Club Achter de Duinen

Advertentie

Volg Cadd op X

Volg Cadd op X

Voorspellingen-ranking

Voorspellingen-ranking

ADO-statistieken

ADO-statistieken

Inloggen

Naam / e-mail:
Wachtwoord:

Welkom in de shoutbox, gast

Tag: punten

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 483
Volgende pagina

patje29

Kijkend naar het hele programma halen we denk ik maximaal 36 punten. Net genoeg voor een 15e plaats!
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 22:08 uur

Bolskie

marcellino schreef:

Wijd er nog honderd verhalen aan.
Je scord niet terwijl je wel 6 honderd procent kansen krijgt.hoeveel krediet mag havenaar hebben.ik zal wel weer een weggooien zijn maar volgende keer als ik met mijn kids op de tribune zit en havenaar speelt ga ik een bak koffie beneden drinken wat een mafkees heeeeeeeeel snel verkopen
Ik snap wat je bedoeld maar dat is nu gwn even de hoek van de klappen waarin we nu zitten, als je het geluk aan je zijde heb win je die wedstrijd met 0-3 positief blijven de kansen hebben we gehad en ze hebben alles gegeven de punten komen vanzelf.
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 21:52 uur

KR96

Bollie74 schreef:

Onwijs jammer dit. Gewoon hoek met de klappen waarin je nu zit. Had gewoon 0-3 moeten zijn maar helaas vliegen die ballen er niet in. En gewoon zeer slechte uitgespeelde counters op het eind.
Vind het vooral frustrerend hoe onrustig men achterin is. Kanon voorop staan alle ballen die ingeleverd worden bij onze achterhoede garant voor balverlies. Heel frustrerend om te zien, en ook voor onze aanvallers en middenvelders bijzonder kut. Voor mij de hoofdreden dat we vandaag twee punten weggooien.
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 21:48 uur

Bolskie

Marijn schreef:

Becker heeft toch lekker gespeeld. Mag alleen wel wat minder Amsterdams worden. Is toch te egoistisch naar mijn mening.
Ik vind dat opzich mee vallen, maar je ziet aan alleen dat hij het vertrouwen en het ritme ng niet echt heb hij moet veel meer ze sterke punten gebruiken ze sneller, dreiging vind het tog nog iets teveel in de bal terwijl je met zijn snelheid juist weggestuurd moet worden en meer de 1 tegen 1 situatie opzoeken. Maar goed vond hem toch in vergelijking met de afgelopen wedstrijden een goede pot spelen. Zoals ik al zei ben trots op de jongens!
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 21:42 uur

Daily Shorts

Dannyy schreef:

Als je van dit Roda niet kan winnen kan je beter gelijk stoppen. Bakker lekker bankie samen met Havenaar en Meissner.
Vind ik ook wel, tegen zon zwak Roda moet je 3 punten pakken, die zijn zo ongelooflijk slecht ! Typisch ADO om niet de trekker over te halen! Man man man wat een kut gevoel zeg. Roda kan er helemaal niks van !!! Zegt genoeg over ADO . Veel te weinig ballen over de flanken , kan een spits niks mee !!!
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 21:42 uur

Advertentie

JeffreyP

adorob schreef:

heb jij je zonnebril op ofzo...
Zet jij je zonnebril maar af, zo mooi was hij niet in de hoek geschoten, elke andere keeper had deze bal.

Setkus gaat nooit punten voor ons pakken, wel verliezen.
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 21:32 uur

DHFC070

Hier nu nog de 3 punten weggeven zou echt schandalig zijn.
Zal goed voor het vertrouwen zijn mocht het lukken.
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 21:07 uur

ADODENHAAG

Vanaf minuut 20 gaat het wel aardig. Wat zullen dit lekkere punten zijn, hopelijk kunnen ze professioneel het vast gaan houden zonder te veel achteruit te hangen.
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 20:36 uur

slash070

Vroegáh werden de spelers één voor één toegezongen tijdens de warming up, ieder had zijn eigen liedje. Tegenwoordig worden de spelers één voor éen afgekat als de opstelling via internet bekend wordt.

Kom op shouters, schuim op de bekken achter die pc/mobiel/tv, we gaan 3 punten pakken daar tegen die nep duitsers met belgische tongval!!!

Hup Adooooh, druk een punt
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 19:27 uur

Haagse Dick

Goeie wedstrijd straks allemaal, laten we hopen op 3 punten.....

En voor degene die er zijn, maak kabaal zo veel als je ken!.....
0
Zaterdag 22 oktober 2016 om 18:19 uur

Nu online

FC Jeff, BLEISWIJK-1, James, ADOZoetermeer, CashD070, Marten, Bollie74 en 225 gasten.

Zoek in shoutbox

Naam:
Tekst:
Vanaf datum: Verwijder datum Kies een datum
Tot en met datum: Verwijder datum Kies een datum

Kies een pagina

Vorige pagina
Pagina 483
Volgende pagina

Spelersklassement

De top3:
Juho Kilo Kilian Nikiema Matteo Waem

Laatste wedstrijd

Logo De Graafschap Logo ADO Den Haag
1-2
3 februari 2025

Volgende wedstrijd

Logo FC Volendam Logo ADO Den Haag
Morgen om 20:00 uur
Kras Stadion, Volendam

Advertentie

Keuken Kampioen Divisie

1 Volendam + 24 - 49
2 Excelsior 24 - 45
3 Den Bosch + 24 - 42
4 FC Dordrecht 24 - 41
5 SC Cambuur 24 - 41
6 ADO Den Haag 24 - 40
7 Graafschap 24 - 37
8 Roda JC 24 - 36
9 FC Emmen 23 - 35
10 Helmond Sp. 23 - 35
11 Telstar 24 - 32
12 FC Eindhoven 24 - 32
13 MVV Maastr. 24 - 29
14 Jong AZ 24 - 29
15 TOP Oss 24 - 26
16 VVV-Venlo 24 - 25
17 Jong Ajax 23 - 24
18 Jong PSV 24 - 21
19 Jong Utrecht 23 - 14
20 Vitesse -27 24 - -5