Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: tweede

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 478
Volgende pagina

Kees

pmc schreef:

kees hoe weet je dat Jaap van Duijn een drama is? die jongen heeft geloof 2x ingevallen en 4 x warm gelopen dus denk niet dat je er een oordeel over kan geven.
Heb hem bij het tweede een enkele keer gezien, bij de amateurs en in de voorbereiding. Ook vorig jaar een keer bij Quick Boys in de voorbereiding.

Tegen Tauras raakte hij ook geen pepernoot, enkel het publiek maakte het leuker dan het was. En die vrije trap van links ging net naast van hem. Hij heeft ondermeer bij PSV en geloof ik Feijenoord gespeeld. Misschien komt het er nog op termijn uit. Laten we het hopen.
0
Zondag 4 maart 2012 om 00:06 uur

Kees

oodh schreef:

Vergis je niet Kees. Wij hebben ook een slecht programma en VVV heeft een veel betere ploeg dan de ranglijst doet geloven. NAC is denk ik echt niet beter, maar wat hebben we daar gedaan..
Klopt ons programma vind ik zeker nadelig. Dat schrijf ik het hele seizoen al. Veels teveel toppers thuis in de tweede ronde. En thuis moeten we de punten pakken.

Maar toch ben ik een stuk optimistischer na vanavond. Voetbal was slecht maar er was weer eens een teamgeest en daar moet deze ploeg het van hebben.
0
Zaterdag 3 maart 2012 om 22:04 uur

Beest

Vincent schreef:

@pmc, (en de rest)

is de AH in de simon carmiggelthof de dichtsbijzijnde ah bij het stadion?
kan ik ff mijn ado voetbal ophalen.
als je van de snelweg afkomt en je gaat inplaats van recht door naar stadin naar links na het tweede stoplicht inham rechts daar zit er een maar zou er ff een pakken onderweg je kan daar nooit parkeren
0
Vrijdag 2 maart 2012 om 12:35 uur

pmc

jajoh schreef:

op weg naar.... als dat gebeurd heeft steyn zeker eerst 3 flessen wijn naar achter gegooid, want een nieuweling meteen opstellen...
Speeld het tweede ook tegen Heerenveen?
0
Donderdag 1 maart 2012 om 14:46 uur

Ooievaar

Zoals dat zo vaak gaat heeft de boodschapper i.d.g. de HCF het gedaan

ADO groeit niet omdat het slecht wordt geleid en sponsors komen ook niet omdat van der Kallen er de absolute macht heeft.

Ook bij Ajax en Feyenoord en vergeet ook vooral Utrecht niet, zitten heel veel lieden op de - ere - tribune die je niet zo snel bij de VVE Benoordenhout zult tegenkomen.

Toen de club echt in nood was waren die jongen van de LSU die het innitiatief namen om de mars op het Ijspaleis te organiseren.

Wat mij betreft moet de focus worden gelegd hoe de club definitief omhoog te krijgen, en met dat stadion, stad en achterban zijn alle benodigheden daarvoor aanwezig. Het enigste waar het toaal aan ontbreekt is goed bestuur.

Nee, Messi haal je niet met onze begroting, maar met een goed scoutingapparaat speel je met de 10e begroting structureel linkerijtje.

De club moet worden geleid door mensen met kennis van zaken.

Is totaal geen sprake van, daar zit hem de ellende.

Bij Ajax lopen aantoonbaar zware criminelen rond, supporters slachten elkaar letterlijk af, maar ze hebben wel veruit de grootste sponsor.

En nee ik heb niet de indruk dat die alleen zijn gekomen om de successen uit het verleden, maar puur om dat stadion wat ze bespelen.

Daarom is het zaak dat wij de tweede ring er op krijgen. Ja daar moet je eerst een normaal bestuur voor hebben, pas dan zie je dat terug op het veld.

Het chique AEGON zie ik inderdaad niet zo snel bij onze club wat een volksclub is komen, maar HEMA, Kruidvat, Blokker daar kan je best op mikken als je presteert zoals je dat afgelopen seizoen deed en dat blijft doen.

0
Woensdag 29 februari 2012 om 19:10 uur

jajoh

jajoh schreef:

kom op marcellino, als 60% van de sponsors via banden met HCf binnen zijn gehaald vind ik het niks gek dat er geen grote bedrijven instappen. Tuurlijk is het leuk om een paar van zulke sponsors te hebben, hoort ook bij het haagse. Alleen is het jammer dat een deel zich zo profileert, dat de echte grote vissen wegblijven.

is geen bijvoegelijk naamwoord bij 80% van de bevolking en al helemaal niet bij mensen waar het echte geld zit. Ook het gedrag destijds (en misschien nu nog) voor tijdens en na de wedstrijd in de bar etc schrikt af. Dat is de realiteit!!!!
Ik beweer zeker niet dar den haag een club voor elite is, gelukkig niet. Maar innerlijke beschaving is soms ver ver te zoeken helaas..
tweede alinea begint met K...
0
Woensdag 29 februari 2012 om 16:12 uur

Beest

Beest schreef:

ik weet het niet hij liep ook aan wes te trekken en hij heb toch een beetje de schijn tegen met zn achterbakse manier van handelen
hij heb ook kontakt gehad met wes dus zou zo maar kunnen dat er toch een kern van waarheid inzit
tweede is jens natuurlijk
0
Woensdag 29 februari 2012 om 13:49 uur

Advertentie

Kees

hjfff schreef:

Tegen Heerenveen moet je gewoon 4-4-2 spelen.
Zij spelen met 3 middenvelders, creeƫr daar dus maar een man meer.

Onze 2 aanvallers moeten Janmaat en Gouweleeuw opvangen mochten zij inschuiven. Zomer en Breuer moet je lekker vrij laten, die kennen geen hout met een bal, enkelt wegperen.

Ik zeg;

...............Coutinho...........
Ammi....Kum....Horvath....Supusepa

................Rado................
.....Mulders..........Luksik........
................Chery..............

.......Smolarek.....Vicento.......
En Kum en Horvath van positie ruilen. Kum lijkt me meer de aangewezen man om Supu rugdekking te geven.

Tevens komt bij Heerenveen meestal de bal van rechts bij de tweede paal. Heb je daar Horvath. Die vind ik sterker in de lucht dan Kum
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 20:32 uur

Bert

Steijn geeft eigenlijk aan dat die teveel gebleseerden heeft maar goed er lopen ook nogal wat van onze spelers lopen bij Dordrecht.

Beugelsdijk hadden ze in de winterstop terug moeten halen en Pique en Buis wegdoen was ook niet handig. Had die Tano lekker hier in het tweede laten ballen had je hem nauwlettend in de gaten kunnen houden.

Kortom ik vind die samenwerking maar helemaal niks we zijn geen Ajax of Real Madrid die er filiaalclubs op nahouden.

Zelf kun je nou amper een elftal op de been houden.
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 19:03 uur

marcellino

Leiden schreef:

yup, dit is inderdaad heel voorspelbaar (en gaat m.i. ook helaas gebeuren) tenzij we een punt pakken tegen Heerenveen.... het is aan de spelers om nu te bewijzen dat er echt vertrouwen is en dat op het veld te laten zien.
Steijn gaat nu niet weg en na Heereveen ook niet
Ten eerste is er geen geld om een andere trainer aan te trekken
En ten tweede ligt het niet aan hem naar aan de groep die hij tot zijn beschikking heeft.

Gisteren een gesprek met iemand dicht bij de club dat het dit jaar zeer belangrijk is om geen verlies te draaien
Begreep niet veel wat hij bedoelde maar
Ik denk dat het met de gemeente heeft te maken en dingen die dan makkelijker realiseerbaar zijn
Zelfs degradatie is geen paniek
0
Dinsdag 28 februari 2012 om 09:35 uur

Nu online

Kees en 192 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 478
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
1-4
23 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo FC Den Bosch
2 maart 2025 om 12:15 uur
Bingoal Stadion

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 FC Dordrecht 27 - 50
3 Excelsior 27 - 49
4 ADO Den Haag 27 - 49
5 SC Cambuur 27 - 46
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 FC Emmen 27 - 41
9 Helmond Sp. 27 - 39
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 27 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 26 - 28
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 26 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1