je ken om er een groot feest van te maken zondag;)))

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 08:28 uur

ADO supporter Leidschenveen

Ik heb ook genoten van die rondo'tjes op 10 vierkanter meter langs de zijlijn. Dat is zo moeilijk om te doen, maar die Grun werden helemaal gek getikt. Wes en Lex zijn daar echt heel goed in.

Die clown in het doel was slecht bij hun, maar wat dacht je van die voorstopper ( Ajilore ? ). Zondag vol erop kletsen zodat Grun zodat er voor Grun echt niks te halen valt.

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 07:44 uur

Advertentie

JB

Voor iedereen die al voorbij zondag durft te kijken:

 

als er geen "wonder van de Euroborg" plaats vindt, is ADO volgens deze site:

http://kassiesa.home.xs4all.nl/bert/uefa/seedel2011.html

 

niet alleen voor de 2e, maar ook voor de 3e voorronde van de EL geplaatst.

 

Ook mogelijke tegenstanders (Legia zou kunnen in de 3e voorronde) kan je hier zien.

 

20 juni de loting voor de 1e en 2e ronde,

15 juli de loting voor de 3e ronde.

 

Sowieso is dit voor de statistiekliefhebbers een hele mooie site om te volgen omdat hier bijv. vrijwel "live" de punten voor de Europese ranglijst en het aantal CL/EL plaatsen wordt bijgehouden.

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 04:46 uur

zuid tribune

-- Mag je als vent van bijna 50 tranen laten lopen als je na bijna 22 jaar ellende een TOPSEIZOEN afsluit met mogelijk EUROPEES VOETBAL. En dan dwalen je gedachten af naar die avonden in Boedapest en Bern....... Je wordt oud, maar de beleving is intensiever. injured

 

- Een weergaloze voetbalshow, waarbij het stadion wel 6x uitverkocht had MOETEN zijn om dit te kunnen meemaken. Echt een van de aller, allerbeste wedstrijden uit de laatste tien jaar. En dan komen we met slechts 10.000 man opkakken  :(

 

- Jensie, Jensie, het is dat je geen homo bent, want ik had je vanavond ten huwelijk gevraagd !!! B R I L J A N T !!!

 

- En dan als laatste in deze shout, de man, de masterchef, die alle ingredienten op juiste wijze weet samen te brengen (ja, ook ik had scepsis), JOHN VD BROM.

 

- Zweefvliegtuigjes, superaktie Ferdy, ook meegedaan, maar denk dat vanaf iedere brug vanaf Gouda de mannen met groene gele confetti, serpetine ed. begroet dienen te worden.

 

Tot zondag op het Haagse Helden Plein, lekker normaal doen met z'n allen, geen 020 of 010 randdebielen matpartijen. Haags, trots om HAGENEES te zijn en begin juli waar dan ook ook op de aardkloot. Ik ben van dep artij !!!!!

 

..... Kan ik wel slapen straks van de adrenaline

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 02:22 uur

Club Achter de Duinen

Nieuwsbericht op Club Achter de Duinen:

Groningen – ADO op scherm bij stadion
Wie niet mee gaat naar de uitwedstrijd tegen Groningen, kan zondag bij het Kyocera-stadion terecht. De wedstrijd wordt daar op een groot scherm uitgezonden en na afloop worden de spelers gehuldigd.
Lees het nieuwsbericht
0
Vrijdag 27 mei 2011 om 01:26 uur

BLEISWIJK-1

ADODENHAAG schreef:

Waren die gasten die begonnen te matten sowieso volwassenen of kinderen? Want ik zag ook allemaal kinderen wegrennen ed.

Laten we zeggen boven de 16! Ook wat oudere gasten!!!

 

Ik maak me toch wel een beetje druk om de huldiging zondag. Kan het niet zo zijn dat er bijvoorbeeld Feyenoorders de confrontatie aan willen gaan?

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 01:13 uur

BLEISWIJK-1

ronnieg schreef:

supporters onder elkaar ja...en dat in een over het algemeen gezellig ADO vak vol met supporters. Jammer dat er dan toch een matpartij moet zijn....

 

Verder een geweldige wedstrijd en een geweldig publiek vandaag!!!!

 

Verder ook veel respect voor de makers van het spandoek... Mooi gemaakt en bedacht... Top mannen...

 

Nu maar op naar Zondag...lijkt me een formaliteit maar denk dat we wel scherp moeten zijn....Daarna een heerlijk feestje vieren op het heldenplein

 

Nog even over die matpartij. Ik stond er ook vlak bij. Toch wel jammer dat die gasten zich begeven tussen gezinnen en voornamelijk kinderen. Ik hoop daarom dat ze zondag op het heldenplein geen alcohol schenken. Als die gasten vanaf 12.00 uur aan het bier gaan, zijn ze om 18.00 uur natuurlijk helemaal lam.

 

Voor de rest was het elftal top. Eigenlijk kan je maar 1 conclusie trekken. 5-1 was veel te weinig. Het had zo dubbele cijfers kunnen worden.

 

Volgens nos.nl zaten er veel Duitse en Engelse scouts op de tribune. Van de Brom zij, voor wie ze ook gekomen zijn, ze hebben waarschijnlijk allemaal een goede beoordeling gekregen. Persoonlijk denk ik dat Toornstra wel eens een transfer verdiend kan hebben!  

  

0
Vrijdag 27 mei 2011 om 00:56 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 246 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 477
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
1-2
7 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
14 februari 2025 om 20:00 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 25 - 49
2 Excelsior 25 - 45
3 SC Cambuur 25 - 44
4 FC Dordrecht 25 - 44
5 ADO Den Haag 25 - 43
6 Den Bosch + 25 - 42
7 Graafschap 25 - 40
8 Roda JC 25 - 37
9 FC Emmen 24 - 35
10 Helmond Sp. 24 - 35
11 Telstar 25 - 35
12 FC Eindhoven 25 - 35
13 MVV Maastr. 25 - 30
14 Jong AZ 25 - 30
15 Jong Ajax 24 - 27
16 VVV-Venlo 25 - 26
17 TOP Oss 25 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 24 - 14
20 Vitesse -27 25 - -2