Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: gisteren

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 481
Volgende pagina

Bollie74

Volgens mij kan RA beter een bezoekje brengen aan deze mooie site. Het is toch vreemd dat de beste speler van het spelersklassement op cadd site niet eens keept. Onze grobbelaar is weer terug helaas. Wat heb ik me weer zitten ergeren aan Zwinkels gisteren. Iedereen ziet toch dat hij een middelmatige keeper is en dat hij nu vreselijk uit vorm is. Hoop voor Barry dat hij weer snel onder de lat zal staan.

0
Donderdag 4 februari 2010 om 15:52 uur

Leiden

Yo schreef:

Weet iemand of het uitgezonden wordt op Eredivisielive vanavond? Of heeft iemand een stream-adres op Internet?

deze knakkers hebben wel goeie streams. Gisteren naar een perfecte stream van Hull-Chelsea zitten kijken. Meeste is wel met Sopcast overigens.

 

http://livetv.ru/de/eventinfo/38208_groningen_den_haag/

0
Woensdag 3 februari 2010 om 11:26 uur

rien1

<FCDH> schreef:

als ie boer niet wil komen lekker wegblijven haal jp maar die wil tenminste wel terug naar ado spelers die ons te min vinden lekker wegblijven

Zo is het. Lekker wegblijven dan met die vent. Jammer, maar hij vind zich te goed voor ADO. Gisteren op Langsdelijn hoorde ik de commentator nog zeggen dat Saeijs slecht speelde met Roda bij Twente.

En de week ervoor was Saeijs nog zoiets als man van de match tegen Utrecht.

 Het is inderdaad geen geheim dat hij graag terug naar ADO wil, en hij is goed te gebruiken.

Misschien komt er nog iets bij vanavond. Bruijns is anders eventueel ook niet verkeerd. 

0
Maandag 1 februari 2010 om 19:13 uur

Francisco

even iets heel anders. Zijn er gisteren nog plaatjes uitgedeeld? Ik (en anderen) heb nergens iets gezien.

0
Zondag 31 januari 2010 om 21:59 uur

Bert

g schreef:

Nee vriend, ze voelen niet de druk om te presteren van het publiek.

 

Ze voelen dat het publiek zich tegen hen keert, in plaats van achter ze te gaan staan. Van Hese speelde niet perfect, maar hij hield Beerens heel aardig uit de buurt van de goal. En wat doet ons publiek? Ze moedigen hem vooral NIET aan als hij iets goed doet, maar de eerste de beste keer dat hij iets niet goed doet weten ze niet hoe hard ze moeten brullen dat hij moet opsodemieteren.

 

Van Hese wegweze...

 

Dat heeft niets te maken met de druk van het moeten winnen. Dat is gewoon je eigen spelers afbranden om het afbranden. En dat is diep, diep triest.

Helemaal mee eens. Ik zeur ook best veel maar niet de hele tijd over dezelfde speler. Hese was voor de aftrap al de kop van jut bij sommigen.

 

Hij heeft het niet slecht gedaan want Beerens is geen gemakkelijke tegenstander. Die corner was niks doet moet hij misschien nog even achterwege laten.

 

Maar wat meer steun vd supporters zou prettig zijn. Van dat geouwehoer gaat hij echt niet beter ballen. Bovendien zie ik bij die jongen 300% inzet en dat kan ik niet van iedereen zeggen.

 

Verhoek gaat gisteren ook 2x in de fout na zijn goal. 1e keer schiet direct op goal terwijl Soltani vrij staat. 2e keer geeft hij een voorzet terwijl hij er zelf veel beter voor staat.

0
Zondag 31 januari 2010 om 17:19 uur

jajoh

g schreef:

Nee vriend, ze voelen niet de druk om te presteren van het publiek.

 

Ze voelen dat het publiek zich tegen hen keert, in plaats van achter ze te gaan staan. Van Hese speelde niet perfect, maar hij hield Beerens heel aardig uit de buurt van de goal. En wat doet ons publiek? Ze moedigen hem vooral NIET aan als hij iets goed doet, maar de eerste de beste keer dat hij iets niet goed doet weten ze niet hoe hard ze moeten brullen dat hij moet opsodemieteren.

 

Van Hese wegweze...

 

Dat heeft niets te maken met de druk van het moeten winnen. Dat is gewoon je eigen spelers afbranden om het afbranden. En dat is diep, diep triest.

vriend, vriend..... Iedereen weet dat v. hese het niveau niet aan kan. Dat hij gisteren het niet onaardig deed is mooi meegenomen, maar jij hebt waarschijnlijk niet gezien dat hij continue werd geholpen door medespelers die de speler opvingen als hij weer eens aan de verkeerde kant stond te dekken! Atteveld is geen tactisch wonder en het feit dat hij al 13 wedstrijden niet gewonnen had zegt genoeg. Of vind jij dat dat wel door de beugel kan..

Wij staan elke wedstrijd onze longen uit het lijf te schreeuwen, komen al ruim 20 jaar bij de club en zijn altijd kritisch geweest op spelers. En nee, ik hoor niet bij dat HCF cluppie. Spelers worden niet afgebrand om afgebrand te worden, maar ze worden zeer goed betaald en als sommige dan nog geen bal normaal kunnen aannemen (milic bijvoorbeeld), kan mag je toch je vraagtekens gaan zetten. Dat Atteveld nu in de media roept dat wij supporters denken elke ploeg op te kunnen rollen bewijst dat hij er geen moer van snapt. Niemand denkt dat, maar zo verdedigend als we de eerste helft speelden was gewoon te triest voor worden.

 

Wij moedigen al jaren onze ploeg aan en zijn er altijd, dus geen gelul dat er allen gek...erd wordt.

0
Zondag 31 januari 2010 om 17:11 uur

jajoh

g schreef:

Dit zal wel uit dezelfde hoek komen als die gasten die dapper met hun witte zakdoekjes staan te zwaaien.

 

Als Atteveld zegt dat ADO voor het eigen publiek 'doodslaat', dan moet je je dat als publiek aantrekken, en je daarvoor schamen. Die gasten moeten een kick krijgen als ze thuisspelen, in plaats van een

paniekaanval. Ik lees hier regelmatig kreten als 'we moeten de hele wedstrijd achter onze jongens staan', maar in de praktijk hoor ik daar heel weinig van terug. Of het moet zijn dat men de hele wedstrijd achter 'onze' jongens staat -Lex Immers en RvdB, en dat de rest lekker de pleuris kan krijgen.

 

Dat de supporters hebben meegeholpen aan het betere imago van de club zal best, maar het lijkt er toch op dat ze in dat proces zijn vergeten dat er zoiets bestaat als je cluppie aanmoedigen (in plaats van te zwijgen of, vaker nog, uit te fluiten).

Wat een bullshit kan jij neerkalken zeg! Als de spelers druk voelen van supporters om te presteren, moeten WIJ ons doodschamen????? Ik geloof dat jij het niet helemaal begrijpt. Wij als supporters mogen dacht ik wel wat verwachten van duurbetaalde spelers die van hun hobby hun werk hebben MOGEN maken. Als je de eerste helft van gisteren ziet, was het de ploeg die zich moest doodschamen, samen met Ateeveld die duidelijk de opdracht had gegeven om Heerenveen op te vangen, want het zag er echt niet uit! De hele ploeg op hun eigen helft en maar wachten tot heerenveen over de middelijn was.

 

Spelers moeten met die druk om kunnen gaan en die doodoener dat het nu weer aan ons zou liggen, wordt ik een beetje moe van. Ze hebben ver ondermaats gepresteerd de eerste seizoenshelft, MOGEN WIJ DAN WAT VERACHTEN VAN DE HEREN?? Ja dus. Ze horen juist die kick te krijgen door de "druk" die erop staat.

 

Verder ben ik blij met die drie punten en was het lekker om weer eens te kunnen juichen!

0
Zondag 31 januari 2010 om 16:13 uur

Ron001

Aad schreef:

Wie zou er dan moeten komen? Het beetje geld wat we hadden hebben ze met Oper over de balk gesmeten.

 

Wanneer Oper 5 wedstrijden speelt zal mijn mond van verbazing openvallen. Laat staan als hij nog scoort ook.

Net als met Luijkx (gisteren niet gezien) rekenen we te veel op Oper. Dat kan alleen maar tegenvallen.

Klopt Aad,

(Maar hij gaf toch echt aan nog ergens mee bezig te zijn!!!)

 

Maar Luijkx speelde  tegen Sparta wel opvallend !!

Hoop dat hij zijn draai weer vind tegen Groningen !!

 

Alles ging gisteren verkeerd bij hem, pass kwam niet aan (bij de meeste niet) En hij liep een beetje verdwaald rond op het veld...

Hoop dat ze nu wakker zijn en dat ze weer gaan voetballen....

 

 

Op naar Dinsdag...Knalle MET DIE BALLEN.......

0
Zondag 31 januari 2010 om 15:08 uur

Advertentie

supporter-noord

Aad schreef:

Ja, hier was ik al bang voor. Toornstra en Hulst worden al gekraakt op basis van 1 of 2 wedstrijden. Wedstrijden waarin spelers die de kar moeten trekken (Buijs, Derijck, Ammi, Bosschaart, Kum en gisteren Luijkx) niet thuis geven of het al moeilijk genoeg met zichzelf hebben.

 

Elke topper uit de champions-leage is ooit als nieuweling in de ploeg gekomen maar kreeg vertrouwen.

 

Nu wil ik onze youngsters niet direct zien als toekomstige Messi's maar vertrouwen van het Haags publiek is altijd ver te zoeken.

Voordat ze één bal hebben getrapt zijn ze geweldig (Luijkx, Oper) maar o wee wanneer het niet loopt.

Geen wonder dat een hele lading spelers geen enkele zin heeft om naar ADO te komen. Kritiek kunnen ze overal krijgen.

Die jonge gastjes moet je brengen als je veilig staat en niet als je onderin mee moet vechten. Nog veel te onervaren. Incidenteel zullen ze het goed doen maar meestal niet. Gisteren verzopen ze in het geweld, Hulst nog het meest. Nu heb je ervaring en body nodig.

0
Zondag 31 januari 2010 om 12:28 uur

Aad

hjfff schreef:

Wat vonden jullie trouwens van de corner van onze Van Hese?

 

Is toch om te janken?! Bal komt nauwelijk van de grond en gaat gewoon voor de 1e paal nog achter.

Ik denk serieus dat die jongen nog niet zal opvallen als hij mee doet bij een zondag 3e klasser.

 

Hulst geprobeerd en te licht bevonden. Heerenveen verdediging had de 1e helft de makkelijkste 45min van hun carriere.

Ja, hier was ik al bang voor. Toornstra en Hulst worden al gekraakt op basis van 1 of 2 wedstrijden. Wedstrijden waarin spelers die de kar moeten trekken (Buijs, Derijck, Ammi, Bosschaart, Kum en gisteren Luijkx) niet thuis geven of het al moeilijk genoeg met zichzelf hebben.

 

Elke topper uit de champions-leage is ooit als nieuweling in de ploeg gekomen maar kreeg vertrouwen.

 

Nu wil ik onze youngsters niet direct zien als toekomstige Messi's maar vertrouwen van het Haags publiek is altijd ver te zoeken.

Voordat ze één bal hebben getrapt zijn ze geweldig (Luijkx, Oper) maar o wee wanneer het niet loopt.

Geen wonder dat een hele lading spelers geen enkele zin heeft om naar ADO te komen. Kritiek kunnen ze overal krijgen.

0
Zondag 31 januari 2010 om 12:25 uur

Nu online

buurmanBrutus, Tante Wil, Vak_W, MichelAdamsMatje, GroenGeelHart070, ADO079, Bollie74, Haagse Haas, supporter-noord, James, Aad, Marcush, jbdh, opper, Edwin, 070, langepino, Brian, ADOZoetermeer, Jurriƫn, Y, rien1, Erik070, Law, rh_vakm, oodh en 179 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 481
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Steven van der Sloot

Laatste wedstrijd

Logo ADO Den Haag Logo Jong Ajax
1-0
14 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo MVV Maastricht Logo ADO Den Haag
Vandaag om 16:45 uur
De Geusselt, Maastricht

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 27 - 55
2 Excelsior 27 - 49
3 FC Dordrecht 26 - 47
4 ADO Den Haag 26 - 46
5 SC Cambuur 26 - 45
6 Graafschap 27 - 43
7 Den Bosch + 27 - 43
8 Helmond Sp. 26 - 39
9 FC Emmen 26 - 38
10 Telstar 27 - 38
11 Roda JC 27 - 38
12 FC Eindhoven 27 - 35
13 MVV Maastr. 26 - 33
14 Jong AZ 26 - 30
15 Jong Ajax 25 - 27
16 TOP Oss 27 - 27
17 VVV-Venlo 26 - 26
18 Jong PSV 25 - 21
19 Jong Utrecht 25 - 17
20 Vitesse -27 27 - 1