Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: trainer

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 478
Volgende pagina

langnek

Hoihoi schreef:

Fons is prima trainer, heefr een bagger selectie gekregen.
meijers moet weg als linksback,veels te traag.
hooi weg,houd geen bal vast.
bakker weg,veels te slap
de juiste spits opstellen ontbreekt.
fons was een prima trainer !!!
0
Vrijdag 1 november 2019 om 13:29 uur

Hoihoi

Fons is prima trainer, heefr een bagger selectie gekregen.
0
Vrijdag 1 november 2019 om 13:15 uur

Aad

marcellino schreef:

Altijd maar weer in de rol van de slachtoffer.
Ook dit elftal zou gewoon tussen plek 8 en 12 moeten eindigen.
Heeft niets met geld te maken. Je kan er van alles bij halen en ja als er een impuls had geweest had je voor plek 6 t/m 9 kunnen gaan.
Spelers als immers die vorig jaar een rel heeft veroorzaakt omdat hij het zat was om in dienst van el kayati te spelen is een drama.spelers die leuk hun taken kunnen uitvoeren denken nu dat ze kunnen voetballen.necid die niet de topper is die wij gehoopt hebben schiet er de eerste wedstrijden 3 in maar wat doet groenendijk hij zet hem op de bank.hoe bedoel je kapitaal vernietiging.
Nee laten we lekker Kramer er bij halen.
En als je dan ook nog eens spelers voor een appel en een ei moet laten weg gaan anders de schulden te hoog oploppen sta je waar je staat heel de organisatie ADO is een drama en dat is begonnen 10 jaar geleden.
Wat beweer ik anders eikel! Of komt het omdat je Chinese vriendjes er bij haal.
8 tot 12 blijkt toch duidelijk te hoog gegrepen. Niet met deze trainer en niet met de helft van de basisspelers die er nu staan. Dan speel je gewoon om erin te blijven. Net als een jaar of tig geleden toen we op papier een leuk elftal hadden maar wel degradeerden, Of gaat je geheugen niet zover terug?
0
Vrijdag 1 november 2019 om 12:50 uur

rooney

yesyes schreef:

En dan zal je zien Groenendijk eruit na dit weekend en wat krijg je dan ja hoor dhr Steijn let maar op
Alsjeblieft geen Steijn hoor! Laten ze nu eens leren van hun fouten, neem nooit een trainer die binding heeft met de club, dan gaan veel te veel sentimenten meespelen. En dan nietalleen de trainer eruit, maar heel de staf anders veranderd er nooit iets.

Kies voor een trainer die absoluut geen binding heeft met de club en die onbevooroordeeld en objectief tegenover de club staat!
0
Vrijdag 1 november 2019 om 10:27 uur

yesyes

Kees schreef:

Steijn moet je op dit moment zeker niet aanstellen. Nooit en ook nooit aan beginnen. Ben een groot Steijn fan maar daar moet je echt een jaar of vijf mee wachten. Eerst de hele club van hoog tot laag doorlichten.

Overigens blijft Van As hier op de box volledig buiten beeld. Hij heeft toch wel heel veel spelers gehaald die vrijwel niets toevoegen. Daarnaast is hij, neem ik aan, verantwoordelijk voor het slechte oefenprogramma waardoor je tegen Utrecht na een 2-0 voorsprong het de tweede helft niet meer kon bijbenen.
Let nou maar op Kees die is binnen paar weken trainer hier. Ze wilde hem toen al maar kozen uiteindelijk op t laatste moment voor petrovic.
0
Vrijdag 1 november 2019 om 09:26 uur

Lellow

LeoH schreef:

Brevet van onvermogen

Alphons Groenendijk spelt zichzelf een brevet van onvermogen op door structureel de foute beslissingen te maken. Hij kiest er blijvend voor om Meiers op de linksback neer te zetten, een jongen die puur links is, geen snelheid heeft en alleen kan overleven in een laag tempo. Je haalt een centrumverdediger/linksback die nog geen 1 minuut heeft gespeeld....???

Malone op de rechtsback voor van Ewijk terwijl Polley daar zou moeten staan, waardoor je in ieder geval Malone in zijn kracht behoud, een Bakker die zich nimmer heeft doorontwikkeld en dan natuurlijk het treurige verhaal van de voorhoede, waar nu weer Hooi de voorkeur krijgt, gebaseerd op onkunde.

Hij passeert Necid maar laat hem wel in een oefenpot spelen tegen Sparta, waar hij 3 keer scoort en vervolgens weer bankie....hoe knak je iemand.

Nee, de chemie is totaal weg, spelers gaan niet meer door het vuur voor Groenendijk, en erger nog, Groenendijk weet het zelf ook niet meer.

Hetgeen pleit voor Groenendijk is dat hij niet zelf spelers heeft mogen halen en het moet doen met wat hij tot zijn beschikking heeft. Maar dan nog, niemand staat op, niemand wil vechten....er is geen CHEMIE.
100% eens omtrent Malone , door hem als back op te stellen verzwak je je elftal op 2 posities .
Wij snappen er natuurlijk niets van en hebben niet gestudeerd voor trainer !
0
Vrijdag 1 november 2019 om 09:12 uur

gillah

yesyes schreef:

Onterecht ?????? haal die soep eens uit je ogen joh. Als je het al maandenlang voor elkaar krijgt om die drama speler van een tutje bakker iedere week weer op te stellen dan verdien je wat mij betreft per direct ontslag.
Ik vind ook niet dat Fons het goed doet. De eerste anderhalf jaar was top, vorig jaar moeizaam en nu lijkt het uitgewerkt. Maar: hij heeft ook duidelijk aan gegeven dat hij vers bloed wilde, wilde doorselecteren. Dat is niet gelukt. En dat niet alleen, de algehele kwaliteit is drastisch naar beneden gegaan. Elke trainer zou het moeilijk hebben met deze selectie. Plek 14, 15 is het hoogst haalbare. Omdat wij plek 9 verwachten gaat het een heel moeizaam, negatief seizoen worden.
0
Vrijdag 1 november 2019 om 08:54 uur

Advertentie

Mike

adotiel schreef:

Helaas, het was vanavond weer h e l e m a a l niets.
Na Vitesse uit had ik de hoop dat er misschien wat meer zelfvertrouwen zou zijn.
Nou weet ik best dat wanneer ADO de 1 - 0 had gemaakt (Falkenburg) dat het heel goed mogelijk anders was gelopen. Maar ja, zo kun je wel iedere nederlaag wegrelativeren.
Om kort te gaan: het was gewoon van beide kanten betaaldvoetbal onwaardig.
Ik vond het zelfs geen JL niveau. Ik ben over het algemeen erg terughoudend waar het gaat om de "veroordeling" van de trainer. Maar vanavond heeft Groenendijk m.i. wel een steek laten vallen door veel te laat in te grijpen (te wisselen). Als je wisselt bij een 2-0 achterstand met nog een kwartier te gaan dan is dat nagenoeg altijd een verloren noodgreep. Verder vond ik dat Groenendijk er wel erg "verslagen" bij stond. Misschien begrijpelijk als je kijkt naar het vertoonde spel, maar tegelijkertijd wel zeer ongewenst qua beeldvorming (naar spelers en supporters). Ben benieuwd hoe dat gaat uitpakken als bijvoorbeeld zondag wederom kansloos wordt verloren en hij met dezelfde uitstraling aan de kant zit of staat.


Het wordt nu toch echt tijd dat ook bij de spelers de ogen open gaan.
Het is natuurlijk wel lekker dat de trainer je laat staan na een baggerpartij, maar uiteindelijk ben je daar later ook zelf dupe van. Elk behaalde punt berust op mazzel. Onze trainer laat het team niet meer beter voetballen. Vasthouden aan steeds dezelfde belabberde tactiek en spelers. Geen lef langs het veld om iets te veranderen en zodoende geen lef in het veld om iets te veranderen! En als trainer maar roepen dat de spelers niet doen wat je zegt.
Het ergste is ook nog dat ons management Fons zal blijven steunen omdat er geen geld is voor een vervanger.

Ik hoop echt dat onze spelers zich nu ook eens gaan roeren en, naast de schuld bij zichzelf zoeken ook een keer de trainer wijzen op ZIJN verantwoordelijkheden.
0
Vrijdag 1 november 2019 om 07:07 uur

adotiel

Helaas, het was vanavond weer h e l e m a a l niets.
Na Vitesse uit had ik de hoop dat er misschien wat meer zelfvertrouwen zou zijn.
Nou weet ik best dat wanneer ADO de 1 - 0 had gemaakt (Falkenburg) dat het heel goed mogelijk anders was gelopen. Maar ja, zo kun je wel iedere nederlaag wegrelativeren.
Om kort te gaan: het was gewoon van beide kanten betaaldvoetbal onwaardig.
Ik vond het zelfs geen JL niveau. Ik ben over het algemeen erg terughoudend waar het gaat om de "veroordeling" van de trainer. Maar vanavond heeft Groenendijk m.i. wel een steek laten vallen door veel te laat in te grijpen (te wisselen). Als je wisselt bij een 2-0 achterstand met nog een kwartier te gaan dan is dat nagenoeg altijd een verloren noodgreep. Verder vond ik dat Groenendijk er wel erg "verslagen" bij stond. Misschien begrijpelijk als je kijkt naar het vertoonde spel, maar tegelijkertijd wel zeer ongewenst qua beeldvorming (naar spelers en supporters). Ben benieuwd hoe dat gaat uitpakken als bijvoorbeeld zondag wederom kansloos wordt verloren en hij met dezelfde uitstraling aan de kant zit of staat.


0
Donderdag 31 oktober 2019 om 23:43 uur

slash070

Dit heeft alles in zich om een ramp jaar te worden. Bestuur wat blijft rommelen, supporters gaan zich meer en meer roeren, trainer er binnenkort uit. Khayati kanon verkopen voor action prijs, vage huurlingen er voor in de plaats. Teveel spelers over de datum, net als de trainers. Het geen beleid voeren van eigenaar en bestuur sinds de overname gaat zich eindelijk uitbetalen zo te zien. Grote pestzooi is het nu eindelijk ook op het veld. Bedankt beleidvoerders die dit allemaal weer voor mekaar hebben gekregen
0
Donderdag 31 oktober 2019 om 23:03 uur

Nu online

Momenteel geen shouters online en 181 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 478
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Vandaag om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5